Gierkowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2017-09-21 04:10:10
Audycji w katalogu: 62
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 13 dni temu
Odcinek #58 – Kod na CoDa
Siemanko! Dzisiaj wyjątkowo możecie usłyszeć całą ekipę. Wykorzystaliśmy tą okazję by pogadać o najważniejszej grze czyli... Mario z Kórlikami... ekhem... przepraszam, miałem na myślę betę nowego Call of Duty World War II. Do tego Piotrek opowiedział o symulatorze zbuntowanej nastolatki. Dodatkowo razem z Anią, Dominikiem oraz Hubertem wcielili się w superbohatera z nałożonymi majtami na porty. Na sam koniec próbowaliśmy opowiedzieć o Notatniku Śmierci, ale... no właśnie próbowaliśmy i to powinno Wam wystarczyć. Miłego słuchania
pobierz 124.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Odcinek #57 – Renesans koni
Siema! Wstęp, krótki… przybył do nas gość, który był w dalekich Niemczech na targach Gamescom i poświęcił dla nas chwilę swojego czasu by opowiedzieć o grach i samym wydarzeniu. Ten gość jednak to ktoś niezwykły. YouTuber i ewangelista Nintendo w Polsce, Kuba Karaś, znany także pod pseudonimem Pan Kubaka. Jego kanał znajdziecie tutaj i oczywiście zachęcamy do obejrzenia jego twórczości -> [link]. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → Gamescom 2017 Miłego słuchania! 56
pobierz 96.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Odcinek #56 – Szczury lądowe
Witajcie! Poimprezowaliśmy, wypiliśmy i pogadaliśmy z niektórymi z Was. Bardzo nam miło Was zobaczyć i usłyszeć miłe słowa :) Czas jednak wrócić do obowiązków. Nie spodziewaliśmy się jednak, że studio Rare wrzuci nas na środek oceanu byśmy mogli rabować wyspy, zabijać szkielety, pływać po morzach i pić rum. Ze szczurów lądowych staliśmy się piratami. Miłego słuchania
pobierz 115.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #55 – Majty na porty
Witajcie! Piotrek wrócił z urlopu. W tym odcinku było trochę dyskusji (czytajcie kłótni) i naszych wrażeń z różnych gier. Właściwie to głównie epizodyczne gry wjechały na salony, więc ostrzegamy przed ewentualnymi spojlerami (choć raczej ich unikaliśmy). Najważniejsze do zapamiętania? Nakładacie 'majty na porty' i odpalacie giereczkę :D Miłego słuchania!
pobierz 170.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Special #2 – Z wizytą w Pinball Station
Cześć!!! Tym razem bardzo wakacyjnie wysłannik naszego podcastu udał się na terenową misję specjalną, misję która okazała na koniec prawie wywiadem rzeką z założycielami kolejnego świetnego po Krakowie miejsca gdzie można spotkać się z największą koncentracją fliperów tj. Pinball Station. W nagraniu udział wzięli Bartek Radomyski i Paweł Nowak a rozmowę próbował okiełznać Dominik :) Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 198.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #54 – 54 stopnie
Hej! Połowa wakacji już za nami. W Polsce przyszły upały, ale to nie powstrzymało nas przed nagraniem nowego odcinka. Tym razem bez Piotrka, ale z Dianą :) W czasie odcinka dochodziło do różnych dziwnych scen w tym do Walki z Szerszeniem. :D Mamy nadzieję, że ten krótki odcinek umili Wam następny dzień wakacji :) Miłego słuchania!
pobierz 80.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #53 – Aria z Giereczką
Hej! Dzisiaj klasycznie, bez fraszki :) Ostatni odcinek z cyklu "incepcji czasowych". Dodatkowo w tym odcinku wyjątkowo dużo kulturki się znalazło, co bardzo nas ucieszyło, bo wiecie... Nie samymi grami geek żyje :) Miłego słuchania!
pobierz 128.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #52 – Filmowe doświadczenie ’86
Trzech muszkieterów na wezwanie się stawiło, dwóch z nich w Pogradajmy uczestniczyło. Piotr do dzieciństwa (w The Little Acre) powrócił, Dominik zagadkami Profesora Laytona swą głowę ruszył. Hubert zaś przeżył niezwykłą przygodę, w Londynie '86 zabijając wilczą sforę. Miłego słuchania!
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #51 – Sfrustrowana Cygańska królowa
Cześć! Stała się rzecz nie słychana, wróciła do nas Diana. Szczęścia było bez liku, by porozmawiać o grach (niespecjalnie po cichu). Trochę, żeśmy pokrzyczeli i to tak ostro, bez ceregieli. Miłego słuchania!
pobierz 110.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #50 – Pińdziesiąty
Cześć! Kamień milowy następny postawiony. Pięćdziesiąty odcinek nagrany, lecz bez wielkiej pompy. Potraktowaliśmy go bardzo "przyziemnie" czyli normalny odcinek z troszkę większym znaczeniem. Udało nam się zebrać we trzech i nagrać odcinek o drobnych zmianach w naszej branży. Miłego słuchania!
pobierz 98.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #49 – PlayStation Edition
Cześć! Dzisiaj znowu duet. Tym razem Dominik z Hubert nagrali odcinek o grach ze stajni Niebieskich. Niestety Piotrek, Ania i Diana nie mogli się pojawić, więc na ich głosy musicie poczekać do następnego tygodnia. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → Uncharted → The Last Of Us Kulturka: → MAX PAYNE Retribution Miłego słuchania! 49
pobierz 114.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #48 – Piaskowanie duszy
Cześć! W dzisiejszym odcinku gościmy następną osobistość ze świata gamedevu, Michała Neugartena. Michał tworzy Sand is the Soul, o którym opowiadaliśmy w odcinku PostPixelowym. Wypytaliśmy go o różne aspekty tworzenia jego gry. Dodatkowo Ania przeszła Asasyna, grając kolokwialnie babom, zaś Piotrek znów się bił... na Switchu. Miłego słuchania!
pobierz 139.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #47 – Retro dziewuszka
Witajcie! E3 właśnie się skończyło, więc mogliśmy na spokojnie omówić sobie poszczególne konferencje. Pierwszy raz od dawna nie było żadnych kłótni i w miarę możliwości razem przeżywaliśmy „święto graczy”. Z typowym odcinkiem wracamy już za tydzień i zapraszamy do odsłuchu tego jak i poprzednich odcinków. Poruszone tematy: Dział Giereczkowy: → E3 Miłego słuchania! 47
pobierz 132.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #46 – Tuż za rogiem…
Witajcie! Mamy 9 czerwca i dosłownie za paręnaście godzin rozpoczniemy największe targi wirtualnej rozgrywki czyli E3. Oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić porozmawiania na temat naszych oczekiwań przez co doszło do głębokiej dyskusji. Dodatkowo zapraszamy Was serdecznie na nasz kanał na Discord podczas E3, gdzie będziemy komentować każdą z konferencji, a Wy będziecie mogli robić to razem z nami :) Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #45 – PostPixel
Siemanko, witajcie w naszym studiu. Po Pixel Heaven wróciliśmy przed mikrofony, by móc Wam o tym wydarzeniu opowiedzieć. Dodatkowo zaczynamy powoli jarać się E3, bo to już niedługo. :) W tym odcinku wyjątkowo jest dużo też o Nintendo :D Miłego słuchania!
pobierz 115.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #44 – Krwawe Wyzwanie
Cześć ludziska! Czas na nowy odcinek, a w nim masa anegdot, przerw i ciszy. Ania i Dominik wręcz porywają odcinek dla siebie rozmawiając o soulslike-ach (w tym czasie Piotrek grał w Zeldę :P), by później Piotrek mógł pogadać z Dominikiem o Nintendowej włóczce :D Miłego słuchania! P.S. Wpadajcie na Pixel Heaven w ten weekend (28-29 maja 2017), gdyż my tam będziemy ;)
pobierz 174.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #43 – Biznesowy F2P
Cześć ludziska! Po przerwie wraca do nas Piotrek i w trójkę, jak trzej muszkieterowie opowiadaliśmy sobie historii z branży growej :) Było trochę hejtu co nam się nie zdarza oraz masę anegdot i odskoczni od tematu. Mamy nadzieję, że nam wybaczycie! Miłego słuchania!
pobierz 146.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #42 – Maturalne Duo
Cześć, mamy maturki, ale to nie przeszkodziło Hubertowi w uczestnictwie w nagraniu podcastu. Niestety, z powodów rodzinnych, Piotrek nie mógł z nami nagrywać i przesyłamy mu masę ciepłej energii. Diana też nie mogła się pojawić, więc jak domyślacie się, był odcinek duetowy. Znowu. Mamy nadzieję, że nie obrazicie się na nas za tak częste roszady ;) Miłego słuchania!
pobierz 100.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #41 – Pyrkoniada
Pyr, pyr, pyr... Pyrkon i właściwie po Pyrkonie. Niestety nie wszyscy, którzy byli na festiwalu, mogli z nami nagrywać. Udało nam się jednak wziąć ponownie Anię oraz Tomka. Porozmawialiśmy oczywiście o Pyrkonie, ale nie tylko, bo było też Nintendo i dużo japońskości. (Musou forever ❤️). Mamy nadzieję, że Wam się spodoba ;) P.S. Trzymajcie kciuki za Huberta, bo ten pisze właśnie najważniejszy egzamin w życiu. Miłego słuchania!
pobierz 150.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #40 – Strażacy Galaktyki
Sto lat, sto lat!! Tak, moi drodzy doczekaliście się. Już rok jesteśmy z Wami! Z tej okazji do naszego studia zaprosiliśmy aż dwie wspaniałe dziewczyny: Annę Rogalę, znaną jako @Devikistu oraz Paulinę Michałowską, znaną podpseudonimem @Paunydz . Wraz z Dianą uzupełniły nasz odcinek tak, że pierwszy raz było dokładnie tyle samo dziewczyn co chłopaków. Dodatkowo wspaniały humor i masa ciekawych anegdot, które wniosły nasze wspaniałe dziewczyny uczyniły ten odcinek bardzo specjalnym. Miłego słuchania!
pobierz 201.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek