Biznes Cafe UK: Polscy Przedsiębiorcy w Wielkiej Brytanii

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Biznes Cafe UK pozwala poznawać ludzi, którzy z powodzeniem prowadzą swój biznes na Wyspach Brytyjskich. Podczas wywiadów wyciągamy od nich sekrety, które pomogły im osiągnąć sukces oraz gotujemy z nimi dawkę inspiracji i motywacji.
Data dodania: 2017-07-14 16:26:41
Data aktualizacji: 2017-10-18 07:00:11
Audycji w katalogu: 19
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths
Rok temu miałem trudny okres w życiu. Dopadła mnie DEPRESJA i nie czułem wogóle motywacji do działania. Nagrałem wtedy film o tym w ramach mojego projektu Biznes Od Zera, który możesz zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=gOjrMkdvuS0  Podzieliłem się w nim tym co przeżywałem. W wyjściu z tego stanu niewątpliwie pomogły mi inne osoby. Dziś wiem, jak ważna jest … BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths Artykuł BC019: Jak uniknąć depresji – psycholog w Anglii Anna Białous Griffiths pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk
Mam dla Ciebie pytanie: Przedsiębiorca ma łatwiej bo w biznesie zawsze wszystko idzie jak po maśle – PRAWDA czy MIT? Historia mówi nam, że nawet największym na świecie przedsiębiorcom kiedyś powinęła się noga. Bankructwo to nie koniec świata i zdarza się nawet najlepszym i to nie koniecznie z ich winy… Arkadiusz Bąk – właściciel niegdyś … BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk Artykuł BC018: Bankructwo w Anglii sposobem na nowy start? – Arkadiusz Bąk pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
BC017: Odnalezienie swojej drogi w życiu – Grzegorz Futyma
Lata nauki i bezowocnego szukania mojej życiowej drogi, mogły się skończyć poddaniem się i zaakceptowaniem szarej rzeczywistości. Ale tak się nie stało. Dlaczego? W tym odcinku poznasz historię tego podkastu oraz jego twórcy – czyli mnie – Grzegorza Futymy. 
pobierz 61.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz
Rzucić etat i żyć tylko z inwestycji w nieruchomości. Możliwe? Oczywiście! No dobrze, ale jak długo zajmie zbudowanie odpowiedniego portfolio domów na wynajem, aby pokryć wszystkie domowe wydatki? 5? może 10 lat? I skąd wziąć pieniądze na inwestycje? Przecież aby kupić nieruchomość potrzeba mieć co nieco odłożone. Dawid Dowbusz w ciągu 5 lat pracy na … BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz Artykuł BC016: Jak rolnik został rentierem – Dawid Dowbusz pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 73.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna
Byłeś kiedyś dzieckiem? No jasne! Czy zawsze wtedy czułeś się wysłuchany, zrozumiany, kochany? Domyślam się że nie. I tamte właśnie momenty zwątpienia, w to że ktoś cie rozumie i kocha odbiły się piętnem w twoim dorosłym życiu. Mam racje? Ania Piaseczna zajmująca się coachingiem dziecięcym pomaga dostrzec, że to głównie dzieciństwo determinuje nasz przyszły sukces. … BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna Artykuł BC015: Wychowywanie dzieci do sukcesu – Ania Piaseczna pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak
W jakim wieku przejdziesz na emeryturę? 68 lat? 55? A może 34? Od czego to zależy? Radek skonstruował swój plan emerytalny tak, aby w wieku 55 lat być wolnym finansowo – czyli nie martwić się skąd wziąć pieniądze na życie i podróże. Nie rezygnując z etatu, rozwija swój biznes w internecie – po godzinach – … BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak Artykuł BC014: Szybsza emerytura zależy od Ciebie – Radek Salak pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń
Od 22 lat na wózku inwalidzkim. Nawet podrapać się sam nie może, ale to nie przeszkadza mu w jeżdżeniu po świecie i realizowaniu się jako mówca motywacyjny. Na jego wystąpienia przychodzą setki ludzi . Na kołach swojego wózka umieścił napis “Koniec z narzekaniem”. Podczas swoich wystąpień mówi, że nie trzeba być idealnym aby spełniać swoje … BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń Artykuł BC013: Nie musisz być idealny aby osiągać niemożliwe – Łukasz Krasoń pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 79.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk
Rzucić pracę dla podróży? Bujda! To nieodpowiedzialne! Niemożliwe… Takie i inne słowa cisną się na usta wielu sceptykom. Ale czy na pewno? Czy istnieje taki ktoś, kto spędza swoje życie na wiecznych wakacjach i generuje z tego pieniądze na swoje utrzymanie i kolejne wojaże? Ania Haponiuk jest tego żywym przykładem. Radosna, roześmiana Polka wychowała się … BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk Artykuł BC012: Jak podróżować full time i na tym zarabiać? – Ania Haponiuk pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
BC011: Jak ubranie może zmienić mężczyznę? – Michał Frąckowiak
Chcesz zajrzeć do szafy polskiego dżentelmena z Liverpool? Michał Frąckowiak produkuje i sprzedaje akcesoria godne prawdziwego faceta z klasą. Męski styl to jego pasja i teraz również biznes, który otworzyła pierwsza transakcja – przypadkowa sprzedaż muszki uszytej przez jego mamę! W tym odcinku dowiesz się m.in: dlaczego nie kupować tanich butów? dlaczego ludzie mając pełne … BC011: Jak ubranie może zmienić mężczyznę? – Michał Frąckowiak Artykuł BC011: Jak ubranie może zmienić mężczyznę? – Michał Frąckowiak pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 55.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
BC010: Relacje Polaków z Anglikami – jak zrozumieć ich kulturę? – Kasia Lanucha
Wkurza cię ten „angielski fałszywy uśmiech”? Dlaczego oni proszą o kawę po tym jak właśnie mieli wychodzić? Nie rozumiesz dlaczego nie odbierają telefonów od ciebie? Co robisz nie tak? Sprawdź jakie błędy kulturowe popełniają Polacy w Anglii. Kasia Lanucha – wykładowca z Uniwersytetu w Cambridge mówi w Biznes Cafe o tym dlaczego opłaca się zrozumieć … BC010: Relacje Polaków z Anglikami – jak zrozumieć ich kulturę? – Kasia Lanucha Artykuł BC010: Relacje Polaków z Anglikami – jak zrozumieć ich kulturę? – Kasia Lanucha pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 59.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BC009: Przedsiębiorczych Polaków trzeba wspierać – Kinga Plich
Kiedy przyjrzeć się temu co nasi rodacy osiągają na świecie, to łatwo dojść do wniosku, że jest tych osiągnięć sporo.  Niestety często te osiągnięcia pozostają w ukryciu, niezauważone. No bo kto ma to zrobić? Kto ma wyszukiwać utalentowanych i pracowitych Polaków na świecie i dbać o pozytywny wizerunek Polaków poza granicami Polski? Otóż są takie osoby, które … BC009: Przedsiębiorczych Polaków trzeba wspierać – Kinga Plich Artykuł BC009: Przedsiębiorczych Polaków trzeba wspierać – Kinga Plich pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BC008: Od spania na wycieraczce do milionowych transakcji – Agnieszka Khan
Na pewno znasz wiele historii Polaków przyjeżdżających do Anglii z pustymi kieszeniami i próbującymi szczęścia w innym kraju. Dziś wielu z nich, udało się znaleźć upragniona pracę lub założyć swój biznes i osiągnąć sukces…. SUKCES… no właśnie… czym jest SUKCES? Dla dzisiejszego gościa Biznes Cafe – Agnieszki Khan to wolność finansowa, dzięki której może aktywnie … BC008: Od spania na wycieraczce do milionowych transakcji – Agnieszka Khan Artykuł BC008: Od spania na wycieraczce do milionowych transakcji – Agnieszka Khan pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 63.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BC007: Prezentacja z klasą – jak dobrze przygotować i ciekawie poprowadzić prezentację? – Iza Wilczyńska
Wystąpienia publiczne są dla wielu bardzo stresujące. Statystycznie większość z nas woli umrzeć niż publicznie wystąpić przed nawet niewielkim gronem ludzi. Wyobrażamy sobie najgorsze scenariusze…”Wszyscy patrzą właśnie na ciebie, bo to twoja kolej a ty…..milczysz, czerwienisz się i nie wiesz co ze sobą zrobić… i… AAAAAAAAAA!!!!….” uhhh … koniec tego koszmaru…   Dlaczego tak się dzieje? Być może … BC007: Prezentacja z klasą – jak dobrze przygotować i ciekawie poprowadzić prezentację? – Iza Wilczyńska Artykuł BC007: Prezentacja z klasą – jak dobrze przygotować i ciekawie poprowadzić prezentację? – Iza Wilczyńska pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 56.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BC006: Dobry uwodziciel ma w biznesie łatwiej – Adam Pysz
Jak sztuka uwodzenia może pomóc w budowaniu relacji biznesowych? Adam Pysz, trener uwodzenia kobiet w UK mówi w dzisiejszym odcinku nie tylko o tym jak skutecznie uwodzić kobiety, ale również jak użyć tej wiedzy oraz techniki do budowania głębokich relacji biznesowych i poznawaniu nowych ludzi. Strona Adama: http://uwodzenieuk.com  Artykuł BC006: Dobry uwodziciel ma w biznesie łatwiej – Adam Pysz pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BC005: Skuteczny networking czyli budowanie sieci sprzedawców – Wojciech Kołodziejczak
Wielu przedsiębiorców ma trudności ze skutecznym zaprezentowaniem swojego produktu lub usługi podczas spotkań networkingowych. Dlaczego tak się dzieje? Jak skutecznie wykorzystać networking? Gdzie i dlaczego się pojawiać? Jak przygotować się do spotkania? Na te pytania odpowiada dziś Wojtek Kołodziejczak, który przygotowuje przedsiębiorców do pełnego czerpania ze spotkań networkingowych. Strona Wojtka: http://lifenetworker.com  Artykuł BC005: Skuteczny networking czyli budowanie sieci sprzedawców – Wojciech Kołodziejczak pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 61.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BC004: Osiąganie sukcesu zaczyna się od nastawienia – Krzysiek Jaworski
Krzysiek Jaworski w 2004 roku zupełnie w ciemno przyjechał z Polkowic do Londynu wierząc, że praca i mieszkanie na niego już tam czekają. Nie mylił się! Zaczynał od pracy w kuchni, gdzie często spotykał przy barze pewnego multimilionera, którego uwagi dały mu wiele do myślenia… Wkrótce Krzysiek znalazł się w towarzystwie Polaków w Londynie, którzy byli gotowi do stworzenia czegoś co będzie pomagało … BC004: Osiąganie sukcesu zaczyna się od nastawienia – Krzysiek Jaworski Artykuł BC004: Osiąganie sukcesu zaczyna się od nastawienia – Krzysiek Jaworski pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 74.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
BC003: Masowe wysyłanie emaili do klientów – email marketing – Paweł Sala
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowe narzędzie używane przez Internautów do komunikowania się ma jednocześnie największą moc marketingową i bije Social Media na głowę? O tajnikach sztuki e-mail marketingu oraz o początkach firmy Freshmail opowiada dyrektor – Paweł Sala. W tym wywiadzie usłyszysz o: Na czym polega email marketing. Skuteczna personalizacja emailingu. Trzy stopnie pożądania przez … BC003: Masowe wysyłanie emaili do klientów – email marketing – Paweł Sala Artykuł BC003: Masowe wysyłanie emaili do klientów – email marketing – Paweł Sala pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
BC002: Jak pisać skuteczne oferty aby klienci kupowali – Darek Puzyrkiewicz
Doświadczony copywriter Darek Puzyrkiewicz od lat wyróżnia się na polskim rynku marketingowym tworząc wyjątkowo skuteczne oferty sprzedażowe. Dziś rozmawiamy z nim o tym jak sprzedawać słowem oraz o tym dlaczego dobry copywriting jest niezbędny w każdym biznesie. Czym jest copywriting? To jest właśnie coś takiego, co wielu ludzi w błąd wprowadza, dlatego że są dwa … BC002: Jak pisać skuteczne oferty aby klienci kupowali – Darek Puzyrkiewicz Artykuł BC002: Jak pisać skuteczne oferty aby klienci kupowali – Darek Puzyrkiewicz pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
BC001: Jak poznawać ciekawych ludzi biznesu w UK?
Biznes Cafe UK Podcast pozwala poznawać ciekawych ludzi polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii. Porusza także różne aspekty prowadzenia firmy w UK. Rozmawiamy o tym jak usprawnić działanie firm. Opisujemy najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające przedsiębiorcom skupienie się na tym co dla nich najważniejsze. Prowadzisz już firmę w Anglii czy dopiero planujesz otwarcie biznesu – w Biznes Cafe znajdziesz inspirację oraz nauczysz się konkretnych strategii … BC001: Jak poznawać ciekawych ludzi biznesu w UK? Artykuł BC001: Jak poznawać ciekawych ludzi biznesu w UK? pochodzi z serwisu Biznes Cafe Podcast .
pobierz 14.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek