Podcast Osmana

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Marcin Osman dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu. Marcin prezentuje różne formy audio- raz będą to wywiady, raz jego przemyślenia i lekcje. Innym razem “Telefon show”, czyli program, w którym Marcin dzwoni do członków swojej społeczności i na żywo rozwiązuję ich problemy biznesowe. Pojawią się również rozmowy z niezwykłymi gośćmi. Osoby, które Marcin zaprasza do swojego programu to praktycy z krwi i kości, dzięki czemu słuchacze mają gwarancję dostarczenia im ogromnej wartości i lekcji.
Data dodania: 2017-08-04 23:31:49
Data aktualizacji: 2019-01-20 17:45:14
Audycji w katalogu: 78
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
#76 | JAKIE KSIĄŻKI WYDAMY W 2019 ROKU?
Kiedy nowa książka Osmana? Jakie książki wydamy w 2019 roku? Czy będzie tam #GaryVaynerchuk ? Zapraszam do obejrzenia filmu z planami wydawniczymi OSMPower na najbliższy rok. Oczywiście będą to same dobre pozycjez tematyki: biznes, rozwój osobowy, motywacja, marketing, sprzedaż i przedsiębiorczość
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
#75 | Seth Godin - Kilka lekcji od mistrza marketingu
To jest #Marketing - książka mistrza marketingu Setha Godina. Przedstawiam w tym filmie czego dowiedziałem się po przeczytaniu jego książki "This is marketing". Czego można się dzięki tej książce dowiedzieć? Np. tego, że dosłownie kilka zamówień dziennie, które jesteś w stanie zrealizować, czyli sprzedać swoim klientom pozwala Ci porzucić etat i zająć się na 100% swoją firmą. Dowiesz się, że Twój produkt nie jest dla każdego, tego, że cena Twojego produktu jest mniej istotna niż odpowiednia grupa odbiorców oraz wielu innych rzeczy z zakresu marketingu. #SethGodin jest amerykańskim autorem książek z zakresu marketingu oraz popularnym mówcą. Godin jest popularyzatorem pojęcia permission marketingu.
pobierz 33.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
#74 | ZOBACZ TO! Jeśli on Cię nie zmotywuje to już nic innego tego nie zrobi! David Goggins
David Goggins - Can't hurt me, to książka, którą czytałem z zapartym tchem. Opowiadam o niej w tym filmie i pokazuję jak niesamowitym człowiekiem jest opisywany przeze mnie #DavidGoggins Jeżeli potrzebujesz motywacji, to będzie to najprawdopodobniej największa jej dawka, która jeśli na Ciebie nie zadziała, to prawdopodobnie nic innego Ci nie pomoże. Posłuchaj o tym jak Goggins biagał maratony i ultramaratony, jak zaciągnął się do oddziałówi specjalnych, jak pokonał rekord świata w podciąganiu na drążku. David Goggins (ur. 1975) – amerykański żołnierz US Navy SEALs, ultramaratończyk, triathlonista, filantrop.
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
#73 | Dlaczego Cię nie widziałem? Social media w Twoim biznesie
Wykorzystaj swój potencjał i działaj w social mediach. Oto zapis z wystąpienia Marcina Osmana, gdzie w sposób bardzo interaktywny omawiane są konkretne case study biznesowe uczestników. Jak działać w social mediach? Jak hustlować? Jak rozwiązywać problemy? Jak wykorzystywać Instagram, Youtube i Facebook do promocji swojej marki i biznesu? Jak pozyskiwać klientów i prowadzić marketing? Tego wszystkiego dowiecie się w tym materiale.
pobierz 83.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
#73 | Dlaczego Cię nie widziałem? Social media w Twoim biznesie
Wykorzystaj swój potencjał i działaj w social mediach. Oto zapis z wystąpienia Marcina Osmana, gdzie w sposób bardzo interaktywny omawiane są konkretne case study biznesowe uczestników. Jak działać w social mediach? Jak hustlować? Jak rozwiązywać problemy? Jak wykorzystywać Instagram, Youtube i Facebook do promocji swojej marki i biznesu? Jak pozyskiwać klientów i prowadzić marketing? Tego wszystkiego dowiecie się w tym materiale.
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
#72 | Za co mogę Ci zapłacić i dlaczego miałbym to zrobić? Social media w Twoim biznesie.
Oto druga część wystąpienia z Poznania. Wykorzystaj swój potencjał i działaj w social mediach. Oto zapis z wystąpienia Marcina Osmana, gdzie w sposób bardzo interaktywny omawiane są konkretne case study biznesowe uczestników. Jak działać w social mediach? Jak hustlować? Jak rozwiązywać problemy? Jak wykorzystywać Instagram, Youtube i Facebook do promocji swojej marki i biznesu? Jak pozyskiwać klientów i prowadzić marketing? Tego wszystkiego dowiecie się w tym materiale.
pobierz 98.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#71 | O bogactwie na pokaz, podawaniu książek Garemu Vee i kontakcie z klientem
Czemu nie pokazuję Wam mojego samochodu? Tym razem o kilku rzeczach, które Was dziwią, a dla mnie są całkowicie normalne. Czemu nie pokazuję swojego bogactwa, czemu podaję książki Garemu Vaynerchukowi i czemu tak dbam o klienta?
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#70 | Sprzedawaj jak MISTRZ! :)
Bądź YES-man'em i sprzedawaj jak mistrz, czyli jak Ryan #Serhant Opowiadam o jego książce pt. "Sprzedawaj jak Serhant" i przedstawiam kilka lekcji sprzedażowych, których nauczyłem się podczas lektury. #Sprzedaż
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#69 | O tym jak NIE obsługiwać klienta | Osman robi zakupy online
Osman robi zakupy, czyli o tym jak nie obsługiwać klienta. Opowiem Wam jak zostałem obsłużony przez pewien sklep, w którym dokonałem zakupów. Film ma przede wszystkim cel edukacyjny i chcę w nim pokazać jak należało by rozwiązywać problemy na poziomie klient - sprzedawca. Nie wystarczy dobrze sprzedawać, dawać kody rabatowe czy upominki, nie wystarczy wysyłać newsletterów sprzedażowych do klientów - trzeba jeszcze pamiętać o najważniejszym - czyli o relacji z naszymi klientami poprzez wysokiej jakości obsługę. #Klient #Sprzedaż
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#68 | Jak droga przez mękę nas zmienia?
Wiem kim jestem, wiem co robię, wiem dokąd zmierzam. Jeśli czujesz głos, który krzyczy Ci co masz robić, rób to codziennie bez żadnego oczekiwania. Rób swoją robotę, a wszechświat zajmie się resztą. Niech droga przez mękę będzie dla Ciebie nagrodą zanim jeszcze osiągniesz swój cel.
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#67 | Jabłka. Kreatywność. Klienci, którzy mają Cię w dupie. Błędy w sprzedaży.
Oto film z wystąpienia przed publicznością, gdzie poruszam kilka zagadnień dotyczących sprzedaży. Dowiesz się jak wykorzystać swoją #Kreatywność aby przeprowadzać skuteczną #Sprzedaż Jak ulepszać swój biznes Jak pokonywać problemy Oraz jak sprzedać jabłka, których nikt nie chce
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#66 | Wizyta w piekarni, Krzysztof Gonciarz i podejście do Klienta
Jak sprzedać ciasto? Jaka refleksja naszła mnie podczas wizyty w piekarni? Jaką przygodę miał Michał Frąckowiak z Krzysztofem Gonciarzem? Jak dbać o klienta? Na te wszystkie pytania poznasz odpowiedź w powyższym filmie. Dowiesz się również jak sprzedawać więcej.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#65 | Czym jest PASJA? Po co Ci PASJA? Rozmowy o drapieżnictwie #4
To już czwarta część rozmów o drapieżnictwie między Rafałem Mazurem i Marcinem Osmanem. Rozmawiamy tym razem o pasji w życiu i biznesie. Czy jest owa pasja? Po co mieć pasję i do czego ona prowadzi?
pobierz 166.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#64 | Czy przegrywasz w grze zwanej ŻYCIEM? O poddawaniu się
Oto Rozmowy o drapieżnictwie część 3. Marcin Osman i Rafał Mazur z Zen Jaskiniowca. Tym razem rozmawiać będziemy o poddawaniu się, odpuszczaniu i przegrywaniu w życiu za własnym przyzwoleniem. Jak wieść udane życie zawodowe i prywatne? Jak się nie poddawać? Jak cisnąć?
pobierz 148.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#63 | Jak stać się pewnym siebie? Marcin Osman i Rafał Mazur
W dzisiejszym odcinku rozmowy o drapieżnictwie z Rafałem Mazurem z ZenJaskiniowca.pl, a rozmawiamy o tym: - czym jest pewność siebie - jak odnaleźć #pewnośćsiebie - jak wyćwiczyć pewność siebie - skąd brać #odwaga do działania - oraz skąd się bierze prawdziwa siła do działania - #książki które zmieniają nasze życie - mierzymy się też z kilkoma mitami na temat pewności siebie, motywacji i teorii rozwoju osobistego. W tym odcinku jak zwykle masa przykładów, własnych doświadczeń i rekomendacji dla Ciebie jak wprowadzić w Twoje życie prawdziwą i trwałą zmianę! :)
pobierz 144.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#62 | Jak się zmotywować do działania? Marcin Osman i Rafał Mazur
W dzisiejszym odcinku rozmowy o drapieżnictwie z Rafałem Mazurem z ZenJaskiniowca.pl, a rozmawiamy o tym: - jak się zmotywować - skąd wziąć siłę do działania? - jaką cenę przyjdzie Ci zapłacić w drodze "na szczyt"? - oraz skąd się bierze prawdziwy motyw i akcja i działanie - mierzymy się też z kilkoma mitami na temat motywacji, bólu, inspiracji i teorii rozwoju osobistego.
pobierz 163.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#61 | Niska samoocena, długi, problemy w biznesie. Wyjście z dołka.
Jak pokonać problemy w firmie? Hej, oto kilka pytań z Instagrama od Was, które zadaliście mi w ostatnim czasie. Dotyczą one, zadłużenia, wyjścia z dołka, odbicia się od dna, niskiej samooceny. Do zobaczenia w następnym filmie z cyklu Zapytaj Osmana.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
# 60 | Chcesz się wciąż motywować czy w końcu działać?
Moim celem jest #działanie, takie jakie wynika z filozofii hustle. Zauważyłem, że wielu ludzi szuka tylko motywacji, natomiast konkrety i działanie są zarezerwowane tylko dla nielicznych, którzy naprawdę chcą osiągnąć coś w biznesie, zbudowaniu marki osobistej, itp. W wideo dowiesz się jak działa Marcin Osman, jak inspiruje się Garym Vaynerchukiem, jak efektywnie pracować, zarabiać pieniądze, sprzedawać swoje produkty, budować #biznes
pobierz 37.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#59 | Czym cechuje się dobry pracownik? Jak nim być lub jak go znaleźć?
Zacznę o historii o moim nowym pracowniku. Przejdę od niej płynnie do przemyśleń, jakie owa historia u mnie wywołała. Kim jest bogaty pracownik? Czy się cechuje i jak można takiego pracownika znaleźć i jak się nim stać? Przecież nie każdy musi być przedsiębiorcą, ani się nim czuć, może być dobrym pracownikiem, który będzie również bogaty. Co jest najważniejsze? Działanie! Działanie i chęć rozwoju.
pobierz 29.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#59 | Jak działać efektywnie? Marcin Osman przepytany przez Rafał Kujawa
A dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia zapisu rozmowy jaką przeprowadził ze mną Rafał Kujawa :) Rozmawialiśmy na temat tego: - jak działać skutecznie - jak odnaleźć #motywacja do działania - na czym polega metoda małych kroczków - w jaki sposób rozpocząć biznes - najczęstsze błędy, które popełniają ludzie przed startem swojego biznesu - co odróżnia ludzi efektywnych od tych, którzy efektów nie mają. oraz wiele przydatnych strategii i tipów! :)
pobierz 163.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek