Gierkowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2019-04-17 08:25:01
Audycji w katalogu: 96
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #87 – Ten ostatni epizod
Przed Wami ostatni odcinek naszego projektu, niestety rozmaite okoliczności spowodowały że spełniła się jedna z wróżb z poprzedniego mini epizodu i słuchacie nas w Gierkowcowym składzie po raz ostatni. Mamy nadzieję że nasze pogaduszki będziecie mile wspominać :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Parafialne #1
Witajcie! Tym razem krótko i na temat, przez jakiś czas (jeszcze nie do końca określony) nie będzie nowych podcastów za co Was przepraszamy. Niestety nie udało się nam utrzymać cyklu tygodniowego i "do odwołania" przechodzimy na tryb nieregularny. Trzymajcie kciuki aby udało się nam w miarę szybko wrócić przed mikrofony. Pewnie zawieszenie podcastu to zbyt wielkie słowo jednak niczego nie można wykluczyć :-). Do usłyszenia!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #86 – Niebiańskie E3
No i stało się, w końcu usiedliśmy do tematu E3, nastroje były nieco ponure na początku, bo zanim usiedliśmy do mikrofonów skończył się pewien mecz ze słabym wynikiem. (żal pozostał do dziś) jednak z biegiem czasu coraz bardziej oddawaliśmy się wspominkom E3. Mecz z Kolumbią już w niedzielę 24/06 i oby było lepiej
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Gierkowcy Po Godzinach – Odcinek #0 – Pilot hulajnogi
Witajcie serdecznie! Mamy dla Was kolejną niespodziankę! :-) W Waszych czytnikach podcastów pojawia się oto nowy nowy cykl, ewidentnie o tematyce zupełnie poza branżą grową! Będziemy opowiadać o naszych pasjach, zapraszać fajnych gości - pasjonatów z każdej możliwej dziedziny. Nie wiemy jeszcze co czeka nowy "po godzinny" cykl ale z pewnością jest to ekscytujące!
pobierz 54.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #85 – Czeski Chłop Vol.1
Witajcie przybysze! W dzisiejszym odcinku na straży wydawniczej pozostał sir Dominik ze swym wiernym giermkiem Piotrkiem. Piotrek, by dowieść swojej odwagi oraz wartości rzucił się na głębokie wody w celu złapania wszystkich Kieszonkowych Potworów, Pokémonami zwanych. Sir Dominik zaś pouczył swojego giermka, że nie takimi misjami zdobywa się serca dziewoi. Opowiedział zatem, w formie nauki, jaką on drogę przebył od bycia synem kowala aż do momentu, w którym jest teraz. Miłego odsłuchu! Pobierz Odcinek 85 – Czeski Chłop Vol.1
pobierz 111.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2018
Dziś jest ten specjalny dzień, kiedy swoje święto mają wszystkie dzieciaki - zarówno te małe, jak i duże. Specjalnie dla Was, wraz z innymi podcasterami nagraliśmy rozmaite wiersze. Okazały się one na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej Wielkiej Sieci! Spróbujcie znaleźć je wszystkie!
pobierz 3.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #84 – Pyra’18
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem krótko i na temat, Ania i Diana odwiedziły Pyrkon i podzieliły się swoimi wrażeniami! Miłego odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #83 – 243 Zagadki
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Odcinek nietypowy bo dziś nagrany i dziś publikowany! Ponownie atakuje kącik społecznościowy, tym razem jednak naturalnych rozmiarów, omówiliśmy troszkę aktualnych wieści, pomówiliśmy o gromadzeniu informacji o naszym "czasie growym" i po raz ostatni powrócił Batman Arkham Knight. Na koniec natomiast pojawiło się nieco wrażeń z Knack!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #82 – Wspaniały Joe
Witajcie! I oto przed Wami kolejny podcast, ponownie pełen tematów rozmaitych a z pewnością prawdziwym monstrum okazał się kącik społecznościowy. Wrócił również kącik retro w postaci świetnego przedstawiciela wymarłego gatunku beat'em up. Nie zabrakło również sporej dawki niespodziewanych odkryć growych które objawiły się w trakcie nagrania. Miłego odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #81 – Spartańskie Życie Egiptu
No i proszę, oto po przerwie majowej mamy dla Was nowe 90 minut podcastu, jak to zwykle u nas bywa tematy rozmaite w tym God of War (retro bez młotka), The Room: Old Sins, małym tematem odcinka jest (znów) walka z kupką wstydu czyli nadrabianiem zaległości. Bawiliśmy się wybornie nagrywając tenże epizod i ufamy że będzie dla Was miło słuchalny :-)
pobierz 83.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #80 – Rzucamy drewnem
Witajcie serdecznie! Tak! ponownie o czasie, no prawie bo już prawie kolejny dzień będzie kiedy podcast się ukaże, możecie miło posłuchać kolejnej audycji na poły specjalnej, dlaczego? Otóż to już dwa lata jak zaczynaliśmy tworzyć nasz podcast! Najfajniejsze jest że nie tylko od pierwszego składu przetrwali wszyscy rozmówcy Ekipa nam się powiększyła, niestety nie ma już z nami Tomka ale trzeba iść dalej... Oby kolejny rok był taką samą przygodą! Miłego odsłuchu!
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #79 – Fantasgierkowcy
Witajcie w kolejnym epizodzie naszego podcastu! Przed Wami odcinek nieco specjalny bo mamy wspaniałego gościa, zawitał do nas Damian Paluch (aka Dahman), Twórca podcastu Fantasmagieria. Do tego publikujemy wcześniej niż to ostatnio bywało bo tak ciekawa rozmowa nie może czekać. Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #78 – W tajemniczym lesie
Witajcie! Wracamy z regularnym odcinkiem, niestety w składzie duetowym ale treściwym! Rozmawiamy głownie o usługach subskrypcyjnych od MS oraz na warsztat wzięliśmy dwie gry: FE i pierwszy Enigmatis!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #77 – Nosacz i Księgowy
Witajcie! Oto znów pewnej przerwie nowy podcast, tym razem na warsztat wzięliśmy dwa nowe tytuły: Symmetry i mocno oczekiwany A Way Out. Odcinek jest dosyć dynamiczny i co bardzo ważne zawiera spoilery z drugiej gry. Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #76 – Shotgun światła
Stało się! Witajcie w kolejnym odcinku po dłuższej przerwie! Tym razem na warsztat wzięliśmy gry w których potrafi nieźle straszyć. Podzieliliśmy się czemu siadamy do takich tytułów i czemu omijamy je z daleka. Zapraszamy do odsłuchu i komentowania odcinka!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Special #4 – Symetrycznie
Witamy serdecznie! Tym razem mamy dla Was niespodziankę! Przerywany ciszę w eterze i oto mamy dla Was nowy podcast. Podcast naprawdę specjalny, Darek Łęczycki ze studia Indie Sleepless Clinic poświęcił swój czas i opowiedział o nowej grze Symmetry która dziś (!) ma swoją premierę. Oczywiście jak to zwykle u nas bywa popłynęliśmy także w tematy obok samej gry jednak skoro Darek jest również graczem to grzechem by było nie porozmawiać o grach wideo w ogólności. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem! Pobierz Special 4
pobierz 88.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #75 – Japoński fruput
Witajcie! Ponownie uderzamy z odcinkiem tematycznym. A o czym rozmawiamy? Korzystając z nieskończonego potencjału naszego gościa, którym tym razem był Jacek Kaleta z kanału JapSpam, zanurzamy się w odmęty nieznane zwykłym śmiertelnikom.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Special #3 – Twórcą indie być
Ponownie ruszyliśmy z mikrofonem w teren i tym razem zawitaliśmy do Michała Neugartena którego mieliśmy już przyjemność gościć na naszej skromnej podcastowej antenie! Michał opowiada o postępach w tworzeniu Sand Is The Soul która zostanie wydana niebawem oraz mówi o tym jak to jest tworzyć samodzielnie grę Indie. Rozmowa ma charakter bardzo swobodny, nie uniknęliśmy również "dygresji od dygresji" jednak ufamy że taka forma Wam się spodoba!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #74 – Serca i głowy
Hej ho! Nadciągamy z kolejnym odcinkiem! Tym razem postawiliśmy na odcinek stricte tematyczny. Korzystając z obecności gościa - Krzyśka Wojdyły, członka inicjatywy Pog(r)adajmy, postanowiliśmy zagłębić się w temat gier kooperacyjnych. Nie sposób nie zauważyć zintensyfikowanej obecności Diany. W odcinku znalazło się miejsce m.in. dla płonących świń z Don't Starve, szalonych akcji rodem z Army of Two, trybu Battle Royale oraz mnóstwa innych dobroci. Z pewnością nie wyczerpaliśmy tematu w pełni. Chętnie poczytamy o Waszych ulubionych grach kooperacyjnych. Na pewno jest coś, o czym nie wspomnieliśmy a co Waszym zdaniem jest totalnym "must have" w temacie. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem. Miłego odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Odcinek #73 – Ku przestrodze
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Przed Wami kolejny podcast w duecie, nie spowodowało to że tematów było mało, wręcz przeciwnie. W czynie społecznym udało nam się nawet przestrzec przed pułapkami mechanik Pay2Win i mamy nadzieję skutecznie panować na dygresjami :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek