Sprytna kobieca firma

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Ja nazywam się Dagna Banaś a to jest podcast “Sprytna kobieca firma”, o tym jak prowadzić firmę będąc kobietą i nie zwariować. Będzie trochę o marketingu, neuromarketingu i psychologii, będzie o cenach i o tym jak realizować to wszystko, co chciałabyś osiągnąć. Będzie sporo o tym jak funkcjonuje ludzki mózg i jak tą wiedzę możesz i powinnaś wykorzystywać na codzień w swojej firmie.
Data dodania: 2017-09-26 13:12:32
Data aktualizacji: 2017-12-18 14:50:11
Audycji w katalogu: 15
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
Kreatywność w biznesie
Czy wiesz, jak pobudzić swoją kreatywność? Co nauka podpowiada w sprawie kreatywnej pracy? W tym odcinku dziele się sprawdzonymi sposobami, żeby ruszyć z miejsca, kiedy utknęłaś.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
13 - czy jesteś gotowa?
Czy działasz także, kiedy nie czujesz się jeszcze gotowa? A może odkładasz coś ważnego, bo ciągle wydaje Ci się, że to jeszcze nie ten moment?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
12 - Dochód pasywny w Twojej firmie
Ciągle wymieniasz czas na pieniądze? Być może, zwłaszcza jeśli prowadzisz firmę usługową, ciągle masz stawkę godzinową i zarabiasz tylko wtedy, kiedy pracujesz. W tym odcinku podcastu chcę podpowiedzieć Ci, co możesz zrobić, żeby wykorzystać to, co już masz i zacząć budować źródła dochodu pasywnego, który docelowo pozwoli Ci mieć więcej czasu dla siebie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
11 - blokady facebooka, czyli jak nie trafic do facebookowego wiezienia
O blokadach facebooka, czyli co zrobić, żeby Twoje konto nie zostało usunięte, zablokowane ani ograniczone. Ja popełniłam te błędy, bo nie miałam pojęcia, że robię coś nie tak. Ty możesz uniknąć facebookowego więzienia, jeśli zastosujesz się do tych rad.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak wytrwać w działaniach, kiedy prowadzisz firmę?
Czasami każdemu zdarzają się gorsze momenty. Nie mamy siły, ochoty, flow... W tym odcinku dam Ci kilka wskazówek jak sobie radzić z takimi momentami, żeby nie rujnowały Twojego biznesu. Posłuchaj...
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak sobie radzić z trudnym klientem?
Czasem w każdym biznesie zdarzy się trudny klient. Taki, który narzeka, marudzi, krytykuje... W tym odcinku opowiem Ci o tym jak sobie poradzić z taką osobą i co zrobić, żeby uniknąć takich klientów w przyszłości.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
czego się boi Twój klient?
Czego się boi Twój klient i jak się z jego lękami rozprawić? W tym odcinku opowiem Ci trochę o tym, co tak naprawdę  powstrzymuje Twojego klienta przed zakupem, czego się obawia, co sobie wyobraża i jak możesz trochę go uspokoić. Zapraszam do słuchania.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
zaufanie
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
jak sobie radzić z hejtem i fałszywymi oskarżeniami
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
jak rozwijać biznes pracując na etacie
W tym odcinku podcastu mam dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci pracować nad swoją firmą po godzinach. Bo wiele z was jest w takiej sytuacji że dopiero myśli o rozwinięciu o założeniu swojego biznesu, lub posiada już swojej firmy, ale jest to tylko dodatkowe źródło dochodu. Jest to odcinek przede wszystkim dla tych z was, które dopiero myślą o tym żeby założyć swoją firmę boję się jeszcze zabrać za takie przedsięwzięcie, ponieważ nie wiedzą jak to zrobić, jak znaleźć czas i jak strategicznie zabrać się za rozwijania swojej firmy tak, żeby wszystko miało ręce i nogi i żeby przyniosło oczekiwane efekty.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Czy umieszczać swoje zdjęcie na wizytówce?
W tym odcinku podcastu odpowiadam na pytanie Ani z EnPlan "Czy umieszczać swoje zdjęcie na wizytówce?" Ja uważam, że jak najbardziej, ale być może masz co do tego wątpliwości, albo zupełnie inne zdanie na ten temat? Posłuchaj podcastu, a potem podziel się swoją opinią w komentarzu. Oprócz powodów, dla których warto umieścić swoje zdjęcie na wizytówce znajdziesz w tym odcinkó też kilka neuromarketingowych trików, które sprawią, że to zdjęcie będzie dla Twoich potencjalnych klientów jeszcze bardziej atrakcyjne i budzące zaufanie do Ciebie i Twojej marki. Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak pozyskać uwagę potencjalnych klientów
Uwaga to coś, o co wszyscy dziś konkurujemy. Jak pozyskać uwagę Twojego potencjalnego klienta? Jak zatrzymać go na chwilę, żeby mógł zauważyć, zarejestrować, poznać Ciebie i Twój produkt? Istnieje kilka bodźców, na które wszyscy uniwersalnie reagujemy. Posłuchaj o nich w podkaście! Jeśli podoba Ci się ten podcast – proszę zasubskrybuj go i oceń go w […]
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Co musisz wiedzieć o cenach
Co musisz wiedzieć o cenach,  żeby Twoja firma prosperowała jak należy? W tym odcinku podcastu skupimy się na tym, czy aby na pewno Twoje ceny nie są za niskie, powiem Ci o tym jaka cena jest w sam raz, a także dlaczego nie warto konkurować ceną. Odpowiesz sobie na kilka pytań, które pozwolą Ci stwierdzić, […]
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
8 błędów, które sabotują Twoje działania marketingowe
W tym odcinku opowiem Ci trochę o tym, jak działa mózg Twojego klienta, na co powinnaś zwrócić uwagę przygotowując reklamę, a także o tym gdzie umiejscowić tekst, zdjęcie i logo. Dowiesz się dlaczego kolory są ważne i jak prezentować cenę, żeby wydawała się niższa. Jest to wpis blogowy w wersji audio – dla tych, które […]
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast „Sprytna Kobieca firma” odc. 1 – „Jak się promować, żeby nie wyjść na natręta?”
Właśnie powstał pierwszy odcinek podcastu! A Ty wiesz, jak się promować, żeby nie narzucać się odbiorcom?   Koniecznie daj mi znać, czy podobał Ci się ten odcinek! Jeśli masz propozycje tematów, które chciałabyś, żebym poruszyła w podkaście – nagraj mi wiadomość głosową (zobacz szary prostokąt po prawej stronie!!!), albo napisz mi w mailu lub […]
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek