Po Nitce Ariadny

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Konkretnie objaśniony biznes online dla kobiet.
Data dodania: 2016-02-21 14:08:54
Data aktualizacji: 2020-05-03 13:39:47
Audycji w katalogu: 49
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
PNA48: Biznes online oczami Pata Flynna
Pat Flynn jest jedną z osób, którą najbardziej podziwiam w świecie online. Udowadnia, że można żyć wartościami, spędzać czas z rodziną, służyć ludziom i osiągnąć spektakularny sukces w świecie, który zdaje się faworyzować naciągaczy. Rozmowa z nim to zawsze przyjemność i sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o życiu i sposobie myślenia Pata o biznesie […] Artykuł PNA48: Biznes online oczami Pata Flynna pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 76.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Kreatywność i biznes z wartościami
Pasja, kreatywność, robienie tego, co się kocha, to popularne tematy. Czy jesteś kreatywna? Czy warto i jak w sobie budować kreatywność? Którą ze swoich pasji przekuć na biznes? Pewnie słyszałaś relacje innych, że za jakiś czas możesz zakrztusić się swoją pasją i nienawidzić tego, co do tej pory sprawiało Ci radość, prawda? Na te i […] Artykuł Kreatywność i biznes z wartościami pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 70.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
PNA46: Jak się reklamować w Google?
Wiele osób w świecie biznesu online zaczęło stosować reklamy w mediach społecznościowych, a niektóre z nich przynoszą naprawdę bardzo dobre efekty. Zapominamy jednak nieraz o miejscu, gdzie nasi potencjalni klienci przychodzą nie zobaczyć co słychać u znajomych, ale z zamiarem kupna. Tym miejscem jest Google. Reklama w wyszukiwarce nie musi być ani droga, ani trudna. […] Artykuł PNA46: Jak się reklamować w Google? pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 70.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
PNA45: Mastermindy jako produkt online
Zarabiać przez internet można nie tylko prowadząc kursy lub konsultacje. Świetnym produktem jest również mastermind. Nie jest to produkt dla początkujących, ale za to jest bardzo lukratywny. Mój gość zarobił na tym produkcie już milion dolarów, także bardzo cieszę się, że Sigrun zgodziła się na tę rozmowę i podzieliła się bardzo wieloma cennymi wskazówkami. Rozmawiamy […] Artykuł PNA45: Mastermindy jako produkt online pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 69.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
PNA44: Pierwszy kurs online i 85 tysięcy ze sprzedaży
Jak zrobić kurs online i zorganizować jego sprzedaż z fantastycznym wynikiem? Powiem szczerze – trzeba się nad tym napracować. Nie ma się co zniechęcać, bo jest to jednak zupełnie realne. Dowodem na to jest historia tworzenia kursu o kredycie hipotecznym Marcina Iwucia. W tym wywiadzie Marcin dzieli się swoją historią, ale przede wszystkim opowiada o […] Artykuł PNA44: Pierwszy kurs online i 85 tysięcy ze sprzedaży pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
PNA43: Różne formy marketingu treści a Twoja marka online
Lepiej pisać bloga, nagrywać podcast czy filmy wideo? To pytanie zadaje sobie wielu twórców w internecie. Jeśli chcesz odnosić sukcesy w biznesie online, to musisz pokazać potencjalnym klientom dlaczego mają wybrać akurat Ciebie i zbudować z nimi relacje. Regularne dawanie wartościowych treści spełnia właśnie to zadanie. Z Markiem Jankowskim z podcastu Mała Wielka Firma rozmawiamy […] Artykuł PNA43: Różne formy marketingu treści a Twoja marka online pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 94.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA42: Realia biznesu online
Lubię być świadoma wszystkiego zanim dokonam wyboru. Wkurza mnie, gdy ktoś zachwala coś w niebiosa, ale nie powie o wadach. Nie pokazuje pełnego obrazu. Ucząc biznesu online czuję odpowiedzialność, aby nie zachęcać do niego osób, które nie powinny takiego biznesu zakładać. A tym, którzy chcą zarabiać w ten sposób, pokazać jak to naprawdę wygląda. Wpadnięcie […] Artykuł PNA42: Realia biznesu online pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 92.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA41: Jak zrobić popularne wyzwanie
Duża lista e-mail, opinia eksperta, zaufanie potencjalnych klientów – o tym marzy każdy, kto chce uczciwie zarabiać przez internet. Jedną z metod zdobycia tych wszystkich atutów, jest zrobienie wyzwania. Jest to bardzo gorący temat, budzący emocje i wiele pytań, więc do podcastu zaprosiłam osobę, która zrobiła kilka bardzo popularnych wyzwań i szybko stała się znana […] Artykuł PNA41: Jak zrobić popularne wyzwanie pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA40: Mądra droga z etatu do własnego biznesu online
Jednym jest dobrze na etacie, ale inni nie mogą się doczekać chwili przejścia na swoje i zbudowania biznesu online, który pozwoli im pracować z domu lub z dowolnego miejsca na ziemi. Spora część nie wie od czego zacząć etap przejścia z etatu do własnej firmy, a część rzuca się na głęboką wodę. Nieprzygotowane osoby nieraz […] Artykuł PNA40: Mądra droga z etatu do własnego biznesu online pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA39: Buduj firmę robiąc to, co kochasz
Strategia marketingowa i narzędzia to za mało. Pieniądze to za mało. Każdy z nas chce robić w życiu to, co kocha. Zbyt dużo czasu spędzamy w pracy, aby jej nie lubić. Nikt nie chce przecież pod koniec życia czuć, że je zmarnował, że nie spełnił swoich marzeń, że nie spróbował czegoś, co naprawdę chciał zrobić. […] Artykuł PNA39: Buduj firmę robiąc to, co kochasz pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA38: Jak planować i działać, aby mieć rezultaty
Bycie produktywną nie oznacza robienia wielu rzeczy. Wręcz odwrotnie. Osoba produktywna to taka, która realizuje to, na czym jej zależy, bez przepracowywania się. Podstawą bycia produktywną jest poznanie swoich priorytetów i ułożenie dobrego planu, aby zdobyć to, czego pragniemy. I być szczęśliwą. Nie pozwolić sobie na wypalenie w żadnej dziedzinie życia. Jak to zrobić? Posłuchaj: […] Artykuł PNA38: Jak planować i działać, aby mieć rezultaty pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 68.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA37: Jak zabezpieczyć stronę przed hakerami
Po co komuś włamywać się na moją niewiele znaczącą stronę? Takie przekonanie ma pewnie wiele osób, ja też takie miałam! A włamań na różne moje strony miałam już kilka. Kiedyś walczyłam z nimi sama, ale ostatnio przydarzył mi się niebezpieczny atak i musiałam do jego ogarnięcia zatrudnić specjalistę. Nie mogłam postąpić inaczej jak podzielić się […] Artykuł PNA37: Jak zabezpieczyć stronę przed hakerami pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA36: Jak przestać porównywać się z innymi
Porównywanie się z innymi dotyczy w zasadzie każdego, często psuje nam dzień czy budzi nieprzyjemne uczucia. Jedna myśl „Ona jest lepsza ode mnie” i już wpadamy na kilka godzin w dół emocjonalny czy czeluść mediów społecznościowych. Brzmi znajomo? Sama nierzadko miałam w ciągu dnia zły humor, a nie wiedziałam dlaczego, bo wypierałam możliwość bycia o […] Artykuł PNA36: Jak przestać porównywać się z innymi pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA35: Tworzenie wartościowych treści w internecie
Wartościowe treści w internecie to podstawa. Jak samo określenie wskazuje – to WARTOŚĆ. Jeśli nie zależy Ci przede wszystkim na tym, aby swoim biznesem dawać ludziom wartość, to masz błędne założenia. Biznes się nie uda. Wartościowe treści to niesienie pomocy plus świetny marketing i wyrabianie sobie pozycji eksperta. To budowanie zaangażowanej społeczności wokół swojego bloga, […] Artykuł PNA35: Tworzenie wartościowych treści w internecie pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 76.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA34: Zarabianie na blogu kreatywnym
Czy, aby utrzymywać się z biznesu online, trzeba sprzedawać produkty dla innych biznesów? Wcale nie! Można całkiem dobrze radzić sobie sprzedając kreatywne kursy online. Kasia, która jest gościem tego odcinka podcastu, utrzymuje się ze swojego bloga i na dodatek robi to na swoich zasadach. Sprzedaje mailowe kursy online, a także prowadzi współpracę z różnymi firmami. […] Artykuł PNA34: Zarabianie na blogu kreatywnym pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA33: Przedsiębiorca też dobry człowiek
Wiele osób uważa, że biznes online to jedno wielkie oszustwo i naciąganie ludzi. Moim zdaniem biznes online to jeden z najwspanialszych modeli biznesowych, jakie możemy wybrać. Czasami jednak, gdy widzę sposób sprzedaży wielu tzw. „guru”, to aż mi się robi niedobrze. Ba! Wielu z nich jest nieuczciwych i kłamie w swoich ofertach. Zmieńmy to! Biznes […] Artykuł PNA33: Przedsiębiorca też dobry człowiek pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 26.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej
Zastanawiasz się jak przejść od darmowych produktów do płatnych? Jak podwyższyć ceny? Jak zacząć zarabiać więcej? W tym odcinku podcastu ekspert od psychicznych blokad finansowych Denise Duffield-Thomas odpowie na wiele z Twoich pytań. Aby być dobrą w zarządzaniu pieniędzmi musisz umieć liczyć pieniądze, ale większość przeszkód w zarabianiu więcej siedzi w Twojej głowie. Poczucie, że […] Artykuł PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA31: Zwiększ sprzedaż używając swoich mocnych stron
Codziennie widzę jak kobiety (i nie tylko) zmagają się ze sprzedażą swoich pomysłów i produktów w sieci. Jest wiele metod sprzedaży i być może ta, z którą spotykasz się najczęściej, po prostu Ci nie odpowiada lub czujesz się źle sprzedając. Prawie na pewno masz w sobie cechy, które pomogą Ci robić to efektywnie i bez […] Artykuł PNA31: Zwiększ sprzedaż używając swoich mocnych stron pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA30: Czy możesz stracić nazwę swojej firmy?
Zakładając firmę czy wybierając nazwę naszej strony myślimy głównie o tym, czy jest chwytliwa, łatwa do zapamiętania i czy wolna jest domena. Tymczasem większość zapomina upewnić się, czy nazwa nie jest prawnie zastrzeżona. Równie ważne jest zabezpieczenie takiej nazwy, aby konkurencja nam jej nie zabrała. Kiedy może się to zdarzyć i z jakimi konsekwencjami opowiada […] Artykuł PNA30: Czy możesz stracić nazwę swojej firmy? pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 62.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PNA29: Jak żyć po swojemu opowiada Ryan Holiday
Natura ludzka nie zmieniła się od tysięcy lat i wbrew pozorom mamy podobne problemy, co ludzie kiedyś. Samokontrola, odwaga, sprawiedliwość, mądrość. Jak być sobą i nie zagubić się? Jak postępować na co dzień, aby być coraz lepszą osobą? Jak radzić sobie z przeciwnościami losu w życiu i biznesie? Ryan Holiday to światowej sławy pisarz i […] Artykuł PNA29: Jak żyć po swojemu opowiada Ryan Holiday pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 34.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek