M2

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o tematach wszelakich, ale jednak oscylujący wokół gier video.
Data dodania: 2016-09-04 20:07:16
Data aktualizacji: 2021-03-04 00:45:05
Audycji w katalogu: 100
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 dni temu
MKwadrat #98 – Pełnoletnie dzieci
W dzisiejszym odcinku niespodziewanie wraca Razer z podcastu Rozgrywka. Ani się spostrzegliśmy jak przegadaliśmy ponad 3 godziny - o VR, grach wszelakich, i wielu mniej lub bardziej znanych serialach. Zapraszamy do słuchania. Artykuł MKwadrat #98 – Pełnoletnie dzieci pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 224.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
MKwadrat #97 – Zachodniopomorskie
W odcinku pojawia się zarówno Michał jak i Rysław, który nadal czeka na szybki internet, co objawia się opóźnieniami transmisji, za co przepraszamy. Rozmawiamy sporo o tym co dzieje się w światku VR, Michał dzieli się wrażeniami z użytkowania Questa 2, jak jeden mąż polecamy In Death Unchained, oraz spekulujemy na temat gogli VR od Apple. Artykuł MKwadrat #97 – Zachodniopomorskie pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 109.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
MKwadrat #96 – Panzershrek
Witamy w drugim odcinku w tym roku. Tym razem mamy aż dwóch gości, którzy pastwią się nad Cyberpunkiem. Simplex znowu nakazuje grać w Audicę, Kuba poleca Green Hell i Eleven Table Tennis. Simplex spełnia swoje marzenie w Pavlov VR. Razer nieustająco heheszkuje. Artykuł MKwadrat #96 – Panzershrek pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 162.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
MKwadrat #95 – Czerep Posępnej Kuoki
Odcinek nietypowy, gdyż jest zapisem trasmisji na żywo na Youtube, za co z góry przepraszamy ;) Zrobiliśmy to z okazji piątej rocznicy powstania podcastu. Michał i Marcin wspominają początki ich wspólnego nagrywania, Dominik ma ważne obwieszczenie, robimy dużo dygresji, w tym o planszówkach. Nie zabrakło newsów VR, a Michał, Simplex i Dominik opowiadają o grach w jakie ostatnio grali. Artykuł MKwadrat #95 – Czerep Posępnej Kuoki pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 212.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #94 – Oboje i Kontrafagoty
Witamy w odcinku poświęconym w dużej mierze Cyberpunkowi 2077, ale udało się zmieścić też trochę historii z życia oraz newsów ze światka VR. Simplex i Dominik dzielą się wrażeniami z gry w Mesjasza gamingu na mocnym PC (Simplex) oraz na Xbox One X (Dominik). Wrażenia mają formę strumienia świadomości. Artykuł MKwadrat #94 – Oboje i Kontrafagoty pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 175.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #93 – Przepraszamy za usterki
W tym odcinku borykamy się z problemami technicznymi, co słychać na ścieżce Simplexa. Oprócz historii z życia ku przestrodze, Simplex dzieli się wrażeniami z używania PS5 i grania w 3 gry z serii Call of Duty, w tym Cold War. Dominik kontynuuje używanie Questa, gra w mobilnego flippera, poleca odtłuszczacz i gubi płyty. Omawiamy dziwną politykę Sony wobec PSVR. Zapraszamy do słuchania! Artykuł MKwadrat #93 – Przepraszamy za usterki pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 160.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #92 – Habemus Xbox!
Dominik wciela się w prowadzącego, testuje Virtual Desktop i Head Steap Foam Pad, Simplex jednocześnie naprawia i psuje Dual Shocka 3 i odpala starocie na konsoli następnej generacji. Obaj dżentelmeni grają w Star Wars Squadrons w VR. Xbox Series X ogłasza że konklawe wybrało nowego papieża. Artykuł MKwadrat #92 – Habemus Xbox! pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 129.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #91 – Odcinek z przyszłości
Odcinek bardziej gawędziarski, zawierajacy historie z życia Simplexa i Dominika. Wspominamy też o opóźnieniu Cyberpunka 2077 i o nowych procesorach i kartach graficznych od AMD. Dominik wypróbował Oculus Questa, graliśmy też w Star Wars Squadrons. Miłego słuchania! Artykuł MKwadrat #91 – Odcinek z przyszłości pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 124.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #90 – Sycyrycypy
Z okazji okrągłego numeru odcinka nie dość że pojawił się Michał, to w dodatku oprócz dźwięku udało nam się nagrać obraz! Rozmawiamy o następnej generacji, kompatybilność wstecznej, poradach dla nowych użytkowników gogli Oculus Quest. Michał poleca Borderlands 3 i razem z Simplexem czekają na GeForce 3080. Zapraszamy do słuchania i oglądania! Artykuł MKwadrat #90 – Sycyrycypy pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 151.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #89 – Skok ze spadochronu
Witamy w 89 odcinku po przerwie regeneracyjnej. Omawiamy sprzętowe i growe wieści ze świata VR i nie tylko, których się sporo zebrało w trakcie przerwy. Komentujemy zapowiedź Questa 2. Recenzujemy Alien: Isolation, Death Stranding, Plague Tale: Innocence. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że Dominik nie kończy gier, ale Wiedźmina 3 skończył prawie dwa razy. Z odcinka dowiecie się też jak mówi się “ciii” po francusku. Artykuł MKwadrat #89 – Skok ze spadochronu pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 159.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MKwadrat #88 – Szturchanie i telepanie
Oto ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną, z tej okazji pojawił się jeden z Ojców Założycieli podcastu oraz gość, krewny i znajomy Dominika. Wraca temat pinbalii, grania na Queście. Dominik relacjonuje epicką przygodę jaką była próba instalacji Microsoft Fight Simulator 2020. Czy próba była udana?pre-BAJOPy:Podobno Facebook banuje fejkowe konta i można utracic dostęp do kupionych gier.Konferencja […] Artykuł MKwadrat #88 – Szturchanie i telepanie pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 142.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MKwadrat #87 – Nintendo KRUL
Planowaliśmy nagrać odcinek o Zeldzie z gościem zorientowanym w temacie, a Nintendo poszło nam na rękę i zrobiło kolejnego directa. Cały odcinek poświęcony jest Nintendo - rozmawiamy o “direkcie” oraz o Breath of the Wild. Artykuł MKwadrat #87 – Nintendo KRUL pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 195.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MKwadrat #86 – Switch HDMI
Witajcie w bardzo dziwnym odcinku w którym nie poruszyliśmy większości zaplanowanych tematów, ale za to po raz pierwszy w historii wystąpiliśmy w pełnym czteroosobowym składzie. Dyskutujemy o zakupach Simplexa i Michała, wrażeniach Marcina w VR, plebiscycie na forumową grę roku 2005 i prezentacji cyberpunkowej technologii Neuralink. Artykuł MKwadrat #86 – Switch HDMI pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 185.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
MKwadrat #85 – Macka polecenia
W tym odcinku spod kamienia wychodzi Dominik, a prowadzi Simplex. Rozmawiamy o xCloud, wojnie Epica z Apple, świadomości istnienia Gamepassa, downgradzie Onwarda, a nawet o flipperach! Zachwycamy się też dwoma polskimi grami i jedną japońską. Dominik poznaje straszną prawdę o chmurze Nintendo, a Simplex próbował streamować - na szczęście Twitch litościwie to usunął. Artykuł MKwadrat #85 – Macka polecenia pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 150.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
MKwadrat #84 – Dobre gry za pieniądze
W 84 odcinku pojawia się tajemniczy gość TeamSpeakUser, jak również znany i lubiany Razer z Rozgrywki, co powoduje że poziom heheszkowania i podśmiechujek jest bardzo wysoki, jeśli nie zbyt wysoki. Obalamy mit, omawiamy konferencję Microsoftu i doskonale się bawimy.
pobierz 171.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
MKwadrat #83 – Iron Man dla biedaków
Witajcie w kolejnym odcinku, tym razem udało się dołączyć Michałowi i prawie udało się Marcinowi. W odcinku sporo newsów VRowych, jak również o grach “naleśnikowych”. Pojawił się też pierwszy BAJOP z prawdziwego zdarzenia!
pobierz 142.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
MKwadrat #82 – Latanie Owcem
W 82 odcinku wraca Dominik. Rozmawiamy między innymi o Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, symulatorze wioślarza i grze mobilnej od thatgamecompany. Simplex czyta tytuł gier po angielsku akcentem od którego więdną uszy. Ujawniamy wstydliwy sekret Razera. pre-BAJOP: GTA V nie jest najlepiej sprzedającą się grą w historii świata, tylko grą która najlepiej się sprzedała w ciągu 24h od premiery. W historii o zwrocie gry chodziło o grę Observation a nie Observer. “To go commando” oznacza nie mieć nie mieć bielizny pod ubraniem, a nie nie mieć żadnego ubrania.
pobierz 150.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
MKwadrat #81 – Za mało danych
W 81 odcinku znika Dominik, ale za to pojawia się Michał. Rozmawiamy między innymi o prezentacji Sony, a Michał poleca grę Control. Okazuje się, że jest tam Cooldan ;) Zapraszamy do słuchania! Auto-BAJOPy: Control na P5 i XSeX został oficjalnie zapowiedziany. Spiderman: Miles Morales to nie jest DLC.
pobierz 176.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
MKwadrat #80 – Stojące Zaproszenie
Witamy w okrągłym 80 odcinku w którym gościmy General Managera Albion Localisations. Rozmawiamy między innymi Ori and the Will of the Wisps i okazuje się że Simplex i Dominik mają podobnie ambiwalentne odczucia co do tej gry. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 105.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
MKwadrat #79 – Postapo Hybrda
Witamy w kolejnym odcinku! Staramy się rozmawiać trochę więcej o grach ale nie końca nam to wychodzi. Mamy nadzieję, że tego nie słychać, ale z powodu problemów technicznych został on złożony z trzech części, wielkie podziękowania dla Dominika. Kto zgadnie w którym miejscu była druga, zamaskowana przerwa w nagrywaniu?
pobierz 226.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek