Życie w podróży

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blog i podcast o niskobudżetowym podróżowaniu. Relacje z wyjazdów, rozmowy z ciekawymi osobami, o ich wyprawach, przygodach, doświadczeniach i praktycznych wskazówkach dla każdego, kto lubi poznawać świat. Jak planować podróż, i co zrobić, aby w trakcie było ciekawie i ostatecznie, żeby wrócić z nich ze świetnymi wspomnieniami. Jeżeli szukasz inspiracji i motywacji do działania, niezaleznie od tego czy pracujesz stacjonarnie na etacie, jesteś wolnym ptakiem, lublisz samodzielne ekslorować świat, czy ze znajomymi, w grupie, to świetnie trafiłeś. Zadbam o to, żeby u mnie nie było nudno. Moim mottem jest jedno zdanie: Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale nie po to buduje sie statki, aby stały w portach. I to jest tez kwintesencja tego co na blogu i w podcaście. Dzięki, że jesteś tutaj. Mam nadzieję, że tematy podcastów Cię zaciekawią.
Data dodania: 2016-11-03 22:02:17
Data aktualizacji: 2020-04-04 14:30:43
Audycji w katalogu: 17
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 10] Couchsurfing
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS). Jak się okazuje Couchsurfing to coś więcej niż bezpłatny nocleg. W dzisiejszym odcinku podcastu porozmawiam z Martiną Zawadzką z bloga lovelajf.pl własnie na ten temat. W dzisiejszym odcinku odpowiemy z Martina m.in na takie pytania jak: Czym […] Artykuł [ŻWP 10] Couchsurfing pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 35.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Jak się okazuje Couchsurfing to coś więcej niż bezpłatny nocleg. W dzisiejszym odcinku podcastu porozmawiam z Martiną Zawadzką z bloga lovelajf.pl własnie na ten temat. W dzisiejszym odcinku odpowiemy z Martina m.in na takie pytania jak: Czym jest Couchsurfing? Na jakich zasadach działa? Jak znaleźć odpowiedniego gospodarza? Czy Couchsurfing jest dla każdego? Couchsurfing a bezpieczeństwo? Jakie są […] Artykuł pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 35.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 09] Wolontariat Work Away
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. W dzisiejszym odcinku podcastu porozmawiam z Magdą Vagabondą na temat łączenia podróży z wolontariatem Work Away 
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 08] Droga do Santiago de Compostela
  Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Piotrem Drzewieckim na temat wędrówki do Santiago de Compostela. Piotr jest ekspertem w temacie Dróg św. Jakuba, prowadzi profesjonalną stronę caminodelavida.pl, na której znaleźć można mnóstwo […] Artykuł [ŻWP 08] Droga do Santiago de Compostela pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 56.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 07] Przeprowadzka i życie w Australii
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Julią Raczko na temat jej podróżowania, przeprowadzki i cieni i blasków życia w Australii. Julia równie dobrze mogłaby teraz założyć bloga Życie w Australii
pobierz 47.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Odtwarzacz podcastu znajduje się poniżej tego opisu odcinka. W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Julią Raczko na temat jej podróżowania, przeprowadzki i cieni i blasków życia w Australii. Julia równie dobrze mogłaby teraz założyć bloga Życie w Australii
pobierz 47.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 06] Podróż dookoła świata
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.   W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Robertem Rientem na temat jego PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA. Robert prowadzi popularny blog Erient. Kim jest mój gość? To dziennikarz, pisarz, czasami podróżnik i reporter. Jest autorem […] Artykuł [ŻWP 06] Podróż dookoła świata pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 37.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 05] Samotne podróżowanie
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS.   W kolejnym odcinku podcastu Życie w podróży rozmawiam z Magdą Kijek o tym z czym wiąże się samotne podróżowanie. W tym odcinku dowiesz się: Dlaczego niektórzy obawiają się samotnych/samodzielnie realizowanych podróży? Czy warto […] Artykuł [ŻWP 05] Samotne podróżowanie pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 004] 12 refleksji po 12 latach podróżowania
12 refleksji po 12 latach podróżowania Odtwarzacz podcastu znajduje się poniżej tego opisu odcinka. W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Aleksandrą Jaskółowską o jej 12 refleksjach po 12 latach podróżowania. Ola prowadzi popularny blog Travelandkeepfit.com  To miejsce, w którym opisuje swoje dwie największe pasje: podróżowanie i zdrowy styl życia. Od wielu lat jest w […] Artykuł [ŻWP 004] 12 refleksji po 12 latach podróżowania pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 39.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 04] 12 refleksji po 12 latach podróżowania
12 refleksji po 12 latach podróżowania Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. W dzisiejszym odcinku podcastu Życie w podróży porozmawiam z Aleksandrą Jaskółowską o jej 12 refleksjach po 12 latach podróżowania. Ola prowadzi popularny blog Travelandkeepfit.com  To miejsce, w którym opisuje swoje […] Artykuł [ŻWP 04] 12 refleksji po 12 latach podróżowania pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 38.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 03] Rowerem i kajakiem przez Polskę
Odtwarzacz podcastu znajduje się na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. Rowerem i kajakiem przez Polskę ? Jasne! Kto tego dokonał? Zdzich Rabenda to gość wyjątkowy. Po zakończonym objechaniu przez Polskę ponad 3 tyś km na rowerze powiedział: “Miałem po drodze wiele wzlotów i upadków, […] Artykuł [ŻWP 03] Rowerem i kajakiem przez Polskę pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Podcast #03 Rowerem i kajakiem przez Polskę – Zdzich Rabenda
Rowerem i kajakiem przez Polskę ? Jasne! Kto tego dokonał? Zdzich Rabenda to gość wyjątkowy. Po zakończonym objechaniu przez Polskę ponad 3 tyś km na rowerze powiedział: „Miałem po drodze wiele wzlotów i upadków, rower już prawie się rozlatuje, ale dzięki tej drodze czuję się silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej w życiu. I nie chodzi tylko […] Artykuł Podcast #03 Rowerem i kajakiem przez Polskę – Zdzich Rabenda pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog podróżniczy .
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Malta
  Kolejny odcinek podcastu, tym razem zapraszam Was na Maltę. Poznajcie ten fantastyczny archipelag. Malta, Gozo i Comino. Opowiem Wam o tym, dlaczego warto odwiedzić to miejsce, jakie atrakcje turystyczne czekają tu na Was, podzielę się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wyboru miejsca noclegu, przemieszczania się, zakupów, czasu pobytu itp. Mam nadzieję, że jeszcze nie mieliście okazji […] Artykuł Malta pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog podróżniczy / Porady / Relacje / Zdjęcia .
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 02] Malta
Odtwarzacz podcastu znajduje się poniżej oraz na końcu tego opisu odcinka (tam również z możliwością pobrania odcinka, subskrypcji oraz dostępu do kanału RSS. Listen to “[ŻWP 02] Malta” on Spreaker. Kolejny odcinek podcastu, tym razem zapraszam Was na Maltę. Poznajcie ten fantastyczny archipelag. Malta, Gozo i Comino. Opowiem Wam o tym, dlaczego warto odwiedzić to […] Artykuł [ŻWP 02] Malta pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
[ŻWP 01] Praca stewardessy
Zapraszam Was na pierwszy odcinek podcastu Życie w podróży. W dzisiejszej, inauguracyjnej audycji będę miał przyjemność porozmawiać z Karoliną Pominkiewicz, która od ponad 2 lat mieszka w Dubaju i pracuje jako stewardessa w liniach lotniczych Emirates. Linia zatrudnia ponad 60 000 osób i jest własnością rządu Dubaju. Jak pracuje się i mieszka z dala od […] Artykuł [ŻWP 01] Praca stewardessy pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog i podcast podróżniczy .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Praca stewardessy
Zapraszam Was na pierwszy odcinek podcastu Życie w podróży. W dzisiejszej, inauguracyjnej audycji będę miał przyjemność porozmawiać z Karoliną Pominkiewicz, która od ponad 2 lat mieszka w Dubaju i pracuje jako stewardessa w liniach lotniczych Emirates. Linia zatrudnia ponad 60 000 osób i jest własnością rządu Dubaju. Jak pracuje się i mieszka z dala od […] Artykuł Praca stewardessy pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog podróżniczy / Porady / Relacje / Zdjęcia .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Artykuł pochodzi z serwisu Życie w podróży / Blog podróżniczy / Porady / Relacje / Zdjęcia .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek