5 o'clock

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: 5 o’clock jest podkastem powstałym na bazie projektu o tymczasowej (choć prawie 2-letniej) nazwie: Próba Mikrofonu. Założycielem i głównym prowadzącym jest Robert Koeseling, a od czasu do czasu wspiera go przed mikrofonem i w plenerze Wiola.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2020-05-20 15:36:05
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 lat temu
« Robert Koeseling »
Portugalia cz. 1
Pierwszy dzień oficjalnego zwiedzania i wypoczynku urlopowego.
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
Przedurlopowe dylematy
Speedcast o tym czego nie powinno się zapomnieć podczas przygotowań do wyjazdu urlopowego...
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
Jedziemy do Polski
Czternaście „wejść” z auta podczas liczącej około 1400 km wyprawy z Anglii do Polski. Taki audioblogowy odcinek drogi. Może się nawet komuś spodoba, bo to typowa amatorska produkcja podkasterska a wówczas wdzięczny będę za komentarze.
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
Portugalia - wywiad
Zanim przejdę do publikacji odcinków w których będę opowiadał o własnych przygodach w Portugalii, proponuję dziś wysłuchać nagranej już jakiś czas temu rozmowy z Dawidem Filipcińskim, który w Portugalii był tak wiele razy, że sam nie pamięta już ile... Przy okazji chciałbym też wszystkich zachęcić do sięgnięcia po archiwalne odcinki Tomka Kęckiego z podkastu „Lubię Kiedy Pada”: Porto (miasto) – Bom Dia Porto (wino) – Mocne Wino oraz po odcinki Filipa Dawidzińskiego z „Nie Tylko Dla Orłów: Lizbona – #107 – Portugalczyk Osculati Wakacyjnie – #274 – Śniadanie na plaży Nie ukrywam, że moi starsi stażem koledzy podkasterzy zainspirowali mnie do odwiedzenia tego ciekawego kraju. Jeśli wiesz o jeszcze jakichś odcinkach/podkastach na temat Portugalii to podziel się proszę tą informacją w komentarzach. Ostatnim razem 5 o’clock był dla wielu osób za krótki. Czy ten odcinek okaże się tym razem za długi (57min) tego nie wiem, ale myślę, że trochę ciekawych informacji można się dowiedzieć i chyba warto tego dialogu wysłuchać. Jak zwykle liczę na komentarze pod odcinkiem – Robert.
pobierz 52.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
Portugalia - przylot
Po namowach wielu osób do wznowienia nagrywania, postanowiłem zrezygnować z formy jaką w założeniu miał docelowo przyjąć podkast 5 o’clock i zamiast dopracowanych audycji z różnymi wstawkami (bo taką miałem wizję), będzie tu połączenie Próby Mikrofonu z Blogową Strefą Roberta K. Starzy słuchacze oczywiście doskonale wiedzą o czym mowa a ci, którzy pojęcia o tym nie mają to niech sięgną do archiwum na: [link] Dziś zapraszam do samolotu i na taras pokoju hotelowego. Jest to dzień (i noc) w którym wraz ze znajomymi znaleźliśmy się w Porto… Odcinek króciutki, ale może dzięki temu uda mi się zrobić Portugalię w kawałkach tak, aby każdy dzień był jednym odcinkiem. Moim zamysłem było stworzenie w waszych głowach obrazów jakie towarzyszą zarejestrowanym dźwiękom (czasem aż uszy bolą!) Czy mi się to udało? Napiszcie w komentarzach. Jakość materiału jest bardzo różna, bo i warunki były ciężkie i część materiału jest z kamery a także muszę się przyznać, iż samemu nie zadbałem wystarczająco o podstawowe zasady optymalnego rejestrowania...
pobierz 5.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
wPływający
Tytuł może nieco wprowadzać w błąd, bo nie będzie tu ani o pływaniu, ani też nie opowiadam w trakcie pływania. Treść odcinka po części związana jest z wodą a po części do czegoś wprowadza, więc dlatego wymyśliłem sobie taki właśnie tytuł. Być może wpłynie ten odcinek na moich słuchaczy... a jak? Pojęcia nie mam, napiszcie w komentarzach :) w skrócie: - wprowadzenie do Portugalii - o Porto z gościem - o niepamięci - o grzybach - o wodzie z powietrza - o elektroprysznicu PS. Niezależna recenzja tego odcinka na polskiepodcasty.com
pobierz 21.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
O 5 o'clock
Tym razem do wysłuchania odcinka zapraszam głównie osoby zaznajomione z branżą podkasterską, gdyż będzie to zlepek nagrań zrealizowanych podczas wizyty Macieja a dotyczących nazwy podkastu 5 o’clock. W nagraniu bierze także udział Wiola, co jak zwykle dodało smaczku całemu nagraniu.
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
« Robert Koeseling »
Z szuflady
Po tych wszystkich waszych zachętach, miłych słowach i po przeogromnej ilości komentarzy, musiałem dotrzymać słowa i wypuścić na światło dzienne kolejny odcinek 5 o’clock. Odcinek dedykuję tym, którzy pomimo mojej abstynencji podkastowej, wspierali mnie i zachęcali do sięgnięcia po mikrofon. Wbrew pozorom, materiał zaprezentowany w podkaście nie jest jedynie taką sobie paplaniną.
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 lat temu
« Robert Koeseling »
Skwara to świnia
Odcinek z zaskoczenia… z zaskoczenia nie tylko dla słuchaczy ale i dla samego autora podkastu 5 o’clock. Miał być odcinek wprowadzający, ale nastąpiły niespodziewane okoliczności, które skłoniły mnie do nagrania tego właśnie odcinka. A wszystko przez pewnego jegomościa...
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek