Niezręczność Polityczna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Polityczny przegląd tygodnia do posłuchania w pociągu relacji Kraków – Bochnia.
Data dodania: 2017-02-26 17:19:50
Data aktualizacji: 2017-11-25 09:30:04
Audycji w katalogu: 6
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 8 miesięcy temu
Ten, który czekał rok aż go ktoś złoży
Odcin, który czekał rok aż go ktoś złoży. Gadamy o królu Europy, obrażającym kobiety i Tusku. Marian łapie buldupy o cenę książek, a depesz zaskakuje i chwali Rzeplinskiego.
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
O zderzeniach na konferencji, drodze i w Instytucie
W piątym odcinie o wypadkach chodzących po rządzie, polskim Ministrze wdającym się w pyskówki, (s)tarciach wewnątrz IPN-u oraz co tam się legisluje i piszczy w Trybunale.
pobierz 52.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Bajka o Bolku i rozdanie Raka Miesiąca
Odcin czwarty, w którym Marian opowiada bajkę o Bolku, Welal walczy z posiadającą niemal dwieście lat tradycji kryminalistyką, a Depesz udaje, że nie jest słoikiem. Przede wszystkim jednak rozdajemy po raz pierwszy Raka Miesiąca.
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Na gruzach Starego Świata
W trzecim odcinie opowiadamy o życiu na gruzach Starego Świata, po kataklizmie jakim było ujawnienie zbioru zastrzeżonego, o zdradach na prawicy i wypadku ministerialnej fury. Depesz ma swój systematyczny kącik trybunalski, który nikogo, Welal tłumaczy się z januszowania, a Marian staje w obronie sędziowskiego układu.
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Ten pan
W drugim odcinie kanalia Depesz znęca się nad Marianem, który pełni obowiązki pisowca, Welal przypomina jak to z gimnazjami drzewiej bywało, a KORWIN KRUL.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Pilot
W pierwszym odcinku gadamy o tym, że Ryszard Petru nikogo, Ujazdowski też nikogo, PSL to już absolutnie nikogo o Kukizie nie wspominając. Jedyny godny odnotowania fakt jest taki, że Samuel Pereira nie bywa na rozprawach w sądzie a usługi informatyczne mogą kosztować więcej niż 90k.
pobierz 77.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek