M2

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o tematach wszelakich, ale jednak oscylujący wokół gier video.
Data dodania: 2016-09-04 20:07:16
Data aktualizacji: 2020-07-15 00:40:03
Audycji w katalogu: 84
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 14 dni temu
MKwadrat #82 – Latanie Owcem
W 82 odcinku wraca Dominik. Rozmawiamy między innymi o Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, symulatorze wioślarza i grze mobilnej od thatgamecompany. Simplex czyta tytuł gier po angielsku akcentem od którego więdną uszy. Ujawniamy wstydliwy sekret Razera. pre-BAJOP: GTA V nie jest najlepiej sprzedającą się grą w historii świata, tylko grą która najlepiej się sprzedała w ciągu 24h od premiery. W historii o zwrocie gry chodziło o grę Observation a nie Observer. “To go commando” oznacza nie mieć nie mieć bielizny pod ubraniem, a nie nie mieć żadnego ubrania.
pobierz 150.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
MKwadrat #81 – Za mało danych
W 81 odcinku znika Dominik, ale za to pojawia się Michał. Rozmawiamy między innymi o prezentacji Sony, a Michał poleca grę Control. Okazuje się, że jest tam Cooldan ;) Zapraszamy do słuchania! Auto-BAJOPy: Control na P5 i XSeX został oficjalnie zapowiedziany. Spiderman: Miles Morales to nie jest DLC.
pobierz 176.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
MKwadrat #80 – Stojące Zaproszenie
Witamy w okrągłym 80 odcinku w którym gościmy General Managera Albion Localisations. Rozmawiamy między innymi Ori and the Will of the Wisps i okazuje się że Simplex i Dominik mają podobnie ambiwalentne odczucia co do tej gry. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 105.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
MKwadrat #79 – Postapo Hybrda
Witamy w kolejnym odcinku! Staramy się rozmawiać trochę więcej o grach ale nie końca nam to wychodzi. Mamy nadzieję, że tego nie słychać, ale z powodu problemów technicznych został on złożony z trzech części, wielkie podziękowania dla Dominika. Kto zgadnie w którym miejscu była druga, zamaskowana przerwa w nagrywaniu?
pobierz 226.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #78 – Gry na literę “K”
W odcinku dużo tak zwanego “human touch” czyli naszych osobistych historii. Opowiadamy jak radzimy sobie z dystansowaniem społecznym, pracą zdalną. Oprócz tego perypetie Simplexa który najpierw miał bardzo pechowy piątek 13, a potem dla równowagi rosyjski haker przez zdalny pulpit zaszyfrował mu wszystkie dane na komputerze. Tru story. Dyskutujemy również o różnicach między remasterem a […]
pobierz 163.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #77 – Game Changer i System Seller
Cuda, dziwy, ponownie udało pojawić się Michałowi! Musiał, bo rozmawiamy o grze z tytułu odcinka, ciekawe kto się domyślił o jaką grę chodzi. Oczywiście o Mesjasza VRu, czyli Half-Life: Alyx. Rozmawiamy też o Black Mesa, Resident Evil 7 i No Man’s Sky i... robieniu kopii zapasowych.
pobierz 153.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #76 – Lubimy Cyferki
Ponownie wracamy po 2 tygodniach i ponownie nie gwarantujemy, że uda się to utrzymać. Prośby słuchaczy zostały wysłuchane i pojawia się Michał! Przy okazji nagraliśmy też najdłuższy odcinek w historii podcastu, trudno będzie przeskoczyć tak wysoko zawieszoną poprzeczkę. Ponieważ od momentu nagrania poprzedniego odcinka zarówno MS jak i Sony ujawniło dodatkowe informacje o nadchodzących konsolach, poświeciliśmy tej tematyce sporo czasu (jeśli ktoś nie domyślił się po tytule).
pobierz 218.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #75 – Odcinek hipotetyczny
Czołem, zależało nam żeby kontynuować “streak” odcinków co 2 tygodnie. Mało brakowało a do nagrania by nie doszło, ale udało się zorganizować znamienitego gościa, czyli Razera z podcastu Rozgrywka. Rozmawiamy o Google Earth, GTA V VR, Half-Life Alyx. Razer zostaje uświadomiony że następna generacja konsol może przynieść bardzo duży skok wydajnościowy. Smucimy się, że GeForce Now traci kolejne gry.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #74 – Każdy ma jakieś wady
Witajcie, udało nam się kolejny raz nagrać odcinek w odstępie dwóch tygodni. Miał być krótszy, ale w momencie gdy okazało się że naszym gościem będzie Rysław, stało się jasnym że szybko rozmawiać nie skończymy.
pobierz 180.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #73 – Wtem!
Witamy serdecznie w odcinku 73. Jest to niespodziewany odcinek który wychodzi 2 tygodnie po poprzednim, bo udało się znaleźć czas i chęci żeby nagrać go ponadnormatywnie ;)
pobierz 56.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #72 – Hałda Hańby
Witamy serdecznie w odcinku 72, myślą przewodnią tym razem jest zmniejszenie Hałdy Hańby. Rozmawiamy sporo o VR jak również wyjaśniamy dlaczego Hollow Knight to bardzo dobra gra jest :) Nie zabrakło też kącika forumowego i podziękowań dla jednego z forumowiczów. Miłego odsłuchu!
pobierz 135.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
M2 #71 W Nowy Roku
Witamy serdecznie w odcinku 71, chyba jednym z najdluższych! Mamy nadzieję że Nowy Rok zaczął się dla Was owocnie. Dla nas z pewnością tak, gdyż postanowiliśmy co nieco, ale więcej szczegółów ujawnimy w lutowym odcinku. A co w środku? 00:00:08 - Przywitanie, wyjaśniamy czemu nie robimy podsumowania roku. 00:08:20 (VR) gogle Oculus Quest i Valve index niedostępne w usa do lutego-marca. Dywagacje o sprzedaży VR, spekulacje co będzie możliwe na PSVR dzięki PS5. VRowe zakupy Dominika. Suchy suchar Simplexa. 0:16:59 (VR) - Game Awards. Niech branża przestanie już dawać nagrody Beat Saberowi. Naprawdę! Co to jest "Efekt Asgard's Wrath". 0:29:05 (VR) - Facebook kupił Beat Games, twórców Beat Saber. Adobe kupiło narzędzie Oculus Medium. Dygresja: Dominik demonstruje VR znajomym 0:25:05 (VR) - The Climb - gra od Cryteka z bardzo ładną grafiką dostała port na Questa. Tak samo Star Trek Bridge Crew od Ubi. Jak działa crossbuy między Questem a Riftem. 0:25:28 (VR) - kontynuacja tematu przecen na PS Store 0:31:26 (VR) - Facebook stawia na Questa - Oculus Link i śledzenie rąk. 0:35:31 Old Man's Journey. Dygresja o abonamentach na gry i o Humble Monthly. 0:38:25 God of War. Miało być o najnowszej części ale rozmawialismy też o poprzednich grach w serii. 1:37:44 Małe nawiązanie do Recore 1:42:16 Serial Wiedźmin, megaspoko 6/10 2:01:57 Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino. Dominik musi nadrobić Hateful Eight. 2:05:55 Serial Sukcesja na HBO 2:09:25 Kącik spolecznosciowy. Piracenie starych gier a system wartości 2:28:44 VR umiera 2:34:07 Zbliżamy się do końca, jak zawsze długie pożegnanie. Gdzie nas można znaleźć? MP3: [link] RSS: [link] Spotify: [link] iTunes: [link] ([link]) Grupa na FB: [link] Twitter: [link] Email: kontaktMAŁPAmkwadratpodcast.pl
pobierz 108.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
M2 #70 Janusze Allegro
Witamy w 70 odcinku podcastu, trzymamy sie cyklu miesięcznego. Rozmawiamy o zapowiedzi gry w uniwersum Half-Life na wyłączność w VR, nadchodzącym turnieju pinballowym w Bytomiu, wrażeniach z Jedi Fallen Order i Blood and Truth. Najwięcej czasu zajęła nam dyskusja o kupowaniu używanych starych gier i moralności piracenia starych gier których nie da się kupić lub są horrendalne drogie. Zapraszamy do słuchania! 00:00 - Przywitanie, zapowiedź Half-Life Alyx na wyłączność w VR. 06:15 - Wrażenia z używania pada Xbox Elite Series 2 oraz wykorzystanie adaptera Brook do podłączenia starego Elite do Switcha. (pinball) 18:30 - turniej pinball w Bytomiu 14 22:55 - premiera usługi Google Stadia, dyskusja o streamingach - GeForce Now, Steam Link. (pinball) 39:29 - pinball, nowy lokal Zagrywki w Warszawie (VR) 45:03 - Oculus Link, możliwość podpięcia gogli Oculus Quest do PC kablem, gdzie kupić Oculus Quest (gra) 52:39 - Gra Flipper Mechanic o naprawianiu maszyn. (gra) 1:00:20 - Wrażenia profana z Jedi Fallen Order 1:13:25 - kupowanie starych gier od Januszy Biznesu na Allegro/OLX na przykładzie NFS Most Wanted (VR) 1:35:33 - Wrażenia z Blood & Truth gry VR AAA na wyłączność na PSVR. Polecane gry PSVR, dziwna cena gry Audica w PlayStation Store (gra) 1:56:25 - RDR1 (nie 2) w 4K i fail Dominika ;) 2:03:27 - zakończenie 2:09:08 - bonus, Simplex odbiera paczkę z kablami do Oculusa w trakcie nagrywania MP3: [link] Oficjalna strona: [link] RSS: [link] Spotify: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Email: [email] (mailto:mkwadratpodcast@gmail.com)
pobierz 119.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
M2 #69 Życie jest piękne
Witamy w 69 odcinku po ponad dwumiesięcznej przerwie wywołanej różnymi zawirowaniami życiowymi. Mamy plan nagrywania conajmniej raz na miesiąc. W tym odcinku rozmawiamy na przemian o VR i pinballach, jak również trochę o Metal Gear Solid i starociu 4x4 Evo. start - przywitanie, usprawiedliwienie, co się działo u Simplexa w międzyczasie (pinball) 8:00 - co sie działo u Dominika w międzyczasie - turnieje pinballowe (VR) 28:05 - Konferencja VR Oculus Connect 6 (gry/konsole) 38:48 - dygresja między innymi o serii MGS i GameCube z okazji tego że Dominik nabył PS3 i planuje ograć MGSy (gry) 45:40 Perypetie Dominika z zakupami starych gier na allegro, próby uruchomienia 4x4 Evo 2 we wstecznej kompatybilności (VR) 56:20 - Nowe gogle od HTC - Cosmos (VR) 1:04:05 - Dominik kupił PSVR od forumowicza, oraz projekt wirtualnego pinballa (VR) 1:21:05 Bardzo dobra gra rytmiczna Audica od Harmonix wyjdzie na PSVR i Questa (pinball) 1:27:30 Gra Pinball Wicked i inne pinballe na Steamie. Dywagacje o Steam Family Sharing (VR) 1:42:30 Mod GTA V VR. Half-Life 1 VR na Oculus Quest, Horizon Zero Dawn VR? - plotka 1:49:40 - pozdrowienia i zakończenie Linki: MP3: [link] Oficjalna strona: [link] RSS: [link] Spotify: [link] iTunes: [link] ([link]) Facebook: [link] Twitter: [link] Email: [email] (mailto:mkwadratpodcast@gmail.com)
pobierz 103.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
M2 #68 VR Only
Cześć! Chcemy Was powitać w kolejnym odcinku po małej albo dużej przerwie nieco wakacyjnej, mamy nadzieję ze nam wybaczycie i zostaniecie z nami! A co w odcinku? * Specjalnie nagranie z Simplexem * Wszystko o naprawianiu Valve Index * No Man's Sky VR * Spiderman VR * Dominik testował Oculus Rift i znów gada o Flipperach. Klasyczny zestaw odnośników MP3: [link] ([link]) Oficjalna strona: [link] RSS: [link] Spotify: [link] iTunes: [link] ([link]) Facebook: [link] Twitter: [link] Email: [email] (mailto:mkwadratpodcast.pl)
pobierz 117.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
M2 #67
Oto przed Wami kolejny M2, walczymy aby nowy odcinek był co te dwa tygodnie i praktycznie się udaje! Co w odcinku? * Dużo o nowym Starym Forum Polygamii * Sporo o nowościach sprzętowych do AMD i nvidii * Simplex i Dominik pojawiają się w Pixelu * Killzone Najemnik na (wiecznie żywe) PS VITA * Pozdrawiamy naszych słuchaczy i ich zwierzaki :-) Linki: MP3: [link] ([link]) Oficjalna strona: [link] RSS: [link] Spotify: [link] iTunes: [link] ([link]) Facebook: [link] Twitter: [link] Email: [email] (mailto:mkwadratpodcast@gmail.com)
pobierz 107.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
M2 #66 E3 2019
Oto kolejny odcinek podcastu tym razem w całości poświęcony opowieści o naszych wrażeniach z E3 AD 2019. Tak... wszyscy o tym wydarzeniu już pisali/rozmawiali/narzekali zatem i my mamy swoje kilkadziesiąt minut na ten temat.
pobierz 116.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
M2 #65 Rzecz o Days Gone
Przed Wami odcinek ponownie raczej specjalny gdyż poświęcony tym razem w całości Days Gone. Co bardzo ważne zawiera spoilery zatem zostaliście ostrzeżeni! Zestaw linków: Oficjalna strona: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Youtube: [link] iTunes: [link] ([link]) RSS: [link] Email: [email]
pobierz 67.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
M2 #64 Digital Dragons 2019
Oto przed Wami podcast poświęcony w całości Digital Dragons 2019, dodatkowo mamy dla Was coś ekstra tj. kilka rozmów z Twórcami Indie po małej opowieści o wydarzeniu i naszych wrażeniach. Simplex oczywiście poruszył temat VR i niespodziewanie PS4pro :-) A oto lista gier o których rozmawialiśmy: * Down to Hell - Błażej Zbrzeźniak (Red Dev Studio) * Project Downfall - Michał Neugarten (MGP Studios) * Mira - Jerzy Rejkowski (Too Huskie) * Shing - Grzegorz Kurek (Mass Creation) * Lust from Beyond - Michał Ciastoń (Movie Games Lunarium) Drobna rzecz na koniec! Ostatnia z gier: Lust from Beyond jest obecnie fundowana w serwisie Kickstarter, do końca kampanii zostało w momencie publikacji podcastu 47h, zachęcamy do sprawdzenia gdyż jednym z pierwszych profitów jest demo gry które mieliśmy okazję podziwiać na tegorocznej konferencji. Będziemy grali i się bali :-). Linki: Oficjalna strona: [link] Email: [email] iTunes: [link] RSS: [link] Youtube: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Patronite: [link]
pobierz 103.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
M2 #63
Odcinek w którym rozmawiamy o wirtualnych pinballach, flipperach, goglach VR Oculus Quest, piekarzach kickstartera, oraz niebiańskich pikselach i cyfrowych smokach. Zapraszamy! ZBIÓRKA NA SERWER: paypal.me/mbroda87 UWAGA: Nasz oficjalny RSS to ten: [link] Linki: Oficjalna strona: [link] Email: [email] iTunes: [link] RSS: [link] Youtube: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Patronite: [link]
pobierz 122.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek