Niezręczność Polityczna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Polityczny przegląd tygodnia do posłuchania w pociągu relacji Kraków – Bochnia.
Data dodania: 2017-02-26 17:19:50
Data aktualizacji: 2019-01-24 16:05:08
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
Pierwszy neoreakcyjny nadcast w Europie Środkowej
Ten, nagrywany dzięki panu Trumpowi, w którym tradycyjnie rozmawiamy o rzeczach, na których się nie znamy, chcemy sprzedać się Morawieckiemu a Marian tłumaczy dlaczego jest zmęczony. A co najważniejsze, przejmujemy polski ruch neoreakcji zanim w ogóle powstał.
pobierz 69.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Poseł czyta książkę
Odcin, w którym mówimy o tym, że nic się nie działo przez ostatnie pół roku, PiS będzie rządził wiecznie, a tak w ogóle demokracja to film klasy B, w odróżnieniu od pani Minister Streżyńskiej.
pobierz 47.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Ten, który czekał rok aż go ktoś złoży
Odcin, który czekał rok aż go ktoś złoży. Gadamy o królu Europy, obrażającym kobiety i Tusku. Marian łapie buldupy o cenę książek, a depesz zaskakuje i chwali Rzeplinskiego.
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
O zderzeniach na konferencji, drodze i w Instytucie
W piątym odcinie o wypadkach chodzących po rządzie, polskim Ministrze wdającym się w pyskówki, (s)tarciach wewnątrz IPN-u oraz co tam się legisluje i piszczy w Trybunale.
pobierz 52.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Bajka o Bolku i rozdanie Raka Miesiąca
Odcin czwarty, w którym Marian opowiada bajkę o Bolku, Welal walczy z posiadającą niemal dwieście lat tradycji kryminalistyką, a Depesz udaje, że nie jest słoikiem. Przede wszystkim jednak rozdajemy po raz pierwszy Raka Miesiąca.
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Na gruzach Starego Świata
W trzecim odcinie opowiadamy o życiu na gruzach Starego Świata, po kataklizmie jakim było ujawnienie zbioru zastrzeżonego, o zdradach na prawicy i wypadku ministerialnej fury. Depesz ma swój systematyczny kącik trybunalski, który nikogo, Welal tłumaczy się z januszowania, a Marian staje w obronie sędziowskiego układu.
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Ten pan
W drugim odcinie kanalia Depesz znęca się nad Marianem, który pełni obowiązki pisowca, Welal przypomina jak to z gimnazjami drzewiej bywało, a KORWIN KRUL.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Pilot
W pierwszym odcinku gadamy o tym, że Ryszard Petru nikogo, Ujazdowski też nikogo, PSL to już absolutnie nikogo o Kukizie nie wspominając. Jedyny godny odnotowania fakt jest taki, że Samuel Pereira nie bywa na rozprawach w sądzie a usługi informatyczne mogą kosztować więcej niż 90k.
pobierz 77.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek