Podcast Osmana

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Marcin Osman dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu. Marcin prezentuje różne formy audio- raz będą to wywiady, raz jego przemyślenia i lekcje. Innym razem “Telefon show”, czyli program, w którym Marcin dzwoni do członków swojej społeczności i na żywo rozwiązuję ich problemy biznesowe. Pojawią się również rozmowy z niezwykłymi gośćmi. Osoby, które Marcin zaprasza do swojego programu to praktycy z krwi i kości, dzięki czemu słuchacze mają gwarancję dostarczenia im ogromnej wartości i lekcji.
Data dodania: 2017-08-04 23:31:49
Data aktualizacji: 2019-05-19 23:55:09
Audycji w katalogu: 108
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
#106 | Jak SPRZEDAWAĆ na konferencji?
Dokumentowanie naszych działań to jeden z rodzajów kontentu, jaki dla Was tworzymy. W tym video zobaczycie, jak #sprzedajemy #książki poza biurem :) Owocnego słuchania! :)
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
#105 | Robert Kiyosaki w Polsce 2019 - rozmowy kuluarowe
W tym odcinku zobaczycie drugą część rozmów kuluarowych na konferencji z Robertem Kiyosakim 6-7 maja 2019! Wszystkie ksiązki o których mówiłem znajdziecie u nas na [link] Owocnego słuchania! :)
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
#104 | Nie zatrudniaj AGENCJI REKLAMOWYCH!
Zachęcamy Was do SAMODZIELNOŚCI! :) Sami możecie prowadzić #marketing Waszych firm, bo kto, jak nie Wy, zna je najlepiej?
pobierz 24.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
#103 | Czy ty też popełniasz te BŁĘDY BIZNESOWE?
Prowadzenie firmy jest równoznaczne z popełnianiem błędów. W tym video rozmawiamy z Radkiem Ratajczakiem o tym, jakie działania nie powinny zdarzać się w biznesie. Owocnego słuchania :)
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
#102 | Jak wybrać INWESTORA do swojego biznesu?
Radek Ratajczak z #SHOPA pracuje w branży #designthinking. W tym video rozmawiamy m.in. o tym, na czym polega jego praca i jak upadek firmy wpłynął na nasze działania i myślenie o biznesie?
pobierz 51.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
#101 | Bezpłatny COACHING z ambony? Rozmowa z ks. Jackiem Stryczkiem
#JacekStryczek jest pomysłodawcą ogólnopolskich akcji #SzlachetnaPaczka i Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jak udało mu się zorganizować tak duże przedsięwzięcia? Owocnego słuchania :)
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
#100 | Jak tworzyć CONTENT? Konsultacje z MiroBurn cz. 2
Content marketing to skuteczna metoda budowania społeczności w social mediach. O tym, jak prowadzić taki rodzaj działań w Internecie, rozmawiamy z Mirkiem z kanału #MiroBurn Owocnego słuchania :)
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
#99 | Jak ROZWINĄĆ swój biznes? Konsultacja z MiroBurn Cz. 1
Mirek Burnejko z kanału #MiroBurn zajmuje się m.in. prowadzeniem Akademii Jutra, czyli pierwszej w Polsce akademii online. Podczas konsultacji porozmawialiśmy o tym, w jaki sposób usprawnić działanie jego biznesu. Owocnego słuchania :)
pobierz 48.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
#98 | Jak wykorzystać swoje możliwości?
W tym video odpowiadam na pytania #AgataLimanówka, która jest coachem kariery. Rozmawiamy m.in. o tym, jak radzić sobie z porażkami w biznesie, jak przyjmować negatywne komentarze od innych osób i jak efektywnie wykorzystywać swoje kompetencje. Owocnego słuchania :)
pobierz 100.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#97 | Jak łączyć życie osobiste z biznesem? Rozmowa z Anią Urbańską
W tym video odpowiadam na pytania #AnnaUrbańska, autorki książek na temat rozwoju osobistego. Rozmawiamy m.in. o #work-lifebalance, motywacji i wędkarstwie.
pobierz 88.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#96 | Jak komunikować się z KLIENTEM w SOCIAL MEDIA? Wystąpienie National Sales Congress
Podczas wystąpienia na #NationalSalesCongress rozmawialiśmy o skutecznej sprzedaży. Skupiliśmy się na tworzeniu contentu w social mediach, komunikacji z klientem i relacjach ze współpracownikami. Owocnego słuchania :)
pobierz 102.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#95 | Jak zacząć BIZNES od ZERA? Q&A - SGH 2/2
W drugiej części wykładu na SGH rozmawiamy ze studentami o tym, jak wybić się w biznesie. Owocnego słuchania! :) W video wspomnieliśmy o książkach: [link] [link]
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#94 | Jak działać w social mediach - SGH 1/2
W ramach festiwalu Boss spotkaliśmy się ze studentami SGH. Rozmawialiśmy m.in. o tym, jak prowadzić skuteczną #sprzedaż i marketing oraz jak budować swój #brand Owocnego słuchania! :)
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#93 | Jak robić YouTube'a? Rozmowa z Maciejem WAPNIAKIEM Wapińskim
Spotkaliśmy się z Maćkiem #Wapniak Wapińskim, który na swoim kanale na YouTube'ie tworzy nagrania o wolności, podróżach i rozwoju. W tym video rozmawiamy m.in. o tym, od czego zależą wyświetlenia pod video na YouTube'ie i jak prowadzić #InfluenceMarketing.
pobierz 42.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#92 | Nie zakładaj biznesu, jeśli się boisz! - rozmowa z Uniwerek.tv
Podczas ostatniego wyjazdu do Warszawy spotkaliśmy się ze studentami. W tym video rozmawiamy o prowadzeniu biznesu z Kingą Rodzik z #Uniwerek.tv. Owocnego słuchania! :) W wywiadzie wspomnieliśmy o książce "Biznes ci ucieka" [link]
pobierz 33.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#91 | 4/4 Jak social media pomagają w sprzedaży?
Social media dają ogromne możliwości sprzedaży naszych produktów. Trzeba tylko umiejętnie z nich korzystać i nie bać się EKSPERYMENTOWAĆ. W tej części szkolenia skupiliśmy się na prowadzeniu Instagrama i nagrywaniu wywiadów video :)
pobierz 70.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#90 | 3/4 Jak nagrywać video na YouTube?
W tej części szkolenia pociągnęliśmy temat tworzenia #video. Bo to naprawdę MEGA sposób na komunikację ze swoją społecznością! Na przykładzie filmiku nagranego przez jednego z uczestników, odpowiedzieliśmy sobie na pytanie: jak technicznie i merytorycznie zrobić dobre video?
pobierz 47.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#89 | 2/4 Jak robić wideo do Social Media?
Możecie porozumiewać się ze swoimi odbiorcami na różne sposoby. Jednym z nich jest robienie video. Ale jak się za to dobrze zabrać? O tym mówiliśmy z uczestnikami szkolenia w Poznaniu.
pobierz 62.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#88 | 1/4 Jak robić SKUTECZNY online marketing?
W Poznaniu prowadziliśmy szkolenie o tym, jak zbudować swoją markę. Zaczęliśmy od tego, jak działamy w OSMPower i podzieliłem się z Wami sprawdzonymi przez nas strategiami marketingowymi.
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#87 | Jak szukać AUTORYTETÓW? Rozmowy o drapieżnictwie #9
Ludzie szukają autorytetów, których chcą naśladować. Na swojej drodze możemy spotkać mnóstwo charyzmatycznych osób, mówiących: „Rób tak, jak ja!”. Ale nie każdego warto słuchać…
pobierz 139.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek