Nocny Marek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W zamierzeniu audycja luźna, gawędziarska i wielotematyczna Nadajemy na żywo z udziałem słuchaczy. Audycja od początku prowadzona była przez Krawca i Claude'a. Tutaj także dowiesz się o sprawach związanych z samym radiem.
Data dodania: 2017-03-23 17:53:45
Data aktualizacji: 2018-04-21 19:40:10
Audycji w katalogu: 53
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
Nocny Marek – Narodowy bunt żydowskich maszyn z pod znaku koziorożca
Dziwnie zachowująca się Alexa, rocznica ONR, Żydzi, polska gra cyberpunkowa z Rutgerem Hauerem w roli głównej, słuchacz pod wpływem i inne ciekawostki.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Nocny Marek – Znowu samojeden
Depopulacja, inwigilacja, manifestacja, antykoncepcja, eutanazja, demonstracja, monstrancja…
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Nocny Marek – Powielkanocny
Garść luźnych newsów. Ostatnio nikt nie dzwoni (Tym razem znowu tylko Jacek), Potrzeby też nie było, więc coraz mniej mi się chce nagrywać. Liczę, że to przejściowe, bo inaczej radio online traci sens i można spokojnie przejść na podcasty. Krawiec
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Nocny Marek – Podły wieczór draństwu!
Obu prowadzących ma kiepski humor, więc tym razem jesteśmy jeszcze bardziej zgryźliwi, cyniczni i chamowaci. Jak zwykle jednak mamy dla was garść śmiesznych, względnie śmieszno-strasznych niusów.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – Nocna patola
Patostreaming, dowody na istnienie Allaha, dyskusje o rodzinach wielodzietnych, sprawa Górala, z Błażejem o czytaniu, tematy fekalno – urynalne z Etamem, obłuda PiS, zjarany fajter i kosmiczny chlebek.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – Nocniczek
Potrzeba i jego przygoda z samobójcą, niedziele wolne od handlu cd., wzwody, szkodliwość dopalaczy, zamordyzm PiSu, Relaksy w cenie Martensów, mądrości Kononowicza, bieda wśród pracowników Disneylandu, The Bewitcher.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – F(r)apuące tematy
Poselskie wydatki, patostreamerzy, hałaśliwi sąsiedzi, gra Titanic, polsko-indyjski samochodzik, Jack Black jako król Polki, tajemniczy wybuch gazu, broń III wojny światowej, tajemnicze swędzenie Krawca i inne arcyciekawe temata.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Żydowskie obozy śmierci *
Ryszard Nowak łowca satanistów, radosne raporty finansowe, inwazja ze wschodu, żydowskie obozy śmierci, Tytus Romek i Atomek powracają w reklamach, a Potrzeba mówi językami, co sugeruje opętanie. * – „Żydowskie obozy śmierci”, w takim sensie, że zabijali tam Żydów.
pobierz 118.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Dotacje, kolonizacje, resuscytacje
Wyjątkowo tylko z p19 za sterami, rozmawiamy o utopionych pieniądzach z UE, wprowadzeniu prawa szariatu na orbicie, kotach, przerabianiu symboli narodowych i klubie posiadaczy kałduna taktycznego.
pobierz 95.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Teraz śmieszniejszy o 15%!
Ostre dymy w światku youtubowym, psiarze i wiertacze kontratakują, wójt z Pcimia prezesem Orlenu, zalew fake newsów, igrzyska w Korei i inne luźne tematy.
pobierz 120.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Niemcofobiczny
Dowcipy o Niemcach, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, szokujący serial Przyjaciele, przaśne polskie pomniki, Grand Poseł Auto 2.
pobierz 145.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – O ty Karol! Sklonowani Żydzi od Muska skanują nasze mózgi!
Jak to jest być Karolem Wojtyłą? Miotacz ognia od Muska, antysemityzm w Polsce, klonowanie i technologia do skanowania myśli.
pobierz 139.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – To tylko słowa
O naszym pojawieniu się na Patronite, manipulacjach medialnych, zakończeniu projektu Radio na Fali, polskich neonazistach i odpowiedzialności za słowa. Pod koniec audycji kontrowersyjna rozmowa o rasizmie.
pobierz 118.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Hipotermia Romana
Murzyński pociągu do parówek, wrażliwi narodowcy, ziemiożercy, kolejny koniec świata, Gra o Srom, Kononowicz w gościach, molestowanie na żądanie i hipotermia Romana.
pobierz 97.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – Testowanie parówek
Maska do testowania parówek, myśliwi regulujący populację w swoim środowisku zawodowym, homoseksualizm a pederastia, najlepsze książki 2017 roku, Gra o Srom, o Dawidzie, który nie CHciał Wstąpić Do Policji, Porno-posłowie, komedie wszech czasów, elyty kontra Janusze.
pobierz 171.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Reptiliański
Reptiliańskie piosenkarki, foliarskie wierszyki, wizjoner Gates, krwawa paasterka, chaos ogarniający świat, polskie upodobanie do rzeczy, które już znamy i inne ciekawe tematy.
pobierz 107.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Cicho!
Newsy ze świata folii, spór o Monsanto, polskie sądownictwo, majt kontrol Ewy Farny, sposób na radzenie sobie z przerywaczami, drożyzna za PiSu, sztuczna inteligencja w służbie ludzkości i inne tematy.
pobierz 119.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Bez Potrzeby
Kolejne nazwiska z pamiętnika dealera gwiazd, przetasowania w rządzie kato-talibów, radiowe dramy, nowy premier i bohaterski kot.
pobierz 116.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek Wolnorynkowy
Wyjątkowo w składzie Potrzeba plus słuchacze, spojrzenie z przymrużonym uchem na świat. Od ewakuacji Reptilian z naszej planety, po inwestycje udane bardziej i mniej. Na sam koniec statek kosmiczny reptyli o sile trzech miliardów bovisów nas rozłączył, ale i tak … CZYTAJ
pobierz 126.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek – Mudźina nie wolno biegać
Kolejny Nocny Marek w wykonaniu duetu Potrzeba & Krawiec. Wyraźnie klaruje się nowa formuła, która skupia się na ciekawych informacjach sięgających od mainstreamu po okołopudelkowe klimaty. Na szczególną uwagę zasługuje anegdota Grześka, opowiadająca o Kenijczykach biegających w Polsce, którą brawurowo … CZYTAJ
pobierz 114.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek