Sprytna kobieca firma

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Ja nazywam się Dagna Banaś a to jest podcast “Sprytna kobieca firma”, o tym jak prowadzić firmę będąc kobietą i nie zwariować. Będzie trochę o marketingu, neuromarketingu i psychologii, będzie o cenach i o tym jak realizować to wszystko, co chciałabyś osiągnąć. Będzie sporo o tym jak funkcjonuje ludzki mózg i jak tą wiedzę możesz i powinnaś wykorzystywać na codzień w swojej firmie.
Data dodania: 2017-09-26 13:12:32
Data aktualizacji: 2018-05-28 05:55:17
Audycji w katalogu: 33
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 4 dni temu
32 Jak napisać artykuł na bloga - kulisy mojego blogowania
W dzisiejszym odcinku dzielę się tym, jak powstają moje blogowe wpisy.  Jest ich już ponad 100, a ten blog w ciągu roku stał się moim głównym źródłem dochodu. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć jak to się dzieje technicznie, że ciągle pojawia się tu coś nowego, jak optymalizuję artykuły, ile czasu zajmuje mi pisanie, i poznać przeróżne inne moje wnioski -zapraszam do posłuchania. Artykuł w wersji tekstowej "Jak napisać artykuł na bloga - moje blogowanie od kuchni" na blogu szczesliwawbiznesie.pl
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
31 Jak odkryć swoje mocne strony i jak je wykorzystać w biznesie - rozmowa z Katarzyną Bieleniewicz
W tym odcinku rozmawiałam z Kasią Bieleniewicz o tym, czym są mocne strony i talenty Gallupa, jak je odkryć i jak można wykorzystać wiedzę o swoich mocnych stronach w życiu i biznesie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
30 Jak ułatwić klientowi podjęcie decyzji
Podejmowanie decyzji to niełatwy proces dla Twojego klienta. W tym odcinku dowiesz się, jakie mechanizmy psychologiczne stoją za tym zjawiskiem, oraz jak możesz zastosować je,  żeby bezboleśnie przeprowadzić klienta przez proces decyzyjny. Jeśli wolisz czytać - artykuł w wersji tekstowej znajdziesz tutaj [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
29 Miękko o kompetencjach - Katarzyna Płuska
W tym odcinku podcastu przyglądamy się kompetencjom miękkim, mówimy o asertywności, komunikacji i jak można je rozwijać.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
28 Jak zostać freelancerem - rozmowa z Agnieszką Skupieńską
Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, żeby zostać freelancerem, w tym odcinku podcastu dowiesz się jak się za to zabrać, jak wygląda typowy dzień freelancera, a także jakie błędy popełniają osoby, które zaczynają swoją karierę jako freelancerzy.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
27 jak znalezc w sobie moc - rozmowa z Magdaleną Rorbach
W tym odcinku Magdalena Rorbach, autorka książki " Masz Tę Moc -21 kroków do poznania nowej siebie" opowiada o tym, jak znalazła w sobie siłę i odwagę, jak pokonała ogromny strach, jak działaniem i ciężką pracą zawalczyła o zdrowie swojej córki. Warto posłuchać, zainspirować się, wyciągnąć z tej rozmowy coś cennego dla siebie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
26 Jak wykorzystac nowe technologie do rozwoju biznesu
Rozmawiałam z Iwoną Gruszką o nowych technologiach w rozwoju biznesu. Z tego odcinka dowiesz się między innymi: - czym jest metodologia lean startup - jak można wykorzystywać techniki lean startup’u do budowania swojego kobiecego biznesu w sieci, tak aby być szczęśliwą a nie sfrustrowaną - dlaczego najpierw trzeba testować, a nie budować i czekać, aż ludzie sami przyjdą - dlaczego klienci nie “walą drzwiami i oknami”, mimo, że zrobiło się “wszystko co możliwe” - jak nawiązywać relację i promować produkt, nawet jeśli jeszcze nie istnieje - jak wykorzystać design thinking w zrozumieniu idealnego klienta i dopasowaniu odpowiednich treści do jego potrzeb, - czy nowe technologie i te techniki są dla kobiet - jak uczyć się narzędzi technologicznych i budować swój biznes bez strachu i przerażen
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
25 produktywnosc w weekend
Kilka wskazówek odnośnie tego, co robić w weekend, żeby w następnym tygodniu działać bardziej efektywnie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zdobyc klientow w branzy beauty
Jeśli działasz w branży beauty z tego odcinak podcastu dowiesz się co jeszcze możesz zrobić, żeby pozyskiwać więcej nowych, stałych i zadowolonych klientek lub klientów. W tym odcinku mówię o: kontakcie z potencjalnymi klientami, strategii błękitnego oceanu, ludzkiej twarzy Twojego biznesu, marketingu online i offline, spójności wizerunkowej i edukacji klientów. Wszystko w dużym skrócie, żeby Cię nie zanudzać, a podsunąć sporo nowych pomysłów, które możesz wykorzystać i przetestować u siebie. Na [link] znajdziesz moją notatkę do tego odcinka.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
23 marketing joint venture w Twojejj firmie
Marketing Joint Venture to ciągle mało popularny w naszym kraju temat.  W tym odcinku podcastu dowiesz się na czym polega i jak możesz wykorzystać go w swojej firmie, żeby łatwiej i szybciej zdobywać nowych klientów. Powiem o wadach i zaletach tej formy rozwijania biznesu, a także podam kilka wskazówek odnośnie tego, czego unikać, jeśli zdecydujesz się na współpracę na zasadach Joint Venture. Na blogu [link] znajdziesz też moją notatkę wizualną do tego odcinka.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
22 - 3 sposoby na potrojenie zyskow w 2018 roku
Jeśli chciałabyś w 2018 roku zarabiać więcej w swojej firmie, w tym odcinku podcastu podam Ci aż 3 sposoby na (przynajmniej) potrojenie zysków. Oczywiście może się okazać, że dzięki ich zastosowaniu Twoje zyski wzrosną tylko 2-krotnie, albo nawet 5-krotnie. Wszystko zależy od Twojej branży oraz od tego, w jaki sposób zrealizujesz to, co Ci podpowiadam. Ważne, żebyś zaczęła je realizować.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
21 jak zdobyc klientow w branzy fitness
W tym odcinku podpowiadam co zrobić, jeśli chcesz pozyskać nowych klientów do klubu fitness. Ale możesz posłuchać także wtedy, kiedy jesteś w zupełnie innej branży, ponieważ te pomysły mogą przydać się także Tobie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
20 - Jak znaleźć i przetestować pomysł na biznes
Pomysł na biznes to niezwykle fascynujący temat. Bo już na tym etapie możemy zagwarantować sobie sukces albo porażkę. Opowiem Ci dzisiaj o kilku sposobach testowania, czy Twój pomysł się przyjmie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
19 - Efekt Ikea w biznesie, czyli jak sprawić, żeby klient chciał zapłacić 5x więcej
Naukowcy zbadali jak sprawić, żeby klienci chcieli zapłacić za jakiś produkt 5-krotnie więcej, uważali go za bardziej wartościowy i cieszyli się z niego. Nazwano to efektem Ikea. Bo to właśnie Ikea z powodzeniem stosuje takie działania od lat. Posłuchaj, jak Ty możesz zastosować te same metody w swojej firmie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
18 - efekt czystej ekspozycji
Efekt czystej ekspozycji to zjawisko, polegające na tym, że im częściej coś (lub kogoś) widzimy, tym bardziej to (go) lubimy. Możesz (i powinnaś) wykorzystywać to zjawisko w swoim biznesie.  Warto jednak znać kilka warunków, które muszą być spełnione, żeby ten efekt pracował na Twoją korzyść.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
17 - 3 grupy klientow
W tym odcinku posłuchasz o tym, ile tak naprawdę klient wie o swoim problemie i o Twoim rozwiązaniu. Okazuje się bowiem, że od tego zależy, jak powinnaś skonstruować i przedstawić mu swoją ofertę. Podzieliłam klientów na 3 grupy: czerwoni, żółci i zieloni.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
16- 1000 pomysow na nowych klientow
Potrzebujesz ciągle nowych klientów? Podpowiem Ci jak ich zdobywać, generując 1000 pomysłów, które możesz wykorzystać kiedy zechcesz.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
15 - worklife balance w Twojej firmie
Czym jest i po co Ci work-life balance? Jak się zabrać za tworzenie tej równowagi w Twoim życiu i biznesie? W tym odcinku podcastu rozkładamy na czynniki pierwsze równowagę i życie idealne - takie, jak chcesz.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Kreatywność w biznesie
Czy wiesz, jak pobudzić swoją kreatywność? Co nauka podpowiada w sprawie kreatywnej pracy? W tym odcinku dziele się sprawdzonymi sposobami, żeby ruszyć z miejsca, kiedy utknęłaś.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
13 - czy jesteś gotowa?
Czy działasz także, kiedy nie czujesz się jeszcze gotowa? A może odkładasz coś ważnego, bo ciągle wydaje Ci się, że to jeszcze nie ten moment?
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek