Gierkowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2018-02-22 14:50:06
Audycji w katalogu: 81
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
Special #4 – Symetrycznie
Witamy serdecznie! Tym razem mamy dla Was niespodziankę! Przerywany ciszę w eterze i oto mamy dla Was nowy podcast. Podcast naprawdę specjalny, Darek Łęczycki ze studia Indie Sleepless Clinic poświęcił swój czas i opowiedział o nowej grze Symmetry która dziś (!) ma swoją premierę. Oczywiście jak to zwykle u nas bywa popłynęliśmy także w tematy obok samej gry jednak skoro Darek jest również graczem to grzechem by było nie porozmawiać o grach wideo w ogólności. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem! Special 4
pobierz 88.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Odcinek #75 – Japoński fruput
Witajcie! Ponownie uderzamy z odcinkiem tematycznym. A o czym rozmawiamy? Korzystając z nieskończonego potencjału naszego gościa, którym tym razem był Jacek Kaleta z kanału JapSpam, zanurzamy się w odmęty nieznane zwykłym śmiertelnikom.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Special #3 – Twórcą indie być
Ponownie ruszyliśmy z mikrofonem w teren i tym razem zawitaliśmy do Michała Neugartena którego mieliśmy już przyjemność gościć na naszej skromnej podcastowej antenie! Michał opowiada o postępach w tworzeniu Sand Is The Soul która zostanie wydana niebawem oraz mówi o tym jak to jest tworzyć samodzielnie grę Indie. Rozmowa ma charakter bardzo swobodny, nie uniknęliśmy również "dygresji od dygresji" jednak ufamy że taka forma Wam się spodoba!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #74 – Serca i głowy
Hej ho! Nadciągamy z kolejnym odcinkiem! Tym razem postawiliśmy na odcinek stricte tematyczny. Korzystając z obecności gościa - Krzyśka Wojdyły, członka inicjatywy Pog(r)adajmy, postanowiliśmy zagłębić się w temat gier kooperacyjnych. Nie sposób nie zauważyć zintensyfikowanej obecności Diany. W odcinku znalazło się miejsce m.in. dla płonących świń z Don't Starve, szalonych akcji rodem z Army of Two, trybu Battle Royale oraz mnóstwa innych dobroci. Z pewnością nie wyczerpaliśmy tematu w pełni. Chętnie poczytamy o Waszych ulubionych grach kooperacyjnych. Na pewno jest coś, o czym nie wspomnieliśmy a co Waszym zdaniem jest totalnym "must have" w temacie. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem. Miłego odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #73 – Ku przestrodze
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Przed Wami kolejny podcast w duecie, nie spowodowało to że tematów było mało, wręcz przeciwnie. W czynie społecznym udało nam się nawet przestrzec przed pułapkami mechanik Pay2Win i mamy nadzieję skutecznie panować na dygresjami :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #72 – Pochód nintendofagów
Witamy już w Nowym Roku! Nie da się ukryć że zaczynamy kolejny, już trzeci sezon naszego podcastu! Tym razem zebraliśmy się prawie w komplecie (niestety nadal brak Tomka) aby pomówić o tym co miało dla nas znaczenie w zeszłym roku. Materiał jest szalenie subiektywny ale ufamy że znajdziecie coś dla siebie! Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #71 – Jesteśmy starzy
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem niestety skład ponownie przetrzebiony, tym razem powodem jest prawie Nowy Rok. Odcinek został zdominowany przez oczekiwania na kolejny, było też dużo Nintendo (retro ale zawsze!) i nieco przyszłościowej kulturki z growym zacięciem.
pobierz 15.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #70 – Hano Solo
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Niestety ponownie mocno okrojony skład, upust "chuci" słownej dał mocno Szymon i pływał wspaniale w temacie nowych Gwiezdnych Wojen (bez spoilerowo!). Wielka szkoda że nie dotarła na odcinek Ania i Tomek jednak obraz ten z pewnością nadrobimy wszyscy i wrócimy do tematu i pogadamy o każdym detalu.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #69 – Pacz Psy
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem Ania zaliczyła mocny powrót, opowiadając o walce z kolejnym tytułem z "kupki wstydu" tj. z pierwszą odsłoną Watch_Dogs, emocji było naprawdę sporo, zwłaszcza o legendarnym modelu jazdy i kręgosłupie moralnym bohatera. Pomówiliśmy ponownie o trofeach, graniu w słabsze gry i naszej motywacji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #68 – Siłownia gracza
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem w składzie mniej typowym gdyż zawitał w nasze skromne progi Szymon i wiele wskazuje na to że zostanie dłużej. Ufamy, że będzie nam się dobrze rejestrować przygody w wirtualnych światach.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #67 – Cień Urlopu
Skład został mocno nadszarpnięty przez krążące wirusy, jednak z odsieczą nadciągnął Piotrek! W tym odcinku opowiedział nam między innymi o niuansach skrzynkowych w nowej odsłonie Śródziemia a i dział kulturki miał swoje długie "5 minut"!.
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #66 – Dwóch psychopatów
Witajcie w kolejnym epizodzie naszego podcastu! Trudno w to uwierzyć ale skład doznał jeszcze większego uszczuplenia i tym razem na placu boju pozostał tylko Dominik & Hubert, tytuł odcinka nie jest zatem zupełnie przypadkowy :-). Co było zupełnie do przewidzenia nie mogli znów nie wtrącić nieco o pinballach, tym razem jednak skromnie z dużą dozą umiaru.
pobierz 121.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #65 – Flippery szkodzą zdrowiu
Witajcie w kolejnym odcinku! Ponownie nie dajemy się marnej aurze i rzucamy w wir nagrywania. Skład niestety przetrzebiony, ale zawartość odcinka wcale na tym nie ucierpiała. Było Marianowo, nostalgicznie i bardzo flipperowo (tak, znowu).
pobierz 100.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #64 – Grawitorka
W najnowszym odcinku witają Was Trzej Muszkieterowie! (tak, znowu!) Piotrek nadal na podcastowym urlopie, Tomek poświęca czas rodzinie, ale nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy zabawę z grawitacją. Zajęliśmy się również tym „nieszczęsnym” Uncharted i sprowadzamy ten odcinek na dobre „Thory”.
pobierz 184.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #63 – W Paryżu dzieci nie grymaszą
Witajcie ponownie! Przed Wami kolejny nietypowy odcinek. Wszystko za sprawą Piotrka, który zaliczył w odcinku szybki wjazd i szybki zjazd (niczym na dobrej imprezie). Hubert podzielił się swoimi wrażeniami z nowej odsłony Wolfensteina. Pomówiliśmy nawet chwilkę o żywności i rosnących kosztach życia. Najważniejszym tematem odcinka były jednak rozważania dotyczące Paris Games Week, które stało się Eldorado dla fanów Sony. Końcówka odcinka przyniosła chwilę drzemki dla Ani i Tomka. Hubert i Dominik rozgadali się okrutnie na temat dokonań Zen Studios i nowej odsłony serii Pinball FX/Zen Pinball. Najwyraźniej Hubert złapał na dobre bakcyla pinbalowo/fliperowego i ma zamiar stanąć w szranki z Dominikiem jak równy z równym. P.S. Uruchomiliśmy Gierkowcowego Instagrama! Zaglądajcie na nasz profil! [link] Miłego słuchania! Poruszone tematy: Dział Giereczkowy →Wolfenstein II: The New Colossus →Pinball FX3 Dział Kulturki: – Łowca Androidów Miłego słuchania! 63
pobierz 121.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #62 – Ile doba ma godzin?
Witajcie w kolejnym odcinku! Płacz niewiast i żądania tłumów spowodowały, że wracamy do ukochanego przez wszystkich cyklu tygodniowego. Nagraliśmy materiał lekki i przyjemny i do tej pory nie wiemy jak do tego doszło. :) Ania podzieliła się emocjami związanymi z budową swojego pierwszego Gundama, który swoją drogą wygląda obłędnie. Ponadto, próbowała zachęcić nas do zagrania w Yakuzę Kiwami (PS4). Niestety, z powodów technicznych materiał nie jest kompletny, ale bez obaw - będzie ciąg dalszy. Dominik, obok ogólnych wspominek, rozpływał się na temat gry z iOS o przy długim tytule Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Dodatkowo, w odcinku pojawiło się również Until Dawn, którego rozgrywkę przybliżył nam Tomek. Miłego słuchania!
pobierz 100.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #61 – Warsaw Games Week
Cześć! W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam o dwóch największych imprezach growych w Polsce. Hubert streścił nam swoje odczucia z PGA. Później dołączył do reszty ekipy, by skupić się na Warsaw Games Week. W dzisiejszym odcinku wystąpił również Michał Brzeżański, który pojawił się już u nas w odcinku #35. Z tego miejsca chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować organizatorom Poznań Game Arena i Warsaw Games Week za możliwość udziału w targach oraz Wam, słuchaczom, z którymi mogliśmy się spotkać podczas tych imprez. Miłego słuchania!
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #60 – Ryba musi walczyć
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nad wirtualną wodą? Wiecie, piwerko (lub soczek), wędka i woda, a w niej stwory, które tylko wy możecie ujarzmić. Dominik wraz z Hubertem mieli okazję wykorzystać swoje (pseudo)wędkarskie umiejętności na Planecie Wędkarstwa. Gdy chłopaki łowili w spokoju rybki, Piotrka pochłonął rok 1930. Nie mógł się oderwać od Filiżankogłowego, co możecie sprawdzić na streamie →  [link] . Dodatkowo, do nagrania dołączył Tomek Doktorski, który oficjalnie staje się jednym z Gierkowców. Mamy nadzieję, że Wy też się z tego faktu cieszycie, gdyż będzie więcej Nintendo. 😈 Miłego słuchania!
pobierz 125.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #59 – Destynka światłoczuła
Dzień dobry! Wracamy po nieco dłużej niż zwykle przerwie w teorii pełni energii, świetlnej energii za wyjątkiem Huberta gdyż jako jedyny (na razie) oparł się magii Świetlanego Przeznaczenia. Nie! Nie będziemy mówić o kosmicznych marines z piekła, ani o innych trybikach wojny będziemy głownie prawić o jedyny prawilnym Destiny z numerkiem 2, temat roztrząsaliśmy głownie z Anią ale nie zabrakło też innych tematów jak Ratchet & Clank oraz powrotu do Far Eden w Recore: DE! Na koniec dywagowaliśmy ponownie jak to będzie z Xbox One X.
pobierz 115.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek #58 – Kod na CoDa
Siemanko! Dzisiaj wyjątkowo możecie usłyszeć całą ekipę. Wykorzystaliśmy tą okazję by pogadać o najważniejszej grze czyli... Mario z Kórlikami... ekhem... przepraszam, miałem na myślę betę nowego Call of Duty World War II. Do tego Piotrek opowiedział o symulatorze zbuntowanej nastolatki. Dodatkowo razem z Anią, Dominikiem oraz Hubertem wcielili się w superbohatera z nałożonymi majtami na porty. Na sam koniec próbowaliśmy opowiedzieć o Notatniku Śmierci, ale... no właśnie próbowaliśmy i to powinno Wam wystarczyć. Miłego słuchania
pobierz 124.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek