Niezręczność Polityczna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Polityczny przegląd tygodnia do posłuchania w pociągu relacji Kraków – Bochnia.
Data dodania: 2017-02-26 17:19:50
Data aktualizacji: 2018-06-20 00:00:04
Audycji w katalogu: 8
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 miesięcy temu
Pierwszy neoreakcyjny nadcast w Europie Środkowej
Ten, nagrywany dzięki panu Trumpowi, w którym tradycyjnie rozmawiamy o rzeczach, na których się nie znamy, chcemy sprzedać się Morawieckiemu a Marian tłumaczy dlaczego jest zmęczony. A co najważniejsze, przejmujemy polski ruch neoreakcji zanim w ogóle powstał.
pobierz 69.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Poseł czyta książkę
Odcin, w którym mówimy o tym, że nic się nie działo przez ostatnie pół roku, PiS będzie rządził wiecznie, a tak w ogóle demokracja to film klasy B, w odróżnieniu od pani Minister Streżyńskiej.
pobierz 47.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Ten, który czekał rok aż go ktoś złoży
Odcin, który czekał rok aż go ktoś złoży. Gadamy o królu Europy, obrażającym kobiety i Tusku. Marian łapie buldupy o cenę książek, a depesz zaskakuje i chwali Rzeplinskiego.
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
O zderzeniach na konferencji, drodze i w Instytucie
W piątym odcinie o wypadkach chodzących po rządzie, polskim Ministrze wdającym się w pyskówki, (s)tarciach wewnątrz IPN-u oraz co tam się legisluje i piszczy w Trybunale.
pobierz 52.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Bajka o Bolku i rozdanie Raka Miesiąca
Odcin czwarty, w którym Marian opowiada bajkę o Bolku, Welal walczy z posiadającą niemal dwieście lat tradycji kryminalistyką, a Depesz udaje, że nie jest słoikiem. Przede wszystkim jednak rozdajemy po raz pierwszy Raka Miesiąca.
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Na gruzach Starego Świata
W trzecim odcinie opowiadamy o życiu na gruzach Starego Świata, po kataklizmie jakim było ujawnienie zbioru zastrzeżonego, o zdradach na prawicy i wypadku ministerialnej fury. Depesz ma swój systematyczny kącik trybunalski, który nikogo, Welal tłumaczy się z januszowania, a Marian staje w obronie sędziowskiego układu.
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Ten pan
W drugim odcinie kanalia Depesz znęca się nad Marianem, który pełni obowiązki pisowca, Welal przypomina jak to z gimnazjami drzewiej bywało, a KORWIN KRUL.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Pilot
W pierwszym odcinku gadamy o tym, że Ryszard Petru nikogo, Ujazdowski też nikogo, PSL to już absolutnie nikogo o Kukizie nie wspominając. Jedyny godny odnotowania fakt jest taki, że Samuel Pereira nie bywa na rozprawach w sądzie a usługi informatyczne mogą kosztować więcej niż 90k.
pobierz 77.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek