Gierkowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2017-11-23 17:20:24
Audycji w katalogu: 69
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
Odcinek #65 – Flippery szkodzą zdrowiu
Witajcie w kolejnym odcinku! Ponownie nie dajemy się marnej aurze i rzucamy w wir nagrywania. Skład niestety przetrzebiony, ale zawartość odcinka wcale na tym nie ucierpiała. Było Marianowo, nostalgicznie i bardzo flipperowo (tak, znowu).
pobierz 100.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
Odcinek #64 – Grawitorka
W najnowszym odcinku witają Was Trzej Muszkieterowie! (tak, znowu!) Piotrek nadal na podcastowym urlopie, Tomek poświęca czas rodzinie, ale nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy zabawę z grawitacją. Zajęliśmy się również tym „nieszczęsnym” Uncharted i sprowadzamy ten odcinek na dobre „Thory”.
pobierz 184.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Odcinek #63 – W Paryżu dzieci nie grymaszą
Witajcie ponownie! Przed Wami kolejny nietypowy odcinek. Wszystko za sprawą Piotrka, który zaliczył w odcinku szybki wjazd i szybki zjazd (niczym na dobrej imprezie). Hubert podzielił się swoimi wrażeniami z nowej odsłony Wolfensteina. Pomówiliśmy nawet chwilkę o żywności i rosnących kosztach życia. Najważniejszym tematem odcinka były jednak rozważania dotyczące Paris Games Week, które stało się Eldorado dla fanów Sony. Końcówka odcinka przyniosła chwilę drzemki dla Ani i Tomka. Hubert i Dominik rozgadali się okrutnie na temat dokonań Zen Studios i nowej odsłony serii Pinball FX/Zen Pinball. Najwyraźniej Hubert złapał na dobre bakcyla pinbalowo/fliperowego i ma zamiar stanąć w szranki z Dominikiem jak równy z równym. P.S. Uruchomiliśmy Gierkowcowego Instagrama! Zaglądajcie na nasz profil! [link] Miłego słuchania! Poruszone tematy: Dział Giereczkowy →Wolfenstein II: The New Colossus →Pinball FX3 Dział Kulturki: – Łowca Androidów Miłego słuchania! 63
pobierz 121.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Odcinek #62 – Ile doba ma godzin?
Witajcie w kolejnym odcinku! Płacz niewiast i żądania tłumów spowodowały, że wracamy do ukochanego przez wszystkich cyklu tygodniowego. Nagraliśmy materiał lekki i przyjemny i do tej pory nie wiemy jak do tego doszło. :) Ania podzieliła się emocjami związanymi z budową swojego pierwszego Gundama, który swoją drogą wygląda obłędnie. Ponadto, próbowała zachęcić nas do zagrania w Yakuzę Kiwami (PS4). Niestety, z powodów technicznych materiał nie jest kompletny, ale bez obaw - będzie ciąg dalszy. Dominik, obok ogólnych wspominek, rozpływał się na temat gry z iOS o przy długim tytule Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Dodatkowo, w odcinku pojawiło się również Until Dawn, którego rozgrywkę przybliżył nam Tomek. Miłego słuchania!
pobierz 100.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #61 – Warsaw Games Week
Cześć! W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam o dwóch największych imprezach growych w Polsce. Hubert streścił nam swoje odczucia z PGA. Później dołączył do reszty ekipy, by skupić się na Warsaw Games Week. W dzisiejszym odcinku wystąpił również Michał Brzeżański, który pojawił się już u nas w odcinku #35. Z tego miejsca chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować organizatorom Poznań Game Arena i Warsaw Games Week za możliwość udziału w targach oraz Wam, słuchaczom, z którymi mogliśmy się spotkać podczas tych imprez. Miłego słuchania!
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #60 – Ryba musi walczyć
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nad wirtualną wodą? Wiecie, piwerko (lub soczek), wędka i woda, a w niej stwory, które tylko wy możecie ujarzmić. Dominik wraz z Hubertem mieli okazję wykorzystać swoje (pseudo)wędkarskie umiejętności na Planecie Wędkarstwa. Gdy chłopaki łowili w spokoju rybki, Piotrka pochłonął rok 1930. Nie mógł się oderwać od Filiżankogłowego, co możecie sprawdzić na streamie →  [link] . Dodatkowo, do nagrania dołączył Tomek Doktorski, który oficjalnie staje się jednym z Gierkowców. Mamy nadzieję, że Wy też się z tego faktu cieszycie, gdyż będzie więcej Nintendo. 😈 Miłego słuchania!
pobierz 125.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #59 – Destynka światłoczuła
Dzień dobry! Wracamy po nieco dłużej niż zwykle przerwie w teorii pełni energii, świetlnej energii za wyjątkiem Huberta gdyż jako jedyny (na razie) oparł się magii Świetlanego Przeznaczenia. Nie! Nie będziemy mówić o kosmicznych marines z piekła, ani o innych trybikach wojny będziemy głownie prawić o jedyny prawilnym Destiny z numerkiem 2, temat roztrząsaliśmy głownie z Anią ale nie zabrakło też innych tematów jak Ratchet & Clank oraz powrotu do Far Eden w Recore: DE! Na koniec dywagowaliśmy ponownie jak to będzie z Xbox One X.
pobierz 115.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #58 – Kod na CoDa
Siemanko! Dzisiaj wyjątkowo możecie usłyszeć całą ekipę. Wykorzystaliśmy tą okazję by pogadać o najważniejszej grze czyli... Mario z Kórlikami... ekhem... przepraszam, miałem na myślę betę nowego Call of Duty World War II. Do tego Piotrek opowiedział o symulatorze zbuntowanej nastolatki. Dodatkowo razem z Anią, Dominikiem oraz Hubertem wcielili się w superbohatera z nałożonymi majtami na porty. Na sam koniec próbowaliśmy opowiedzieć o Notatniku Śmierci, ale... no właśnie próbowaliśmy i to powinno Wam wystarczyć. Miłego słuchania
pobierz 124.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #57 – Renesans koni
Siema! Wstęp, krótki… przybył do nas gość, który był w dalekich Niemczech na targach Gamescom i poświęcił dla nas chwilę swojego czasu by opowiedzieć o grach i samym wydarzeniu. Ten gość jednak to ktoś niezwykły. YouTuber i ewangelista Nintendo w Polsce, Kuba Karaś, znany także pod pseudonimem Pan Kubaka. Jego kanał znajdziecie tutaj i oczywiście zachęcamy do obejrzenia jego twórczości -> [link]. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → Gamescom 2017 Miłego słuchania! 56
pobierz 96.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #56 – Szczury lądowe
Witajcie! Poimprezowaliśmy, wypiliśmy i pogadaliśmy z niektórymi z Was. Bardzo nam miło Was zobaczyć i usłyszeć miłe słowa :) Czas jednak wrócić do obowiązków. Nie spodziewaliśmy się jednak, że studio Rare wrzuci nas na środek oceanu byśmy mogli rabować wyspy, zabijać szkielety, pływać po morzach i pić rum. Ze szczurów lądowych staliśmy się piratami. Miłego słuchania
pobierz 115.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #55 – Majty na porty
Witajcie! Piotrek wrócił z urlopu. W tym odcinku było trochę dyskusji (czytajcie kłótni) i naszych wrażeń z różnych gier. Właściwie to głównie epizodyczne gry wjechały na salony, więc ostrzegamy przed ewentualnymi spojlerami (choć raczej ich unikaliśmy). Najważniejsze do zapamiętania? Nakładacie 'majty na porty' i odpalacie giereczkę :D Miłego słuchania!
pobierz 170.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Special #2 – Z wizytą w Pinball Station
Cześć!!! Tym razem bardzo wakacyjnie wysłannik naszego podcastu udał się na terenową misję specjalną, misję która okazała na koniec prawie wywiadem rzeką z założycielami kolejnego świetnego po Krakowie miejsca gdzie można spotkać się z największą koncentracją fliperów tj. Pinball Station. W nagraniu udział wzięli Bartek Radomyski i Paweł Nowak a rozmowę próbował okiełznać Dominik :) Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 198.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #54 – 54 stopnie
Hej! Połowa wakacji już za nami. W Polsce przyszły upały, ale to nie powstrzymało nas przed nagraniem nowego odcinka. Tym razem bez Piotrka, ale z Dianą :) W czasie odcinka dochodziło do różnych dziwnych scen w tym do Walki z Szerszeniem. :D Mamy nadzieję, że ten krótki odcinek umili Wam następny dzień wakacji :) Miłego słuchania!
pobierz 80.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #53 – Aria z Giereczką
Hej! Dzisiaj klasycznie, bez fraszki :) Ostatni odcinek z cyklu "incepcji czasowych". Dodatkowo w tym odcinku wyjątkowo dużo kulturki się znalazło, co bardzo nas ucieszyło, bo wiecie... Nie samymi grami geek żyje :) Miłego słuchania!
pobierz 128.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #52 – Filmowe doświadczenie ’86
Trzech muszkieterów na wezwanie się stawiło, dwóch z nich w Pogradajmy uczestniczyło. Piotr do dzieciństwa (w The Little Acre) powrócił, Dominik zagadkami Profesora Laytona swą głowę ruszył. Hubert zaś przeżył niezwykłą przygodę, w Londynie '86 zabijając wilczą sforę. Miłego słuchania!
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #51 – Sfrustrowana Cygańska królowa
Cześć! Stała się rzecz nie słychana, wróciła do nas Diana. Szczęścia było bez liku, by porozmawiać o grach (niespecjalnie po cichu). Trochę, żeśmy pokrzyczeli i to tak ostro, bez ceregieli. Miłego słuchania!
pobierz 110.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #50 – Pińdziesiąty
Cześć! Kamień milowy następny postawiony. Pięćdziesiąty odcinek nagrany, lecz bez wielkiej pompy. Potraktowaliśmy go bardzo "przyziemnie" czyli normalny odcinek z troszkę większym znaczeniem. Udało nam się zebrać we trzech i nagrać odcinek o drobnych zmianach w naszej branży. Miłego słuchania!
pobierz 98.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #49 – PlayStation Edition
Cześć! Dzisiaj znowu duet. Tym razem Dominik z Hubert nagrali odcinek o grach ze stajni Niebieskich. Niestety Piotrek, Ania i Diana nie mogli się pojawić, więc na ich głosy musicie poczekać do następnego tygodnia. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → Uncharted → The Last Of Us Kulturka: → MAX PAYNE Retribution Miłego słuchania! 49
pobierz 114.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #48 – Piaskowanie duszy
Cześć! W dzisiejszym odcinku gościmy następną osobistość ze świata gamedevu, Michała Neugartena. Michał tworzy Sand is the Soul, o którym opowiadaliśmy w odcinku PostPixelowym. Wypytaliśmy go o różne aspekty tworzenia jego gry. Dodatkowo Ania przeszła Asasyna, grając kolokwialnie babom, zaś Piotrek znów się bił... na Switchu. Miłego słuchania!
pobierz 139.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #47 – Retro dziewuszka
Witajcie! E3 właśnie się skończyło, więc mogliśmy na spokojnie omówić sobie poszczególne konferencje. Pierwszy raz od dawna nie było żadnych kłótni i w miarę możliwości razem przeżywaliśmy „święto graczy”. Z typowym odcinkiem wracamy już za tydzień i zapraszamy do odsłuchu tego jak i poprzednich odcinków. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → E3 Miłego słuchania! 47
pobierz 132.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek