Gentcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: W podcaście GENTcast przedstawiamy znane autorytety w świecie mody i pielęgnacji męskiej, które ciągniemy za języki, aby uzyskać jak najwięcej wartościowej wiedzy i ciekawostek z ich życia. W każdym kolejnym odcinku pojawia się nowy ekspert lub gwiazda dzieląc się swoimi przemyśleniami. Jeśli jesteś zainteresowany tajnikami mody męskiej, chcesz wiedzieć jak wyglądać najlepiej w swoim życiu to audycja dla Ciebie.
Data dodania: 2016-08-22 00:18:14
Data aktualizacji: 2017-06-11 18:30:21
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
GENTcast 004: Jakub Roskosz – efekty ciężkiej pracy
Ekspert w dziedzinie męskiej elegancji i wizerunku, stylista oraz bloger. Młody mężczyzna, który zrezygnował z etatu, aby zająć się swoją pasją. Człowiek, który ciężko zapracował na swoją pozycję. Jakub Roskosz jest kolejnym gościem naszej audycji GENTcast. Inspirująca i żywa rozmowa o tym jak osiągnąć sukces i wykorzystywać nadarzające się w życiu okazje. Jak żyć swoją pracą, a nie dla swojej pracy. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Jakubem Roskoszem. W TYM ODCINKU USŁYSZYSZ: Jaki związek ma moda męska z prestiżem? O tym jak rozpoznać i docenić najwyższą jakość Gdzie znaleźć najlepsze buty, koszule, garnitury w dobrej cenie? O powrocie do klasyki Dlaczego warto nosić szerokie klapy od marynarki? Jak wyciągnąć wnioski z porażek Dlaczego warto być ambitnym? Droga do sukcesu przez ciężką pracę Sekrety ubierania polityków i sportowców Od sportu do mody męskiej Jak otworzyć swojego bloga? Trochę o etyce pracy Mniej śpij, więcej pracuj! Jak gospodarować czasem? Czy opłaca się pracować za darmo? Trochę o pokoleniu millenialsów Dlaczego warto skupić się na samej pracy, a nie na pieniądzach Dlaczego lepiej jest być niż mieć? Czym różni się Renault od Porsche? Jak realizować marzenia? Jak radzić sobie z sukcesem? Nie daj się ściągnąć na dół Jak utrzymywać się ze swojej pasji Jak radzić sobie z hejtem O radzeniu sobie z zazdrością Droga od etatu do bloga Jak zarobić na blogu? Jak współpracować z markami? Jak podróżować z sensem Dlaczego warto być otwartym Jak być spontanicznym PYTANIE LUB KOMENTARZ? ZOSTAW WIADOMOŚĆ Będziemy Ci wdzięczni za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Wami podyskutujemy i odpowiemy na ewentualne dodatkowe pytania. SKĄD POBRAĆ PODCAST Podcast dostępny jest dla Was w wielu miejscach: Na blogu W iTunes Stitcher A jeśli podoba Ci się podcast, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes. Wasze głosy powodują, że nasz podcast trafia do rankingów iTunes. Dzięki temu łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały. A na tym bardzo nam zależy: Oceń GENTcast na iTunes Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy świetnego dnia! Fot. Kamila Boruc Artykuł GENTcast 004: Jakub Roskosz – efekty ciężkiej pracy pochodzi z serwisu GENTcast .
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
GENTcast 003: Łukasz Kielban – wyjście z kryzysu męskości
Łukasz Kielban - wyjście z kryzysu męskości Mężczyzna, mąż, ojciec, bloger, historyk, a już niedługo autor pierwszej książki o tym jak być gentlemanem. Łukasz Kielban jest kolejnym gościem naszej audycji GENTcast. Ciekawa i refleksyjna rozmowa o kryzysie męskości i o tym co znaczy być współczesnym gentlemanem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Łukaszem. W TYM ODCINKU USŁYSZYSZ: O pierwszej książce Łukasza Dlaczego warto używać snapchata O ważeniu piwa Od wykładowcy po blogera Jak zmienić świat? O kryzysie męskości Jak być mężczyzną? O super bohaterach z okresu międzywojennego Jak badania wpłynęły na rozwój Czasu Gentlemanów? Ze świata akademickiego do własnej działalności Jak zająć się swoją pasją? O byciu nauczycielem Jak być gentlemanem? Parę słów o Savoir-vivre O zacieraniu się granic pomiędzy kobietą, a mężczyzną Jak obronić swoją kobietę? O honorze mężczyzny Kim jest Gentleman i dandys? Czy ubiór świadczy o byciu gentlemanem? Jak komunizm spłaszczył społeczeństwo Jak wydać książkę? Premiera przewodnika dla gentlemana PYTANIE LUB KOMENTARZ? ZOSTAW WIADOMOŚĆ Będziemy Ci wdzięczni za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Wami podyskutujemy i odpowiemy na ewentualne dodatkowe pytania. SKĄD POBRAĆ PODCAST Podcast dostępny jest dla Was w wielu miejscach: Na blogu W iTunes Stitcher A jeśli podoba Ci się podcast, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes. Wasze głosy powodują, że nasz podcast trafia do rankingów iTunes. Dzięki temu łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały. A na tym bardzo nam zależy: Oceń GENTcast na iTunes Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy świetnego dnia! Fot. Weronika Czyż Artykuł GENTcast 003: Łukasz Kielban – wyjście z kryzysu męskości pochodzi z serwisu GENTcast .
pobierz 16.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
GENTcast 002: Marie-Pascal Bernard – Jak zostać mistrzem w swoim fachu
Jeden z mistrzów fryzjerstwa męskiego/barberingu w tej części Europy, współtwórca Rostowski Barber Shop i The Hermit Barber Shop, jednych z najlepszych salonów w Polsce. Oddany służbie innym inspirujący rzemieślnik,  Marie-Pascal Bernard jest kolejnym gościem naszej audycji GENTcast. Podkręć dźwięk, aby dobrze słyszeć tego człowieka, który mówi cicho, ale z ogromną pasją. Niesamowita, inspirująca i wzruszająca rozmowa o życiu, osiąganiu swoich celów i stawaniu się mistrzem w swojej dziedzinie. A także o tajemnicach barberingu. Po wysłuchaniu tego odcinka inaczej spojrzysz na swoje życie i pracę zawodową. Zainspirujesz się i zmotywujesz do działania, a głębokie przemyślenia długo będą pobrzmiewać w Twojej głowie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Marie-Pascalem. W TYM ODCINKU USŁYSZYSZ: Jak walczyć o swoje cele i marzenia Kulisy rodzinnej tragedii O poświęceniu i walce w dążeniu do mistrzostwa Klika słów o tym jak być szczęśliwym Czym różni się zwykła praca od prawdziwej służby Po czym poznać dobrego fryzjera/barbera Czego oczekiwać od dobrego barbera Dlaczego starożytni rzymianie zaczynali dzień od wizyty u Barbera Jaką rolę odgrywają włosy w życiu codziennym Kulisy rozprzestrzeniania się barberingu w Polsce Dlaczego służba jest ważniejsza od sławy Dlaczego barber shop to coś więcej niż fryzjer O tym jak oszukano całe pokolenie Dlaczego każdy mężczyzna powinien zająć się rzemiosłem O duchowym wymiarze pracy Dlaczego warto golić się brzytwą O tajemnicach golenia PYTANIE LUB KOMENTARZ? ZOSTAW WIADOMOŚĆ Będziemy Ci wdzięczni za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Wami podyskutujemy i odpowiemy na ewentualne dodatkowe pytania. SKĄD POBRAĆ PODCAST Podcast dostępny jest dla Was w wielu miejscach: Na blogu W iTunes Stitcher A jeśli podoba Ci się podcast, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes. Wasze głosy powodują, że nasz podcast trafia do rankingów iTunes. Dzięki temu łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały. A na tym bardzo nam zależy: Oceń GENTcast na iTunes Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy świetnego dnia! Fot. Kamila Boruc Artykuł GENTcast 002: Marie-Pascal Bernard – Jak zostać mistrzem w swoim fachu pochodzi z serwisu GENTcast .
pobierz 15.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
GENTcast 001: Jan Adamski – jak wyglądać dobrze za śmiesznie małe pieniądze
Jeden z najlepszych znawców mody męskiej w Polsce, autorytet w dziedzinie klasycznej męskiej elegancji. Jan Adamski jest pierwszym gościem naszej audycji GENTcast. Często nie trzeba mieć ogromnych pieniędzy, aby wyglądać jak milion dolarów. Nasz gość mówi o tym jak ubrać się tanio a dobrze, poszerzając swoją wiedzę o męskiej elegancji. Zdradza także sekrety stylu, nie pozostawiając suchej nitki na polskich celebrytach. Mówi o różnicach pomiędzy Polakami, a uważanymi za jeden z najbardziej stylowych narodów Włochami.  Porusza także wiele innych ciekawych wątków (zobacz poniżej). Z pierwszego odcinka dowiesz się jak zacząć budować swój styl i wyglądać najlepiej w życiu, dzięki zrozumieniu błędów i skorzystaniu ze wskazówek naszego Gościa. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Janem. W TYM ODCINKU USŁYSZYSZ: Jak wyglądać stylowo za śmieszne pieniądze? Jak dostać się do galerii najlepszych stylizacji Jana Adamskiego? Czy warto chwalić się swoim stylem? Czy klasyczna moda męska ma szansę wygrać ze street fashion? Dlaczego moda jest elastyczna i jak to wykorzystać? Dlaczego polscy celebryci ubierają się w bardzo złym guście? Czy można nosić znienawidzoną czarną koszulę? Czy elegancki styl bycia pasuje młodym ludziom? Dlaczego każdy mężczyzna powinien mieć marynarkę? Kto się lepiej ubiera Polacy czy Włosi? Jak komunizm zrujnował modę męską w Polsce Kilka słów o secondhandach Jak wyławiać fantastyczne perełki w postaci legendarnego włoskiego garnituru Rekomendacje Jana Adamskiego w poszerzaniu wiedzy o modzie męskiej Dlaczego korzystać z usług krawca poza Warszawą O sekretach Power Suit i koszuli Winchester Dlaczego Polacy noszą za duże ubrania? Jak dobrze wyglądać na własnym ślubie O fatalnych błędach znanej polskiej firmy odzieżowej Dlaczego warto nosić lniane garnitury? PYTANIE LUB KOMENTARZ? ZOSTAW WIADOMOŚĆ Będziemy Ci wdzięczni za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Wami podyskutujemy i odpowiemy na ewentualne dodatkowe pytania. SKĄD POBRAĆ PODCAST Podcast dostępny jest dla Was w wielu miejscach: Na blogu W iTunes Stitcher A jeśli podoba Ci się podcast, to będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes. Wasze głosy powodują, że nasz podcast trafia do rankingów iTunes. Dzięki temu łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały. A na tym bardzo nam zależy: Oceń GENTcast na iTunes Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy świetnego dnia! Fot. Kamila Boruc Artykuł GENTcast 001: Jan Adamski – jak wyglądać dobrze za śmiesznie małe pieniądze pochodzi z serwisu GENTcast .
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek