Nocny Marek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W zamierzeniu audycja luźna, gawędziarska i wielotematyczna Nadajemy na żywo z udziałem słuchaczy. Audycja od początku prowadzona była przez Krawca i Claude'a. Tutaj także dowiesz się o sprawach związanych z samym radiem.
Data dodania: 2017-03-23 17:53:45
Data aktualizacji: 2018-02-24 19:00:14
Audycji w katalogu: 45
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 4 dni temu
Nocny Marek – Dotacje, kolonizacje, resuscytacje
Wyjątkowo tylko z p19 za sterami, rozmawiamy o utopionych pieniądzach z UE, wprowadzeniu prawa szariatu na orbicie, kotach, przerabianiu symboli narodowych i klubie posiadaczy kałduna taktycznego.
pobierz 95.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Nocny Marek – Teraz śmieszniejszy o 15%!
Ostre dymy w światku youtubowym, psiarze i wiertacze kontratakują, wójt z Pcimia prezesem Orlenu, zalew fake newsów, igrzyska w Korei i inne luźne tematy.
pobierz 120.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Nocny Marek – Niemcofobiczny
Dowcipy o Niemcach, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, szokujący serial Przyjaciele, przaśne polskie pomniki, Grand Poseł Auto 2.
pobierz 145.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Nocny Marek – O ty Karol! Sklonowani Żydzi od Muska skanują nasze mózgi!
Jak to jest być Karolem Wojtyłą? Miotacz ognia od Muska, antysemityzm w Polsce, klonowanie i technologia do skanowania myśli.
pobierz 139.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – To tylko słowa
O naszym pojawieniu się na Patronite, manipulacjach medialnych, zakończeniu projektu Radio na Fali, polskich neonazistach i odpowiedzialności za słowa. Pod koniec audycji kontrowersyjna rozmowa o rasizmie.
pobierz 118.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – Hipotermia Romana
Murzyński pociągu do parówek, wrażliwi narodowcy, ziemiożercy, kolejny koniec świata, Gra o Srom, Kononowicz w gościach, molestowanie na żądanie i hipotermia Romana.
pobierz 97.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Testowanie parówek
Maska do testowania parówek, myśliwi regulujący populację w swoim środowisku zawodowym, homoseksualizm a pederastia, najlepsze książki 2017 roku, Gra o Srom, o Dawidzie, który nie CHciał Wstąpić Do Policji, Porno-posłowie, komedie wszech czasów, elyty kontra Janusze.
pobierz 171.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Reptiliański
Reptiliańskie piosenkarki, foliarskie wierszyki, wizjoner Gates, krwawa paasterka, chaos ogarniający świat, polskie upodobanie do rzeczy, które już znamy i inne ciekawe tematy.
pobierz 107.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Cicho!
Newsy ze świata folii, spór o Monsanto, polskie sądownictwo, majt kontrol Ewy Farny, sposób na radzenie sobie z przerywaczami, drożyzna za PiSu, sztuczna inteligencja w służbie ludzkości i inne tematy.
pobierz 119.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Bez Potrzeby
Kolejne nazwiska z pamiętnika dealera gwiazd, przetasowania w rządzie kato-talibów, radiowe dramy, nowy premier i bohaterski kot.
pobierz 116.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek Wolnorynkowy
Wyjątkowo w składzie Potrzeba plus słuchacze, spojrzenie z przymrużonym uchem na świat. Od ewakuacji Reptilian z naszej planety, po inwestycje udane bardziej i mniej. Na sam koniec statek kosmiczny reptyli o sile trzech miliardów bovisów nas rozłączył, ale i tak … CZYTAJ
pobierz 126.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Mudźina nie wolno biegać
Kolejny Nocny Marek w wykonaniu duetu Potrzeba & Krawiec. Wyraźnie klaruje się nowa formuła, która skupia się na ciekawych informacjach sięgających od mainstreamu po okołopudelkowe klimaty. Na szczególną uwagę zasługuje anegdota Grześka, opowiadająca o Kenijczykach biegających w Polsce, którą brawurowo … CZYTAJ
pobierz 114.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Jubileuszowy
No dobra, zwyczajnie nie mam dzisiaj żadnego pomysłu na tytuł i opis, a ktoś na pewno obchodził dzisiaj jakiś jubileusz, poza tym tytuł jest chwytliwy i zachęca do słuchania.
pobierz 111.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Luźne Gatki – Zrób sobie postać
To wcale nie takie proste jak mogłoby się wydawać. Nie ma idealnego rozwiązania. Wszystko ma swoją cenę.
pobierz 232.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Lewacki
Sponsorowany przez Michnika, multikulturowy, genderowy, zbrodniczy, komuszy bełkot podlany bezbożnym, homoseksualnym wyuzdaniem, a wszystko w kolorach tęczy! To my!
pobierz 151.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – 44
Najpierw standardowa garść niusów, później długa dyskusja w której udział wziął Cunrad44, pojawili się także: Jacek z Australii, Etam, Potrzeba i Jan D. Rozmawialiśmy o reperacjach wojennych, powstaniu warszawskim, zaborach, grzechach ojców, bohaterstwie i o innych ciekawych sprawach.
pobierz 248.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Halloweenowo
Przebieranie się za wampiry i zombiaki to nuda i sztampa! A może tak za świętego?
pobierz 111.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Z
Potrzeba skacze level i zdobywa talent wróżbiarski! Krawiec powoli przechodzi na chrześcijaństwo, przez co zaczynają się aktywować pierwsze cuda ochronne, dzięki temu magiczny atak Jasnowidza Popko z miasta Orin, nie powiódł się i skończyło się tylko na bólu głowy! Tymczasem … CZYTAJ
pobierz 151.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – O szczepieniach raz jeszcze
A żeby nie było nudno, zahaczamy tez o temat superbohaterstwa po polsku, rozmawiamy także o komiksach.
pobierz 118.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek – Zaczęło się!
Nocne Radio na celowniku magów! Przygotowujemy działa orgonowe i foliowe czapki ochronne w celu odparcia ataku mieszkańców miasta Orin! Na wszelki wypadek planujemy sobie ostatni posiłek i szukamy sprzymierzeńców wśród illuminatów z Nowego Porządku Świata! Prowadzą: Potrzeba i Krawiec.
pobierz 122.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek