Menedżer Plus

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o zwinnym zarządzaniu sobą i biznesem.
Data dodania: 2015-08-05 23:59:25
Data aktualizacji: 2017-11-25 05:10:19
Audycji w katalogu: 69
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
MP 069: Scrum w szkole? Da się!
„Chcemy, żeby młodzi ludzie czerpali ze szkoły wiedzę o sobie, o budowaniu relacji oraz by mieli dostęp do swoich zasobów i nie bali się marzyć” – mówią goście dzisiejszej audycji. Scrum może nam w tym pomóc. Post MP 069: Scrum w szkole? Da się! pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole?
Konflikty są stałym elementem naszego życia. Jakość zespołu może być mierzona nie tyle ilością występujących w nim konfliktów, ile sposobem w jaki zespół sobie z nimi radzi. Rozpoznawanie konfliktów i odpowiednie podejście do nich jest więc istotnym elementem udanej pracy zespołowej. Post MP 068: Jak rozwiązywać konflikty w zespole? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem
Peter Drucker powiedział, że „mamy właśnie jeden z tych ważnych okresów historycznych występujących co dwieście, trzysta lat, kiedy przestajemy rozumieć świat, a przeszłość nie wystarcza do wyjaśnienia przyszłości”. Czujemy, że stare metody i praktyki zarządzania przestają nam już wystarczać. „Przeszłość … Kontynuuj Post MP 067: O zwinnej kulturze organizacyjnej. Rozmawiam z Jackiem Wieczorkiem pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój
Bardzo często przez lata tkwimy w tym samym miejscu pracy, zastanawiając się – co ja tutaj robię? Jednak mimo rosnącego niezadowolenia, nic nie zmieniamy. Dzisiaj pokażę Wam zasadę, która pomoże Wam to zmienić. Post MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 22.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację
Nie możesz skupić się na tym, co masz do zrobienia? Przez Twoją głowę przelatuje mnóstwo zadań i wszystko wokół Cię rozprasza? Poznaj kilka prostych technik, które pomogą Ci zwiększyć Twoją koncentrację. Post MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem.
Co więcej badań dowodzi, że praca w open space zwiększa stres i jest mniej efektywna. Jak zatem stworzyć wydajny zespół pracowników w takim modelu pracy? Post MP 064: Jak ujarzmić open space? Rozmawiam z Grzegorzem Frątczakiem. pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
MP 063: „Lider to ktoś w cieniu” – rozmawiam z Jarkiem Szulskim
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o przywództwie, ale w sposób bardzo nietypowy
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu
Doświadcz swojego stylu przywództwa w nietypowej sytuacji, zobacz swoje mocne strony i wspieraj innych w odkrywaniu swojego potencjału. Post MP 062: Filharmonia przywództwa, czyli jak zostać dyrygentem swojego zespołu pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 47.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej?
Źródłem rewolucji politycznych jest przekonanie, że istniejące instytucje przestają już wystarczać. Takie poczucie jest również widoczne w zarządzaniu. Post MP 061: Zarządzanie znalazło się w kryzysie… Co dalej? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny?
Jak będzie przyszłość branży HR w Polsce? Jak zmienia się jego rola? Co nowego nas czeka? Zapytałem o to wybranych influencerów. Post MP 060: Czy dział HR będzie w przyszłości w ogóle potrzebny? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie
Wielu polskich szefów przekonało się, że dyktatorski styl zarządzania się nie sprawdza. Bo my ludzie lubimy, kiedy się nas szanuje i liczy z naszym zdaniem. Post MP 059: Komunikacja bez przemocy – nie tylko w biznesie pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 60.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa
Na co zwrócić uwagę po awansie? Jak się zachować wobec podwładnych, którzy wcześniej byli waszymi koleżankami i kolegami? Jak uniknąć typowych pułapek? Post MP 058: Przywództwo ze Śmiechem czyli pierwsze 100 dni na fotelu szefa pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 56.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni?
Jak pokazują badania kobiety na stanowiskach kierowniczych w niczym nie ustępują mężczyznom pełniącym podobne funkcje. Czy ich styl zarządzania się różni? Post MP 057: Kto lepiej zarządza – kobiety czy mężczyźni? pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 miesięcy temu
MP 056: Niezapracowani, czyli jak odzyskać wolny czas i zbudować biznes marzeń
Jeżeli chcesz pracować krótko, ale efektywnie, odnosić sukcesy i cieszyć się wolnym czasem, w tym odcinku znajdziesz wskazówki, jak to zrobić. Post MP 056: Niezapracowani, czyli jak odzyskać wolny czas i zbudować biznes marzeń pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 53.3 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 miesięcy temu
MP 055: Koniec zespołów. Rozmawiam z Joanną Heidtman
"Nie chcę ogłaszać kolejnego końca historii, ale jednak coś istotnie się zmieniło w tym, co nazywamy pracą zespołową" – mówi Joanna Heidtman. Post MP 055: Koniec zespołów. Rozmawiam z Joanną Heidtman pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
MP 054: Metoda Biegun, czyli jak osiągać swoje życiowe cele
Każdy z nas ma swój biegun, swój cel, marzenie, wyzwanie. Od naszej motywacji i zaangażowania zależy, czy wyruszymy, w czasem niełatwą podróż, żeby go osiągnąć. Post MP 054: Metoda Biegun, czyli jak osiągać swoje życiowe cele pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
MP 053: Pomysł na biznes to niewiele. Rozmawiam z Agnieszką Oleszczuk-Widawską
Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu biznesu? Jakich błędów unikać? Czy można pracować z kimś bliskim w pracy? Gdzie szukać inspiracji? Post MP 053: Pomysł na biznes to niewiele. Rozmawiam z Agnieszką Oleszczuk-Widawską pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 42.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
MP 052: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 2)
Podcastowanie „od kuchni”. Odpowiadam na pytania słuchaczy – sprzęt, montaż odcinków, narzędzia, ceny. Post MP 052: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 2) pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 49.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
MP 051: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 1)
Pięćdziesiąty odcinek za nami! Minęło już prawie dwa lata, odkąd zacząłem bawić się w internetowego radiowca. Dzisiaj opowiadam jak to wygląda „od kuchni”. Post MP 051: Podcastowanie zaczyna się po pięćdziesiątce (cz. 1) pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 100.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
MP 050: Jak być mężczyzną z klasą, czyli przewodnik współczesnego gentlemana
Jak być mężczyzną z klasą w świecie opanowanym przez bylejakość? Czy drogi garnitur, wyuczone maniery i kilka gadżetów wystarczą, żeby stać się gentlemanem? Post MP 050: Jak być mężczyzną z klasą, czyli przewodnik współczesnego gentlemana pojawił się poraz pierwszy w Mariusz Chrapko .
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes
Starsze >
>>
miodek