Po Nitce Ariadny

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Konkretnie objaśniony biznes online dla kobiet.
Data dodania: 2016-02-21 14:08:54
Data aktualizacji: 2017-07-20 13:40:27
Audycji w katalogu: 42
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 10 dni temu
PNA41: Jak zrobić popularne wyzwanie
Duża lista e-mail, opinia eksperta, zaufanie potencjalnych klientów – o tym marzy każdy, kto chce uczciwie zarabiać przez internet. Jedną z metod zdobycia tych wszystkich atutów, jest zrobienie wyzwania. Jest to bardzo gorący temat, budzący emocje i wiele pytań, więc do podcastu zaprosiłam osobę, która zrobiła kilka bardzo popularnych wyzwań i szybko stała się znana […] Artykuł PNA41: Jak zrobić popularne wyzwanie pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
PNA40: Mądra droga z etatu do własnego biznesu online
Jednym jest dobrze na etacie, ale inni nie mogą się doczekać chwili przejścia na swoje i zbudowania biznesu online, który pozwoli im pracować z domu lub z dowolnego miejsca na ziemi. Spora część nie wie od czego zacząć etap przejścia z etatu do własnej firmy, a część rzuca się na głęboką wodę. Nieprzygotowane osoby nieraz […] Artykuł PNA40: Mądra droga z etatu do własnego biznesu online pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PNA39: Buduj firmę robiąc to, co kochasz
Strategia marketingowa i narzędzia to za mało. Pieniądze to za mało. Każdy z nas chce robić w życiu to, co kocha. Zbyt dużo czasu spędzamy w pracy, aby jej nie lubić. Nikt nie chce przecież pod koniec życia czuć, że je zmarnował, że nie spełnił swoich marzeń, że nie spróbował czegoś, co naprawdę chciał zrobić. […] Artykuł PNA39: Buduj firmę robiąc to, co kochasz pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PNA38: Jak planować i działać, aby mieć rezultaty
Bycie produktywną nie oznacza robienia wielu rzeczy. Wręcz odwrotnie. Osoba produktywna to taka, która realizuje to, na czym jej zależy, bez przepracowywania się. Podstawą bycia produktywną jest poznanie swoich priorytetów i ułożenie dobrego planu, aby zdobyć to, czego pragniemy. I być szczęśliwą. Nie pozwolić sobie na wypalenie w żadnej dziedzinie życia. Jak to zrobić? Posłuchaj: […] Artykuł PNA38: Jak planować i działać, aby mieć rezultaty pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 68.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PNA37: Jak zabezpieczyć stronę przed hakerami
Po co komuś włamywać się na moją niewiele znaczącą stronę? Takie przekonanie ma pewnie wiele osób, ja też takie miałam! A włamań na różne moje strony miałam już kilka. Kiedyś walczyłam z nimi sama, ale ostatnio przydarzył mi się niebezpieczny atak i musiałam do jego ogarnięcia zatrudnić specjalistę. Nie mogłam postąpić inaczej jak podzielić się […] Artykuł PNA37: Jak zabezpieczyć stronę przed hakerami pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PNA36: Jak przestać porównywać się z innymi
Porównywanie się z innymi dotyczy w zasadzie każdego, często psuje nam dzień czy budzi nieprzyjemne uczucia. Jedna myśl „Ona jest lepsza ode mnie” i już wpadamy na kilka godzin w dół emocjonalny czy czeluść mediów społecznościowych. Brzmi znajomo? Sama nierzadko miałam w ciągu dnia zły humor, a nie wiedziałam dlaczego, bo wypierałam możliwość bycia o […] Artykuł PNA36: Jak przestać porównywać się z innymi pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PNA35: Tworzenie wartościowych treści w internecie
Wartościowe treści w internecie to podstawa. Jak samo określenie wskazuje – to WARTOŚĆ. Jeśli nie zależy Ci przede wszystkim na tym, aby swoim biznesem dawać ludziom wartość, to masz błędne założenia. Biznes się nie uda. Wartościowe treści to niesienie pomocy plus świetny marketing i wyrabianie sobie pozycji eksperta. To budowanie zaangażowanej społeczności wokół swojego bloga, […] Artykuł PNA35: Tworzenie wartościowych treści w internecie pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 76.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
PNA34: Zarabianie na blogu kreatywnym
Czy, aby utrzymywać się z biznesu online, trzeba sprzedawać produkty dla innych biznesów? Wcale nie! Można całkiem dobrze radzić sobie sprzedając kreatywne kursy online. Kasia, która jest gościem tego odcinka podcastu, utrzymuje się ze swojego bloga i na dodatek robi to na swoich zasadach. Sprzedaje mailowe kursy online, a także prowadzi współpracę z różnymi firmami. […] Artykuł PNA34: Zarabianie na blogu kreatywnym pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PNA33: Przedsiębiorca też dobry człowiek
Wiele osób uważa, że biznes online to jedno wielkie oszustwo i naciąganie ludzi. Moim zdaniem biznes online to jeden z najwspanialszych modeli biznesowych, jakie możemy wybrać. Czasami jednak, gdy widzę sposób sprzedaży wielu tzw. „guru”, to aż mi się robi niedobrze. Ba! Wielu z nich jest nieuczciwych i kłamie w swoich ofertach. Zmieńmy to! Biznes […] Artykuł PNA33: Przedsiębiorca też dobry człowiek pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 26.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej
Zastanawiasz się jak przejść od darmowych produktów do płatnych? Jak podwyższyć ceny? Jak zacząć zarabiać więcej? W tym odcinku podcastu ekspert od psychicznych blokad finansowych Denise Duffield-Thomas odpowie na wiele z Twoich pytań. Aby być dobrą w zarządzaniu pieniędzmi musisz umieć liczyć pieniądze, ale większość przeszkód w zarabianiu więcej siedzi w Twojej głowie. Poczucie, że […] Artykuł PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
PNA31: Zwiększ sprzedaż używając swoich mocnych stron
Codziennie widzę jak kobiety (i nie tylko) zmagają się ze sprzedażą swoich pomysłów i produktów w sieci. Jest wiele metod sprzedaży i być może ta, z którą spotykasz się najczęściej, po prostu Ci nie odpowiada lub czujesz się źle sprzedając. Prawie na pewno masz w sobie cechy, które pomogą Ci robić to efektywnie i bez […] Artykuł PNA31: Zwiększ sprzedaż używając swoich mocnych stron pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
PNA30: Czy możesz stracić nazwę swojej firmy?
Zakładając firmę czy wybierając nazwę naszej strony myślimy głównie o tym, czy jest chwytliwa, łatwa do zapamiętania i czy wolna jest domena. Tymczasem większość zapomina upewnić się, czy nazwa nie jest prawnie zastrzeżona. Równie ważne jest zabezpieczenie takiej nazwy, aby konkurencja nam jej nie zabrała. Kiedy może się to zdarzyć i z jakimi konsekwencjami opowiada […] Artykuł PNA30: Czy możesz stracić nazwę swojej firmy? pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 62.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
PNA29: Jak żyć po swojemu opowiada Ryan Holiday
Natura ludzka nie zmieniła się od tysięcy lat i wbrew pozorom mamy podobne problemy, co ludzie kiedyś. Samokontrola, odwaga, sprawiedliwość, mądrość. Jak być sobą i nie zagubić się? Jak postępować na co dzień, aby być coraz lepszą osobą? Jak radzić sobie z przeciwnościami losu w życiu i biznesie? Ryan Holiday to światowej sławy pisarz i […] Artykuł PNA29: Jak żyć po swojemu opowiada Ryan Holiday pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 34.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
PNA28: Czy wiesz czego chcesz? Odkrywanie swojej wizji
Możesz być nie wiem jak produktywna, skreślać zadania z listy zadań jak maszyna, ale jeśli robisz to bez konkretnego celu i planu, to po prostu tracisz czas. Co z tego, że masz codziennie nowy post na blogu? Jaki masz cel prowadzenia go? Nie trzeba robić wiele, trzeba robić rzeczy, które mają sens. Oto , co […] Artykuł PNA28: Czy wiesz czego chcesz? Odkrywanie swojej wizji pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PNA27: Jak nawiązywać kontakty z influencerami
Jedna wzmianka wpływowej osoby o Tobie czy Twoim produkcie może z dnia na dzień odmienić Twój biznes. Kontakty z osobami wpływowymi to strategia, którą naprawdę warto wprowadzić. Trzeba to jednak robić szczerze i uczciwie, a strategia jest długoterminowa. Jakże jednak warta pracy! Ten odcinek podcastu nie jest dla osób chcących kogoś wykorzystać do własnych celów, […] Artykuł PNA27: Jak nawiązywać kontakty z influencerami pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 26.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PNA26: Biznes oparty na kursach online omawia Derek Halpern z Social Triggers
Model biznesowy oparty na kursach online to dla niektórych wymarzony model. Dla mnie na pewno tak. Można pracować z dowolnego miejsca w dowolnych godzinach i uczciwie zarabiać robiąc to, co się kocha i w czym jest się dobrym. Dowiedziałam jak to wszystko działa między innymi od Dereka Halperna, który jest gościem tego odcinka podcastu. Derek […] Artykuł PNA26: Biznes oparty na kursach online omawia Derek Halpern z Social Triggers pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 53.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PNA25: Zwiększanie skuteczności sprzedaży dzięki rekomendacjom
Zdecydowana większość osób, które wchodzą na Twoją stronę internetową ma mnóstwo wątpliwości: co do Ciebie, co do Twojej oferty, nawet co do siebie samych. Naszym zadaniem jest przekonać właściwe osoby (nie każdego) do kupna, zapisu na listę e-mail czy czytania dalej. Są na to różne sposoby i jednym z najbardziej skutecznych jest pokazanie rekomendacji od zadowolonych klientów. Jeśli na swojej stronie nie masz jeszcze rekomendacji lub zastanawiasz się czy te, które masz, skutecznie przekonują, ten odcinek podcastu jest dla Ciebie. Używanie rekomendacji rozkręciło mój biznes naprawdę szybko. Podobne doświadczenia ma wiele znanych mi kobiet, które nauczyły się tej "bezbolesnej" metody uzyskiwania ich. Do dzieła! Posłuchaj: Zasubsrybuj ten podcast w iTunes lub Stitcher W tym odcinku: Co hamuje ludzi przed zakupem? W jaki sposób zbierać rekomendacje? Kiedy należy pytać o zgodę na publikację opinii? Dlaczego raczej nie powinno się umieszczać rekomendacji od osób z własnej branży? Jaka forma i treść rekomendacji jest najlepsza? Przykłady dobrych rekomendacji Jak buduję rekomendacje z ankiet przesyłanych klientom? Czy warto pracować za darmo, tj. tylko za rekomendacje? Do tego odcinka podcastu przygotowałam specjalny prezent - PDF z pytaniami, które możesz podesłać swoim klientom lub czytelnikom oraz film instruktażowy, który pomoże Ci za darmo utworzyć piękną ankietę. Kliknij, aby ściągnąć PDF z pytaniami i filmikiem instruktażowym Ciekawostki, linki wymienione w odcinku: Evernote Typeform Kurs Online w 30 dni Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik: Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik MP3. Mogą Ci się również spodobać te odcinki podcastu Po Nitce Ariadny: PNA 19: Jak budować biznes online PNA20: Jak zrobić badanie rynku? Zadaj mi pytanie: Chcesz zostawić mi wiadomość głosową lub pytanie, na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Nagraj ją tutaj: Zostaw mi wiadomość głosową Zostaw mi recenzję: Jeśli chcesz, aby również inne kobiety chcące rozwinąć swój biznes online odkryły ten podcast, zostaw mi recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób. Zostaw mi recenzję tutaj: Kliknij, aby ocenić podcast "Po Nitce Ariadny" Zasubskrybuj: Jeżeli podoba Ci się ten podcast, to zasubskrybuj, aby nie przegapić żadnego odcinka: iTunes - dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów Stitcher - pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów Podcast Addict - aplikacja nr 1 do słuchania podcastów na Androida Twoim zdaniem... Co najbardziej utkwiło Ci w pamięci po przesłuchaniu tego odcinka? Czy zrobisz ankietę, którą wyślesz do swoich dotychczasowych klientów lub czytelników? Napisz mi w komentarzu poniżej. A jeśli podobał Ci się ten odcinek, to podziel się wiadomością o nim ze znajomymi lub fanami na Facebooku i Twitterze! Artykuł PNA25: Zwiększanie skuteczności sprzedaży dzięki rekomendacjom pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PNA24: Nie rezygnuj mimo trudnych początków
Zaczynając swój biznes zawsze spotykamy się z niepewnością, czasem nawet frustracją, że coś nie wychodzi tak, jak było zaplanowane. Pytanie - czy i kiedy się poddać? Czy może zmienić kierunek? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale gdy widzimy, że przez dłuższy czas nasze starania nie przynoszą efektów, to może czas na małą weryfikację. A przede wszystkim na zbadanie rynku! Wielokrotnie mówiłam o tym jak kilka lat temu próbowałam bez powodzenia rozkręcić biznes, który nie miał szans na powodzenie. Po prostu nie miałam pojęcia czego chce publiczność, którą wtedy zgromadziłam (poświęcając na to niezliczone godziny pracy oczywiście). Wiem, że nie tylko ja popełniłam takie błędy. Zrobiło to (i zrobi) jeszcze wiele osób. Aby Ciebie to nie spotkało chcę Ci przedstawić historię Moniki Baczewskiej-Alexandropoulou, która jest autorką świetnie sprzedającego się plannera do organizacji czasu. Monika opowie nam jak była w stanie stworzyć fizyczny produkt, który na początku zaprojektowała tylko dla siebie. Co zrobiła, gdy okazało się, że jej pomysł na sprzedaż produktów do organizacji przyjęć nie zapewnia takich dochodów, na jakie liczyła na początku? Posłuchaj: Zasubsrybuj ten podcast w iTunes lub Stitcher W tym odcinku: Jak to się stało, że Monika zaczęła produkować własny planner? Jak podzielić rolę mamy z własną karierą? Blogowanie jako metoda kreacji własnego biznesu. Jak zmienić hobby na biznes? Jak zacząć biznes on-line i jak wybrać swoją niszę? Ciekawostki, linki wymienione w odcinku: Plannery i kalendarze Love Simple Studio PNA 20: Jak zrobić badanie rynku? Nozbe - aplikacja do zarządzania zadaniami Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik: Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik MP3. Mogą Ci się również spodobać te odcinki podcastu Po Nitce Ariadny: PNA 19: Jak budować biznes online? PNA21: Dasz radę, będzie dobrze PNA12: Praktyczne porady biznesowe Izy Makosz  PNA04: Od sekretarki do właścicielki biznesu online i świetnej sprzedaży kursów internetowych – rozmowa z Eweliną Muc PNA 07: Odkrywanie swojej pasji i przekształcanie jej w dochodowy biznes – wywiad z business coachem Sigrun Zadaj mi pytanie: Chcesz zostawić mi wiadomość głosową lub pytanie, na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Nagraj ją tutaj: Zostaw mi wiadomość głosową Zostaw mi recenzję: Jeśli chcesz, aby również inne kobiety chcące rozwinąć swój biznes online odkryły ten podcast, zostaw mi recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób. Zostaw mi recenzję tutaj: Kliknij, aby ocenić podcast "Po Nitce Ariadny" Zasubskrybuj: Jeżeli podoba Ci się ten podcast, to zasubskrybuj, aby nie przegapić żadnego odcinka: iTunes - dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów Stitcher - pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów Podcast Addict - aplikacja nr 1 do słuchania podcastów na Androida Twoim zdaniem... Co najbardziej utkwiło Ci w pamięci po przesłuchaniu tego odcinka? Czy masz już produkt, który się dobrze sprzedaje (fizyczny lub elektroniczny) czy dopiero planujesz jego stworzenie? Napisz mi w komentarzu poniżej. A jeśli podobał Ci się ten wywiad, to podziel się wiadomością o nim ze znajomymi lub fanami na Facebooku i Twitterze. Artykuł PNA24: Nie rezygnuj mimo trudnych początków pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 42.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PNA 23: Profit First – wywiad z Mike’iem Michalowicz’em
Ciągle się uczę w kwestiach finansowych prowadzenia firmy, ale dobrze pamiętam czasy, gdy myślałam, że jeśli dostanę zwrot kosztów od klienta, to już idzie mi dobrze (bo praca to była przyjemność przecież). Potem okazało się, że powinnam wypłacać sobie pensję, bo w końcu pracuję w moim biznesie. Kolejnym etapem było odkrycie, że firma powinna generować zysk i mi go wypłacać jako właścicielowi. Rok temu dowiedziałam się, jak tym wszystkim zarządzać. Przeczytałam książkę "Profit First" Mike'a Michalowicz'a i byłam zauroczona! Bo okazuje się, że to nie jest aż takie trudne. Ta książka jest jedną z najważniejszych, jakie przeczytałam z myślą o moim biznesie w życiu. Jestem szczęśliwa, że dziś mogę się podzielić odkryciem tej książki i jej autora z Tobą, bo to dużo większa skala niż polecenie książki koleżance. Moim celem jest pokazanie Ci jak możesz stworzyć biznes, na którym będziesz zarabiać i zarządzanie finansami gra tutaj niemałą rolę. Posłuchaj: Zasubsrybuj ten podcast w iTunes lub Stitcher W tym odcinku: Czy większość przedsiębiorców zarabia na prowadzeniu firmy? Czym jest zysk według Mike'a? Jak istotne jest wypłacać sobie pieniądze z działalności firmy? Jaka jest psychologiczna różnica w sposobach obliczania zysku? W jaki sposób znaleźć pieniądze dla siebie (a nie tylko na opłacenie podatków)? Czym jest prawo Parkinsona i jaki ma wpływ na nasz biznes? Dlaczego warto dzielić swoje środki finansowe na wiele kont bankowych? Czy warto ściśle się specjalizować? (dlaczego upselling w usługach nie zawsze jest dobry?) Jak zorientować się w jakiej sytuacji jest nasza firma? Od czego zacząć poprawiać swój system zarządzania pieniędzmi? Ciekawostki, linki wymienione w odcinku: strona Mike'a Michalowicz'a Profit First - Mike Michalowicz Surge - Mike Michalowicz PNA 22: Finanse firmowe – rozmowa z Michałem Szafrańskim Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik: Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik MP3. Zadaj mi pytanie: Chcesz zostawić mi wiadomość głosową lub pytanie, na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Nagraj ją tutaj: Zostaw mi wiadomość głosową Zostaw mi recenzję: Jeśli chcesz, aby również inne kobiety chcące rozwinąć swój biznes online odkryły ten podcast, zostaw mi recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób. Zostaw mi recenzję tutaj: Kliknij, aby ocenić podcast "Po Nitce Ariadny" Zasubskrybuj: Jeżeli podoba Ci się ten podcast, to zasubskrybuj, aby nie przegapić żadnego odcinka: iTunes - dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów Stitcher - pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów Podcast Addict - aplikacja nr 1 do słuchania podcastów na Androida Twoim zdaniem... Co najbardziej utkwiło Ci w pamięci po przesłuchaniu tego odcinka? Którą wskazówkę zastosujesz? Napisz mi w komentarzu poniżej. A jeśli podobał Ci się ten wywiad, to podziel się wiadomością o nim ze znajomymi lub fanami na Facebooku i Twitterze. Artykuł PNA 23: Profit First – wywiad z Mike’iem Michalowicz’em pochodzi z serwisu Po nitce Ariadny .
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PNA 22: Finanse firmowe – rozmowa z Michałem Szafrańskim
Czym jest robienie tego, co się kocha, gdy się na tym nie zarabia? Na pewno nie biznesem. To hobby. Dobrze jest mieć hobby, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Co więc robić, aby w naszej firmie działo się finansowo jak najlepiej? Michał Szafrański, autor bloga "Jak Oszczędzać Pieniądze?" jest dla mnie i dla wielu autorytetem w kwestii finansów i bardzo się cieszę, że zgodził się na rozmowę na temat finansów firmowych. Michał podzielił się naprawdę praktycznymi wskazówkami dotyczącymi podatków, księgowości, prowadzenia działalności. Analizujemy też co pomogło Michałowi rozwinąć milionowy biznes związany z jego blogiem, pytam go o jego podejście do życia, oszczędzania i wydawania. Jestem pewna, że do niektórych kwestii będziesz wracać i aby Ci to ułatwić, w notatkach poniżej są wypisane omawiane przez nas tematy z podaniem czasu ich rozpoczęcia w nagraniu. Posłuchaj: Zasubsrybuj ten podcast w iTunes lub Stitcher W tym odcinku Kiedy należy zarejestrować działalność gospodarczą? Porady Michała dla osób, które chciałyby zacząć prowadzić firmę Czy lepiej rozliczać się z podatków co miesiąc czy co kwartał? Jak oddzielać pieniądze firmowe od prywatnych? Jak zapłacić najmniejszy podatek? Co charakteryzuje dobrą księgową? Czego dowiecie się w najnowszej książce Michała? O szukaniu złotego środka w swoim życiu Jakie błędy popełniają początkujący przedsiębiorcy? Omawiane zagadnienia: Jaka była droga Michała do świetnie zarabiającego bloga (3:39) Co Michał radzi osobie, która dopiero zaczyna? Kiedy rozpocząć swoją działalność gospodarczą? (18:12) Dobre praktyki finansowe w firmie (24:16) Jak legalnie płacić najmniejsze możliwe podatki (33:31) Optymalizacja kosztów w firmie i księgowość (42:28) Rejestr finansów w firmie prowadzony przez Michała (52:48) Planowanie godziwej emerytury (56:51) Dla kogo jest książka "Finansowy Ninja" (1:00:27) Co się zmieniło w życiu Michała, od kiedy zaczął dużo zarabiać i jaką ma motywację i cele w życiu (1:09:27) Najczęstsze błędy, jakie popełniają początkujący przedsiębiorcy wg Michała (1:21:07) Nie bójmy się robić nowych rzeczy i eksperymentować w biznesie. Ciekawostki, linki wymienione w odcinku: Książka Michała Szafrańskiego - Finansowy Ninja - tylko teraz darmowa wysyłka i podpis autora gratis Prezentacja Michała na InfoShare blog Michała "Jak Oszczędzać Pieniądze" WNOP 002: Odważ się sięgać marzeń – Ariadna, scrapbooking i Pat Flynn WNOP 007: Rzucam pracę dla blogowania… WNOP 061: Priorytety w życiu – jak je określić zanim będzie za późno? Kurs "Pokonaj swoje długi" iFirma.pl inFakt.pl wFirma.pl Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik: Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik MP3. Mogą Ci się również spodobać te odcinki podcastu Po Nitce Ariadny: PNA 19: Jak budować biznes online? PNA 20: Jak zrobić badanie rynku? PNA 07: Odkrywanie swojej pasji i przekształcanie jej w dochodowy biznes – wywiad z business coachem Sigrun PNA 12: Praktyczne porady biznesowe Izy Makosz Zadaj mi pytanie: Chcesz zostawić mi wiadomość głosową lub pytanie, na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Nagraj ją tutaj: Zostaw mi wiadomość głosową Oceń podcast: Jeśli chcesz, aby również inne kobiety chcące rozwinąć swój biznes online odkryły ten podcast, zostaw mi recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób. Zostaw mi recenzję tutaj: Kliknij, aby ocenić podcast "Po Nitce Ariadny" Zasubskrybuj: Jeżeli podoba Ci się ten podcast, to zasubskrybuj,
pobierz 86.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek