Nerdzi w Kulturze

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Z głębokich rubieży Internetu nadają do Was Nerdzi w Kulturze – Audycja na żywo o grach! Nerdzi w kulturze to audycja hipertekstualna, w której łączymy takie tematy jak gry, technologie, fantastyka, komiksy, animacje, filmy, książki, konwenty – słowem kultura Internetu. Możecie nas posłuchać w każdy czwartek od 20:00 na żywo w internetowym radiu Praga.
Data dodania: 2016-02-21 13:57:51
Data aktualizacji: 2018-02-20 19:20:07
Audycji w katalogu: 107
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
NwK+ #95 – Krzysztof KAZ Ziembik czyli wielki powrót retro w barwach Atari – Gość Specjalny
NwK+ #95 Uwaga włączamy fazę, razem z naszym gościem rozmawiamy o Atari, jego początkach przygody z komputerami ośmiobitowymi, wydawaniu gier na małe Atari, retro maniakach kiedyś i dziś, demoscenie, założeniu serwisu Atari Online i planach na przyszłość. Nie zabrakło także polecanek, nerd newsów i powodów do wyjścia z piwnicy.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof … NwK+ #95 – Krzysztof KAZ Ziembik czyli wielki powrót retro w barwach Atari – Gość Specjalny
pobierz 203.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
NWK+ #94
NwK+ #94 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 192.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
NWK+ #93 – Dlaczego granie mobilne ssie?
NwK+ #93 Audycja LIVE na radioaktywne.pl W ten czwartek dyskutujemy o mobilnym graniu, omawiamy plusy i minusy mobilnych gier, rozliczamy branżę ze wszystkich grzeszków.  Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Krzysztof Wojdyła, Igor Wołowski.
pobierz 158.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
NwK+ #92 – O bijatykach w latach 90′ i retro duch znów powraca
NwK+ #92 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Nerdzi znów wracają do czasów swojej młodości i wspominają początki salonów gier i bijatyk – nie tylko na automatach! Poza tym 5 powodów by wyjść z piwnicy oraz Nerd Newsy:
pobierz 163.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #91 – Maciej Mantis Kozłowski – Tworzenie gier i po co komu noga na GameJamie
NwK+ #91 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  O tworzeniu gier, przeżyciu GameJamu, jak się pracuje na swoim mając własne studio i jak nie oszaleć – Nasz Gość: Maciej „Mantis” Kozłowski
pobierz 193.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #90 – Uzależnienie od gier chorobą psychiczną?
NwK+ #90 Audycja LIVE na radioaktywne.pl  Nerdzi reagują na nowe doniesienia WHO jakoby uzależnienie od gier było chorobą psychiczną (i sami próbują się zdiagnozować). Oprócz tego Nerd Newsy i 5 powodów żeby wyjść z piwnicy.
pobierz 212.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nerdzi w Kinie #1
Nerdzi w Kinie #1 Rozpoczynamy nowy cykl audycji filmowo-serialowych, rozmawiamy, oceniamy, nie zabraknie także newsów z dużego i małego ekranu. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski. Zapraszamy do słuchania i zadawania pytań na www.nerdziwkulturze.pl/czat
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NWK+ #89 – Szybki przegląd nadchodzących premier 2018, feat. dygresje
NwK+ #89 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Dzisiaj rozmawiamy o tym co przyniesie nam nadchodzący rok, na jakie gry i filmy warto czekać, podcast zawiera śladowe ilości dygresji. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 194.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NWK+ #88 – Podsumowanie 2017 roku.
NwK+ #88 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Koniec roku to czas podsumowań,  czyli szybki subiektywny przegląd premier 2017. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 170.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NWK+ #87 – Fanatyk i kondycja branży filmowej.
NwK+ #87 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Dzisiaj nerdzi wieli pod lupę film Fanatyk oraz dyskutujemy co lepsze, seanse kinowe czy platformy streamingowe. Audycja powstała przy współudziale naszych patronów: Michał Klimek, Szymon Piórkowski, Igor Wołowski.
pobierz 186.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NWK+ #86 – Gwiezdne wojny: Nerdzi kontratakują [spoiler alert]
NwK+ #86 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Tym razem odcinek w całości poświęcony nowym Gwiezdnym Wojnom. Przyglądamy się z każdej strony, komentujemy, porównujemy do starszych trylogii. Uwaga audycja zawiera śladowe ilości spoilerów.
pobierz 222.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NWK+ #85 – O kondycji Youtube i Rewind2017
NwK+ #85 Audycja LIVE na radioaktywne.pl Tym razem Kapitan i Gorky zastanawiali się nad kondycją Youtube’a i czemu brak kontrowersji też może być zły. Oprócz tego nasze top5 ulubionych kanałów, krótki Rant na Destiny2 i czemu Justice League to film nijaki.
pobierz 149.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #84 – Ostatnia audycja pożegnalno wspominkowa. [feat. Szumy]
NwK+ #84 Wszystko się kiedyś się kończy, tym razem padło na nerdów Wspominamy miłe chwile, dziękujemy Wam za to, że byliście z nami. Żegnamy się nieutuleni w żalu.
pobierz 167.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #83 – Electronic Arts co z tobą nie tak?
NwK+ #83 W dzisiejszej audycji przyglądamy się i analizujemy ostatnie posunięcia EA, co poszło nie tak, jak będą tego skutki. Kto na tym zyska a kto straci.
pobierz 194.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #82 – Czy single player jest nam jeszcze potrzebny? Rant na Showmaxa
NwK+ #82 Jeden z dłuższych odcinków, dyskutujemy o roli trybu single player w dzisiejszych grach, czy jest w ogóle potrzebny? Kapitan zrobił mały rant na Showmaxa, nie zabrakło także polecanek i powodów do wyjścia.
pobierz 232.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #81 – Disco VR Game Jam, retro nostalgia i zapasowy przedłuzacz – Gość Specjalny
NwK+ #81 Ty razem z naszym Krzysztofem ‚krzychos7’ Jarnickim rozmawiamy o współorganizowanym przez niego VR Game Jamie. Nie zabrakło protipów, krótkiego streszczenia jak będzie wyglądać impreza, tego co warto ze sobą zabrać, dlaczego w Polsce mamy za małe mieszkania i retro dygresji.
pobierz 216.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #80 – Bartek V0yager Dramczyk czyli wszystko co chcieliście wiedzieć o demoscenie a baliście się zapytać – Gość Specjalny
NwK+ #80 Stuknęła nam osiemdziesiątka, z tej okazji razem z naszym gościem, rozmawialiśmy o początkach demosceny, między platformowych wojenkach. Fejkowaniu znaczków i dokąd to wszystko zmierza. Jako stały punkt programu nie mogło zabraknąć polecanek, newsów i powodów do wyjścia.
pobierz 222.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #79 – Afera skrzynkowa, zagadka Famicoma
NwK+ #79 Tym razem poruszamy drażliwy temat skrzynek w grach, błogosławieństwo czy robienie graczy w bambuko i co z tego wynikło. Opowiemy także o zagadce która dręczyła ludzkość od premiery Famicoma. Nie zabrakło także nerd newsów i polecanek. Nerdzi polecają i wezmą udział w akcji zbiórki na leki dla chorej Julki.
pobierz 160.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #78 – O WGW 2017 i Jak to się wszystko zaczęło
NwK+ #78 Dziś w Specjalnym Wydaniu Nerdów, przyglądamy się WGW2017 – Warsaw Games Week. Jak to było kiedyś? Czemu nam się podobało, co nie wypaliło i czemu wciąż wspominamy PSP?
pobierz 144.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #77 – O PGA2017, Cuphead – Czy gry są za trudne i czemu Battlefront2 jest grą Pay2Win
NwK+ #77 Nerdowskie Trio tym razem gada o tegorocznym PGA, przewija się temat Hardcorowego Gamingu i gry Cuphead oraz o tym jak branża pogrąża się skrzynkami i grami Pay2Win (na przykładzie Star Wars Battlefront 2)
pobierz 262.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek