Menedżer Plus

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o zwinnym zarządzaniu sobą i biznesem.
Data dodania: 2015-08-05 23:59:25
Data aktualizacji: 2018-04-12 16:10:20
Audycji w katalogu: 80
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
MP 080: Jacek Kłosiński opowiada, jak żyć produktywnie
Istnieje wiele technik i narzędzi, które pomagają nam mądrzej pracować i zwiększać swoją osobistą produktywność. Poznaj zasady, które pomogą Ci lepiej się zorganizować i żyć produktywnie. Post MP 080: Jacek Kłosiński opowiada, jak żyć produktywnie pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 079: Jak Scrum wpływa na efektywność zespołu?
Efektywny zespół wyznacza najwyższe standardy, które przekraczają wymagania i oczekiwania innych. Na co zwrócić uwagę przy budowaniu takiego zespołu? Jak Scrum może Ci w tym pomóc? Post MP 079: Jak Scrum wpływa na efektywność zespołu? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 56.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 078: Od motywacji do determinacji. Rozmawiam z Jakubem Bączkiem
Motywacja bez determinacji jest tylko zwykłym „chciejstwem”. Co współcześni liderzy powinni robić, żeby zespół nie był tylko zmotywowany, ale także zdeterminowany do realizacji celu? Jakie warunki muszą spełnić, żeby to się udało? Post MP 078: Od motywacji do determinacji. Rozmawiam z Jakubem Bączkiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 077: W co gramy w pracy? Rozmawiam z Joanną Gosk
Gry psychologiczne są nieświadome – mówi Joanna Gosk, gość dzisiejszego odcinka. Zazwyczaj zaczyna się od tego, że nie potrafimy powiedzieć wprost: doceń mnie, zauważ, pochwal. Łatwiej jest zagrać. Post MP 077: W co gramy w pracy? Rozmawiam z Joanną Gosk pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 076: O sztuce błądzenia rozmawiam z Rafałem Żakiem
Błąd, niepowodzenie, pomyłka, epic fail, fuck-up… Dzisiaj w podcaście zajmiemy się bardzo szczególnym tematem w zarządzaniu i przywództwie – popełnianiem błędów. Post MP 076: O sztuce błądzenia rozmawiam z Rafałem Żakiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 075: Jak wspierać samoorganizację w zespole? 5 sposobów
Zespoły scrumowe same zarządzają swoją pracą. Nie mają szefa, który mówiłby im co mają robić w sprincie – jak podzielić zadania, kogo do nich przypisać, jaką strategię przyjąć. Zespół musi radzić sobie sam. Post MP 075: Jak wspierać samoorganizację w zespole? 5 sposobów pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 32.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 074: Jak budować skuteczne zespoły? Rozmawiam z Pawłem Habratem.
Co robi psycholog sportu? Jakich narzędzi używa do pracy z zespołem? Czym jest trening mentalny? Jak stawiać cele, żeby nas motywowały? Jak wykorzystać przegraną i wygraną? Post MP 074: Jak budować skuteczne zespoły? Rozmawiam z Pawłem Habratem. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 073: O paradoksach zwinnego lidera z Jackiem Santorskim
Paradoksy są nieodłącznym elementem życia współczesnych liderów. Chodzi o to, żeby zintegrować ze sobą dwie pozornie przeciwstawne sprzeczności. Post MP 073: O paradoksach zwinnego lidera z Jackiem Santorskim pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 072: 7 narzędzi, które pomogą Ci realizować cele
Początek roku to jest czas, który sprzyja wyznaczaniu celów. Dzisiaj pokażę ci kilka narzędzi, które pomogą Ci w śledzeniu noworocznych planów. Post MP 072: 7 narzędzi, które pomogą Ci realizować cele pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 35.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 071: Chcesz być liderem? Musisz się uczyć.
Większość liderów chce rozwijać organizację. Co jest najważniejsze, żeby organizacja się rozwijała? Wzrost umiejętności ludzi, którzy ją tworzą. Post MP 071: Chcesz być liderem? Musisz się uczyć. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie?
Każdy aktor uczy się, jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości do budowania roli. Poznaj techniki aktorskie, które każdy menedżer i lider może wykorzystać w swojej pracy. Post MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 52.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 069: Scrum w szkole? Da się!
„Chcemy, żeby młodzi ludzie czerpali ze szkoły wiedzę o sobie, o budowaniu relacji oraz by mieli dostęp do swoich zasobów i nie bali się marzyć” – mówią goście dzisiejszej audycji. Scrum może nam w tym pomóc. Post MP 069: Scrum w szkole? Da się! pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole?
Konflikty są stałym elementem naszego życia. Jakość zespołu może być mierzona nie tyle ilością występujących w nim konfliktów, ile sposobem w jaki zespół sobie z nimi radzi. Rozpoznawanie konfliktów i odpowiednie podejście do nich jest więc istotnym elementem udanej pracy zespołowej. Post MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem
Peter Drucker powiedział, że „mamy właśnie jeden z tych ważnych okresów historycznych występujących co dwieście, trzysta lat, kiedy przestajemy rozumieć świat, a przeszłość nie wystarcza do wyjaśnienia przyszłości”. Czujemy, że stare metody i praktyki zarządzania przestają nam już wystarczać. „Przeszłość … Kontynuuj Post MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój
Bardzo często przez lata tkwimy w tym samym miejscu pracy, zastanawiając się – co ja tutaj robię? Jednak mimo rosnącego niezadowolenia, nic nie zmieniamy. Dzisiaj pokażę Wam zasadę, która pomoże Wam to zmienić. Post MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 22.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 lata temu
MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację
Nie możesz skupić się na tym, co masz do zrobienia? Przez Twoją głowę przelatuje mnóstwo zadań i wszystko wokół Cię rozprasza? Poznaj kilka prostych technik, które pomogą Ci zwiększyć Twoją koncentrację. Post MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 lata temu
MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem.
Co więcej badań dowodzi, że praca w open space zwiększa stres i jest mniej efektywna. Jak zatem stworzyć wydajny zespół pracowników w takim modelu pracy? Post MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 lata temu
MP 063: „Lider to ktoś w cieniu” – rozmawiam z Jarkiem Szulskim
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o przywództwie, ale w sposób bardzo nietypowy
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 lata temu
MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu
Doświadcz swojego stylu przywództwa w nietypowej sytuacji, zobacz swoje mocne strony i wspieraj innych w odkrywaniu swojego potencjału. Post MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 47.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 lata temu
MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej?
Źródłem rewolucji politycznych jest przekonanie, że istniejące instytucje przestają już wystarczać. Takie poczucie jest również widoczne w zarządzaniu. Post MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek