Nerdzi w Kulturze

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Z głębokich rubieży Internetu nadają do Was Nerdzi w Kulturze – Audycja na żywo o grach! Nerdzi w kulturze to audycja hipertekstualna, w której łączymy takie tematy jak gry, technologie, fantastyka, komiksy, animacje, filmy, książki, konwenty – słowem kultura Internetu. Możecie nas posłuchać w każdy czwartek od 20:00 na żywo w internetowym radiu Praga.
Data dodania: 2016-02-21 13:57:51
Data aktualizacji: 2018-04-23 07:20:08
Audycji w katalogu: 115
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 25 dni temu
NwK+ #101 Szybki przegląd ulubionych RTSów.
NwK+ #101 Ty rozmawialiśmy o grach strategicznych, dobre, złe RTSy. Nie zabrakło także polecanek.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 141.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #100 Horrory dobre, złe i brzydkie.
NwK+ #100 W dzisiejszej audycji bierzemy na tapet filmy, a ściślej horrory, ulubione i te trochę mniej. Nie zabrakło także polecanek, nerd newsów i powodów do wyjścia z piwnicy.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 181.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #99 O naszych ulubionych brutalnych grach.
NwK+ #99 Dzisiaj omawiamy najlepsze (naszym zdaniem) brutalne gry  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski. Zapraszamy do słuchania i zadawania pytań na naszej grupie facebookowej oraz www.nerdziwkulturze.pl/czat
pobierz 100.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #98 O kontrowersyjnych zmianach w amerykańskim prawie.
NwK+ #98 Tym razem Nerdzi rozmawiają o aferze związanej brutalnymi grami, wideo opublikowanym przez Biały Dom . Nie zabrakło także polecanek, nerd newsów i powodów do wyjścia z piwnicy.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 129.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #97 Czy lootboxy powinny zniknąć z gier i jak się broni branża gier
NwK+ #97 Tym razem poruszamy wątek lootboxów i związaną z tym zawieruchę prawną. Nie zabrakło także polecanek, nerd newsów i powodów do wyjścia z piwnicy.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 132.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nerdzi w Kinie #2 – o Botoksie Papryki Vege
[logo serii w produkcji] Drugi odcinek Nerdów w Kinie przynosi nam przemyślenia o Botoksie Patryka Vegi – czy oglądanie tego Filmu/serialu ma sens i jak całość odnajduje się w polskiej rzeczywistości (czyt. czy tak faktycznie jest). Oprócz tego garść kina super bohaterskiego czyli Black Lightning od Netflixa tyłka nie urywa i kolejny (trzeci) sezon Flasha, … Nerdzi w Kinie #2 – o Botoksie Papryki Vege
pobierz 171.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #96 – O filmowych adaptacjach gier [part2]
NwK+ #96  Tym razem duet Yano i Kapitan omawiają (swoje) wybrane ulubione adaptacje. Filmowe gier, nie na odwrót! Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 150.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #95 – Krzysztof KAZ Ziembik czyli wielki powrót retro w barwach Atari – Gość Specjalny
NwK+ #95 Uwaga włączamy fazę, razem z naszym gościem rozmawiamy o Atari, jego początkach przygody z komputerami ośmiobitowymi, wydawaniu gier na małe Atari, retro maniakach kiedyś i dziś, demoscenie, założeniu serwisu Atari Online i planach na przyszłość. Nie zabrakło także polecanek, nerd newsów i powodów do wyjścia z piwnicy.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof … NwK+ #95 – Krzysztof KAZ Ziembik czyli wielki powrót retro w barwach Atari – Gość Specjalny
pobierz 203.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NWK+ #94
NwK+ #94 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 192.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NWK+ #93 – Dlaczego granie mobilne ssie?
NwK+ #93 Audycja LIVE na radioaktywne.pl W ten czwartek dyskutujemy o mobilnym graniu, omawiamy plusy i minusy mobilnych gier, rozliczamy branżę ze wszystkich grzeszków.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 158.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #93 – Dlaczego Mobilny gaming (nie)ssie
NwK+ #93 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Miało być hejcenie a wyszło jak zwykle. Nerdzi wybierają swoje ulubione gry mobilne i starają się dyskutować czemu mobilne granie na telefonach nie jest jednak tak fajne jak to niektórzy starają się nam wmówić.
pobierz 158.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #92 – O bijatykach w latach 90′ i retro duch znów powraca
NwK+ #92 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Nerdzi znów wracają do czasów swojej młodości i wspominają początki salonów gier i bijatyk – nie tylko na automatach! Poza tym 5 powodów by wyjść z piwnicy oraz Nerd Newsy:
pobierz 163.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #91 – Maciej Mantis Kozłowski – Tworzenie gier i po co komu noga na GameJamie
NwK+ #91 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  O tworzeniu gier, przeżyciu GameJamu, jak się pracuje na swoim mając własne studio i jak nie oszaleć – Nasz Gość: Maciej „Mantis” Kozłowski
pobierz 193.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #90 – Uzależnienie od gier chorobą psychiczną?
NwK+ #90 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  Nerdzi reagują na nowe doniesienia WHO jakoby uzależnienie od gier było chorobą psychiczną (i sami próbują się zdiagnozować). Oprócz tego Nerd Newsy i 5 powodów żeby wyjść z piwnicy.
pobierz 212.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nerdzi w Kinie #1
Nerdzi w Kinie #1 Rozpoczynamy nowy cykl audycji filmowo-serialowych, rozmawiamy, oceniamy, nie zabraknie także newsów z dużego i małego ekranu. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski. Zapraszamy do słuchania i zadawania pytań na www.nerdziwkulturze.pl/czat
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NWK+ #89 – Szybki przegląd nadchodzących premier 2018, feat. dygresje
NwK+ #89 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Dzisiaj rozmawiamy o tym co przyniesie nam nadchodzący rok, na jakie gry i filmy warto czekać, podcast zawiera śladowe ilości dygresji. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 194.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NWK+ #88 – Podsumowanie 2017 roku.
NwK+ #88 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Koniec roku to czas podsumowań,  czyli szybki subiektywny przegląd premier 2017. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 170.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NWK+ #87 – Fanatyk i kondycja branży filmowej.
NwK+ #87 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Dzisiaj nerdzi wieli pod lupę film Fanatyk oraz dyskutujemy co lepsze, seanse kinowe czy platformy streamingowe. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 186.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NWK+ #86 – Gwiezdne wojny: Nerdzi kontratakują [spoiler alert]
NwK+ #86 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Tym razem odcinek w całości poświęcony nowym Gwiezdnym Wojnom. Przyglądamy się z każdej strony, komentujemy, porównujemy do starszych trylogii. Uwaga audycja zawiera śladowe ilości spoilerów.
pobierz 222.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NWK+ #85 – O kondycji Youtube i Rewind2017
NwK+ #85 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Tym razem Kapitan i Gorky zastanawiali się nad kondycją Youtube’a i czemu brak kontrowersji też może być zły. Oprócz tego nasze top5 ulubionych kanałów, krótki Rant na Destiny2 i czemu Justice League to film nijaki.
pobierz 149.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek