Nerdzi w Kulturze

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Z głębokich rubieży Internetu nadają do Was Nerdzi w Kulturze – Audycja na żywo o grach! Nerdzi w kulturze to audycja hipertekstualna, w której łączymy takie tematy jak gry, technologie, fantastyka, komiksy, animacje, filmy, książki, konwenty – słowem kultura Internetu. Możecie nas posłuchać w każdy czwartek od 20:00 na żywo w internetowym radiu Praga.
Data dodania: 2016-02-21 13:57:51
Data aktualizacji: 2017-11-25 08:30:08
Audycji w katalogu: 95
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
NwK+ #84 – Ostatnia audycja pożegnalno wspominkowa. [feat. Szumy]
NwK+ #84 Wszystko się kiedyś się kończy, tym razem padło na nerdów Wspominamy miłe chwile, dziękujemy Wam za to, że byliście z nami. Żegnamy się nieutuleni w żalu.
pobierz 167.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
NwK+ #83 – Electronic Arts co z tobą nie tak?
NwK+ #83 W dzisiejszej audycji przyglądamy się i analizujemy ostatnie posunięcia EA, co poszło nie tak, jak będą tego skutki. Kto na tym zyska a kto straci.
pobierz 194.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
NwK+ #82 – Czy single player jest nam jeszcze potrzebny? Rant na Showmaxa
NwK+ #82 Jeden z dłuższych odcinków, dyskutujemy o roli trybu single player w dzisiejszych grach, czy jest w ogóle potrzebny? Kapitan zrobił mały rant na Showmaxa, nie zabrakło także polecanek i powodów do wyjścia.
pobierz 232.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
NwK+ #81 – Disco VR Game Jam, retro nostalgia i zapasowy przedłuzacz – Gość Specjalny
NwK+ #81 Ty razem z naszym Krzysztofem ‚krzychos7’ Jarnickim rozmawiamy o współorganizowanym przez niego VR Game Jamie. Nie zabrakło protipów, krótkiego streszczenia jak będzie wyglądać impreza, tego co warto ze sobą zabrać, dlaczego w Polsce mamy za małe mieszkania i retro dygresji.
pobierz 216.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
NwK+ #80 – Bartek V0yager Dramczyk czyli wszystko co chcieliście wiedzieć o demoscenie a baliście się zapytać – Gość Specjalny
NwK+ #80 Stuknęła nam osiemdziesiątka, z tej okazji razem z naszym gościem, rozmawialiśmy o początkach demosceny, między platformowych wojenkach. Fejkowaniu znaczków i dokąd to wszystko zmierza. Jako stały punkt programu nie mogło zabraknąć polecanek, newsów i powodów do wyjścia.
pobierz 222.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #79 – Afera skrzynkowa, zagadka Famicoma
NwK+ #79 Tym razem poruszamy drażliwy temat skrzynek w grach, błogosławieństwo czy robienie graczy w bambuko i co z tego wynikło. Opowiemy także o zagadce która dręczyła ludzkość od premiery Famicoma. Nie zabrakło także nerd newsów i polecanek. Nerdzi polecają i wezmą udział w akcji zbiórki na leki dla chorej Julki.
pobierz 160.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #78 – O WGW 2017 i Jak to się wszystko zaczęło
NwK+ #78 Dziś w Specjalnym Wydaniu Nerdów, przyglądamy się WGW2017 – Warsaw Games Week. Jak to było kiedyś? Czemu nam się podobało, co nie wypaliło i czemu wciąż wspominamy PSP?
pobierz 144.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #77 – O PGA2017, Cuphead – Czy gry są za trudne i czemu Battlefront2 jest grą Pay2Win
NwK+ #77 Nerdowskie Trio tym razem gada o tegorocznym PGA, przewija się temat Hardcorowego Gamingu i gry Cuphead oraz o tym jak branża pogrąża się skrzynkami i grami Pay2Win (na przykładzie Star Wars Battlefront 2)
pobierz 262.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #76 – O PSP (jego premierze i piractwie), Nintendo Rant i zmiany w R6 Siege
NwK+ #76 Tym razem Nerdzi w ten czwartkowy poranek wspominają premierę PSP, jak się przerabiało konsolki i czemu Nintendo Switch jest dobrą konsolą ale N popełnia „same” błędy, które niszczą Switcha.
pobierz 199.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #75 – Gameko Studio o Zaba the Frog
NwK+ #75 O robieniu indyków i o tym jak przetrwać na żabich nóżkach w branży Gier opowiada Marcin z Gameko Studio.
pobierz 166.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #74 – o MFKiG 2017 słów parę
NwK+ #74 Nerdzi opisują swoje wrażenia z MFKiG 2017, jak się udał komix gamejam i jakie seriale są teraz na topie. Poza tym:
pobierz 153.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #73 – Kurze obozy zagłady, polskie kino i sieriale [feat. Black Water Panic Project]
NwK+ #73 Dzisiaj nerdzi rozmawiają o  kondycji polskiego kina, serialach,  kurzych obozach zagłady w Ricku i Mortym, nie zabrakło także polecanek i powodów do wyjscia. Przerwy umila nam The BLACK WATER PANIC Project.
pobierz 192.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #72 – Sezon ogórkowy cz. 3 Skąd brać darmowe gry, rant o Facebooku i swataniu [feat. AIMO i Black Water Panic Project]
NwK+ #72 Sezon ogórkowy część trzecia, podpowiemy jak mieć darmowe gry, pomarudzimy o nowym ficzerze Facebooka, nie zabraknie jak co tydzień polecanek i powodów do wyjścia. W przerwach przygrywają nam: AIMO i The BLACK WATER PANIC Project.
pobierz 116.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #71 – Sezon ogórkowy cz. 2 Gamescom, diss na Wiedźmina, retrodygresje i zachwyty nad symulatorami [feat. Black Water Panic Project]
NwK+ #71 Sezon ogórkowy część druga, tym razem nerdzi robią szybki przegląd wystawców na Gamescomie, dissujemy Wiedźmina, znowu wracamy do czasów retro, zahaczamy także o symulatory ciężarówek i pociągów. Przerwy umila nam The BLACK WATER PANIC Project.
pobierz 149.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #70 – Sezon ogórkowy cz. 1
NwK+ #70 Sezon ogórkowy w pełni, nerdzi robią szybki przegląd seriali, gier i filmów które warto nadrobić oraz kilka słów o Slavic Game Jam.
pobierz 185.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #69 – Latające pięści – gość specjalny
NwK+ #69 Tym razem audycja w całości poświęcona muzyce, naszym gościem był Mateusz Urbański z zespołu Latające pięści. Rozmawialiśmy o początkach zespołu, muzyce którą tworzą, festiwalach. Nowym projekcie, który możecie wspomóc finansowo tutaj i gorąco Was do tego zachęcamy. Nie zabrakło tez stałych punktów programu, czyli nerd newsów, aferek i powodów do wyjścia i zostania w piwnicy.
pobierz 101.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #68 – Jano Wasako jak wysmażyć game jam i go nie spalić – gość specjalny
NwK+ #68 Tym razem w naszym studiu gościliśmy Jano, organizatora Palace Game Jam 2017. Rozmawialiśmy o tym jak zorganizować taką imprezę, pozyskać sponsorów itd. W skrócie od pomysłu po szczęśliwe  zakończenie.  Wszystkie gry powstałe na jamie dostępne są tutaj.
pobierz 141.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #67 – To nie jest gra dla starych ludzi [feat. Ash Pow]
NwK+ #67 Dzisiaj temat kontrowersyjny, dyskutujemy o starych ludziach w branży, dlaczego są wykluczeni, jak się tworzyło gry kiedyś i dziś. Nie zabrakło także polecanek o raz powodów do wyjścia, w przerwach towarzyszy nam muzyka Asha Poow.
pobierz 124.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #66 – Czyli mały szatan, wampiry demony i ich sługusy w grach [feat. Jacob Hoff]
NwK+ #66 Tym razem nerdzi rozmawiają o wampirach, demonach w grach, robimy szybki przegląd popularnych tytułów. Tych starszych i nowszych. Przerwy muzyczne umila nam Jacob Hoff
pobierz 150.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #64 – Wielkie podsumowanie Warsaw Comic Con [feat. Rain Of Sorrow]
NwK+ #64 Wydanie specjalne, w całości poświęcone Warsaw Comic Con, dwie godziny konkretów, oceniamy i rozliczamy. W przerwy muzyczne umila nam Rain Of Sorrow Pięć powodów do wyjścia lub zostania w piwnicy: Syntetyk na Barce Miasto pełne dźwięków – czerwiec PolCaster 2017 Silesia Party Pog(R)adajmy Warszawa: Czerwiec 2017 – 4 lata Inicjatywy! Payday 2 Marvel vs. Capcom: … NwK+ #64 – Wielkie podsumowanie Warsaw Comic Con [feat. Rain Of Sorrow]
pobierz 135.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek