Jak Zrobić Podcast?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Porozmawiajmy o podcastach, to cykl opowieści o fantastycznych ludziach, ich pasjach, przeżyciach. To historie osób, które – tak jak my – kochają podcasty i właśnie za pomocą mikrofonu chcą podzielić się z nami swoją wiedzą, hobby, myślami.
Data dodania: 2017-03-31 22:40:55
Data aktualizacji: 2018-11-21 08:10:02
Audycji w katalogu: 9
Stan: Aktywny :-)
opublikowany ponad miesiąc temu
Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek
Posłuchajcie co o ekologii, zieleni, starej wiejskiej chałupie i oczywiście o podcastach ma do powiedzenia Agnieszka Zdunek, autorka bloga Jestem zielona i podcastu Jest zielono. Adres odcinka: Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 44.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik
Kulturalnie Podkast to audycja poświęcona … kulturze. A konkretniej jej twórcom. W podkaście znajdziesz rozmowy z artystami czy z osobami, które kulturę tworzą. Adres odcinka: Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 55.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska
Kobieta pracująca, która żadnej pracy i żadnego tematu się nie boi. W swoich podcastach mówi dużo, słucha jeszcze więcej.
pobierz 86.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko
Abstrakcyjny świat rodem z filmów science-fiction to dla niego chleb powszedni. O tym świecie potrafi opowiadać bardzo przystępnym językiem w bardzo przyjemny sposób.
pobierz 73.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Start Up My Life – Margo Ovsiienko
Posłuchajcie co o marketingu, budowaniu własnej marki, zarabianiu na podcastach i - oczywiście - o podcastach ma do powiedzenia Margo Ovsiienko, autorka bloga i podcastu Startup my life.
pobierz 106.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki
Posłuchajcie co o życiu, podcastach, byciu sławnym, hejterach i braku mikrofonu ma do powiedzenia Radosław Budnicki, autor podcastu Lepiej teraz.
pobierz 76.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego
Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży.
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Mega głos Magdaleny Gościmskiej
Posłuchajcie co o podcastach, błędach językowych i ładnej wymowie ma do powiedzenia zawodowa lektorka Magdalena Gościmska, autorka podcastu Mega głos.
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk
Posłuchajcie co o podcastach i podcastowaniu ma do powiedzenia Dominik Juszczyk, Gallup-Certified Strengths Coach, autor bloga Near Perfect Performance i podcastu Z pasją o mocnych stronach.
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek