Sprytna kobieca firma

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Ja nazywam się Dagna Banaś a to jest podcast “Sprytna kobieca firma”, o tym jak prowadzić firmę będąc kobietą i nie zwariować. Będzie trochę o marketingu, neuromarketingu i psychologii, będzie o cenach i o tym jak realizować to wszystko, co chciałabyś osiągnąć. Będzie sporo o tym jak funkcjonuje ludzki mózg i jak tą wiedzę możesz i powinnaś wykorzystywać na codzień w swojej firmie.
Data dodania: 2017-09-26 13:12:32
Data aktualizacji: 2019-01-21 14:05:06
Audycji w katalogu: 58
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
57 Z czego warto zrezygnować
Z czego warto zrezygnować, żeby  żyć naprawdę dobrze? W tym odcinku podpowiadam, co moim zdaniem zupełnie nie zasługuje na kontynuację.  Artykuł, na podstawie którego nagrałam ten odcinek podcastu znajdziesz tutaj:  [link] Ale, jak to zwykle podczas nagrywania, wtrąciłam do podcastu jeszcze kilka dodatkowych przemyśleń i uwag.  Zapraszam do słuchania.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
56 Biznes bez pieniędzy na start
Czasem masz świetny pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy, żeby zacząć go realizować.  W tym odcinku podpowiadam, skąd je wziąć i co innego możesz zrobić, żeby brak gotówki nie powstrzymywał Cię przed realizacją planów. Artykuł, na podstawie którego nagrałam ten odcinek podcastu znajdziesz tutaj:  "Jak zacząć biznes bez pieniędzy na start?" [link] Ale, jak to zwykle podczas nagrywania, wtrąciłam do podcastu jeszcze kilka dodatkowych przemyśleń i uwag.  Zapraszam do słuchania.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
55 Jak spełniać marzenia, kiedy nie masz pieniędzy?
Chciałabym, żebyś zrealizowała swoje marzenia.  Często na drodze do życia, o jakim marzysz stoją pieniądze, a właściwie ich brak. Dlatego w tym odcinku podpowiadam, co zrobić, kiedy naprawdę chcesz spełnić swoje marzenia, a nie masz pieniędzy. Może da się inaczej? Artykuł, na podstawie którego nagrałam ten odcinek podcastu znajdziesz tutaj:  "Nie masz pieniędzy na swoje marzenia? Zobacz, co możesz z tym zrobić": [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
54 Planowanie inaczej
W tym roku planuję nieco inaczej i Ciebie też zachęcam do spróbowania Być może okaże się, że będziesz mieć jeszcze lepsze efekty. A jeśli nie, potraktuj to jako fajną zabawę. Użyj wyobraźni, pobujaj w obłokach... Jeśli wolisz czytać i nie interesują Cię zupełnie moje prywatne "dopowiedzenia", tekstową wersję znajdziesz w artykule " A gdyby kolejny rok zaplanować inaczej?": [link] Problemy z dźwiękiem mimo kolejnych prób nieco psują efekt. Może w 2019 się z nimi uporam :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
53 wolisz wymówki, czy efekty?
Masz mnóstwo ważnych powodów, dla których coś robisz, albo czegoś nie robisz? One są fajne, bo nie musisz czuć się źle, jeśli nie zrealizowałaś swoich celów (masz wymówkę), z drugiej strony, wolisz mieć wymówki, czy rezultaty. Ja dziś miałam sporo wymówek, a jednak ten odcinek powstał.  Podpowiem Ci w nim, co robić, jeśli coś jest dla Ciebie ważne, a ciągle świat Ci przeszkadza. A jeśli chcesz z łatwością realizować swoje biznesowe cele, koniecznie sprawdź kurs "Narzędzia do osiągania celów w biznesie" - [link] - znajdziesz tam moje wypróbowane sposoby na to, żeby realizowanie celów stało się Twoim nawykiem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
52 Porównywanie się z innymi - jak przestać?
Jak przestać porównywać się do innych? Co robić, kiedy u konkurencji wszystko wydaje się kręcić lepiej, niż w Twojej firmie? Czy coś jest z Tobą nie tak, że nie masz takich efektów, jak inni? Artykuł w wersji tekstowej oraz newsletter, który pomoże Ci rozwijać firmę szybciej znajdziesz tutaj: [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
51 Efekty i co zrobić, żeby wreszcie je mieć
Czasem masz wrażenie, że nie masz takich efektów, jakie chciałabyś mieć?  Może wystarczy niewielka zmiana, żeby zarówno w życiu, jak i biznesie zaczęło zmieniać się na lepsze? Może wcale nie musisz więcej pracować, wystarczy tylko myśleć inaczej? Artykuł, na podstawie którego nagrałam ten odcinek podcastu znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2RB3aKb
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
50 Lekkość i odwaga - rozmowa z Karoliną Wilk
W tym odcinku rozmawiam z Karoliną Wilk, którą być może znacie z takich projektów jak "Mama poza schematami" czy "Transmisje live z radochą" na temat lekkości i odwagi. Z lekkością łatwiej nam się żyje, kiedy podchodzimy do pewnych decyzji bardziej na luzie i trochę tak jak do eksperymentu, nie jest to wszystko już takie straszne. Poruszamy też tematy zmiany i odnajdywania swojej ścieżki, szukania swojego miejsca, zamykania jednego etapu i otwierania zupełnie innego.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
49 Podsumowania w życiu i biznesie
W tym odcinku mówię o podsumowaniach. Dlaczego są ważne i dlaczego czasem się ich panicznie boimy.  Zapraszam do słuchania. A jeśli wolisz czytać - na blogu znajdziesz ten odcinek w postaci wpisu blogowego. [link] A jeśli chcesz z łatwością realizować swoje biznesowe cele, koniecznie sprawdź kurs "Narzędzia do osiągania celów w biznesie" [link] - znajdziesz tam moje wypróbowane sposoby na to, żeby realizowanie celów stało się Twoim nawykiem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
48 Jak sobie radzić z porażką w biznesie?
Porażka to nieodłączny element życia przedsiębiorcy. Jednak bywa i tak, że porażki i problemy nas niszczą. Jak sobie radzić, kiedy wszystko idzie niezgodnie z planem? Zapraszam do słuchania. A jeśli chcesz z łatwością realizować swoje biznesowe cele, koniecznie sprawdź kurs "Narzędzia do osiągania celów w biznesie" - znajdziesz tam moje wypróbowane sposoby na to, żeby realizowanie celów stało się Twoim nawykiem i aby porażki nie zepsuły Ci tego, co zamierzasz zrealizować. [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
47 Co kiedy już osiągniesz swój cel?
Trochę inny odcinek podcastu - więcej prywaty, ale mam nadzieję, że zainspiruje Cię i także się przyda. Czy miałaś kiedyś taki moment, kiedy osiągnęłaś już swój cel i nagle... ściana? Ja doświadczyłam tego w swoim życiu i biznesie, w tym odcinku dzielę się swoimi przemyśleniami. Zapraszam do słuchania. A jeśli także chcesz z łatwością realizować swoje biznesowe cele, koniecznie sprawdź kurs "Narzędzia do osiągania celów w biznesie" - [link] - znajdziesz tam moje wypróbowane sposoby na to, żeby realizowanie celów stało się Twoim nawykiem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
46 Jak napisać książkę - rozmowa z Edytą Niwińską
Jak napisać książkę? Ile to trwa i jak zorganizować takie przedsięwzięcie? Rozmawiam z Edytą Niwińską o tym, jak to jest pisać.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
45 jak dbać o siebie kiedy prowadzisz firmę?
Kiedy prowadzisz firmę musisz myśleć o wielu ważnych sprawach. Niestety często zwłaszcza kobiety zapominają w tym wszystkim o sobie. Odkładamy siebie i swoje zdrowie na później.  W tym odcinku mówię o tym jak połączyć biznes z dbaniem o siebie, jak to wszystko pogodzić i zorganizować, żeby działało sprawnie. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zobacz ebook "Jak zdobyć dobrze płacących klientów w biznesie usługowym" [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
44 Jak sprawić, żeby klient wystawił Ci opinię?
Zdarza Ci się, że prosisz klienta o opinię na temat Twojego produktu albo usługi, a jedyne, co dostajesz to martwa cisza? Napisanie kilku słów, chociaż wydaje się proste, czasem sprawia Twoim klientom ogromny kłopot. Ale istnieje kilka sposobów na to, żeby klienci chętnie i bez ogromnego wysiłku jednak dzielili się z Tobą swoim feedbackiem. Posłuchaj...
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
43 skąd brać motywację do działania?
Skąd brać motywację, kiedy akurat Ci jej brakuje?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
42 Jak zorganizować wyzwanie na Facebooku?
Wyzwanie na Facebooku może być świetnym sposobem na promocję Twojego produktu albo usługi.  W tym odcinku dowiesz się jak je zorganizować, jakich błędów unikać i na co zwrócić uwagę, żeby wszyscy byli zadowoleni. A przede wszystkim jak dzięki wyzwaniom przyspieszyć rozwój Twojego biznesu.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
41 Relacje w biznesie nie tylko online - rozmowa z Katarzyną Żbikowską
O tym jak budować biznes oparty o relacje nie tylko online. O różnych modelach biznesowych oraz o tym jak szukać drogi najlepszej dla siebie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
40 Negocjacje w biznesie i nie tylko - rozmowa z Ewą Szejner
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
39 PR w małej firmie - rozmowa z Kingą Fromlewicz
Czym jest PR (public relations) i po co Ci to w małej firmie? Z tego odcinka podcastu dowiesz się między innymi: - czy PR to tylko relacje z mediami, - jak samodzielnie zająć się PR-em w małej firmie, - w jakich mediach warto się pojawić, kiedy masz mały lokalny biznes, czy PR sprzedaje, - jak zacząć działania PR-owe kiedy nie masz za wiele czasu - jakie są 3 najważniejsze powody, dla których warto zostać swoim PR-owcem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
38 Dlaczego konkurencja jest ważna dla Twojego biznesu?
Dlaczego konkurencja jest ważna? Konkurencja jest potrzebna. Dowiedz się, jak możesz skorzystać na jej istnieniu. Jak to zrobić, żeby nie rujnowała Ci  życia i nie odbierała klientów? Jak rozwijać firmę na rynku pełnym konkurencji?
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek