Słucham Gadam

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o psychologi, pasji i rozwoju osobistym.
Data dodania: 2017-08-04 23:28:26
Data aktualizacji: 2018-11-19 00:15:09
Audycji w katalogu: 65
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
SG#064 Nagie ciało mówi prawdę – Anna Bloda
Nagie ciało mówi prawdę Amerykańska dziennikarka magazynu Lady Gunn napisała, że Anna Bloda to: najodważniejsza, najseksowniejsza i najbardziej utalentowana artystka fotografii w Nowym Jorku. Zdjęcia, które robi, są tak charakterystyczne, że nie sposoób ich pomylić z... Artykuł SG#064 Nagie ciało mówi prawdę – Anna Bloda pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
SG#063 Przygoda życia – Andrzej Jankowski, czyli Captain Andy
Przygoda życia Czytając jego życiorys trudno uwierzyć, że to wszystko przeżył jeden człowiek: Andrzej Jankowski, czyli Captain Andy, żeglarz, mówca motywacyjny, pisarz i podróżnik. W dzieciństwie chciał zostać kosmonautą, ale wybrał studia dziennikarskie, skończył Uniwersytet... Artykuł SG#063 Przygoda życia – Andrzej Jankowski, czyli Captain Andy pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 83.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SG#062 Bycie zdrowym to bycie szczęśliwym – Janusz Arrasz
Bycie zdrowym to bycie szczęśliwym – Janusz Arrasz Janusz Arrasz jest promotorem zdrowia, wykładowcą i szkoleniowcem, specjalistą ds. żywności ekologicznej i wegetariańskiej. Tworzy autorskie programy telewizyjne i radiowe dotyczące zdrowego odżywiania. Ma ponad dwadzieścia lat... Artykuł SG#062 Bycie zdrowym to bycie szczęśliwym – Janusz Arrasz pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SG#061 Subwersywny striptiz w celu osiągnięcia katharsis — Betty Q opowiada o swoim spojrzeniu na burleskę
Burleska? To subwersywny striptiz w celu osiągnięcia katharsis — Betty Q W liceum uznała, że chce robić rzeczy ważne i piękne. I robi burleskę, która jest ważna i piękna. Zaangażowana i etyczna.  Jest pierwszą polską... Artykuł SG#061 Subwersywny striptiz w celu osiągnięcia katharsis — Betty Q opowiada o swoim spojrzeniu na burleskę pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 65.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SG#060 Inżynieria przywództwa – Dariusz Użycki
Czy jesteś tym, który puka? Takim tytułowym pytaniem Dariusz Użycki otwiera swoją książkę i prowadzi nas krok po kroku przez proces autorefleksji i strategicznego planowania swojego zawodowego środowiska. Książkę kupiłam na skutek niedosytu, który pojawił... Artykuł SG#060 Inżynieria przywództwa – Dariusz Użycki pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 98.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SG#059 Samoświadomość lidera – rozmowa z Izabelą Kluzek-Kot
Izabela Kluzek-Kot pomaga liderom tworzyć organizacje przyszłości Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem ludzi w organizacji. Jest Business coachem , trenerem biznesu, mentorem. W chwili obecnej wspiera organizacje i liderów w procesach transformacji kultury organizacyjnej.... Artykuł SG#059 Samoświadomość lidera – rozmowa z Izabelą Kluzek-Kot pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SG#058 Przestrzenie przywództwa – rozmowa z Jackiem Santorskim
Jacek Santorski to legenda polskiej psychoterapii i psychologii biznesu. To on, wraz z grupą podobnych mu pionierów, czterdzieści lat temu otworzył i współprowadził przez kolejne lata ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji – miejsce, które do dziś... Artykuł SG#058 Przestrzenie przywództwa – rozmowa z Jackiem Santorskim pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 67.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SG#057 Turkusowe organizacje – Marek Wzorek opowiada o alternatywnym modelu organizacyjnym
Turkusowe organizacje   Czy organizacje nazywane turkusowymi stanowią realną alternatywę dla hierarchicznych modeli zarządzania? Przyglądając się istocie turkusowych organizacji, które w swojej książce ,,Pracować inaczej” opisał Frederica Laloux widzimy trzy filary: samoorganizację, pełnię i ewolucyjny... Artykuł SG#057 Turkusowe organizacje – Marek Wzorek opowiada o alternatywnym modelu organizacyjnym pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 41.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SG#056 Holakracja – Ewa Bocian opowada o transformacji w korporacjach
Holakracja – narzędzie do transformacji w korporacjach   Podobno człowiek pracujący w korporacji codziennie tam umiera. Uśmiercana jest jego twórczość, samodzielność i indywidualny potencjał. A gdyby tak stworzyć model zarządzania, który eliminuje to, co zazwyczaj... Artykuł SG#056 Holakracja – Ewa Bocian opowada o transformacji w korporacjach pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 62.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SG#055 Co ze mną robi Tai Chi – opowiada Marcin Małecki
Co ze mną robi Tai Chi   Ile lat trzeba ćwiczyć, żeby zostać instruktorem? Co to jest to Chi i czy to ma jakiekolwiek znaczenie? W jaki sposób praktyka Tai Chi wpływa na zdrowie? Jakich... Artykuł SG#055 Co ze mną robi Tai Chi – opowiada Marcin Małecki pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SG#054 Wakacyjna alternatywa dla odważnych i szalonych – Piotr Peszko opowiada o rajdzie Złombol
Złombol – czyli wakacyjna alternatywa dla odważnych i szalonych   Jesli masz dosyć wakacji nad rześkim polskim morzem lub w egzotycznych kurortach, zastanawiasz się jaką alternatywę wybrać w tym roku, to masz szansę zrobić coś... Artykuł SG#054 Wakacyjna alternatywa dla odważnych i szalonych – Piotr Peszko opowiada o rajdzie Złombol pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 30.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SG#053 Przestrzeń naszych możliwości – rozmowa z Miłoszem Brzezińskim
Jak wygląda przestrzeń naszych możliwości?   Na ile możemy być spójni, mieć poczucie sensu i czuć się spełnieni? Do rozmowy zaprosiłam Miłosza Brzezińskiego, jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych konsultantów w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia... Artykuł SG#053 Przestrzeń naszych możliwości – rozmowa z Miłoszem Brzezińskim pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 111.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2018
PODCASTOWY DZIEŃ DZIECKA 2018 Dziś jest Dzień Dziecka! Z tej okazji zorganizowaliśmy Podcastowy Dzień Dziecka! Razem z innymi podcasterami nagraliśmy specjalnie dla Was wiersze. Jednak były na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej sieci.... Artykuł Podcastowy Dzień Dziecka 2018 pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SG#052 Ludzie chcą w pracy czuć radość – Aleksandra Więcka opowiada o drodze do zawodowego spełnienia
W jaki sposób dotrzeć do zawodowego spełnienia? Jak je osiągnąć? I jak zarabiać pieniądze robiąc to, co sprawia nam przyjemność? Rozmawiałam z dziesiątkami osób na ten temat i dla żadnej z nich nie było i... Artykuł SG#052 Ludzie chcą w pracy czuć radość – Aleksandra Więcka opowiada o drodze do zawodowego spełnienia pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 55.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SG#051 Odzyskaj ciało – o swojej autorskiej metodzie pracy opowiada Anna Dymarczyk
Odzyskaj ciało! Poczuj się w nim dobrze! Naucz się go słuchać. Korzystaj z jego mądrości! Daj sobie prawo do radości z bycia sobą! – tak brzmi misja Anny Dymarczyk i w oparciu o nią stworzyła... Artykuł SG#051 Odzyskaj ciało – o swojej autorskiej metodzie pracy opowiada Anna Dymarczyk pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SG#050 Pracoholizm – o pracę, która zabiera życie pyta mnie Katarzyna Bieleniewicz
Pracoholizm – praca, która zabiera życie Pracoholizm to najbardziej społecznie usankcjnowane uzależnienie. Bardzo łatwo wbrew pozorom, można stracić czujność i przejść granicę, za którą zaczyna się równia pochyła. Ja złapałam się w tą pułapkę i... Artykuł SG#050 Pracoholizm – o pracę, która zabiera życie pyta mnie Katarzyna Bieleniewicz pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 44.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SG#049 Życie na własnych warunkach – rozmowa z Krzysztofem Litwińskim
Życie na własnych warunkach, życie pełnią swoich możliwości Jego przeżycia to gotowy scenariusz filmowy, aż trudno uwierzyć, że są częścią życia jednego człowieka. Krzysztof Litwiński nie długo po tym jak rozpoczął swoje życie zawodowe stał... Artykuł SG#049 Życie na własnych warunkach – rozmowa z Krzysztofem Litwińskim pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 58.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SG#48 Jak kobiety sabotują swoje szczęście – rozmowa z Pawłem Rawskim
Jak kobiety sabotują swoje szczęście Czy mężczyzna jest w stanie trafnie i celnie diagnozować zachowania, które odzielają kobiety od spełnienia i szczęścia? Trudno mi było to sobie wyobrazić, dopóki nie usłyszałam jak Paweł Rawski opowiada... Artykuł SG#48 Jak kobiety sabotują swoje szczęście – rozmowa z Pawłem Rawskim pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SG# 047 Siła spójności – od siebie
Czy spójność to siła? Znalazłam wspólny mianownik u osób, z którymi uwielbiam przebywać i które w moim odbiorze są szczęśliwe i spełnione. Takich gości zapraszam do rozmów i z takimi ludźmi przyjaźnię się na co... Artykuł SG# 047 Siła spójności – od siebie pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 5.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SG# 046 Formuła Geniuszu według Taisji Laudy
Formuła Geniuszu, czyli jak wejść do tunelu spełnienia   Taisja Laudy to niesamowita kobieta i jedna z najbardziej spójnych wewnętrznie osób jakie poznałam. Jest skutecznym Strategiem Spełnienia i Wizjonerką, założyła międzynarodową firmę TLnC – Certyfikowany... Artykuł SG# 046 Formuła Geniuszu według Taisji Laudy pochodzi z serwisu Słucham Gadam .
pobierz 35.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek