Nocny Marek

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W zamierzeniu audycja luźna, gawędziarska i wielotematyczna Nadajemy na żywo z udziałem słuchaczy. Audycja od początku prowadzona była przez Krawca i Claude'a. Tutaj także dowiesz się o sprawach związanych z samym radiem.
Data dodania: 2017-03-23 17:53:45
Data aktualizacji: 2017-05-26 04:50:10
Audycji w katalogu: 12
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 dni temu
Nocny Marek – to tylko teoria
Krótka relacja z konferencji sekty Keshe, po czym długa debata o edukacji, teoriach naukowych, hipotezach, a w końcu rozkładanie ewolucji na części. Niestety film, o którym mówiłem podczas audycji nie jest dostępny na youtube, jeśli ktoś by go znalazł dajcie … CZYTAJ
pobierz 110.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Człowiek Szpinak
Gościem audycji jest Paweł Chalacis mieszkający w Nowej Zelandii. Opowiada o swojej sportowej pasji, życiu na emigracji oraz weganizmie. Prowadzi: Jacek Kuchmistrz (z małą pomocą Krawca).
pobierz 99.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – O śmierci śmiertelnie niepoważnie
Przepowiednia dla Was wszystkich – umrzecie! Warto więc porozmawiać o samym zjawisku śmierci, o zaświatach i zwyczajach pogrzebowych w różnych kulturach i o śmierci klinicznej.
pobierz 203.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Kapitalizm vs komunizm
Zamiast Krawca, audycję wyjątkowo prowadzi Jacek vel Blacha! Razem z Wudzem i Błażejem toczą zażartą dyskusję na temat wolnego rynku, gospodarki sterowanej przez państwo, świadczeń socjalnych, kapitalizmu i komunizmu. Nawet lewak Kuba z Rozmów w Nocny postanowił zabrać głos tej … CZYTAJ
pobierz 170.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Wielki eksperyment wódczany
Jedna z najdłuższych audycji wszechczasów (5 godzin). Prowadzący, razem z wesołą kompanią (Foorack, Cunrad44, Looney, Skała) testuje wpływ alkoholu na zdolności radiowca.
pobierz 285.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Grafikowanie z Mariusem
Gościem audycji jest Marius – grafik, animator, miłośnik komiksów, libertarianin. Rozmawiamy o sztuce, rzemiośle, grach, narzędziach i wielu innych rzeczach mających związek z profesją grafika. Kanał youtube Mariusa Strona domowa Profil na DeviantArt
pobierz 115.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – trzecia fala feminizmu
Zalegalizować feminizm? A po co? A na co to komu potrzebne? Na te i inne pytania związane z wojującymi ruchami feministycznymi próbują odpowiedzieć Zenon i Potrzeba.
pobierz 136.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – rzeczywistość medialna i rynek pracy
Clickbait, media, rzetelne i krzykliwe źródła informacji. Jak się w tym rozeznać, by nie zostać pożytecznym idiotą? W drugiej części audycji rozmawiamy o meandrach gospodarki i rynku pracy w gorącym klimacie starcia między Błażejem a Jackiem.
pobierz 204.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Nie pozabijaliśmy się!
Mimo, że tym razem wyjątkowo tłoczno. Zenon, Claude, Potrzeba, Blacha, Błażej, Etam, Krawiec – wszyscy razem na antenie! Lądowanie na księżycu – prawda czy fałsz? Nauka vs magia, projekt Echelon, tajemnicza częstotliwość 432hz i wiele innych ciekawych tematów skupionych wokół … CZYTAJ
pobierz 150.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Odcinek Potrzebny
Krawiec i Potrzeba poruszają takie tematy jak: Polska mafijna, sztuczna inteligencja, Terapie Jerzego Zięby, Pozytywny ruch alternatywny vs keszyści, seryjny samobójca i inne.
pobierz 141.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Takie tam wygłupy
No i stało się to, czego się obawiałem! Opóźnienia we wrzucaniu audycji, są już tak duże, że nie pamiętam o czym był ten odcinek Nocnego Marka.
pobierz 149.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Nie chce mi się wymyślać tytułu
Nie chce mi się wymyślać opisu.
pobierz 169.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek