Margo Leads

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Blog o marketingu internetowym i nowych mediach.
Data dodania: 2017-10-14 13:18:14
Data aktualizacji: 2017-11-23 19:10:08
Audycji w katalogu: 29
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
Jak zarabiać na coachingu?
Gościem tego odcinka jest Radek Budnicki, podcaster z kanału Lepiej Teraz oraz Po Ludzku o Pieniądzach. Opowie o tym, jak wyróżnić się spośród innych ekspertów w Twojej branży i stać się specjalistą lub konsultantem Premium. Oprócz kariery podcastera, Radek prowadzi sesje coachingowe. Mimo to, że w tym odcinku podcastu na markę osobistą patrzymy przez pryzmat… The post Jak zarabiać na coachingu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Jak zarabiać jako freelancer?
  [link]   Czy freelancerzy zarabiają więcej niż specjaliści na etacie? W wywiadzie z Agnieszką Skupieńską rozbijamy mity związane z freelancingiem, ale również rozmawiamy o zagrożeniach, które stają na drodze początkujących profesjonalistów. Zaleta dla której wielu freelancerów wybiera ten tryb życia jest wolność wyboru miejsca i czasu pracy. Ale czy wszystko jest takie kolorowe –… The post Jak zarabiać jako freelancer? appeared first on Margo Leads .
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Jak założyć stronę internetową na WordPress?
Z punktu widzenia nowicjusza strony www są bardzo skomplikowane i bez wiedzy informatycznej nie da się tego ugryźć. Początkujący twórcy internetowi myślą, że wykonanie witryny personalnej należy koniecznie zlecić komuś bardziej ogarniętemu w webowych tematach. Bardzo często szukają darmowych rozwiązań, które mają największy mankament – dostawca takiej usługi wyświetla reklamy na Twojej stronie, a Ty… The post Jak założyć stronę internetową na WordPress? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Jak rozkręcić kanał na YT?
Gościem odcinka “Jak rozkręcić kanał na YT?” jest Vonsky Dreken z Vonsky Channel, który opowie o tym, jak zacząć z vlogowaniem oraz o rozwoju własnego kanału na YouTube’ie liczącego już ponad 15.000 subskrybentów. Podzieli się również przydatnymi wskazówkami dla początkujących twórców, które pomogą w rozwoju i monetyzacji kanału.   [link]   Ślepota banerowa W świecie… The post Jak rozkręcić kanał na YT? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
„Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?”
Gościem odcinka podcastu: „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” jest Blake Wind, menedżer talentów ze Stanów Zjednoczonych. Pomaga młodym profesjonalistom w zaistnieniu online i zdobyciu wymarzonych kontraktów. Stosuje growth hacking do promocji swoich podopiecznych z branży kreatywnej i nie tylko. Blake zwiększa obecność startupów w mediach drukowanych, jak i cyfrowych poprzez budowanie i opowiadanie… The post „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” appeared first on Margo Leads .
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers)
System reklamowy Facebooka pozwala na dotarcie do dowolny grupy odbiorców relatywnie małym kosztem. A sam system jest prosty i intuicyjny, dlatego faktycznie każdy może ustawiać reklamy na Facebooku i docierać do potencjalnych kupców.   Cała prostota Facebooka na tym się kończy. Nie wystarczy wytargetować reklamy i ustawić budżet. Bowiem jest wiele aspektów, które należy uwzględnić zanim… The post Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers) appeared first on Margo Leads .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak pracować zdalnie z plaży?
Robienie zleceń marketingowych bardzo często można łączyć z podróżami, a stała obecność w biurze w niektórych przypadkach nie jest wymagana. Z gościem tego odcinka podcastu, Tomaszem Maciejewskim rozmawiamy o tym, jak zmienić pracę w biurze na pracę zdalną i móc cały czas podróżować. Workation = work + vacation Odbierz listę kontrolną "Jak pracować zdalnie?" * indicates… The post Jak pracować zdalnie z plaży? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak połączyć PR z marketingiem?
„PR poszedł w marketing, marketing poszedł w PR…” – opowiada Michał Maciejewski, założyciel agencji marketingowej Pitted Cherries. Czym właściwie PR różni się od marketingu? Granice między PR i marketingiem coraz bardziej się zacierają – działania PR często wchodzą do symbiozy z działaniami czysto marketingowymi. W uproszczeniu PR skupia się na tworzeniu dobrej opinii o marce… The post Jak połączyć PR z marketingiem? appeared first on Margo Leads .
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż?
Baza mailowa, którą firmy traktują jako kontakty do potencjalnych kupców ich usług i produktów – to nieocenione bogactwo. Wystarczy tylko wykorzystać jej pełny potencjał. Duży fanpage na Facebooku nie gwarantuje sukcesu i możliwości dotarcia do wszystkich fanów. Reguły gry w social mediach często się zmieniają– są obcinane zasięgi, pojawia się coraz to większa konkurencja, która ma bardziej… The post Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż? appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Piękna czy bestia – reklama musi być ładna?
Zastanawiasz się, dlaczego nawet bardzo dobre kreacje reklamowe nie przynoszą pożądanego zwrotu z inwestycji, a „brzydkie” i nieschludne mogą rozhulać nową markę? Marcin Pyszora, dyrektor ds. strategii w VML udziela odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące reklamy dla dużych marek. Przesłuchaj ten podcast. Marcin Pyszora od ponad 10 lat zajmuje się planowaniem strategii komunikacji dla… The post Piękna czy bestia – reklama musi być ładna? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarabiać na blogowaniu?
Blog – to nie tylko świetne narzędzie content marketingowe, dzięki któremu Twoja firma odnajdzie się w sieci. To dźwignia, która potrafi rozkręcić biznes, a jeżeli go jeszcze nie masz – zbudować społeczność, której sprzedasz swój produkt czy usługę. Gościem 19. odcinka podcastu jest Agnieszka Zyśk, blogerka z Rytm Klawiatury, która już przez osiem lat zajmuje się blogowaniem.… The post Jak zarabiać na blogowaniu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Czym jest conversational commerce?
Tematem #18 odcinka Start Up My Life jest conversational commerce, pojęcie, które w 2015 roku ukuł Chris Messina (Developer z Google i Uber, odkrywca hashtagu). O sztucznej inteligencji, m.in. o botach opowie Adrian Milnikiel, przedsiębiorca, Head of Growth w Startup Spark (akceleratora startupów działającego w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej). Zajmuje się sztuczną inteligencją i neurobiologią. Angażuje się… The post Czym jest conversational commerce? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak sprzedawać w sektorze B2B dzięki reklamom na Facebooku?
Reklama na FB bardziej się kojarzy z promocją produktów i usług, kierowanych do konsumentów. Nie mniej jednak jest to również świetny kanał do targetowania firm, a szczególnie osób, które w tych firmach decydują o zakupie lub zamówieniu uslugi/produktu. Wydałoby się, że reklama na FB jest mniej skuteczna w sektorze B2B, bo przecież ciężko jest przekonać… The post Jak sprzedawać w sektorze B2B dzięki reklamom na Facebooku? appeared first on Margo Leads .
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SEO – to nie Czarna Magia (Jak Pozycjonować Stronę?)
Gościem podcastu Start Up My Life jest Łukasz Żelezny, który specjalizuje się w optymalizacji stron pod kątem SEO, jest również ekspertem od social mediów. Łukasz mieszka i pracuje we Wielkiej Brytanii. W firmie uSwitch kieruje zespołem ruchu organicznego. Mimo to, że jego kariera zawodowa rozwijała się na Wyspach, lubi często wracać do Polski oraz podróżować po… The post SEO – to nie Czarna Magia (Jak Pozycjonować Stronę?) appeared first on Margo Leads .
pobierz 60.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak zautomatyzować marketing i sprzedaż w polskim startupie?
Damian Strzelczyk, współzałożyciel Start Up Academy i platformy mobilnej Tutlo opowie, jak prowadzić działania marketingowe w początkowej fazie rozwoju startupu. Z podcastu dowiesz się o tym, jak wygląda marketing od kuchni w Tutlo, startupie który oferuje lekcje angielskiego z native speakerami z każdego miejsca na Ziemi. Z sukcesem wszedł na rynek krajowy i planuje ekspansję… The post Jak zautomatyzować marketing i sprzedaż w polskim startupie? appeared first on Margo Leads .
pobierz 30.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak tworzyć skuteczne reklamy na FB?
Stworzenie skutecznej reklamy na Facebooku wymaga nie tylko wiedzy, lecz również doświadczenia, które pojawia się po wielokrotnym testowaniu i prowadzeniu kampanii. Do tego odcinka zaprosiłam osobę, która reklamy na Facebooku tworzy od pięciu lat, a na swoim rachunku ma już ponad 4000 reklam. Opowie m.in. o tym, jak zaprojektować skuteczną reklamę na FB, jak testować różne kreacje i… The post Jak tworzyć skuteczne reklamy na FB? appeared first on Margo Leads .
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak znaleźć klientów i nie tylko na platformie LinkedIn?
Facebook jest traktowany jako panaceum na promocję każdego biznesu, a szkolenia z reklam na Facebooku rozchodzą się jak gorące bułeczki. Natomiast LinkedIn dla wielu osób i firm pozostaje czarną magią. Przynajmniej jeszcze wiele ekspertów nie wie o skarbach, które kryją się w sieci kontaktów na platformie, często nazywanej wielką imprezą profesjonalistów. Gościem 14. odcinka podcastu jest… The post Jak znaleźć klientów i nie tylko na platformie LinkedIn? appeared first on Margo Leads .
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak opowiedzieć historię o marce?
Gościem #012 SML „Jak opowiedzieć historię o marce?” jest trener biznesu Marta Idczak. Prowadzi warsztaty ze storytellingu, stacjonarnie, jak i online. Swoich kursantów gości na statku ST-38. Tam uczy opowiadania historii o marce personalnej i firmie. Marta używa narracji, która uwalnia potencjał do storytellingu. Skupia się przede wszystkim na kanałach social media. Bo tam są… The post Jak opowiedzieć historię o marce? appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Strategia komunikacji marki. Dlaczego warto?
W 11. odcinku podcastu SUML rozmawiamy o strategii w reklamie. Gościem jest Albert Stęclik, który specjalizuje się w wypracowaniu efektywnych strategii dla marek. Dobre pomysły na reklamę uważa za najdroższą walutą. Odpowiadam za to, żeby działania komunikacyjne marki były efektywne. Zanim założył agencję reklamową Dziadek do Orzechów, pracował dla dużych agencji reklamowych w Polsce i… The post Strategia komunikacji marki. Dlaczego warto? appeared first on Margo Leads .
pobierz 62.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak wypromować startup za pomocą marki osobistej?
  W dziesiątym odcinku podcastu Start Up My Life dowiesz się o tym, jak skutecznie wypromować startup przez stworzenie mocnej marki osobistej. Do rozmowy zaprosiłam Anetę Siejkę, mediowego eksperta, mentora i wykładowcę. Jest związana z branżą od 2004 r. Zdobyła doświadczenie w domach mediowych Startcom Media i OMD Poland. Tam odpowiadała za projekty m.in: The Coca… The post Jak wypromować startup za pomocą marki osobistej? appeared first on Margo Leads .
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek