Podcast Osmana

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Marcin Osman dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu. Marcin prezentuje różne formy audio- raz będą to wywiady, raz jego przemyślenia i lekcje. Innym razem “Telefon show”, czyli program, w którym Marcin dzwoni do członków swojej społeczności i na żywo rozwiązuję ich problemy biznesowe. Pojawią się również rozmowy z niezwykłymi gośćmi. Osoby, które Marcin zaprasza do swojego programu to praktycy z krwi i kości, dzięki czemu słuchacze mają gwarancję dostarczenia im ogromnej wartości i lekcji.
Data dodania: 2017-08-04 23:31:49
Data aktualizacji: 2018-11-18 08:25:04
Audycji w katalogu: 62
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
#61 | Niska samoocena, długi, problemy w biznesie. Wyjście z dołka.
Jak pokonać problemy w firmie? Hej, oto kilka pytań z Instagrama od Was, które zadaliście mi w ostatnim czasie. Dotyczą one, zadłużenia, wyjścia z dołka, odbicia się od dna, niskiej samooceny. Do zobaczenia w następnym filmie z cyklu Zapytaj Osmana.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
# 60 | Chcesz się wciąż motywować czy w końcu działać?
Moim celem jest #działanie, takie jakie wynika z filozofii hustle. Zauważyłem, że wielu ludzi szuka tylko motywacji, natomiast konkrety i działanie są zarezerwowane tylko dla nielicznych, którzy naprawdę chcą osiągnąć coś w biznesie, zbudowaniu marki osobistej, itp. W wideo dowiesz się jak działa Marcin Osman, jak inspiruje się Garym Vaynerchukiem, jak efektywnie pracować, zarabiać pieniądze, sprzedawać swoje produkty, budować #biznes
pobierz 37.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
#59 | Czym cechuje się dobry pracownik? Jak nim być lub jak go znaleźć?
Zacznę o historii o moim nowym pracowniku. Przejdę od niej płynnie do przemyśleń, jakie owa historia u mnie wywołała. Kim jest bogaty pracownik? Czy się cechuje i jak można takiego pracownika znaleźć i jak się nim stać? Przecież nie każdy musi być przedsiębiorcą, ani się nim czuć, może być dobrym pracownikiem, który będzie również bogaty. Co jest najważniejsze? Działanie! Działanie i chęć rozwoju.
pobierz 29.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
#59 | Jak działać efektywnie? Marcin Osman przepytany przez Rafał Kujawa
A dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia zapisu rozmowy jaką przeprowadził ze mną Rafał Kujawa :) Rozmawialiśmy na temat tego: - jak działać skutecznie - jak odnaleźć #motywacja do działania - na czym polega metoda małych kroczków - w jaki sposób rozpocząć biznes - najczęstsze błędy, które popełniają ludzie przed startem swojego biznesu - co odróżnia ludzi efektywnych od tych, którzy efektów nie mają. oraz wiele przydatnych strategii i tipów! :)
pobierz 163.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
#58 | Wystąpienie TEDx. Jak wyjść poza schemat?
Oto moje wystąpienie na TEDx Polska w Warszawie. W tej przemowie mówię o tym. jak być bardziej otwartym, jak być bardziej kreatywnym, jak myśleć out of the box, jak wyróżnić się (fioletowa krowa vs muszka) i jak być poza schematem? Wspominam o trenowaniu kreatywnego myślenia za pomocą mięśnia kreatywności.
pobierz 39.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
#57 | Dlaczego nagrałeś JEDYNIE 15 filmów? Jak tworzyć treści w internecie?
Oto zapis z konferencji, gdzie mówię o tym, że musisz koniecznie tworzyć treści do Internetu. Możesz to robić w dogodnej dla Ciebie formie - możesz nagrywać wideo, może to być podcast, mogą to być grafiki lub pisanie tekstu. Wszystkie działania w internecie i tworzenie #content marketingu zawsze pomagają Ci budować relację z ludźmi, a docelowo sprawiają, że zadzieje się #sprzedaż dzięki temu. To wszystko sprowadza się do budowania marki osobistej.
pobierz 125.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#56 | Jak zarobić 10.000 zł w trzy dni?
Jak #zarobić 10.000 zł w trzy dni? Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszym odcinku! :) Dokładna instrukcja jak krok po kroku przygotować plan na zarobienie 10 tysięcy złotych w ramach konkursu #Asbiro o nazwie "Plan na start". #marcinosman jako jeden z jurorów tego konkursu, pokaże Ci co dokładnie musisz zrobić aby zgarnąć te 10k złotych! :) Będzie to wymagało 3 dni Twojej pracy, ale przewaga konkurencyjna jaką zdobędziesz dzięki tym wskazówką niemal do zera zmniejszy ryzyko niepowodzenia! Słuchaj, czytaj i działaj! :) Link do konkursu: [link]
pobierz 29.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#55 | Jak zatrzymać klienta? Marketing relacji na przykładzie restauracji.
Jak zatrzymać klienta? #Marketing relacji na przykładzie restauracji. Jak budować długotrwałe #relacje z klientem? Czego brakuje polskim #biznes 'om (nie tylko restauracją)? Jak małe rzeczy budują lub niszczą dobrze rozpoczętą relację? Owocnego oglądania! :)
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#54 | Dlaczego nie masz pieniędzy? Jak i na co je wydawać? Konsumpcjonizm
Dlaczego kupujesz latte za 15 zł w Starbucksie, a nie parzysz sobie kawy w termosie? Dlaczego jesz na mieście, a nie przygotowujesz posiłków w domu? Dlaczego jeździsz Uberem, a nie tramwajem? Dlaczego musisz mieć najnowszego Iphone'a? Dlaczego wynajmujesz duże mieszkanie zamiast małego pokoju? Dlaczego nie inwestujesz w siebie i swój rozwój? Tym razem trochę o stylu życia, na który być może Cię nie stać, o chęci pokazania się, wydawaniu #pieniądze na rzeczy, których być może nie potrzebujesz, o konsumpcjonizmie, kredycie na mieszkanie i inwestowaniu w siebie i budowaniu #biznes
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#52 | PREMIERA: Jak myśli i działa Rob Gryn!
Zupełnie premierowa rozmowa Marcina Osmana z Robem Grynem - o tym jak myśli, jak działa, jak sobie radzi z introwertyzmem, jak stworzył firmę Codewise! Koniecznie posłuchajcie bo jest czego i kogo ;)
pobierz 42.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#52 | Jak myślą ludzie biznesu? Jak prowadzić firmę? Jak myśli Osman?
Jak myśli przedsiębiorca, jak myślą konkretni przedsiębiorcy, jak myśli Elon Musk? Za każdym razem gdy stajemy przed jakimś problemem w naszej firmie, zastanawiamy się, jak postąpiłby inny przedsiębiorca, który prowadzi swój #biznes z sukcesem. Dla mnie takimi ludźmi są Fryderyk Karzełek, Noah Kagan czy #ElonMusk którego książkę wydaliśmy (Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner). Książka o Elonie Musku - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance ➡️ [link]
pobierz 20.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#51 | Jakie studia skończyłem? Skąd czerpię motywację? Q&A cz. 1
#51 | Jakie studia skończyłem? Skąd czerpię motywację? Q&A cz. 1 by Marcin Osman
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#50 | Jak pozyskać influencerów? Jak promować BIZNES? Marketing internetowy
Jak można pozyskać influencerów do promocji Twojego biznesu? Jak sprzedawać więcej i zarabiać więcej na swoim produkcie dzięki pozyskaniu influencerów. Oto rozmowa z Elą Czakon, czyli twórcą marki Tchakon. Ela sprzedaje plecaki. Z tego video dowiesz sie jakie proste kroki można podjąć w celu bezkosztowego marketingu przy zaangażowaniu społeczności liderów opinii jakimi są influencerzy internetowi. Jak promować produkt przez social media? Facebook, Instagram, YouTube, czyli miejsca, gdzie możesz znaleźć influencerów. Najprostszą metodą jest do takiego influencera odezwać się prywatną wiadomością i wysłać mu swój produkt. Dodatkowo warto zaangażować społeczność tego influencera, abyś został dostrzeżony wraz ze swoim produktem, który próbujesz sprzedać. Inną metodą spotkania influencera i pozyskania jego znajomości jest po prostu wybranie się na wydarzenie, na którym pojawi się influencer i próba nawiązania z nim kontaktu. Próbuj i działaj. ➡️ Plecaki Eli znajdziesz tutaj: [link]
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#49 | [Asbiro] Jak tworzyć treści do promocji Twojego biznesu online?
A dzisiaj nagranie z wykładu o tym jak tworzyć treści do internetu: - filmy - grafiki - teksty tak aby robić to szybko, konkretnie a przede wszystkim samodzielnie! :) Wszystkie książki, o których wspominam podczas wykładu znajdziesz w tutaj: [link]
pobierz 158.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#048 | Tony Robbins i Gary Vaynerchuck - POLSKI wywiad część 2/2
Druga część nagrania Garyego Vaynerchucka z polskim tłumaczeniem specjalnie dla Ciebie! Gary Vaynerchuck przepytuje samego Tony Robbinsa z tematów takich jak biznes, inwestowania oraz odpowiadają na pytania internautów dzwoniących do nich lajw z całego świata! :) Gary Vaynerchuck przepytuje Robbinsa również w temacie jego najnowszej książki pt. "Niewzruszony" dostępnej już w Polsce! :) Słuchaj i działaj! :)
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#047 | Tony Robbins i Gary Vaynerchuck - POLSKI wywiad część 1/2
Wywiad Garyego Vaynerchucka z polskim tłumaczeniem specjalnie dla Ciebie! Gary Vaynerchuck przepytuje samego Tony Robbinsa z tematów takich jak biznes, inwestowania. Gary Vaynerchuck przepytuje Robbinsa również w temacie jego najnowszej książki pt. "Niewzruszony" dostępnej już w Polsce! :)
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#046 | Jak zbudować mocny brand - praktyczne wskazówki
Jak zbudować mocny brand - praktyczne wskazówki. W tym odcinku otrzymasz: - wskazówki i konkretne lekcje, które pomogą Ci zbudować solidne fundamenty pod Twój biznes i brand - rekomendacje działań, które generują sprzedaż - moje przykłady i esencje tego co u mnie działa. Owocnego słuchania! :)
pobierz 35.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#045 | Jak stworzyć PODCAST ? Marek Jankowski twórca podcastu Mała Wielka Firma
Jak stworzyć podkast - rozmowa z Markiem Jankowskim mistrzem podcastingu, który nagrał ponad 200 odcinków! :) Marek dzieli się swoimi lekcjami, doświadczeniami i rekomendacjami tego w jaki sposób najbardziej efektywnie tworzyć podcast, ale i całą ścieżkę kariery i rozwoju Ciebie jako podcastera. Marek stworzył też świetny kurs o tym jak tworzyć podcasty jak profesjonalista, na który Cię serdecznie zapraszam! :) [link]
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#044 | Dlaczego upadły delikatesy ALMA? Praktyczne case study
W dzisiejszym odcinku rozważania na temat upadku delikatesów Alma, a dokładniej lekcje, opinie i przemyślenia na temat tego co było głównym powodem upadku tak mocnego brandu jakim była Alma. Owocnego słuchania! :)
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#043 | Jakie seriale biznesowe warto obejrzeć?
Czy oglądasz SERIALE? Jasne! Ale czy takie, które wnoszą Ciebie i Twój biznes na WYŻSZY POZIOM? Bo skoro można połączyć przyjemne z pożytecznym to dlaczego nie? Ja oglądam tylko seriale biznesowe, które niosą ze sobą WATOŚĆ dla mojego biznesu lub dla mnie jako przedsiębiorcy. I polecam je Tobie - bo nawet w wolnym czasie nie przestawaj rozwijać siebie i swojej firmy. Owocnego słuchania! :)
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek