Podcast Osmana

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Marcin Osman dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu. Marcin prezentuje różne formy audio- raz będą to wywiady, raz jego przemyślenia i lekcje. Innym razem “Telefon show”, czyli program, w którym Marcin dzwoni do członków swojej społeczności i na żywo rozwiązuję ich problemy biznesowe. Pojawią się również rozmowy z niezwykłymi gośćmi. Osoby, które Marcin zaprasza do swojego programu to praktycy z krwi i kości, dzięki czemu słuchacze mają gwarancję dostarczenia im ogromnej wartości i lekcji.
Data dodania: 2017-08-04 23:31:49
Data aktualizacji: 2019-03-25 00:35:15
Audycji w katalogu: 93
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
#91 | 4/4 Jak social media pomagają w sprzedaży?
Social media dają ogromne możliwości sprzedaży naszych produktów. Trzeba tylko umiejętnie z nich korzystać i nie bać się EKSPERYMENTOWAĆ. W tej części szkolenia skupiliśmy się na prowadzeniu Instagrama i nagrywaniu wywiadów video :)
pobierz 70.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
#90 | 3/4 Jak nagrywać video na YouTube?
W tej części szkolenia pociągnęliśmy temat tworzenia #video. Bo to naprawdę MEGA sposób na komunikację ze swoją społecznością! Na przykładzie filmiku nagranego przez jednego z uczestników, odpowiedzieliśmy sobie na pytanie: jak technicznie i merytorycznie zrobić dobre video?
pobierz 47.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
#89 | 2/4 Jak robić wideo do Social Media?
Możecie porozumiewać się ze swoimi odbiorcami na różne sposoby. Jednym z nich jest robienie video. Ale jak się za to dobrze zabrać? O tym mówiliśmy z uczestnikami szkolenia w Poznaniu.
pobierz 62.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
#88 | 1/4 Jak robić SKUTECZNY online marketing?
W Poznaniu prowadziliśmy szkolenie o tym, jak zbudować swoją markę. Zaczęliśmy od tego, jak działamy w OSMPower i podzieliłem się z Wami sprawdzonymi przez nas strategiami marketingowymi.
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
#87 | Jak szukać AUTORYTETÓW? Rozmowy o drapieżnictwie #9
Ludzie szukają autorytetów, których chcą naśladować. Na swojej drodze możemy spotkać mnóstwo charyzmatycznych osób, mówiących: „Rób tak, jak ja!”. Ale nie każdego warto słuchać…
pobierz 139.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
#86 | Jak SKUTECZNIE prowadzić biznes? Część 1/2
W drugim odcinku live'a z Magdą odpowiadam na kolejne ciekawe pytania!
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
#85 | Jak SKUTECZNIE prowadzić biznes? Część 1/2
Zapis mojej rozmowy z Magdą Gwóźdź, która wypytała mnie o mój biznes, podejście do sprzedaży i planowania projektów. Część pierwsza :)
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#84 | Jak zarobić na swojej pasji?
Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia mojego wystąpienia w Kazimierzu. Mówiłem o tym, w jaki sposób możesz #zarobić na swojej pasji, używając do tego Facebooka i Instagrama. Owocnego oglądania! :)
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#83 | Część 2. Czy klient ma zawsze RACJE? Rozmowa z restauratorem Grzegorzem Kłosem
Zapraszam Was na drugą część baaardzo merytorycznej rozmowy z Grzegorzem Kłosem o biznesie gastronomicznym. W kolejnej części rozmawialiśmy o: - programie Top Chef - dlaczego #smak powinien iść PRZED wyglądem - czy klient ma ZAWSZE racje? - klient restauracji czy gość
pobierz 69.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#82 | Część 1. Jak zarobić na restauracji? Rozmowa z Grzegorzem Kłosem
Dzisiaj zapraszam Was na rozmowę z Grzegorzem Kłosem (znanym jako Ryszard Kęs) - właścicielem restauracji #EdRed. Rozmawialiśmy: - o biznesie gastronomicznym, - o tym jak Grzegorz zaczynał ze swoją pierwszą pizzeriną - dlaczego każdy dobry #restaurator powinien być analityczny (lub mieć takiego wspólnika) - o tym co sądzimy o Magdzie Gessler - o tym jak można zainwestować w restauracje
pobierz 85.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#81 | Rozmowy o drapieżnictwie #8
Dzisiaj zapraszam Was na koleją rozmowę z Rafałem Mazurem! Tym razem spotkaliśmy się na żywo i rozmowa sama się potoczyła :) Więc dzisiaj bez konkretnego tematu przewodniego ale jak zwykle będzie ciekawie :)
pobierz 97.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
7 Powodów Dlaczego NIE Zarabiasz PIENIĘDZY
W tym filmie opowiadam dlaczego ludzie nie zarabiają pieniędzy oraz dlaczego jeśli zarabiają to notorycznie ich nie mają.
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#79 | Potrzeba AKCEPTACJI przez innych. Rozmowy o drapieżnictwie #7
Zapraszam Was na rozmowę z Rafałem Mazurem #zenjaskiniowca. W tej #7 części rozmawialiśmy o AKCEPTACJI, potrzebie bycia zależnym od innych ludzi oraz o strachu przed oceną innych ludzi.
pobierz 121.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#78 | Jak założyć i prowadzić restaurację? Biznes, pasja, pieniądze. Grzegorz Kłos
Jak zarabiać w gastronomii? Jak prowadzić restaurację i jak ją założyć? Jak bardzo trudna jest branża gastronomiczna i jak zarabiać na sprzedawaniu ludziom jedzenia? Na te i wiele innych pytań związanych z gastronomią odpowie Grzegorz Kłos, z którym miałem przyjemność rozmawiać. Grzegorz Kłos rozpoczął swoją przygodę z gastronomią blisko 20 lat temu i dzieli się swoimi doświadczeniami, sukcesami i ważnymi momentami w rozwoju swojego biznesu. Dużo wspomina o kalkulacjach, Excelu, chłodnej analityce i podejściu biznesowym do prowadzenia restauracji, co jest przecież prowadzeniem poważnego i trudnego biznesu.
pobierz 96.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#77 JAK NAWIĄZYWAĆ RELACJE Z LUDŹMI? Rozmowy o drapieżnictwie #6
Życie w stadzie. Oto kolejna część rozmów o drapieżnictwie. W tej #6 części Rafał Mazur i Marcin Osman porozmawiają o relacjach międzyludzkich, nawiązywaniu przyjaźni i podtrzymywaniu kontaktów. Mówimy tu o relacjach zarówno w życiu jak i w biznesie.
pobierz 148.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#76 | JAKIE KSIĄŻKI WYDAMY W 2019 ROKU?
Kiedy nowa książka Osmana? Jakie książki wydamy w 2019 roku? Czy będzie tam #GaryVaynerchuk ? Zapraszam do obejrzenia filmu z planami wydawniczymi OSMPower na najbliższy rok. Oczywiście będą to same dobre pozycjez tematyki: biznes, rozwój osobowy, motywacja, marketing, sprzedaż i przedsiębiorczość
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#75 | Seth Godin - Kilka lekcji od mistrza marketingu
To jest #Marketing - książka mistrza marketingu Setha Godina. Przedstawiam w tym filmie czego dowiedziałem się po przeczytaniu jego książki "This is marketing". Czego można się dzięki tej książce dowiedzieć? Np. tego, że dosłownie kilka zamówień dziennie, które jesteś w stanie zrealizować, czyli sprzedać swoim klientom pozwala Ci porzucić etat i zająć się na 100% swoją firmą. Dowiesz się, że Twój produkt nie jest dla każdego, tego, że cena Twojego produktu jest mniej istotna niż odpowiednia grupa odbiorców oraz wielu innych rzeczy z zakresu marketingu. #SethGodin jest amerykańskim autorem książek z zakresu marketingu oraz popularnym mówcą. Godin jest popularyzatorem pojęcia permission marketingu.
pobierz 33.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#74 | ZOBACZ TO! Jeśli on Cię nie zmotywuje to już nic innego tego nie zrobi! David Goggins
David Goggins - Can't hurt me, to książka, którą czytałem z zapartym tchem. Opowiadam o niej w tym filmie i pokazuję jak niesamowitym człowiekiem jest opisywany przeze mnie #DavidGoggins Jeżeli potrzebujesz motywacji, to będzie to najprawdopodobniej największa jej dawka, która jeśli na Ciebie nie zadziała, to prawdopodobnie nic innego Ci nie pomoże. Posłuchaj o tym jak Goggins biagał maratony i ultramaratony, jak zaciągnął się do oddziałówi specjalnych, jak pokonał rekord świata w podciąganiu na drążku. David Goggins (ur. 1975) – amerykański żołnierz US Navy SEALs, ultramaratończyk, triathlonista, filantrop.
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#73 | Dlaczego Cię nie widziałem? Social media w Twoim biznesie
Wykorzystaj swój potencjał i działaj w social mediach. Oto zapis z wystąpienia Marcina Osmana, gdzie w sposób bardzo interaktywny omawiane są konkretne case study biznesowe uczestników. Jak działać w social mediach? Jak hustlować? Jak rozwiązywać problemy? Jak wykorzystywać Instagram, Youtube i Facebook do promocji swojej marki i biznesu? Jak pozyskiwać klientów i prowadzić marketing? Tego wszystkiego dowiecie się w tym materiale.
pobierz 83.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#73 | Dlaczego Cię nie widziałem? Social media w Twoim biznesie
Wykorzystaj swój potencjał i działaj w social mediach. Oto zapis z wystąpienia Marcina Osmana, gdzie w sposób bardzo interaktywny omawiane są konkretne case study biznesowe uczestników. Jak działać w social mediach? Jak hustlować? Jak rozwiązywać problemy? Jak wykorzystywać Instagram, Youtube i Facebook do promocji swojej marki i biznesu? Jak pozyskiwać klientów i prowadzić marketing? Tego wszystkiego dowiecie się w tym materiale.
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek