Nocny Marek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W zamierzeniu audycja luźna, gawędziarska i wielotematyczna Nadajemy na żywo z udziałem słuchaczy. Audycja od początku prowadzona była przez Krawca i Claude'a. Tutaj także dowiesz się o sprawach związanych z samym radiem.
Data dodania: 2017-03-23 17:53:45
Data aktualizacji: 2017-11-25 09:30:12
Audycji w katalogu: 33
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 4 dni temu
Nocny Marek – Jubileuszowy
No dobra, zwyczajnie nie mam dzisiaj żadnego pomysłu na tytuł i opis, a ktoś na pewno obchodził dzisiaj jakiś jubileusz, poza tym tytuł jest chwytliwy i zachęca do słuchania.
pobierz 111.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
Luźne Gatki – Zrób sobie postać
To wcale nie takie proste jak mogłoby się wydawać. Nie ma idealnego rozwiązania. Wszystko ma swoją cenę.
pobierz 232.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Nocny Marek – Lewacki
Sponsorowany przez Michnika, multikulturowy, genderowy, zbrodniczy, komuszy bełkot podlany bezbożnym, homoseksualnym wyuzdaniem, a wszystko w kolorach tęczy! To my!
pobierz 151.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Nocny Marek – 44
Najpierw standardowa garść niusów, później długa dyskusja w której udział wziął Cunrad44, pojawili się także: Jacek z Australii, Etam, Potrzeba i Jan D. Rozmawialiśmy o reperacjach wojennych, powstaniu warszawskim, zaborach, grzechach ojców, bohaterstwie i o innych ciekawych sprawach.
pobierz 248.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Nocny Marek – Halloweenowo
Przebieranie się za wampiry i zombiaki to nuda i sztampa! A może tak za świętego?
pobierz 111.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – Z
Potrzeba skacze level i zdobywa talent wróżbiarski! Krawiec powoli przechodzi na chrześcijaństwo, przez co zaczynają się aktywować pierwsze cuda ochronne, dzięki temu magiczny atak Jasnowidza Popko z miasta Orin, nie powiódł się i skończyło się tylko na bólu głowy! Tymczasem … CZYTAJ
pobierz 151.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nocny Marek – O szczepieniach raz jeszcze
A żeby nie było nudno, zahaczamy tez o temat superbohaterstwa po polsku, rozmawiamy także o komiksach.
pobierz 118.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Zaczęło się!
Nocne Radio na celowniku magów! Przygotowujemy działa orgonowe i foliowe czapki ochronne w celu odparcia ataku mieszkańców miasta Orin! Na wszelki wypadek planujemy sobie ostatni posiłek i szukamy sprzymierzeńców wśród illuminatów z Nowego Porządku Świata! Prowadzą: Potrzeba i Krawiec.
pobierz 122.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Ogarnij się
Rozmawiamy o sposobach radzenia sobie z depresją, apatią, zniechęceniem. Czy ambicja, praca na etacie, albo pęd za sukcesem to na pewno coś złego?
pobierz 176.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Jak rozpoznać szarlatana?
Oszust, najstarszy zawód świata, mimo to nadal dajemy się mamić różnej maści „cudotwórcom”. Metody działania i charakterystyka tych, którzy często żerują na cudzym nieszczęściu i naiwności. Dodatkowo, jak zwykle garść newsów.
pobierz 203.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Panta Rhei
Potrzeba wraca z nieobecności z garścią newsów – od płynnych kotów, przez przelewający się przez Florydę huragan, po płynące na dalekim wschodzie konflikty. Lokalizacja domu Aydana, z części o huraganie Nagranie z jego domu
pobierz 115.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Nocny Marek – Garść newsów
Mehran Keshe skazany, deathmetalowi porywacze, nauczycielka, która zdjęła krzyż, spektakl o Żydach i kibolach oraz inne ciekawostki.
pobierz 139.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Nocny Marek – spowiedź sceptyka
Wyjątkowo potrzeba na pokładzie. Często zarzucacie mi, że odrzucam wszystko od razu – pozwoliłem sobie zatem wyjaśnić, na czym polega mój sceptycyzm, skąd się wziął i co ma na celu. A moim celem jest nic innego, jak dążenie do prawdy. Zapraszam … CZYTAJ
pobierz 135.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Historia pewnego leku
Krawiecki punkt widzenia na powiązania przemysłu farmaceutycznego z organizacjami mającymi kontrolować koncerny produkujące leki.
pobierz 104.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Prawda, postprawda, półprawda, gównoprawda
Krawiec i Potrzeba w luźnej dyskusji o fałszu i prawdzie oraz popularnych mitach. Czy prawda może leżeć po środku? Czy istnieje prawda absolutna? Czy nasze życie to jedna wielka gra pozorów?
pobierz 102.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Gry, które przecierały nowe szlaki
Potrzeba i Krawiec rozmawiają o grach, tych ważnych, unikalnych, odkrywczych, ale tez tych dziwnych. Jak to się wszystko zaczęło i w którym kierunku idzie.
pobierz 146.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Radio z pod ciemnej gwiazdy
Claude mOnet, autor Teorii Chaosu, ogłosił swój rozwód z Nocnym Radiem. Komentujemy tę sprawę. Czy NR to faktycznie patologia w czystej postaci? Zdegenerowany jest na pewno jeden z kapitanów (?) Nocnego Radia – Krawiec, czego dowodzi historia pewnej znajomości opowiedziana … CZYTAJ
pobierz 98.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek – kotopsychomakabra
Gościnnie ByteEater za sterami Nocnego Marka z wykładem i dyskusją o kotologii, psychologii, zabijaniu i innych przyjemnościach.
pobierz 280.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek – Mind Control
Temat kontrowersyjny, lecz również kontrowersyjnie poruszony. Co by się stało gdybym powiedział, że mind control jak najbardziej istnieje, ale nie ma nic wspólnego ze smażeniem ludzi falami elektromagnetycznymi, a jest zastosowany dużo prościej oraz wycelowany w małe dzieci? Z linkami … CZYTAJ
pobierz 117.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nocny Marek – Beeeeeeee!!!
Czy Koziołek Matołek powróci? Kto zapłaci haracz na TVP? Co z Opolem i Mazurską Nocą Kabaretową i skąd wzięły się tajemnicze żółte plamy na bieliźnie Krawca.
pobierz 175.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek