Menedżer Plus

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o zwinnym zarządzaniu sobą i biznesem.
Data dodania: 2015-08-05 23:59:25
Data aktualizacji: 2017-05-26 02:50:12
Audycji w katalogu: 61
Stan: Aktywny :-)
opublikowany ponad miesiąc temu
MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej?
Źródłem rewolucji politycznych jest przekonanie, że istniejące instytucje przestają już wystarczać. Takie poczucie jest również widoczne w zarządzaniu. Post MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny?
Jak będzie przyszłość branży HR w Polsce? Jak zmienia się jego rola? Co nowego nas czeka? Zapytałem o to wybranych influencerów. Post MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie
Wielu polskich szefów przekonało się, że dyktatorski styl zarządzania się nie sprawdza. Bo my ludzie lubimy, kiedy się nas szanuje i liczy z naszym zdaniem. Post MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa
Na co zwrócić uwagę po awansie? Jak się zachować wobec podwładnych, którzy wcześniej byli waszymi koleżankami i kolegami? Jak uniknąć typowych pułapek? Post MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 56.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni?
Jak pokazują badania kobiety na stanowiskach kierowniczych w niczym nie ustępują mężczyznom pełniącym podobne funkcje. Czy ich styl zarządzania się różni? Post MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
MP 056: Niezapracowani, czyli jak odzyskać wolny czas i zbudować biznes marzeń
Jeżeli chcesz pracować krótko, ale efektywnie, odnosić sukcesy i cieszyć się wolnym czasem, w tym odcinku znajdziesz wskazówki, jak to zrobić. Post MP 056: Niezapracowani, czyli jak odzyskać wolny czas i zbudować biznes marzeń pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 53.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
MP 055: Koniec zespołów. Rozmawiam z Joanną Heidtman
"Nie chcę ogłaszać kolejnego końca historii, ale jednak coś istotnie się zmieniło w tym, co nazywamy pracą zespołową" – mówi Joanna Heidtman. Post MP 055: Koniec zespołów. Rozmawiam z Joanną Heidtman pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 054: Metoda Biegun, czyli jak osiągać swoje życiowe cele
Każdy z nas ma swój biegun, swój cel, marzenie, wyzwanie. Od naszej motywacji i zaangażowania zależy, czy wyruszymy, w czasem niełatwą podróż, żeby go osiągnąć. Post MP 054: Metoda Biegun, czyli jak osiągać swoje życiowe cele pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 053: Pomysł na biznes to niewiele. Rozmawiam z Agnieszką Oleszczuk-Widawską
Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu biznesu? Jakich błędów unikać? Czy można pracować z kimś bliskim w pracy? Gdzie szukać inspiracji? Post MP 053: Pomysł na biznes to niewiele. Rozmawiam z Agnieszką Oleszczuk-Widawską pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 42.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 052: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 2)
Podcastowanie „od kuchni”. Odpowiadam na pytania słuchaczy – sprzęt, montaż odcinków, narzędzia, ceny. Post MP 052: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 2) pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 49.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
MP 051: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 1)
Pięćdziesiąty odcinek za nami! Minęło już prawie dwa lata, odkąd zacząłem bawić się w internetowego radiowca. Dzisiaj opowiadam jak to wygląda „od kuchni”. Post MP 051: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 1) pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 100.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
MP 050: Jak być mężczyzną z klasą, czyli przewodnik współczesnego gentlemana
Jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość? Czy drogi garnitur, wyuczone maniery i kilka gadżetów wystarczą, żeby stać się gentlemanem? Post MP 050: Jak być mężczyzną z klasą, czyli przewodnik współczesnego gentlemana pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
MP 049: Mentoring Theater, czyli sztuka właściwych decyzji
Decyzje wyznaczają kierunek w jakim się poruszamy w życiu. Ale decyzje Szefów dotyczą nie tylko ich samych. Mają wpływ na życie pracowników. Post MP 049: Mentoring Theater, czyli sztuka właściwych decyzji pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 59.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
MP 048: Ludzie odchodzą od ludzi, a nie od firmy
Jest wiele powodów, dla których ludzie odchodzą z pracy. Najczęściej jednak leżą one tam, gdzie i list rezygnacyjny – w gabinecie szefa. Co zrobić, żeby temu zapobiec? Post MP 048: Ludzie odchodzą od ludzi, a nie od firmy pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
MP 047: 10 kroków do maksymalnej produktywności
Jak poradzić sobie z natłokiem maili, mnóstwem spraw i projektów? Ten poradnik pomoże Ci stworzyć Twój własny system produktywności. Post MP 047: 10 kroków do maksymalnej produktywności pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 64.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
MP 046: Jak budować markę osobistą? Rozmowa z Joanną Malinowską-Parzydło
Każdy z nas jest jakąś marką. Nie ma znaczenia, czy tego chcemy, czy nie. Ale niewielu z nas potrafi nią zarządzać. Post MP 046: Jak budować markę osobistą? Rozmowa z Joanną Malinowską-Parzydło pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
MP 045: Szefologika, czyli czego o zarządzaniu można nauczyć się od wojska?
„Szef, który chce być kochany przez podwładnych, nie nadaje się na to stanowisko” – mówi generał Polko, gość dzisiejszej audycji. Chcesz skutecznie zarządzać, szykuj się do wojny. Post MP 045: Szefologika, czyli czego o zarządzaniu można nauczyć się od wojska? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
MP 044: Nauka programowania dla dzieci
Dzieci powinny uczyć się programowania od najmłodszych lat. Umiejętność ta będzie tak samo ważna jak znajomość języków obcych. Post MP 044: Nauka programowania dla dzieci pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 57.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
MP 043: Design Thinking – nowe podejście do biznesu
Zamiast zakładać, że wiemy, czego chce klient, lepiej zapytać go o zdanie. A potem zrobić prototyp. Inaczej nasz produkt może okazać się niewypałem. Post MP 043: Design Thinking – nowe podejście do biznesu pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 85.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
MP 042: Clipsterem być, czyli życie cyfrowego nomada
Kilkanaście osób zamieszkało w jednym miejscu, choć wcześniej się nie znały. Jedni mają pomysły na biznes, inni – umiejętności, którymi chętnie wspomogą czyjeś idee. Ich dom to gdański Clipster. Post MP 042: Clipsterem być, czyli życie cyfrowego nomada pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 46.6 MB odcinki RSS iTunes
Starsze >
>>
miodek