Sza.re

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Autorski podcast Filipa Szareckiego.
Data dodania: 2016-01-04 19:42:05
Data aktualizacji: 2018-01-14 18:30:09
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
Instagramerki i dzieci w pociągach
Szanowni państwo, latający cyrk sza.re przedstawia tym razem zaskakujący i pełen zwrotów akcji podcast o tym co nas wkurza. W nagraniu udział bierze Filip (czyli ja) i Agata. Podcast najlepiej słuchać dodając go do aplikacji na smartfonie przez RSS. A jeśli masz iphone to użyj iTunes. Ale jeśli już musisz to tu jest plik mp3. Artykuł Instagramerki i dzieci w pociągach pochodzi z serwisu Filip Szarecki .
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Funny Games czyli psychoza od Haneke
Nazywany przez krytyków jednym z najważniejszych europejskich reżyserów, mający na koncie 24 filmy, 28 wygranych nagród filmowych i 31 nominacji. Michael Haneke to reżyser filmu Funny Games, który ciężko zapomnieć. Ale nie wiem czy to dobrze czy źle. Reżyser mimo tego, że dość brutalnie obchodzi się z widzem ma oddane grono fanów lubujących się w … Czytaj dalej Funny Games czyli psychoza od Haneke Artykuł Funny Games czyli psychoza od Haneke pochodzi z serwisu Filip Szarecki .
pobierz 5.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Chcecie żebyśmy tutaj zostali?
Trwający 10 minut kolaż dźwiękowy, mała rozprawka na temat najnowszej historii Polski w kontekście Wałęsy. Materiał powstał w około 10 godzin, podczas produkcji wypito 3.5 litra wody mineralnej, materiał składa się z pociętych 150 sampli. Pobierz mp3.
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Telefon i szpara
Hej, tym razem podcast o tym jak wyciągnąć telefon z miejsca z którego nie da się wyciągnąć telefonu! Brzmi intrygująco? Więc nie daj się wodzić za nos i kliknij plejer! MP3 możecie pobrać tutaj! A RSS podcastu jest właśnie pod tym linkiem! iTunes jest w tym miejscu!
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
Wyprawa na śmietnik
Hej, słuchajcie – wznawiam działalność podcastową! A to pierwszy pilotażowy odcinek o mojej wyprawie na śmietnik. W odcinku usłyszycie jak wygląda od środka wyprawa freeganów na łowy. MP3 możecie pobrać tutaj! A RSS podcastu jest właśnie pod tym linkiem!
pobierz 24.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
podcast o filmie Popiół i Diament
Cześć, tym razem nagranie rozmowy mojej i Berosława o filmie „Popiół i Diament”. Po mniej więcej dwukrotnym skróceniu naszej rozmowy wyszło około 50 minut nawijania – więc jeśli macie wolną chwilę to zapraszam do odsłuchu. Jeśli macie więcej czasu niż 50 minut to może zamiast tego zobaczycie film o którym rozmawiamy? Pobierz sobie plik ogg.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Debata: JOWy za i przeciw
Kukiz rozpętał prawdziwą burzę swoim wynikiem w wyborach prezydenckich. W momencie uzyskania swoich 20% wszyscy zainteresowali się systemem jednomandatowym. Czy jest to system sensowny czy też sensu pozbawiony pozostawię do oceny osobom czytającym ten wpis. Zwłaszcza, że miałem okazję zarejestrować debatę na ten temat i każdy może wyrobić sobie własne zdanie. Pobierz plik ogg. Co […]
pobierz 53.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
Tekst i podcast o butach do biegania
Ostatnio czytałem, że panuje moda na bieganie, rekreacyjne tuptanie po parku rano i wieczorem. Sam biegam od 2012 roku z małymi przerwami i cieszę się każdą nową zwerbowaną osobą do tego rodzaju aktywności, do naszej małej sekty. Musicie jednak wiedzieć, że społeczeństwo dzieli się nie tylko na Polskę A i B istnieje też spór w środowisku tuptaczy. […]
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek