Nerdzi w Kulturze

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Z głębokich rubieży Internetu nadają do Was Nerdzi w Kulturze – Audycja na żywo o grach! Nerdzi w kulturze to audycja hipertekstualna, w której łączymy takie tematy jak gry, technologie, fantastyka, komiksy, animacje, filmy, książki, konwenty – słowem kultura Internetu. Możecie nas posłuchać w każdy czwartek od 20:00 na żywo w internetowym radiu Praga.
Data dodania: 2016-02-21 13:57:51
Data aktualizacji: 2017-05-27 00:30:08
Audycji w katalogu: 72
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
NwK+ #61- Digital Dragons 2017, wywiad z Yokai Games i nowe żarówki w Ikea [feat. Szumy]
NwK+ #61 Dzisiaj podsumowaliśmy na szybko nasz wyjazd na Digital Dragons, porozmawiamy o odbywających się tam prelekcjach, zamieniliśmy kilka słów z dziewczynami z Yokai Games, nie zabrakło także aferek i nerd newsów.  W przerwach słuchaliśmy zespołu Szumy
pobierz 160.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
NwK+ #60 – Piractwo w GTA online oraz Minecraft w służbie dla dzieci z autyzmem [feat. Osky Ash-poow]
NwK+ #60 W sześćdziesiątej audycji Nerdzi rozmawiali o ojcu który dla swojego autystycznego syna stworzył serwer Minecrafta i płatnych modyfikacjach do GTA online umożliwiających oszustwa. Nie zabrakło także newsów, aferek i powodów do wyjścia z piwnicy. W przerwach słuchaliśmy muzyki Osky Ash-poow, ([link]
pobierz 230.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
NwK+ #59 – O Pyrkonie i konwentach w Polsce [feat. Osky Ash-poow]
NwK+ #59 Tym razem Nerdzi  rozmawiali o konwentach w Polsce, o tym jak wyszedł Pyrkon 2017 i wspomnieli o najnowszych aferkach wprost z internetu. W przerwach słuchaliśmy muzyki Osky Ash-poow, ([link]
pobierz 99.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
NwK+ #58 – Zły Major Witek audycja RADIOaktywna o Czarnobylu i nie tylko – gość specjalny
NwK+ #58 Razem z naszym gościem rozmawiamy o katastrofie w Czarnobylu, Fukushimie, o tym dlaczego popisywanie się przed kolegami w trakcie eksperymentów z masą krytyczną jest złe. Nie zabrakło tez kilku zdań o płynie Lugola, polecacnek i nerd newsów. W przerwach słuchamy Aimo
pobierz 159.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #57 – Ile branża zarrabia na DLC i Co z PREY2? [feat. SZUMY]
NwK+ #57 Nerdzi gadają o Prey 2017, czemu branża tworzy i zachwala sobie DLC i czemu warto wyjść z piwnicy. Poza tym samochody uczące się jeździć po świecie GTA5 i wiele, wiele innych.
pobierz 84.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #56 – O Switchu kolejny raz oraz Netflixowym Death Note
NwK+ #56 Nerdzi po raz kolejny katują biednego Switcha, zastanawiają się nad ekranizacjami Anime i zastanawiają się co wyjdzie z nowego Death Note’a od Netflixa. Poza tym 5 powodów by wyjść z Piwnicy oraz Hot Newsy.
pobierz 113.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #55 – Gdzie kupować gry – cyfrowa dystrybucja vs sklepowa półka
NwK+ #55 Nerdzi poruszają nielubiany przez niektórych graczy temat cyfrowej dystrybucji. Skąd się wzięła, jak się nie dać naciąć i czemu powinniśmy wielbić Lorda Gabena. Poza tym tradycyjnie NerdNewsy i 5 powodów żeby wyjść z piwnicy.
pobierz 116.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK+ #54 – O emulacji Switcha i Maratonie Power Rangers
NwK+ #54 Dziś nerdzi walczą z nostalgią, nawijają o Power Rangersach, o emulacji Switcha i kolejnych problemach gry For Honor.
pobierz 121.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #53 – Nintendo Switch i AMD
NwK+ #53  Nerdzi Narzekają Na Nintendo Switch i… szkolą nowego członka zespołu.
pobierz 111.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NwK+ #52 – Rain Of Sorrow – gość specjalny.
NwK+ #52 Tym razem w studiu gościmy zespół Rain Of Sorrow, rozmawiamy o muzyce, początkach działalności zespołu, nowej płycie, kondycji na polskim rynku muzycznym, nie zabrakło też porcji nerd newsów i afer tygodnia.
pobierz 87.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK# 51 – Leniwie o grach
NwK+ #51 Nerdzi gadają o klasykach, grach z kolejkami, Switchu oraz o nowym serialu – Legionie.
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #48 – Rogue One i Glitche w Kulturze 2.0
NwK+ #48 Nerdzi dyskutują o premierze Rogue One, czemu ludzie kochają Glitche i czemu nadal na rynku nie mamy airpodsów od apple ( i czy są one nam wogóle potrzebne).
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #47 – Audycja wyjazdowa, Huuuge Game Jam, Huuuge Games, Bydgoszcz.
NwK+ #47 Audycja wyjazdowa, Nerdzi zawitali do Bydgoszczy przeprowadzić wywiad ze zwycięzcami Huuuge Game Jam oraz organizatorami jamu czyli Huuuge Games.
pobierz 70.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #46 – Bassy, Dżemy i Daltony
NwK+ #46 Bassy, Dżemy i Daltony czyli krótka historia tego jak trzech Nerdów spotkało Daltona i zaczęli poraz kolejny dyskutować o Game Jamach w Polsce i na świecie a wszystko to w tymczasowym, prowizorycznym studio nagraniowym.
pobierz 51.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #45 – Kya – gość specjalny, demoscena, retrowspominki i problemy techniczne z mikrofonem.
NwK+ #45 Tym razem nerdzi w raz z gościem specjalnym dyskutują o retroczasach,  byciu kobietą nerdem,  Silly Venture, koncercie Marka Bilińskiego. Nie zabrakło oczywiście nerd newsów, Pokemon again.
pobierz 124.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #44 – O modzie na VR i V a p o r w a v e
NwK+ #44 Kapitan, Gorky i Krzychos omawiają przyszłość VR-u, z czym to sieje a całość podlana lekkim sosemm z V a p o r w a v e .
pobierz 64.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #43 – Wielki brat patrzy, rok 1984 i Blizzcon 2016
NwK+ #43 Kapitan i Gorky „badają” skąd się wzięła teoria wielkiego brata, czemu Orwell wyprzedzał swoją epokę oraz czemu nie możemy uciec przed inwigilacją służb. Poza tym znów Pokemon GO i wybuchające pralki od Samsunga. Znów…
pobierz 131.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #42 – Gamingowe Teorie Spiskowe i Sly
NwK+ #42 Nerdzi omawiają najdziwniejsze gamingowe teorie spiskowe,  śmierć Platformy VINE oraz koniec Windowsa7. Poza tym 5 powodów żeby wyjść z piwnicy i nerdNewsy a wszystko to z gościnnym udziałem starego redakcyjnego kolegi – w studiu pojawił się Sly.
pobierz 67.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #41 – Gościnnie Dalton o GameJamie, Polygonie, VR i pracy w GameDevie
NwK+ #41 Gość Specjalny: Dalton (Krzysiek Pachulski) Tym razem Nerdzi gościli Krzysztofa Pachulskiego a.ka. Dalton – członka koła naukowego Polygon, Legendę GameJamów i gracza z zamiłowania i mieli przyjemność pogadać z Nim o istocie GameJamów, o pracy w branży, Nintendo Switch oraz o VR i Oculusie. Oprócz tego 5 powodów by wyjść z piwnicy oraz … NwK+ #41 – Gościnnie Dalton o GameJamie, Polygonie, VR i pracy w GameDevie
pobierz 68.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #40 – O Craftingu, Samsungu i Switchu
NwK+ #40 Kapitan, Gorky i Coram zadają ważne pytanie o istotność craftingu w grach – czy jest on potrzebny i czy nie jest on ostatnimi laty nadużywany w grach. Poza tym (znów) parę słów o bombowych produktach Samsunga, pierwsze wieści odnośnie Nintndo Switch oraz 10 nieziemskich powodów by wyjść z piwnicy.
pobierz 72.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek