Gierkowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2018-04-19 10:40:16
Audycji w katalogu: 85
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 15 godz. temu
Odcinek #79 – Fantasgierkowcy
Witajcie w kolejnym epizodzie naszego podcastu! Przed Wami odcinek nieco specjalny bo mamy wspaniałego gościa, zawitał do nas Damian Paluch (aka Dahman), Twórca podcastu Fantasmagieria. Do tego publikujemy wcześniej niż to ostatnio bywało bo tak ciekawa rozmowa nie może czekać. Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Odcinek #78 – W tajemniczym lesie
Witajcie! Wracamy z regularnym odcinkiem, niestety w składzie duetowym ale treściwym! Rozmawiamy głownie o usługach subskrypcyjnych od MS oraz na warsztat wzięliśmy dwie gry: FE i pierwszy Enigmatis!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Odcinek #77 – Nosacz i Księgowy
Witajcie! Oto znów pewnej przerwie nowy podcast, tym razem na warsztat wzięliśmy dwa nowe tytuły: Symmetry i mocno oczekiwany A Way Out. Odcinek jest dosyć dynamiczny i co bardzo ważne zawiera spoilery z drugiej gry. Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #76 – Shotgun światła
Stało się! Witajcie w kolejnym odcinku po dłuższej przerwie! Tym razem na warsztat wzięliśmy gry w których potrafi nieźle straszyć. Podzieliliśmy się czemu siadamy do takich tytułów i czemu omijamy je z daleka. Zapraszamy do odsłuchu i komentowania odcinka!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Special #4 – Symetrycznie
Witamy serdecznie! Tym razem mamy dla Was niespodziankę! Przerywany ciszę w eterze i oto mamy dla Was nowy podcast. Podcast naprawdę specjalny, Darek Łęczycki ze studia Indie Sleepless Clinic poświęcił swój czas i opowiedział o nowej grze Symmetry która dziś (!) ma swoją premierę. Oczywiście jak to zwykle u nas bywa popłynęliśmy także w tematy obok samej gry jednak skoro Darek jest również graczem to grzechem by było nie porozmawiać o grach wideo w ogólności. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem! Special 4
pobierz 88.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #75 – Japoński fruput
Witajcie! Ponownie uderzamy z odcinkiem tematycznym. A o czym rozmawiamy? Korzystając z nieskończonego potencjału naszego gościa, którym tym razem był Jacek Kaleta z kanału JapSpam, zanurzamy się w odmęty nieznane zwykłym śmiertelnikom.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Special #3 – Twórcą indie być
Ponownie ruszyliśmy z mikrofonem w teren i tym razem zawitaliśmy do Michała Neugartena którego mieliśmy już przyjemność gościć na naszej skromnej podcastowej antenie! Michał opowiada o postępach w tworzeniu Sand Is The Soul która zostanie wydana niebawem oraz mówi o tym jak to jest tworzyć samodzielnie grę Indie. Rozmowa ma charakter bardzo swobodny, nie uniknęliśmy również "dygresji od dygresji" jednak ufamy że taka forma Wam się spodoba!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #74 – Serca i głowy
Hej ho! Nadciągamy z kolejnym odcinkiem! Tym razem postawiliśmy na odcinek stricte tematyczny. Korzystając z obecności gościa - Krzyśka Wojdyły, członka inicjatywy Pog(r)adajmy, postanowiliśmy zagłębić się w temat gier kooperacyjnych. Nie sposób nie zauważyć zintensyfikowanej obecności Diany. W odcinku znalazło się miejsce m.in. dla płonących świń z Don't Starve, szalonych akcji rodem z Army of Two, trybu Battle Royale oraz mnóstwa innych dobroci. Z pewnością nie wyczerpaliśmy tematu w pełni. Chętnie poczytamy o Waszych ulubionych grach kooperacyjnych. Na pewno jest coś, o czym nie wspomnieliśmy a co Waszym zdaniem jest totalnym "must have" w temacie. Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem. Miłego odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #73 – Ku przestrodze
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Przed Wami kolejny podcast w duecie, nie spowodowało to że tematów było mało, wręcz przeciwnie. W czynie społecznym udało nam się nawet przestrzec przed pułapkami mechanik Pay2Win i mamy nadzieję skutecznie panować na dygresjami :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #72 – Pochód nintendofagów
Witamy już w Nowym Roku! Nie da się ukryć że zaczynamy kolejny, już trzeci sezon naszego podcastu! Tym razem zebraliśmy się prawie w komplecie (niestety nadal brak Tomka) aby pomówić o tym co miało dla nas znaczenie w zeszłym roku. Materiał jest szalenie subiektywny ale ufamy że znajdziecie coś dla siebie! Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #71 – Jesteśmy starzy
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem niestety skład ponownie przetrzebiony, tym razem powodem jest prawie Nowy Rok. Odcinek został zdominowany przez oczekiwania na kolejny, było też dużo Nintendo (retro ale zawsze!) i nieco przyszłościowej kulturki z growym zacięciem.
pobierz 15.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #70 – Hano Solo
Witamy serdecznie w kolejnym odcinku! Niestety ponownie mocno okrojony skład, upust "chuci" słownej dał mocno Szymon i pływał wspaniale w temacie nowych Gwiezdnych Wojen (bez spoilerowo!). Wielka szkoda że nie dotarła na odcinek Ania i Tomek jednak obraz ten z pewnością nadrobimy wszyscy i wrócimy do tematu i pogadamy o każdym detalu.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #69 – Pacz Psy
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem Ania zaliczyła mocny powrót, opowiadając o walce z kolejnym tytułem z "kupki wstydu" tj. z pierwszą odsłoną Watch_Dogs, emocji było naprawdę sporo, zwłaszcza o legendarnym modelu jazdy i kręgosłupie moralnym bohatera. Pomówiliśmy ponownie o trofeach, graniu w słabsze gry i naszej motywacji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #68 – Siłownia gracza
Witajcie w kolejnym odcinku! Tym razem w składzie mniej typowym gdyż zawitał w nasze skromne progi Szymon i wiele wskazuje na to że zostanie dłużej. Ufamy, że będzie nam się dobrze rejestrować przygody w wirtualnych światach.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #67 – Cień Urlopu
Skład został mocno nadszarpnięty przez krążące wirusy, jednak z odsieczą nadciągnął Piotrek! W tym odcinku opowiedział nam między innymi o niuansach skrzynkowych w nowej odsłonie Śródziemia a i dział kulturki miał swoje długie "5 minut"!.
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #66 – Dwóch psychopatów
Witajcie w kolejnym epizodzie naszego podcastu! Trudno w to uwierzyć ale skład doznał jeszcze większego uszczuplenia i tym razem na placu boju pozostał tylko Dominik & Hubert, tytuł odcinka nie jest zatem zupełnie przypadkowy :-). Co było zupełnie do przewidzenia nie mogli znów nie wtrącić nieco o pinballach, tym razem jednak skromnie z dużą dozą umiaru.
pobierz 121.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #65 – Flippery szkodzą zdrowiu
Witajcie w kolejnym odcinku! Ponownie nie dajemy się marnej aurze i rzucamy w wir nagrywania. Skład niestety przetrzebiony, ale zawartość odcinka wcale na tym nie ucierpiała. Było Marianowo, nostalgicznie i bardzo flipperowo (tak, znowu).
pobierz 100.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #64 – Grawitorka
W najnowszym odcinku witają Was Trzej Muszkieterowie! (tak, znowu!) Piotrek nadal na podcastowym urlopie, Tomek poświęca czas rodzinie, ale nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy zabawę z grawitacją. Zajęliśmy się również tym „nieszczęsnym” Uncharted i sprowadzamy ten odcinek na dobre „Thory”.
pobierz 184.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek #63 – W Paryżu dzieci nie grymaszą
Witajcie ponownie! Przed Wami kolejny nietypowy odcinek. Wszystko za sprawą Piotrka, który zaliczył w odcinku szybki wjazd i szybki zjazd (niczym na dobrej imprezie). Hubert podzielił się swoimi wrażeniami z nowej odsłony Wolfensteina. Pomówiliśmy nawet chwilkę o żywności i rosnących kosztach życia. Najważniejszym tematem odcinka były jednak rozważania dotyczące Paris Games Week, które stało się Eldorado dla fanów Sony. Końcówka odcinka przyniosła chwilę drzemki dla Ani i Tomka. Hubert i Dominik rozgadali się okrutnie na temat dokonań Zen Studios i nowej odsłony serii Pinball FX/Zen Pinball. Najwyraźniej Hubert złapał na dobre bakcyla pinbalowo/fliperowego i ma zamiar stanąć w szranki z Dominikiem jak równy z równym. P.S. Uruchomiliśmy Gierkowcowego Instagrama! Zaglądajcie na nasz profil! [link] Miłego słuchania! Poruszone tematy: Dział Giereczkowy →Wolfenstein II: The New Colossus →Pinball FX3 Dział Kulturki: – Łowca Androidów Miłego słuchania! 63
pobierz 121.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek #62 – Ile doba ma godzin?
Witajcie w kolejnym odcinku! Płacz niewiast i żądania tłumów spowodowały, że wracamy do ukochanego przez wszystkich cyklu tygodniowego. Nagraliśmy materiał lekki i przyjemny i do tej pory nie wiemy jak do tego doszło. :) Ania podzieliła się emocjami związanymi z budową swojego pierwszego Gundama, który swoją drogą wygląda obłędnie. Ponadto, próbowała zachęcić nas do zagrania w Yakuzę Kiwami (PS4). Niestety, z powodów technicznych materiał nie jest kompletny, ale bez obaw - będzie ciąg dalszy. Dominik, obok ogólnych wspominek, rozpływał się na temat gry z iOS o przy długim tytule Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Dodatkowo, w odcinku pojawiło się również Until Dawn, którego rozgrywkę przybliżył nam Tomek. Miłego słuchania!
pobierz 100.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek