Agnieszka Fiuk Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Garść porad dla Tych, którzy chcą założyć własnego bloga, ale nie nie wiedzą, jak się do tego zabrać.
Data dodania: 2016-11-29 19:52:24
Data aktualizacji: 2020-05-24 22:55:05
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
PAF007 - czy potrzebujesz własny newsletter
Zakładając bloga zakładasz, że to on będzie Twoją tubą komunikacyjną, Twoim głosem, z wykorzystaniem którego będziesz w stałym kontakcie z czytelnikami czy Klientami. Zastanowimy się wspólnie, czy potrzebujesz własny newsletter. Zazwyczaj po kilku miesiącach pojawia się potrzeba nawiązania jakiegoś dodatkowego dialogu. Niektórzy wykorzystują w tym celu social media, ja polecam dodatkowo komunikację za pomocą newslettera. To w nim możesz przekazać informacje, które mogą być zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców, to w nim możesz zamieścić reklamę jakiegoś produktu. Zapraszam Cię na najnowszy odcinek podcastu, w którym nieco przybliżam to medium.
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF006 - strategia bloga
Strategia bloga to dobrze przygotowany plan na działanie Twojej firmy, Twojego bloga, każdego Twojego przedsięwzięcia. Posłuchaj, co dla Ciebie nagrałam.
pobierz 14.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF005 - nie taki WordPress straszny
Opowiem Ci dziś o tym, że WordPress, jest idealnym narzędziem dla kogoś, kto zamierza sam zrobić swoją stronę czy swojego bloga. Opowiem o tym, że do ogarniania WordPressa wcale nie trzeba być technicznym. Zapraszam do nowego odcinka podcastu :)
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF004 - czy na blogu można zarobić
Większość z Was słyszała zapewne historie o tym, jakie zarobki mają blogerzy. Nasza polska blogerka Maffasion została uznana za najlepszą markę wśród blogerów na świecie. Nie dziwi więc to, że wielu zainspirowanych Jej sukcesem marzy o tym, żeby go powtórzyć. Czy da się? O tym opowiadam w najnowszym podcaście, do którego odsłuchania zapraszam :)
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF003 - trendy w e-commerce
Gdy w 2005 r. zetknęłam się po raz pierwszy z pojęciem e-commerce, w najśmielszych nawet przypuszczeniach nie przewidywałam, jak mocno ewoluuje ta branża. Zakładając swój pierwszy sklep internetowy miałam okazję zobaczyć, jak rozwijały się narzędzia: sprzedaży i marketingu. Jak zmienia się nastawienie sprzedawców, marketerów i w końcu samych Klientów. Gościnnie występuje Kasia Aleszczyk, z którą rozmawiamy o trendach w e-commerce.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF002 - czego nie wiesz o blogowaniu
Moja przygoda z prowadzeniem bloga trwa od wielu lat. Od bloga, który wspierał sklep internetowy po bloga, którego dziś widzicie i czytacie. Długa droga. Droga, podczas której wielu rzeczy się nauczyłam, dowiedziałam o samej sobie, ale przede wszystkim dowiedziałam się, jak zabrać się do tematu pisania bloga w taki sposób, żeby to miało ręce i nogi. Zapraszam Was dziś na drugi odcinek podcastu, w którym opowiem o aspektach, o których z pewnością słyszeliście, ale większość z nas je ignoruje, albo podchodzi do nich w myśl zasady: potem, teraz jakoś to będzie.
pobierz 24.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
PAF001 - Czy blogowanie jest dla Ciebie
Większość z nas, zaczynając prowadzić bloga niekoniecznie ma pojęcie o co chodzi. Nie mam tu na myśli tylko ogarnięcia technicznego, ale również tej ciemniejszej, marketingowej i biznesowej strony. W dzisiejszym podcaście poruszyłam więc kilka ważnych według mnie wątków: umiejętności kodowania, której wszyscy się obawiają, przygotowania biznes planu, który pomoże nam wytyczyć cel, zasobom czasowym, jakie trzeba mieć na rzetelne prowadzenie bloga i promocję. Bo przecież piszemy czy nagrywamy dla kogoś, więc musimy dać się odnaleźć.
pobierz 67.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek