CMO w Czasach Niepokoju

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cykl rozmów z praktykami dotykającymi tych zmian na co dzień. Słuchaj, by wygrać transformacyjny wyścig!
Data dodania: 2017-08-04 14:39:51
Data aktualizacji: 2019-12-22 20:00:10
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 6 Czy warto inwestować w brand?
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Haliny Frańczak z Janem Kisielewskim na temat znaczenia brandu i korzyści jakie daje jego rozwijanie.
pobierz 12.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 5 Experience Design – jak uszczęśliwić klienta?
Artykuł Experience Design – jak uszczęśliwić klienta? CMO in disruption time Rozmowa z Wiesławem Koteckim, dyrektorem w Deloitte Digital Doświadczenie klienta staje się kluczową płaszczyzną budowy przewagi rynkowej w kolejnych branżach. Technologia wiele umożliwia, ale to świadome decyzje projektowe determinują jakość doświadczeń. Potrzebne jest zaangażowanie całej firmy i wspólne działania, których naturalnym inicjatorem może być CMO.
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 4 Jak maksymalizować korzyści z Marketing Automation?
Systemy marketing automation, czyli automatyzacja marketingu, wykorzystanie dużych zbiorów danych, sztuczna inteligencja, internet rzeczy – to już nie wątki literatury fantastycznej, ale rzeczywistość naszych ciekawych czasów. Te przełomowe rozwiązania dla firm oznaczają nowe możliwości rozwoju biznesu. Ich inicjatorem może być lider marketingu, czyli Chief Marketing Officer (CMO).
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 3 - RODO, dane osobowe oraz prawo autorskie w marketingu
Regulacje prawne nie zawsze nadążają za rzeczywistością, a działania marketing musza być zgodne z prawem. Co robić kiedy pojawiają się wątpliwości? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Jakie kluczowe zmiany czekają nas w najbliższym czasie, np. w związku z RODO?
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 2 - Kto w firmie ma odpowiadać za CRS?
Ikony światowego sukcesu w biznesie, które kwestie społeczne mają w swoim DNA mogą być inspiracją dla szefów marketingu i zarządów polskich firm. Innowacje wypływające z nurtu zrównoważonego rozwoju to obszar o ogromnym potencjale. Ci, którzy pójdą tym tropem mają szansę na zdobycie przewagi nad konkurentami.
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
« Deloitte w Polsce »
Odc. 1 - Jak Internet zmienił reklamę?
Wywiad z Olgierdem Cyganem, partnerem zarządzającym Deloitte Digital w Polsce Po latach pogoni za digitalowymi nowinkami w reklamie, wyścigiem do coraz nowszych serwisów społecznościowych, przyszedł czas na Pit-stop. Warto się zatrzymać. Przyjrzeć się rezultatom, może na nowo przemyśleć strategie, strukturę i funkcje w organizacji, by w pełni i z pożytkiem dla biznesu korzystać z dobrodziejstw cyfrowej ery. To wyzwanie dla współczesnych liderów, a zarazem szansa dla biznesu, marketingu i marketingowców.
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek