Raczy Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Uraczę Cię tutaj konkretną wiedzą, za pomocą czułek wybadam, jaki kierunek działań powinieneś wybrać i na pewno nie raz lekko uszczypnę inspiracji. Raczy Podcast, to miejsce o tematyce biznesowe, związanej z mediami społecznościowymi i twórczością w Internetach.
Data dodania: 2017-08-04 14:36:40
Data aktualizacji: 2017-08-21 08:40:02
Audycji w katalogu: 3
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 25 dni temu
RP 002: 5 kroków – jak zorganizować domowe biuro
W drugim odcinku Raczego Podcastu opowiem Ci, jak najlepiej zorganizować sobie pracę, gdy pracujesz z domu. Poradzę Ci także w jaki sposób stworzyć sobie funkcjonalne i przyjemne domowe biuro! ;)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
RP 001: Bądź szybszy niż błyskawica, czyli używaj skrótów klawiszowych
Pierwszy odcinek poświęcony będzie temu, jak można usprawnić swoją pracę i zyskać na czasie sprawnie posługując się skrótami klawiszowymi. Posłuchaj i dowiedz się z których z nich najbardziej warto używać i jak wyrobić sobie nawyk ich wykorzystywania.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
RP 000: Dlaczego rusza Raczy Podcast?
Ruszamy z Raczym Podcastem! W tym odcinku tłumaczę skąd pomysł na ten podcast? O czym będę tutaj opowiadał? Jak to wszystko będzie wyglądać. :) Link do wpisu z bloga: [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek