Luźne Gatki

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Audycja wielotematyczna, całkowicie luźna i spontaniczna, w dodatku z różnymi nadającymi. Luźne Gatki są nadawane często kiedy jakaś inna audycja jest odwołana.
Data dodania: 2017-03-23 17:49:10
Data aktualizacji: 2017-05-26 04:50:08
Audycji w katalogu: 28
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
Luźne Gatki – Mariusz, wracaj do domu
Z Zenonem wchodzimy na ostro – religijnie, terrorystycznie, ezoterycznie, chwilami nawiązując też do burzliwej dyskusji w ostatnim Nocnym Marku. Pod koniec telefony słuchaczy skręcają wątek jeszcze bardziej na aspekty duchowości.
pobierz 120.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
Luźne Gatki – wszędobylski fanatyzm
Zaczęło się łagodnie, lekkim wejściem na GMO. Potem zadzwonili słuchacze i się rozkręciło – nadużycia, badania naukowe, psychologia, socjologia, szczucie strachem, manipuacje z każdej strony.
pobierz 172.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
Luźne Gatki – szermierka miauczeniem
Wracamy po krótkiej przerwie. O tym, jak koty niszczą komputery, jak manipulują ludźmi (i przeszkadzają w audycjach!) udając niemowlęta, jak nazwać rządowy samolot i jak to się stało, że o wirusie WannaCry zrobiło się głośno.
pobierz 115.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Luźne Gatki – emigranci w Wielkiej Brytanii oraz gentryfikacja
Wieczorne podcastologiczne dyskusje Podcastologa ze słuchaczami .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Luźne Gatki – telewizja, soki, gmo, czyli Jacka wieczorne rozważania
Manipulacje w mediach, czy mając telewizor oglądamy telewizję, czy telewizor. Zresztą, sami posłuchajcie.
pobierz 56.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
Luźne Gatki – Back To The Starzzz
Before przed Teorią Chaosu – pełny radości z naprawy swojego poczciwego mikrofonu Trust Starzzz – zaraz po uwolnieniu od telewizora, chwalę się i dzielę swoim szczęściem ze słuchaczami czekającymi na program Claude’a.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Luźne Gatki – kupiłem zajefajne słuchawki z mikrofonem USB no i …
… jak to na Etam’a przystało wykorzystując pasmo radia dokonuję testu pełen nadziei na profesjonalizację swojego studia dźwiękowego. Czy uda się Etamowi wszystko ustawić? Czy wreszcie znikną szumy, trzaski i uda się wsadzić wtyczki we właściwe dziurki. Czy etamowe kabelki … CZYTAJ
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Luźne Gatki – Audycja modyfikowana genetycznie
Awaria komputera, zamachy na wolność, żywność modyfikowana genetycznie, szczepionki i katastrofa smoleńska. Luźna wybuchowa mieszanka na burzliwe czasy.
pobierz 108.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Luźne Gatki – BIS, czyli prawie nikt nie słucha
Zaraz po spontanicznej i porywającej luźnej audycji Potrzeby, ośmielony Jego sukcesem i wyraźnym spadkiem ilości osób na czacie zaraz potem – myślących, że już nic poza muzyką nie zagra – postanowiłem wejść i korzystając jednak z paru obecnych słuchaczy przetestować … CZYTAJ
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Luźne Gatki – Grosz do grosza
Ponieważ (o dziwo) nie znudziło się Wam, a co niektórzy nawet się tego domagali – to specjalnie dla tych ekstremalnych fanów moich spacerów – zapis kolejnych nieco nudnawych rozważań o sprawach codziennych ze szczecińskiego deszczowego wieczoru, które nadawałem z uwagi na awarię … CZYTAJ
pobierz 15.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Luźne Gatki – E.comunist
Ważne wydarzenia socjalne itp. Czy musimy być w lewo, prawo, czy np. nie możemy być do góry lub w bok.
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Luźne Gatki – Niech się święci Pierwszy Maja… dzień bez pracy!
Z okazji względnej posuchy majówkowej jak i problemów z nadawaniem (zakłócenia) Byte’a połączyłem 3 odcinki moich spacerów z psem i bez (te fragmenty premium
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Luźne Gatki – Przepraszam bardzo, gdzie tu się można obudzić?
Znane marki wkraczają już nawet do świata snu, oczywiście to tyczy się tylko snów Krawcowych. A może Ty też musisz obejrzeć reklamę, zanim się obudzisz?
pobierz 96.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Luźne Gatki – To dla waszego dobra
Oprogramowanie zbiera o Was informacje i wysyła do centrali, w tle odbywa się aktualizacja zamulająca komputer i uniemożliwiająca pracę, a podczas instalacji softu dostajesz masę niepotrzebnych bonusów, które są obowiązkowe. To dla Waszego dobra!
pobierz 80.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Luźne Gatki – Ustawka antyludzka
Jak zapewne się orientujecie, ale pewnie (jakie to ludzkie) do tego przywykliście/zapomnieliście już – w naszym pięknym upodlonym kraju została wprowadzona „ustawka”, która zmusiła całą populację do weryfikacji wszystkich numerów telefonicznych pod rygorem ich wyłączenia. Taki stan rzeczy ewidentnie godzi … CZYTAJ
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Luźne Gatki – Dziary i piczkodrapy
W jakim miejscu wytatuować sobie logo Nocnego Radia, aby w pierdlu nie być uważanym za frajera, a także o zapuszczaniu eleganckiego wąsa oraz brody. Prowadzą: Krawiec i Potrzeba.
pobierz 86.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Luźne Gatki – Robotę byś sobie znalazł…
Tylko jak się za to zabrać? Na co uważać? Porady, sposoby i sztuczki związane z szukaniem pracy. W dalszej części audycji temat zszedł nam konkretnie na pracę grafika.
pobierz 211.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Luźne Gatki – od kabaretu do zupy cebulowej
Luźna, wieczorna dokładka, a w niej Potrzeba i Blacha o kulturze rozrywki, warsztacie radiowym, niedostępności szparagów i o zupie cebulowej.
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Luźne Gatki – praktyka porządku
Początkowo monolog Etama do którego przyłączają się kolejno Foorack i Claude. Poruszane sprawy to niskie płace, beznadzieja szarego życia w Polsce, rozważania, czy dalibyśmy radę zbrojnie Niemcom, pada też nazwisko po którego wymówieniu przez Claude’a przestaje działać konferencja skype… i … CZYTAJ
pobierz 142.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Luźne gatki – błędy myślowe
Bywamy okłamywani przez innych. Ale co zrobić, gdy zaczniemy okłamywać samych siebie? O mechanizmach w błędach poznawczych, które skłaniają nas czasem do podejmowania głupich decyzji Potrzeba, oraz gościnnie Adwokat i Gromisek.
pobierz 120.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek