CMO w Czasach Niepokoju

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Cykl rozmów z praktykami dotykającymi tych zmian na co dzień. Słuchaj, by wygrać transformacyjny wyścig!
Data dodania: 2017-08-04 14:39:51
Data aktualizacji: 2017-12-18 14:40:12
Audycji w katalogu: 3
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 miesięcy temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 3 - RODO, dane osobowe oraz prawo autorskie w marketingu
Regulacje prawne nie zawsze nadążają za rzeczywistością, a działania marketing musza być zgodne z prawem. Co robić kiedy pojawiają się wątpliwości? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Jakie kluczowe zmiany czekają nas w najbliższym czasie, np. w związku z RODO?
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 2 - Kto w firmie ma odpowiadać za CRS?
Ikony światowego sukcesu w biznesie, które kwestie społeczne mają w swoim DNA mogą być inspiracją dla szefów marketingu i zarządów polskich firm. Innowacje wypływające z nurtu zrównoważonego rozwoju to obszar o ogromnym potencjale. Ci, którzy pójdą tym tropem mają szansę na zdobycie przewagi nad konkurentami.
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 1 - Jak Internet zmienił reklamę?
Wywiad z Olgierdem Cyganem, partnerem zarządzającym Deloitte Digital w Polsce Po latach pogoni za digitalowymi nowinkami w reklamie, wyścigiem do coraz nowszych serwisów społecznościowych, przyszedł czas na Pit-stop. Warto się zatrzymać. Przyjrzeć się rezultatom, może na nowo przemyśleć strategie, strukturę i funkcje w organizacji, by w pełni i z pożytkiem dla biznesu korzystać z dobrodziejstw cyfrowej ery. To wyzwanie dla współczesnych liderów, a zarazem szansa dla biznesu, marketingu i marketingowców.
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek