M2

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o tematach wszelakich, ale jednak oscylujący wokół gier video.
Data dodania: 2016-09-04 20:07:16
Data aktualizacji: 2020-12-03 04:45:09
Audycji w katalogu: 95
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
MKwadrat #93 – Przepraszamy za usterki
W tym odcinku borykamy się z problemami technicznymi, co słychać na ścieżce Simplexa. Oprócz historii z życia ku przestrodze, Simplex dzieli się wrażeniami z używania PS5 i grania w 3 gry z serii Call of Duty, w tym Cold War. Dominik kontynuuje używanie Questa, gra w mobilnego flippera, poleca odtłuszczacz i gubi płyty. Omawiamy dziwną politykę Sony wobec PSVR. Zapraszamy do słuchania! Artykuł MKwadrat #93 – Przepraszamy za usterki pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 160.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
MKwadrat #92 – Habemus Xbox!
Dominik wciela się w prowadzącego, testuje Virtual Desktop i Head Steap Foam Pad, Simplex jednocześnie naprawia i psuje Dual Shocka 3 i odpala starocie na konsoli następnej generacji. Obaj dżentelmeni grają w Star Wars Squadrons w VR. Xbox Series X ogłasza że konklawe wybrało nowego papieża. Artykuł MKwadrat #92 – Habemus Xbox! pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 129.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
MKwadrat #91 – Odcinek z przyszłości
Odcinek bardziej gawędziarski, zawierajacy historie z życia Simplexa i Dominika. Wspominamy też o opóźnieniu Cyberpunka 2077 i o nowych procesorach i kartach graficznych od AMD. Dominik wypróbował Oculus Questa, graliśmy też w Star Wars Squadrons. Miłego słuchania! Artykuł MKwadrat #91 – Odcinek z przyszłości pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 124.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
MKwadrat #90 – Sycyrycypy
Z okazji okrągłego numeru odcinka nie dość że pojawił się Michał, to w dodatku oprócz dźwięku udało nam się nagrać obraz! Rozmawiamy o następnej generacji, kompatybilność wstecznej, poradach dla nowych użytkowników gogli Oculus Quest. Michał poleca Borderlands 3 i razem z Simplexem czekają na GeForce 3080. Zapraszamy do słuchania i oglądania! Artykuł MKwadrat #90 – Sycyrycypy pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 151.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
MKwadrat #89 – Skok ze spadochronu
Witamy w 89 odcinku po przerwie regeneracyjnej. Omawiamy sprzętowe i growe wieści ze świata VR i nie tylko, których się sporo zebrało w trakcie przerwy. Komentujemy zapowiedź Questa 2. Recenzujemy Alien: Isolation, Death Stranding, Plague Tale: Innocence. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że Dominik nie kończy gier, ale Wiedźmina 3 skończył prawie dwa razy. Z odcinka dowiecie się też jak mówi się “ciii” po francusku. Artykuł MKwadrat #89 – Skok ze spadochronu pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 159.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #88 – Szturchanie i telepanie
Oto ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną, z tej okazji pojawił się jeden z Ojców Założycieli podcastu oraz gość, krewny i znajomy Dominika. Wraca temat pinbalii, grania na Queście. Dominik relacjonuje epicką przygodę jaką była próba instalacji Microsoft Fight Simulator 2020. Czy próba była udana?pre-BAJOPy:Podobno Facebook banuje fejkowe konta i można utracic dostęp do kupionych gier.Konferencja […] Artykuł MKwadrat #88 – Szturchanie i telepanie pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 142.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #87 – Nintendo KRUL
Planowaliśmy nagrać odcinek o Zeldzie z gościem zorientowanym w temacie, a Nintendo poszło nam na rękę i zrobiło kolejnego directa. Cały odcinek poświęcony jest Nintendo - rozmawiamy o “direkcie” oraz o Breath of the Wild. Artykuł MKwadrat #87 – Nintendo KRUL pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 195.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MKwadrat #86 – Switch HDMI
Witajcie w bardzo dziwnym odcinku w którym nie poruszyliśmy większości zaplanowanych tematów, ale za to po raz pierwszy w historii wystąpiliśmy w pełnym czteroosobowym składzie. Dyskutujemy o zakupach Simplexa i Michała, wrażeniach Marcina w VR, plebiscycie na forumową grę roku 2005 i prezentacji cyberpunkowej technologii Neuralink. Artykuł MKwadrat #86 – Switch HDMI pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 185.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #85 – Macka polecenia
W tym odcinku spod kamienia wychodzi Dominik, a prowadzi Simplex. Rozmawiamy o xCloud, wojnie Epica z Apple, świadomości istnienia Gamepassa, downgradzie Onwarda, a nawet o flipperach! Zachwycamy się też dwoma polskimi grami i jedną japońską. Dominik poznaje straszną prawdę o chmurze Nintendo, a Simplex próbował streamować - na szczęście Twitch litościwie to usunął. Artykuł MKwadrat #85 – Macka polecenia pochodzi z serwisu MKwadrat Podcast .
pobierz 150.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MKwadrat #84 – Dobre gry za pieniądze
W 84 odcinku pojawia się tajemniczy gość TeamSpeakUser, jak również znany i lubiany Razer z Rozgrywki, co powoduje że poziom heheszkowania i podśmiechujek jest bardzo wysoki, jeśli nie zbyt wysoki. Obalamy mit, omawiamy konferencję Microsoftu i doskonale się bawimy.
pobierz 171.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #83 – Iron Man dla biedaków
Witajcie w kolejnym odcinku, tym razem udało się dołączyć Michałowi i prawie udało się Marcinowi. W odcinku sporo newsów VRowych, jak również o grach “naleśnikowych”. Pojawił się też pierwszy BAJOP z prawdziwego zdarzenia!
pobierz 142.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MKwadrat #82 – Latanie Owcem
W 82 odcinku wraca Dominik. Rozmawiamy między innymi o Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, symulatorze wioślarza i grze mobilnej od thatgamecompany. Simplex czyta tytuł gier po angielsku akcentem od którego więdną uszy. Ujawniamy wstydliwy sekret Razera. pre-BAJOP: GTA V nie jest najlepiej sprzedającą się grą w historii świata, tylko grą która najlepiej się sprzedała w ciągu 24h od premiery. W historii o zwrocie gry chodziło o grę Observation a nie Observer. “To go commando” oznacza nie mieć nie mieć bielizny pod ubraniem, a nie nie mieć żadnego ubrania.
pobierz 150.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MKwadrat #81 – Za mało danych
W 81 odcinku znika Dominik, ale za to pojawia się Michał. Rozmawiamy między innymi o prezentacji Sony, a Michał poleca grę Control. Okazuje się, że jest tam Cooldan ;) Zapraszamy do słuchania! Auto-BAJOPy: Control na P5 i XSeX został oficjalnie zapowiedziany. Spiderman: Miles Morales to nie jest DLC.
pobierz 176.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MKwadrat #80 – Stojące Zaproszenie
Witamy w okrągłym 80 odcinku w którym gościmy General Managera Albion Localisations. Rozmawiamy między innymi Ori and the Will of the Wisps i okazuje się że Simplex i Dominik mają podobnie ambiwalentne odczucia co do tej gry. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 105.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
MKwadrat #79 – Postapo Hybrda
Witamy w kolejnym odcinku! Staramy się rozmawiać trochę więcej o grach ale nie końca nam to wychodzi. Mamy nadzieję, że tego nie słychać, ale z powodu problemów technicznych został on złożony z trzech części, wielkie podziękowania dla Dominika. Kto zgadnie w którym miejscu była druga, zamaskowana przerwa w nagrywaniu?
pobierz 226.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
MKwadrat #78 – Gry na literę “K”
W odcinku dużo tak zwanego “human touch” czyli naszych osobistych historii. Opowiadamy jak radzimy sobie z dystansowaniem społecznym, pracą zdalną. Oprócz tego perypetie Simplexa który najpierw miał bardzo pechowy piątek 13, a potem dla równowagi rosyjski haker przez zdalny pulpit zaszyfrował mu wszystkie dane na komputerze. Tru story. Dyskutujemy również o różnicach między remasterem a […]
pobierz 163.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
MKwadrat #77 – Game Changer i System Seller
Cuda, dziwy, ponownie udało pojawić się Michałowi! Musiał, bo rozmawiamy o grze z tytułu odcinka, ciekawe kto się domyślił o jaką grę chodzi. Oczywiście o Mesjasza VRu, czyli Half-Life: Alyx. Rozmawiamy też o Black Mesa, Resident Evil 7 i No Man’s Sky i... robieniu kopii zapasowych.
pobierz 153.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
MKwadrat #76 – Lubimy Cyferki
Ponownie wracamy po 2 tygodniach i ponownie nie gwarantujemy, że uda się to utrzymać. Prośby słuchaczy zostały wysłuchane i pojawia się Michał! Przy okazji nagraliśmy też najdłuższy odcinek w historii podcastu, trudno będzie przeskoczyć tak wysoko zawieszoną poprzeczkę. Ponieważ od momentu nagrania poprzedniego odcinka zarówno MS jak i Sony ujawniło dodatkowe informacje o nadchodzących konsolach, poświeciliśmy tej tematyce sporo czasu (jeśli ktoś nie domyślił się po tytule).
pobierz 218.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
MKwadrat #75 – Odcinek hipotetyczny
Czołem, zależało nam żeby kontynuować “streak” odcinków co 2 tygodnie. Mało brakowało a do nagrania by nie doszło, ale udało się zorganizować znamienitego gościa, czyli Razera z podcastu Rozgrywka. Rozmawiamy o Google Earth, GTA V VR, Half-Life Alyx. Razer zostaje uświadomiony że następna generacja konsol może przynieść bardzo duży skok wydajnościowy. Smucimy się, że GeForce Now traci kolejne gry.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
MKwadrat #74 – Każdy ma jakieś wady
Witajcie, udało nam się kolejny raz nagrać odcinek w odstępie dwóch tygodni. Miał być krótszy, ale w momencie gdy okazało się że naszym gościem będzie Rysław, stało się jasnym że szybko rozmawiać nie skończymy.
pobierz 180.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek