Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko! To moje życiowe podejście, którym chcę zarazić ludzi, aby zainspirować ich, żeby sami je sprawdzili. Razem z moimi gośćmi pokażę Ci tę ideę z wielu punktów widzenia. Dowiesz się o znanych artystach, gwiazdach, sportowcach, pasjonatach oraz utalentowanych osobach. Od dawien dawna, świat można postrzegać przez pryzmat tych, którzy mówią oraz tych, którzy robią. Bardzo często, Ci którzy mówią, nie mają realnych efektów. A Ci, którzy potrafią coś zrobić, nie zawsze potrafią wyjaśnić, co robią. Potrzeba zupełnie innego, unikalnego spojrzenia oraz serii pytań, żeby to z nich wydobyć. Oni sami, często nie uważają się za nikogo specjalnego. Sądzą, że to, co robią, jest normalne i każdy tak potrafi. Podczas gdy okazuje się, że prawda jest inna. Gdyby ludzkość znała ich wynalazki, rozumiała ich podejście, nauczyła się wykorzystywać ich potencjał, to świat byłby lepszym miejscem.
Data dodania: 2016-02-21 14:12:59
Data aktualizacji: 2017-11-24 22:10:19
Audycji w katalogu: 35
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 miesięcy temu
ZiWMW S02E18 - Piotr Olejnik - O tatuażu, malarstwie i biznesie
Dziś tatuaże to prawdziwa sztuka! Już dzisiaj pojawi się gość, który poświęcił im 15 lat dotychczasowego życia. Utytułowany mistrz Piotr Olejnik opowie o swojej pasji i przekuciu jej w biznes. Właściciel kaliskiego studia tatuażu artystycznego i piercingu Eviltattoo jest laureatem licznych nagród, stale się rozwija i sam uczy innych. Jak został tatuatorem? Czym się inspiruje? Jak rozwijała się jego kariera? W jaki sposób wygląda nauka tatuażu i jak on sam osiągnął mistrzowski poziom?
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
ZiWMW S02E17 - Paweł (Popek) Mikołajuw - Twój sukces nie jest moją porażką
Dwóch prostych chłopaków spotkało się, żeby pogadać o tym, jak im się udało przebić na swoje własne szczyty… Już jutro w najnowszym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” jako mój gość pojawi się Popek. Paweł zrobił na mnie duże wrażenie. Pod tatuażami i mięśniami jest człowiek, z sercem i uczuciami. Co zresztą słychać, jeśli ktoś zauważy, że to niezwykle płodny artysta. Nagrywa tyle i w tak różnych klimatach, że tej odwagi oraz otwartości, zazdrości mu niejeden.
pobierz 23.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
ZiWMW S02E16 - Aleksandra Bednarz - Pole dance po mistrzowsku
Czy można doskonale opanować dyscyplinę w zaledwie 4 lata? Oczywiście! W końcu #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko :) Aleksandra Bednarz - Pole Dancer w rozmowie z Michałem Wawrzyniakiem opowie, jak od fascynacji tańcem na rurze, poprzez ciężki trening i wytężoną pracę, dotarła do finału Mam Talent! W nowym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” poznacie wspaniałą historię Oli. Dowiecie się, jak po kilku latach podróżowania, szukania swojego miejsca i zajęcia, ostatecznie odnalazła swoją pasje. A dziś szykuje się do walki o mistrzowskie tytuły w tańcu na rurze!
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
ZiWMW S02E15 - Marek Ignasiak - Przez mięśnie do głowy
Stworzyć miejsce, które jako pierwsze pokazuje nowe możliwości, pozwala spełniać pasje, zmieniać się na lepsze i tworzyć unikalną społeczność – to dopiero coś, prawda? Warto więc posłuchać rozmowy Michała Wawrzyniaka z Marek Ignasiak, który 25 lat temu otworzył pierwszą siłownię w Kaliszu i która nieprzerwanie działa, gromadząc wielu ludzi. W nowym odcinku podcastu i videocastu poznacie ten biznes z zupełnie innej perspektywy. Marek to człowiek, który włożył w swoją siłownię Champion całe serce! Dzięki temu stworzył unikalne miejsce, w którym gromadzi pełną pasji do sportu społeczność. W jaki sposób mu się to udaje? Jak utrzymuje swój biznes na tak trudnym rynku?
pobierz 25.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZiWMW S02E14 - Teddy - Jak katolik stał się buddyjskim mnichem?
Być może niektórzy z Was pamiętają ze szkoleń postać mojego przyjaciela, mnicha buddyjskiego, o którym nieraz wspominałem podczas różnych eventów. Spotkałem się z Teddym podczas podróży po Azji, gdzie nagraliśmy dla Was wywiad w ramach podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Jak młody, głęboko wierzący katolik, który marzył o klasztorze, ostatecznie został buddystą w czasach, gdy świadomość o buddyzmie praktycznie nie istniała? Historia jego wyboru ścieżki życiowej jest niesamowita, a spokój i mądrość jakie czuć od mnicha mocno Was zainspirują.
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZiWMW S02E13 - Ania Kołodziejska - Polska lekarka w Nepalu
Niezwykle energiczna i odważna! Ania Kołodziejska zdecydowała się na podróż do Nepalu, by pomagać osobom bez dostępu do opieki medycznej. Michał Wawrzyniak z przyjemnością stał się głównym sponsorem jej wyprawy! Ania to szalenie pozytywna osoba, o fascynującej historii, w której oprócz pasji do medycyny, znajdzie się również dużo sportu i ciekawych zwrotów akcji. Czemu zdecydowała się pojechać do Nepalu? Co sprawiło, że w ogóle stało się to możliwe? O czym jeszcze marzy chirurg na stażu?
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZiWMW S02E12 - 6 tygodni na ulicy - Marcin Jabłoński
Marcin przyleciał do nas z Wielkiej Brytanii, by podzielić się swoją niesamowitą historią. Kiedy życie mocno nas doświadcza, najczęściej nie jesteśmy na to zupełnie przygotowani. Jego doświadczyło hardkorowo, ponieważ w pewnym momencie został bezdomnym. Przez kilka tygodni pracował w dwóch miejscach na raz, pomiędzy zmianami, nie mając dokąd pójść. Opowieść Marcin Artur Jabłoński daje zupełnie nową perspektywę i pozwala wyciągnąć dużo, naprawdę pozytywnych wniosków. Sprawdźcie sami, jak poradził sobie przez 6 tygodni na ulicach Londynu i co pomogło mu przetrwać.
pobierz 46.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
ZiWMW S02E11 - Jarosław Ewert i Marta Kuszyńska - Czy istnieje przyjaźń w biznesie?
Jak można połączyć przyjaźń z biznesem? Jak zamiast rywalizacji współpracować w trudnej, specyficznej branży fashion? Co wchodzi w rzeczywisty koszt zaprojektowanego ubrania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie już teraz w najnowszym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Jarosław Ewert i Marta Kuszyńska w rozmowie z Michałem Wawrzyniakiem opowiadają o kulisach pracy ich wspólnych butików, funkcjonowaniu branży, a także o realizacji swojej pasji, jaką z powodzeniem oboje przekuli w biznes. Podcast znajdziecie w 3 wersjach: - krótka wersja video (15min) : [link] - dłuższa wersja audio (25min): [link] - niereżyserowana PEŁNA wersja (1h20min) : [link]
pobierz 50.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
ZiWMW S02E10 - Sylwia Dobrowolska - Kobiece piersi to poważny temat
Niezwykła kobieta, z jaką miałem przyjemność rozmawiać, dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i umiejętnościom, odmienia ciała tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W najnowszym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” poznacie Sylwia Dobrowolska – linergistkę, specjalizującą się w uzupełnianiu urody tam, gdzie ludzi pozbawia czegoś choroba. Historia jej drogi przez trudności, zmianę kierunku i wytrwałe dążenie do celu mocno Was zainspiruje i wiele nauczy.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
ZiWMW S02E09 -Mateusz "Matheo" Schmidt - Nigdy nie mów nigdy
Posłuchajcie mojej rozmowy Michała Wawrzyniaka z Matheo – producentem, kompozytorem i raperem, tworzącym fantastyczną, światowej klasy muzykę. Swoje artystyczne flow z powodzeniem przekuł w sukces, pokazując, że #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko. Z prawdziwą pasją mówi o tym, jak zaczął komponować, o podejściu do muzyki oraz co go napędza, by dalej tworzyć. Cały 1. sezon podcastu w PEŁNYCH wersjach znajdziecie na Storytel, gdzie w prezencie posłuchacie tysięcy audiobooków przez 30 dni za darmo! Zapiszcie się tutaj: [link] PEŁNE odcinki 2. sezonu na bieżąco gwarantuje karta MentalWayandia Membership: [link]
pobierz 28.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
ZiWMW S02E08 - Rafał Dedyński - „Od pasji do biznesu"
Najnowszy odcinek podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” jest już dostępny! Doświadczycie w nim połączenia artystycznej pasji i biznesu za sprawą rozmówcy Michała Wawrzyniaka - Rafała Dedyńskiego. Twórca marki Leolandia, artysta i kreator przepięknych tekturowych zabawek pobudzających dziecięcą kreatywność i wyobraźnie, opowie o swojej drodze od wizji do biznesu, zapoczątkowanej przez… domek z kartonu. Cały podcast znajdziecie w 3 miejscach: - krótka wersja video: [link] - dłuższa wersja audio: [link] - niereżyserowana PEŁNA wersja: [link]
pobierz 48.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
ZiWMW S02E07 - Majka Jeżowska - "Nie boję się być szczęśliwa"
Wspaniała, ciepła kobieta, o głosie, który zna chyba każdy! Gwiazda i prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej - Majka Jeżowska, jest gościem w 7. odcinku drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.Ścieżka jej kariery jest fascynująca, ponieważ świadomie wybrała specyficzną niszę w branży muzycznej. Czas pokazał, że była to doskonała decyzja, wsparta wiarą w piękne ideały.
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
ZiWMW S02E05 - Wawrzek Sawicki - Artyzm a życiowe realia
Pasja do sztuki, realizacja marzeń i wspaniały styl - tego możecie się spodziewać w mojej jutrzejszej rozmowie z Wawrzkiem Sawickim. Artysta i projektant, założyciel luksusowej marki Oswald Schilling opowie o tym, jaką drogę przebył nim zaczął się spełniać w swoim FLOW.
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
ZiWMW S02E05 - Grzegorz Sapiński - Prezydent też człowiek
W piątym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” moim gościem jest Grzegorz Sapiński - Prezydent miasta Kalisza. Rzadko kiedy mamy okazję posłuchać osoby o tak ważnej funkcji i dużym wpływie na otoczenie. Koniecznie posłuchajcie uważnie i notujcie jak najwięcej, ponieważ historia Grzegorza da Wam zupełnie nowy punkt widzenia! Jak trafił do polityki? Jaką drogę przeszedł zanim został Prezydentem? Jakie ma nastawienie do życia?
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
ZiWMW S02E04 - Damian Ukeje - Muzyka ponad wszystko
Damian Ukeje (fanpage Ukeje) jest moim gościem w najnowszym odcinku drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. To wspaniały artysta, mega utalentowany i do tego fantastyczny człowiek!Opowie sporo o tym, jak wygląda praca nad albumem, ale przede wszystkim, jak to się stało, że poszedł w życiu za swoją pasją i marzeniami. Wierzy w to, że #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko i pokazał to m.in. wygrywając pierwszą edycję The Voice of Poland.
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZiWMW S02E03 - Dawid Ozdoba - Wykorzystaj każdą chwilę
Nowy odcinek drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” z Dawidem Ozdobą oraz jego przyjaciółką i autorką książki opartej na jego dziennikach, Anną Bogusławską.Dawid to szalenie pozytywny facet, od zawsze wierzył, że można w życiu osiągnąć wszystko, jeśli tylko się tego pragnie. Od wielu lat przełamuje stereotypy krążące wokół tancerzy erotycznych. Posłuchajcie jak wygląda ten świat. Jest zupełnie inny niż większości z Was się wydaje!Atmosfera podczas wywiadu była fantastyczna. Mocne życiowe i biznesowe wnioski przeplecione pozytywną energią i poczuciem humoru - idealna kombinacja dla serii „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZiWMW S02E02 - Irek Bieleninik - Radość z każdej chwili
Przed nami drugi odcinek nowego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko!”.Na przekór jesiennej aurze uderzymy MEGA pozytywnie, z fantastycznym poczuciem humoru, gwarantowanym przez rozmówcę Michała Wawrzyniaka - Irek Bieleninik.25 lat w showbiznesie, jako DJ, konferansjer, dziennikarz i artysta estradowy, z niekończącą się energią do działania i niewybrednym żartem. Możecie spodziewać się wielu szalenie ciekawych historii! Posłuchacie o nich w nadchodzącym odcinku podcastu i videocastu. Irek opowie Wam także o tajnikach pracy konferansjera, a wy poznacie go z innej strony.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZiWMW S02E01 - Tomek Manikowski - Ograniczenia są tylko w naszej głowie
W pierwszym odcinku poznacie Tomka - fantastycznego gościa, który nigdy nie pozwolił, by jego fizyczność w jakikolwiek sposób go ograniczała. Jestem pewien, że ten wywiad otworzy Wam oczy i udowodni, że naprawdę #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko!Tomasz Manikowski korzysta z życia, pracuje, spełnia marzenia i realizuje swoje pasje. Osiągnął więcej, niż wiele w pełni sprawnych osób, a robi to wszystko… jedną ręką! Jest tak pełen pozytywnej energii, że rozmowa z nim to czysta przyjemność. Jestem pewien, że ten odcinek bardzo wiele Was nauczy.
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZiWMW S01E17 - Jakub Ćwieki - Inspiruj się wszystkim
Przed Wami ostatni odcinek pierwszej serii podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. W finałowym epizodzie posłuchacie rozmowy Michała Wawrzyniaka z Jakubem Ćwiekiem. Pisarz literatury fantastycznej, autor 19 książek, wydawca miesięcznika „Bangarang Magazine” oraz aktywny działacz konwentów fantastyki, opowie o swojej pasji. Usłyszycie zaskakujące historie, poznacie podejście artysty do życia oraz tego, co robi, głębokie wnioski i jak zawsze potężną dawkę inspiracji!
pobierz 38.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZiWMW S01E16 - Ignacy Trzewiczek - Twórca gier, wydawca, biznesman
Wchodzimy w fascynujący świat gier planszowych w 16. odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. W roli głównej pojawia się Ignacy Trzewiczek, który spopularyzował gry planszowe w naszym kraju.Twórca i wydawca, który ma na swoim koncie ponad 30 autorskich gier i o wiele więcej wydanych przez Portal Games, opowiada o swojej drodze do sukcesu i spełnienia marzeń oraz kulisach kreowania i testowania gier planszowych.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek