Biznes Cafe UK: Polscy Przedsiębiorcy w Wielkiej Brytanii

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Biznes Cafe UK pozwala poznawać ludzi, którzy z powodzeniem prowadzą swój biznes na Wyspach Brytyjskich. Podczas wywiadów wyciągamy od nich sekrety, które pomogły im osiągnąć sukces oraz gotujemy z nimi dawkę inspiracji i motywacji.
Data dodania: 2017-07-14 16:26:41
Data aktualizacji: 2018-11-15 00:10:13
Audycji w katalogu: 31
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 27 dni temu
BC031: Czy biznes lepiej prowadzi się z Anglii? – Marek Jankowski
“Wierzę, że przedsiębiorcy to ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze. Mają pomysł, jak wnieść wartość w życie innych, a następnie inwestują swój czas i energię, żeby go zrealizować. Wierzę też, że każdy biznes może działać lepiej, efektywniej – trzeba tylko wiedzieć, co i jak w nim ulepszyć.” To nie moje słowa chociaż podpisałbym się pod nimi rękami i nogami ale słowa mojego dzisiejszego gościa Marka Jankowskiego. Człowiek … BC031: Czy biznes lepiej prowadzi się z Anglii? – Marek Jankowski Artykuł BC031: Czy biznes lepiej prowadzi się z Anglii? – Marek Jankowski pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podkast .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
BC030: Jak sprzedawać online i być wolnym finansowo? – Magdalena Pawłowska
Pomimo stwierdzonej dysortografii oraz opinii nauczycieli, że pisarzem nigdy nie będzie, wbrew wszystkiemu napisała swoją pierwszą książkę, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Jest ekspertem w dziedzinie online marketingu, przedsiębiorcą, psychologiem społecznym. Pomaga innym przedsiębiorcom w budowaniu biznesu online w oparciu o marketing internetowy i sprzedaż ich wiedzy opakowanej w kursy online. Specjalizuje się w … BC030: Jak sprzedawać online i być wolnym finansowo? – Magdalena Pawłowska Artykuł BC030: Jak sprzedawać online i być wolnym finansowo? – Magdalena Pawłowska pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podkast .
pobierz 113.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BC029: Jak mądrze cisnąć, sprzedawać więcej i wydawać książki? – Marcin Osman
Ekspert w temacie sprzedaży konkretny, rzeczowy i strategicznie działający Marcin Osman nie mieszka i nie prowadzi biznesu w UK ale z Wyspami łączy go miedzy innymi episod pracy w jednej z londyńskich restauracji. Dodatkowo Marcin bywa na różnych biznesowych wydarzeniach organizowanych przez i dla przedsiębiorczych Polaków w UK. W Polsce znany jest już wielu osobom … BC029: Jak mądrze cisnąć, sprzedawać więcej i wydawać książki? – Marcin Osman Artykuł BC029: Jak mądrze cisnąć, sprzedawać więcej i wydawać książki? – Marcin Osman pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podkast .
pobierz 84.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BC028: Nauka angielskiego online może być zabawą – Aleksandra Laird
Nauka języka angielskiego jest ciągle dla wielu sporym wyzwaniem. Powodów może być wiele. Jednym z nich jest na pewno brak motywacji do nauki setek, a nawet tysięcy nowych słówek, wyrażeń oraz przyswojenia zasad gramatyki. Sami anglicy często mówią, że jedną rzecz można opisać na dziesiątki różnych sposobów używając dziesiątki różnych słów. Dla wielu to jest … BC028: Nauka angielskiego online może być zabawą – Aleksandra Laird Artykuł BC028: Nauka angielskiego online może być zabawą – Aleksandra Laird pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podkast .
pobierz 101.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
BC027: Kryptowaluty – ściema czy możliwości? – Adam Pysz
Każdy ze słuchaczy tego podkastu może mieć swój własny sposób na inwestowanie w swoją  przyszłość. Część inwestuje czas i pieniądze w budowę swojego własnego biznesu opartego bądź na swojej pasji bądź na potrzebach rynkowych. Pozostała część inwestuje lub interesuje się inwestowaniem w nieruchomości, surowce, spółki lub waluty. W ciągu ostatnich lat rozwinął się temat inwestowania … BC027: Kryptowaluty – ściema czy możliwości? – Adam Pysz Artykuł BC027: Kryptowaluty – ściema czy możliwości? – Adam Pysz pochodzi z serwisu Polski Biznes w UK - Polskie Firmy w Anglii - Biznes Cafe Podkast .
pobierz 95.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
BC026: Mądry Polak po szkodzie? Czas to zmienić! – Maciej Klinowski
„Cieszy mię ten rym: „Polak mądr po szkodzie”; Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.” Powyższy fragment Pieśni 5-tej napisanej już blisko 500 lat temu przez polskiego poetę renesansu Jana Kochanowskiego brzmi nadal znajomo prawda? A może nie? Co Ty czujesz … BC026: Mądry Polak po szkodzie? Czas to zmienić! – Maciej Klinowski Artykuł BC026: Mądry Polak po szkodzie? Czas to zmienić! – Maciej Klinowski pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
BC025 : Dlaczego zacząłem nagrywać podkast? Podsumowanie 2017 oraz plany na 2018
Do nagrania tego, pierwszego w 2018 roku odcinka podkastu Biznes Cafe podchodziłem 4 razy. Było mi trudno ponieważ chciałem w nim nie tylko podsumować ubiegły rok ale również powiedzieć o trudnych wydarzeniach w moim życiu oraz lekcjach jakie udało mi się z nich wyciągnąć. Chciałem również podzielić się historią powstania tego podkastu. W końcu podjąłem … BC025 : Dlaczego zacząłem nagrywać podkast? Podsumowanie 2017 oraz plany na 2018 Artykuł BC025 : Dlaczego zacząłem nagrywać podkast? Podsumowanie 2017 oraz plany na 2018 pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 76.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
BC024: Wynajem nieruchomości w praktyce – Paul Lajszczak
Inwestowanie w nieruchomości pod wynajem wydaje się być prostym sposobem na pasywny przychód. „Wystarczy kupić nieruchomość za pieniądze z banku a następnie wynająć ją tak, aby rata czynszu nie tylko pokryła ratę kredytu hipotecznego ale także przyniosła zysk inwestorowi.” Proste? Niekoniecznie… Paweł Łajszczak, który oprócz nieruchomości posiada jeszcze kilka innych oryginalnych przedsięwzięć w UK, opowiada … BC024: Wynajem nieruchomości w praktyce – Paul Lajszczak Artykuł BC024: Wynajem nieruchomości w praktyce – Paul Lajszczak pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 78.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
BC023: Think Big – jak myśleć i działać bez ograniczeń – Piotr Kopeć
Strach przed stratą często paraliżuje podążanie za swoją PASJĄ, kreatywnym myśleniem i działaniem. Stratą pracy, bezpieczeństwa, posiadanych pieniędzy i dóbr… Jak pozbyć się tego strachu? Jak dokonać „skoku życia” nad przepaścią naszych słabości tak aby wylądować na drugim jej BRZEGU zamiast na jej DNIE? Drugi brzeg to NOWE ŻYCIE – życie BEZ OGRANICZEŃ, które stawiał … BC023: Think Big – jak myśleć i działać bez ograniczeń – Piotr Kopeć Artykuł BC023: Think Big – jak myśleć i działać bez ograniczeń – Piotr Kopeć pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 99.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
BC022: Warto odważnie sięgać po swoje marzenia – Rafał Pikul
Znany milioner Gary Vee – Gary Veynerchuk nie szukał nowego człowieka do swojego zespołu ale pomimo to Rafał postanowił odważnie sięgnąć po swoje marzenie i stać się realizatorem filmów w Europie. Jak mu się to udało? O tym w tym wywiadzie. Podkast Rafała: [link] Kanał Youtube Rafała: [link] Rafał Pikul na Facebooku: [link] Gary Veynerchuk … BC022: Warto odważnie sięgać po swoje marzenia – Rafał Pikul Artykuł BC022: Warto odważnie sięgać po swoje marzenia – Rafał Pikul pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 92.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
BC021: Pracownika czy Wspólnika do firmy? Za co Piotr Lugowski pokochał rolety!
Rozwój firmy bywa kłopotliwy ponieważ to nie tylko większa sprzedaż i zyski, ale i więcej pracy przy obsłudze klienta oraz zarządzaniem firmą. Wtedy przydaje się ktoś do pomocy. Ale NIE BYLE KTO! Świetny pracownik czy może wspólnik? Piotr Lugowski z Barnsley, właściciel firmy PERFECT BLINDS UK produkującej i montującej rolety zdecydował się oddać część udziałów … BC021: Pracownika czy Wspólnika do firmy? Za co Piotr Lugowski pokochał rolety! Artykuł BC021: Pracownika czy Wspólnika do firmy? Za co Piotr Lugowski pokochał rolety! pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC020: Omal nie utonąłem w papierach! – od 1 do 1000 faktury
Pierwszą fakturę wystawiłem nie mając jeszcze firmy. Ja w ogóle nie szukałem wtedy klientów! To klient znalazł mnie. To co się stało później przeraziło mnie i przez moment wyssało ze mnie energię do rozwijania mojej raczkującej firmy. Dziś mowię o historii rozwoju administracji w mojej firmie od pierwszego klienta i wystawienia pierwszej faktury do obecnej … BC020: Omal nie utonąłem w papierach! – od 1 do 1000 faktury Artykuł BC020: Omal nie utonąłem w papierach! – od 1 do 1000 faktury pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 55.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths
Rok temu miałem trudny okres w życiu. Dopadła mnie DEPRESJA i nie czułem wogóle motywacji do działania. Nagrałem wtedy film o tym w ramach mojego projektu Biznes Od Zera, który możesz zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=gOjrMkdvuS0  Podzieliłem się w nim tym co przeżywałem. W wyjściu z tego stanu niewątpliwie pomogły mi inne osoby. Dziś wiem, jak ważna jest … BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths Artykuł BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk
Mam dla Ciebie pytanie: Przedsiębiorca ma łatwiej bo w biznesie zawsze wszystko idzie jak po maśle – PRAWDA czy MIT? Historia mówi nam, że nawet największym na świecie przedsiębiorcom kiedyś powinęła się noga. Bankructwo to nie koniec świata i zdarza się nawet najlepszym i to nie koniecznie z ich winy… Arkadiusz Bąk – właściciel niegdyś … BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk Artykuł BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC017: Odnalezienie swojej drogi w życiu – Grzegorz Futyma
Lata nauki i bezowocnego szukania mojej życiowej drogi, mogły się skończyć poddaniem się i zaakceptowaniem szarej rzeczywistości. Ale tak się nie stało. Dlaczego? W tym odcinku poznasz historię tego podkastu oraz jego twórcy – czyli mnie – Grzegorza Futymy. 
pobierz 61.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz
Rzucić etat i żyć tylko z inwestycji w nieruchomości. Możliwe? Oczywiście! No dobrze, ale jak długo zajmie zbudowanie odpowiedniego portfolio domów na wynajem, aby pokryć wszystkie domowe wydatki? 5? może 10 lat? I skąd wziąć pieniądze na inwestycje? Przecież aby kupić nieruchomość potrzeba mieć co nieco odłożone. Dawid Dowbusz w ciągu 5 lat pracy na … BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz Artykuł BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 73.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna
Byłeś kiedyś dzieckiem? No jasne! Czy zawsze wtedy czułeś się wysłuchany, zrozumiany, kochany? Domyślam się że nie. I tamte właśnie momenty zwątpienia, w to że ktoś cie rozumie i kocha odbiły się piętnem w twoim dorosłym życiu. Mam racje? Ania Piaseczna zajmująca się coachingiem dziecięcym pomaga dostrzec, że to głównie dzieciństwo determinuje nasz przyszły sukces. … BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna Artykuł BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak
W jakim wieku przejdziesz na emeryturę? 68 lat? 55? A może 34? Od czego to zależy? Radek skonstruował swój plan emerytalny tak, aby w wieku 55 lat być wolnym finansowo – czyli nie martwić się skąd wziąć pieniądze na życie i podróże. Nie rezygnując z etatu, rozwija swój biznes w internecie – po godzinach – … BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak Artykuł BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń
Od 22 lat na wózku inwalidzkim. Nawet podrapać się sam nie może, ale to nie przeszkadza mu w jeżdżeniu po świecie i realizowaniu się jako mówca motywacyjny. Na jego wystąpienia przychodzą setki ludzi . Na kołach swojego wózka umieścił napis “Koniec z narzekaniem”. Podczas swoich wystąpień mówi, że nie trzeba być idealnym aby spełniać swoje … BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń Artykuł BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 79.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk
Rzucić pracę dla podróży? Bujda! To nieodpowiedzialne! Niemożliwe… Takie i inne słowa cisną się na usta wielu sceptykom. Ale czy na pewno? Czy istnieje taki ktoś, kto spędza swoje życie na wiecznych wakacjach i generuje z tego pieniądze na swoje utrzymanie i kolejne wojaże? Ania Haponiuk jest tego żywym przykładem. Radosna, roześmiana Polka wychowała się … BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk Artykuł BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek