Margo Leads

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Blog o marketingu internetowym i nowych mediach.
Data dodania: 2017-10-14 13:18:14
Data aktualizacji: 2018-08-20 07:10:12
Audycji w katalogu: 37
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 7 miesięcy temu
#037 Marketing na autopilocie i mapa empatii
W ciągu ostatnich 5 lat liczba 11 razy więcej przedsiębiorstw zaczęło korzystać z automatyzacji marketingu. Nie oznacza to jednak, że każde z nich osiąga ustalone KPI i określony wzrost zysków. Dzieje się to m.in. z powodu braku rozumienia potrzeb klientów i rynku. Zanim odbędzie się wdrożenie skomplikowanego i drogiego oprogramowania należy przemyśleć założenia strategiczne, w… The post #037 Marketing na autopilocie i mapa empatii appeared first on Margo Leads .
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek solowy: Jak zrozumieć potrzeby klientów?
Czy klienci kłamią? (czyli jak zrozumieć potrzeby klientów?) Jeżeli myślisz, że znasz branżę i potrzeby Twoich klientów najlepiej, mylisz się. Spekulacje o potrzebach, pragnieniach i problemach klientów są zwykłym zgadywaniem. Żeby zrozumieć czym żyją klienci niezależnie od Twojej branży, warto zapytać samych klientów. Klienci mogą nie wiedzieć o tym, że mają problem lub odwrotnie mogą znajdować… The post Odcinek solowy: Jak zrozumieć potrzeby klientów? appeared first on Margo Leads .
pobierz 55.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak bezpłatnie wypromować wideo na social mediach?
Zasięgi organiczne na Facebooku Organiczne zasięgi postów fanpage’y na Facebooku zostały drastycznie zmniejszone – za wyświetlenie postu do większej liczby osób należy zapłacić za reklamę. Jednak można skorzystać z niektórych technik, które pomogą dotrzeć do większej liczby osób nie płacąc ani złotówki, wykorzystując wiedzę o działaniu aktualnego algortymu Facebooka. Poniekąd na Facebooku pojawiają się posty wirusowe. Mechanizm… The post Jak bezpłatnie wypromować wideo na social mediach? appeared first on Margo Leads .
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Podcast! Jak go zacząć? (wywiad z Markiem Jankowskim)
Podcast! Jak go zacząć? to odcinek podcastu Margo Leads, gdzie przesłuchasz wywiad z Markiem Jankowskim, prowadzącym kanału podcastowego Mała Wileka Firma. Skąd pojawiła się Mała Wielka Firma? Biznesowy podcast Mała Wielka Firma pojawił się jako jeden z pierwszych na polskiej scenie podcastowej. Początkowo był nagrywany w duecie Marka Jankowskiego z Pawłem Tkaczykiem. Aktualnie Marek nagrywa… The post Podcast! Jak go zacząć? (wywiad z Markiem Jankowskim) appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Copywriting w podróży (wywiad z Kasią Szatyłowicz)
Jak połączyć podróży z pracą? (Copywriting w podróży) W odcinku podcastu “Copywriting w podróży” z Katarzyną Szatyłowicz rozmawiamy o tym, jak można połączyć pracę freelancera z nomadycznym trybem życia. Kasia, podróżniczka, copywriterka, social media manager opowie o tym, jak można zarabiać zdalnie będąc freelancerem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak pracują copywriterzy, jak wygląda ich praca… The post Copywriting w podróży (wywiad z Kasią Szatyłowicz) appeared first on Margo Leads .
pobierz 35.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak budować społeczność wokół bloga?
W tym odcinku podcastu przesłuchasz rozmowę z Andrzejem Tucholskim, blogerem, vlogerem, który jako jeden z pierwszych wszedł na scenę blogową w Polsce, kiedy ta była jeszcze w powijakach. Jeżeli intresuje Cię jaką drogę należy przejść żeby ukazać się na pierwszych miesjcach w rankingach najbardziej wpływowych polskich blogerów, przesłuchaj ten podcast. Andrzej jest inicjatorem wielu projektów, które… The post Jak budować społeczność wokół bloga? appeared first on Margo Leads .
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak wyceniać pracę w branży kreatywnej? – Wywiad z Jackiem Kłosińskim
W wywiadzie Jacek Kłosiński opowie o tym, jak wyceniać pracę w branży kreatywnej. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile kosztuje jedna godzina Twojej pracy, ten odcinek jest lekturą nr 1 dla Ciebie. Od ponad 10 lat Jacek Kłosiński jest aktywny w branży kreatywnej – najpierw jak freelancer projektował graficzną szatę stron internetowych, później – w roli współzałożyciela… The post Jak wyceniać pracę w branży kreatywnej? – Wywiad z Jackiem Kłosińskim appeared first on Margo Leads .
pobierz 61.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak samemu wydać i sprzedać książkę?
Nie potrzebujesz wydawnictwa, żeby wydać własną książkę. Self-publishing może być idealną alternatywą dla autorów, którzy chcą wydać swoje dzieło na własnych warunkach i czerpać większe zyski ze sprzedaży. Wywiad z Kamilą Kruk [link]   Wydając książkę samemu to autor zajmuje zarządzaniem całym projektem – od znalezienia redaktora i korektorów do ustalenia warunków z drukarnią. Wydanie… The post Jak samemu wydać i sprzedać książkę? appeared first on Margo Leads .
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak zarabiać na coachingu?
Gościem tego odcinka jest Radek Budnicki, podcaster z kanału Lepiej Teraz oraz Po Ludzku o Pieniądzach. Opowie o tym, jak wyróżnić się spośród innych ekspertów w Twojej branży i stać się specjalistą lub konsultantem Premium. Oprócz kariery podcastera, Radek prowadzi sesje coachingowe. Mimo to, że w tym odcinku podcastu na markę osobistą patrzymy przez pryzmat… The post Jak zarabiać na coachingu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak zarabiać jako freelancer?
  [link]   Czy freelancerzy zarabiają więcej niż specjaliści na etacie? W wywiadzie z Agnieszką Skupieńską rozbijamy mity związane z freelancingiem, ale również rozmawiamy o zagrożeniach, które stają na drodze początkujących profesjonalistów. Zaleta dla której wielu freelancerów wybiera ten tryb życia jest wolność wyboru miejsca i czasu pracy. Ale czy wszystko jest takie kolorowe –… The post Jak zarabiać jako freelancer? appeared first on Margo Leads .
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak założyć stronę internetową na WordPress?
Z punktu widzenia nowicjusza strony www są bardzo skomplikowane i bez wiedzy informatycznej nie da się tego ugryźć. Początkujący twórcy internetowi myślą, że wykonanie witryny personalnej należy koniecznie zlecić komuś bardziej ogarniętemu w webowych tematach. Bardzo często szukają darmowych rozwiązań, które mają największy mankament – dostawca takiej usługi wyświetla reklamy na Twojej stronie, a Ty… The post Jak założyć stronę internetową na WordPress? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak rozkręcić kanał na YT?
Gościem odcinka “Jak rozkręcić kanał na YT?” jest Vonsky Dreken z Vonsky Channel, który opowie o tym, jak zacząć z vlogowaniem oraz o rozwoju własnego kanału na YouTube’ie liczącego już ponad 15.000 subskrybentów. Podzieli się również przydatnymi wskazówkami dla początkujących twórców, które pomogą w rozwoju i monetyzacji kanału.   [link]   Ślepota banerowa W świecie… The post Jak rozkręcić kanał na YT? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
„Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?”
Gościem odcinka podcastu: „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” jest Blake Wind, menedżer talentów ze Stanów Zjednoczonych. Pomaga młodym profesjonalistom w zaistnieniu online i zdobyciu wymarzonych kontraktów. Stosuje growth hacking do promocji swoich podopiecznych z branży kreatywnej i nie tylko. Blake zwiększa obecność startupów w mediach drukowanych, jak i cyfrowych poprzez budowanie i opowiadanie… The post „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” appeared first on Margo Leads .
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers)
System reklamowy Facebooka pozwala na dotarcie do dowolny grupy odbiorców relatywnie małym kosztem. A sam system jest prosty i intuicyjny, dlatego faktycznie każdy może ustawiać reklamy na Facebooku i docierać do potencjalnych kupców.   Cała prostota Facebooka na tym się kończy. Nie wystarczy wytargetować reklamy i ustawić budżet. Bowiem jest wiele aspektów, które należy uwzględnić zanim… The post Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers) appeared first on Margo Leads .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak pracować zdalnie z plaży?
Robienie zleceń marketingowych bardzo często można łączyć z podróżami, a stała obecność w biurze w niektórych przypadkach nie jest wymagana. Z gościem tego odcinka podcastu, Tomaszem Maciejewskim rozmawiamy o tym, jak zmienić pracę w biurze na pracę zdalną i móc cały czas podróżować. Workation = work + vacation Odbierz listę kontrolną "Jak pracować zdalnie?" * indicates… The post Jak pracować zdalnie z plaży? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak połączyć PR z marketingiem?
„PR poszedł w marketing, marketing poszedł w PR…” – opowiada Michał Maciejewski, założyciel agencji marketingowej Pitted Cherries. Czym właściwie PR różni się od marketingu? Granice między PR i marketingiem coraz bardziej się zacierają – działania PR często wchodzą do symbiozy z działaniami czysto marketingowymi. W uproszczeniu PR skupia się na tworzeniu dobrej opinii o marce… The post Jak połączyć PR z marketingiem? appeared first on Margo Leads .
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż?
Baza mailowa, którą firmy traktują jako kontakty do potencjalnych kupców ich usług i produktów – to nieocenione bogactwo. Wystarczy tylko wykorzystać jej pełny potencjał. Duży fanpage na Facebooku nie gwarantuje sukcesu i możliwości dotarcia do wszystkich fanów. Reguły gry w social mediach często się zmieniają– są obcinane zasięgi, pojawia się coraz to większa konkurencja, która ma bardziej… The post Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż? appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Piękna czy bestia – reklama musi być ładna?
Zastanawiasz się, dlaczego nawet bardzo dobre kreacje reklamowe nie przynoszą pożądanego zwrotu z inwestycji, a „brzydkie” i nieschludne mogą rozhulać nową markę? Marcin Pyszora, dyrektor ds. strategii w VML udziela odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące reklamy dla dużych marek. Przesłuchaj ten podcast. Marcin Pyszora od ponad 10 lat zajmuje się planowaniem strategii komunikacji dla… The post Piękna czy bestia – reklama musi być ładna? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak zarabiać na blogowaniu?
Blog – to nie tylko świetne narzędzie content marketingowe, dzięki któremu Twoja firma odnajdzie się w sieci. To dźwignia, która potrafi rozkręcić biznes, a jeżeli go jeszcze nie masz – zbudować społeczność, której sprzedasz swój produkt czy usługę. Gościem 19. odcinka podcastu jest Agnieszka Zyśk, blogerka z Rytm Klawiatury, która już przez osiem lat zajmuje się blogowaniem.… The post Jak zarabiać na blogowaniu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Czym jest conversational commerce?
Tematem #18 odcinka Start Up My Life jest conversational commerce, pojęcie, które w 2015 roku ukuł Chris Messina (Developer z Google i Uber, odkrywca hashtagu). O sztucznej inteligencji, m.in. o botach opowie Adrian Milnikiel, przedsiębiorca, Head of Growth w Startup Spark (akceleratora startupów działającego w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej). Zajmuje się sztuczną inteligencją i neurobiologią. Angażuje się… The post Czym jest conversational commerce? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek