Menedżer Plus

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o zwinnym zarządzaniu sobą i biznesem.
Data dodania: 2015-08-05 23:59:25
Data aktualizacji: 2018-02-20 19:00:21
Audycji w katalogu: 76
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 8 dni temu
MP 076: O sztuce błądzenia rozmawiam z Rafałem Żakiem
Błąd, niepowodzenie, pomyłka, epic fail, fuck-up… Dzisiaj w podcaście zajmiemy się bardzo szczególnym tematem w zarządzaniu i przywództwie – popełnianiem błędów. Post MP 076: O sztuce błądzenia rozmawiam z Rafałem Żakiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 15 dni temu
MP 075: Jak wspierać samoorganizację w zespole? 5 sposobów
Zespoły scrumowe same zarządzają swoją pracą. Nie mają szefa, który mówiłby im co mają robić w sprincie – jak podzielić zadania, kogo do nich przypisać, jaką strategię przyjąć. Zespół musi radzić sobie sam. Post MP 075: Jak wspierać samoorganizację w zespole? 5 sposobów pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 32.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 22 dni temu
MP 074: Jak budować skuteczne zespoły? Rozmawiam z Pawłem Habratem.
Co robi psycholog sportu? Jakich narzędzi używa do pracy z zespołem? Czym jest trening mentalny? Jak stawiać cele, żeby nas motywowały? Jak wykorzystać przegraną i wygraną? Post MP 074: Jak budować skuteczne zespoły? Rozmawiam z Pawłem Habratem. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 29 dni temu
MP 073: O paradoksach zwinnego lidera z Jackiem Santorskim
Paradoksy są nieodłącznym elementem życia współczesnych liderów. Chodzi o to, żeby zintegrować ze sobą dwie pozornie przeciwstawne sprzeczności. Post MP 073: O paradoksach zwinnego lidera z Jackiem Santorskim pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany ponad miesiąc temu
MP 072: 7 narzędzi, które pomogą Ci realizować cele
Początek roku to jest czas, który sprzyja wyznaczaniu celów. Dzisiaj pokażę ci kilka narzędzi, które pomogą Ci w śledzeniu noworocznych planów. Post MP 072: 7 narzędzi, które pomogą Ci realizować cele pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 35.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany ponad miesiąc temu
MP 071: Chcesz być liderem? Musisz się uczyć.
Większość liderów chce rozwijać organizację. Co jest najważniejsze, żeby organizacja się rozwijała? Wzrost umiejętności ludzi, którzy ją tworzą. Post MP 071: Chcesz być liderem? Musisz się uczyć. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie?
Każdy aktor uczy się, jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości do budowania roli. Poznaj techniki aktorskie, które każdy menedżer i lider może wykorzystać w swojej pracy. Post MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 52.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 069: Scrum w szkole? Da się!
„Chcemy, żeby młodzi ludzie czerpali ze szkoły wiedzę o sobie, o budowaniu relacji oraz by mieli dostęp do swoich zasobów i nie bali się marzyć” – mówią goście dzisiejszej audycji. Scrum może nam w tym pomóc. Post MP 069: Scrum w szkole? Da się! pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole?
Konflikty są stałym elementem naszego życia. Jakość zespołu może być mierzona nie tyle ilością występujących w nim konfliktów, ile sposobem w jaki zespół sobie z nimi radzi. Rozpoznawanie konfliktów i odpowiednie podejście do nich jest więc istotnym elementem udanej pracy zespołowej. Post MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem
Peter Drucker powiedział, że „mamy właśnie jeden z tych ważnych okresów historycznych występujących co dwieście, trzysta lat, kiedy przestajemy rozumieć świat, a przeszłość nie wystarcza do wyjaśnienia przyszłości”. Czujemy, że stare metody i praktyki zarządzania przestają nam już wystarczać. „Przeszłość … Kontynuuj Post MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój
Bardzo często przez lata tkwimy w tym samym miejscu pracy, zastanawiając się – co ja tutaj robię? Jednak mimo rosnącego niezadowolenia, nic nie zmieniamy. Dzisiaj pokażę Wam zasadę, która pomoże Wam to zmienić. Post MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 22.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację
Nie możesz skupić się na tym, co masz do zrobienia? Przez Twoją głowę przelatuje mnóstwo zadań i wszystko wokół Cię rozprasza? Poznaj kilka prostych technik, które pomogą Ci zwiększyć Twoją koncentrację. Post MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem.
Co więcej badań dowodzi, że praca w open space zwiększa stres i jest mniej efektywna. Jak zatem stworzyć wydajny zespół pracowników w takim modelu pracy? Post MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
MP 063: „Lider to ktoś w cieniu” – rozmawiam z Jarkiem Szulskim
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o przywództwie, ale w sposób bardzo nietypowy
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu
Doświadcz swojego stylu przywództwa w nietypowej sytuacji, zobacz swoje mocne strony i wspieraj innych w odkrywaniu swojego potencjału. Post MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 47.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 miesięcy temu
MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej?
Źródłem rewolucji politycznych jest przekonanie, że istniejące instytucje przestają już wystarczać. Takie poczucie jest również widoczne w zarządzaniu. Post MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny?
Jak będzie przyszłość branży HR w Polsce? Jak zmienia się jego rola? Co nowego nas czeka? Zapytałem o to wybranych influencerów. Post MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie
Wielu polskich szefów przekonało się, że dyktatorski styl zarządzania się nie sprawdza. Bo my ludzie lubimy, kiedy się nas szanuje i liczy z naszym zdaniem. Post MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa
Na co zwrócić uwagę po awansie? Jak się zachować wobec podwładnych, którzy wcześniej byli waszymi koleżankami i kolegami? Jak uniknąć typowych pułapek? Post MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 56.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni?
Jak pokazują badania kobiety na stanowiskach kierowniczych w niczym nie ustępują mężczyznom pełniącym podobne funkcje. Czy ich styl zarządzania się różni? Post MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes
Starsze >
>>
miodek