Margo Leads

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Blog o marketingu internetowym i nowych mediach.
Data dodania: 2017-10-14 13:18:14
Data aktualizacji: 2018-10-24 00:15:14
Audycji w katalogu: 37
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 9 miesięcy temu
#037 Marketing na autopilocie i mapa empatii
W ciągu ostatnich 5 lat liczba 11 razy więcej przedsiębiorstw zaczęło korzystać z automatyzacji marketingu. Nie oznacza to jednak, że każde z nich osiąga ustalone KPI i określony wzrost zysków. Dzieje się to m.in. z powodu braku rozumienia potrzeb klientów i rynku. Zanim odbędzie się wdrożenie skomplikowanego i drogiego oprogramowania należy przemyśleć założenia strategiczne, w… The post #037 Marketing na autopilocie i mapa empatii appeared first on Margo Leads .
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Odcinek solowy: Jak zrozumieć potrzeby klientów?
Czy klienci kłamią? (czyli jak zrozumieć potrzeby klientów?) Jeżeli myślisz, że znasz branżę i potrzeby Twoich klientów najlepiej, mylisz się. Spekulacje o potrzebach, pragnieniach i problemach klientów są zwykłym zgadywaniem. Żeby zrozumieć czym żyją klienci niezależnie od Twojej branży, warto zapytać samych klientów. Klienci mogą nie wiedzieć o tym, że mają problem lub odwrotnie mogą znajdować… The post Odcinek solowy: Jak zrozumieć potrzeby klientów? appeared first on Margo Leads .
pobierz 55.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak bezpłatnie wypromować wideo na social mediach?
Zasięgi organiczne na Facebooku Organiczne zasięgi postów fanpage’y na Facebooku zostały drastycznie zmniejszone – za wyświetlenie postu do większej liczby osób należy zapłacić za reklamę. Jednak można skorzystać z niektórych technik, które pomogą dotrzeć do większej liczby osób nie płacąc ani złotówki, wykorzystując wiedzę o działaniu aktualnego algortymu Facebooka. Poniekąd na Facebooku pojawiają się posty wirusowe. Mechanizm… The post Jak bezpłatnie wypromować wideo na social mediach? appeared first on Margo Leads .
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Podcast! Jak go zacząć? (wywiad z Markiem Jankowskim)
Podcast! Jak go zacząć? to odcinek podcastu Margo Leads, gdzie przesłuchasz wywiad z Markiem Jankowskim, prowadzącym kanału podcastowego Mała Wileka Firma. Skąd pojawiła się Mała Wielka Firma? Biznesowy podcast Mała Wielka Firma pojawił się jako jeden z pierwszych na polskiej scenie podcastowej. Początkowo był nagrywany w duecie Marka Jankowskiego z Pawłem Tkaczykiem. Aktualnie Marek nagrywa… The post Podcast! Jak go zacząć? (wywiad z Markiem Jankowskim) appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Copywriting w podróży (wywiad z Kasią Szatyłowicz)
Jak połączyć podróży z pracą? (Copywriting w podróży) W odcinku podcastu “Copywriting w podróży” z Katarzyną Szatyłowicz rozmawiamy o tym, jak można połączyć pracę freelancera z nomadycznym trybem życia. Kasia, podróżniczka, copywriterka, social media manager opowie o tym, jak można zarabiać zdalnie będąc freelancerem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak pracują copywriterzy, jak wygląda ich praca… The post Copywriting w podróży (wywiad z Kasią Szatyłowicz) appeared first on Margo Leads .
pobierz 35.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak budować społeczność wokół bloga?
W tym odcinku podcastu przesłuchasz rozmowę z Andrzejem Tucholskim, blogerem, vlogerem, który jako jeden z pierwszych wszedł na scenę blogową w Polsce, kiedy ta była jeszcze w powijakach. Jeżeli intresuje Cię jaką drogę należy przejść żeby ukazać się na pierwszych miesjcach w rankingach najbardziej wpływowych polskich blogerów, przesłuchaj ten podcast. Andrzej jest inicjatorem wielu projektów, które… The post Jak budować społeczność wokół bloga? appeared first on Margo Leads .
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak wyceniać pracę w branży kreatywnej? – Wywiad z Jackiem Kłosińskim
W wywiadzie Jacek Kłosiński opowie o tym, jak wyceniać pracę w branży kreatywnej. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile kosztuje jedna godzina Twojej pracy, ten odcinek jest lekturą nr 1 dla Ciebie. Od ponad 10 lat Jacek Kłosiński jest aktywny w branży kreatywnej – najpierw jak freelancer projektował graficzną szatę stron internetowych, później – w roli współzałożyciela… The post Jak wyceniać pracę w branży kreatywnej? – Wywiad z Jackiem Kłosińskim appeared first on Margo Leads .
pobierz 61.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak samemu wydać i sprzedać książkę?
Nie potrzebujesz wydawnictwa, żeby wydać własną książkę. Self-publishing może być idealną alternatywą dla autorów, którzy chcą wydać swoje dzieło na własnych warunkach i czerpać większe zyski ze sprzedaży. Wywiad z Kamilą Kruk [link]   Wydając książkę samemu to autor zajmuje zarządzaniem całym projektem – od znalezienia redaktora i korektorów do ustalenia warunków z drukarnią. Wydanie… The post Jak samemu wydać i sprzedać książkę? appeared first on Margo Leads .
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak zarabiać na coachingu?
Gościem tego odcinka jest Radek Budnicki, podcaster z kanału Lepiej Teraz oraz Po Ludzku o Pieniądzach. Opowie o tym, jak wyróżnić się spośród innych ekspertów w Twojej branży i stać się specjalistą lub konsultantem Premium. Oprócz kariery podcastera, Radek prowadzi sesje coachingowe. Mimo to, że w tym odcinku podcastu na markę osobistą patrzymy przez pryzmat… The post Jak zarabiać na coachingu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak zarabiać jako freelancer?
  [link]   Czy freelancerzy zarabiają więcej niż specjaliści na etacie? W wywiadzie z Agnieszką Skupieńską rozbijamy mity związane z freelancingiem, ale również rozmawiamy o zagrożeniach, które stają na drodze początkujących profesjonalistów. Zaleta dla której wielu freelancerów wybiera ten tryb życia jest wolność wyboru miejsca i czasu pracy. Ale czy wszystko jest takie kolorowe –… The post Jak zarabiać jako freelancer? appeared first on Margo Leads .
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Jak założyć stronę internetową na WordPress?
Z punktu widzenia nowicjusza strony www są bardzo skomplikowane i bez wiedzy informatycznej nie da się tego ugryźć. Początkujący twórcy internetowi myślą, że wykonanie witryny personalnej należy koniecznie zlecić komuś bardziej ogarniętemu w webowych tematach. Bardzo często szukają darmowych rozwiązań, które mają największy mankament – dostawca takiej usługi wyświetla reklamy na Twojej stronie, a Ty… The post Jak założyć stronę internetową na WordPress? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Jak rozkręcić kanał na YT?
Gościem odcinka “Jak rozkręcić kanał na YT?” jest Vonsky Dreken z Vonsky Channel, który opowie o tym, jak zacząć z vlogowaniem oraz o rozwoju własnego kanału na YouTube’ie liczącego już ponad 15.000 subskrybentów. Podzieli się również przydatnymi wskazówkami dla początkujących twórców, które pomogą w rozwoju i monetyzacji kanału.   [link]   Ślepota banerowa W świecie… The post Jak rozkręcić kanał na YT? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
„Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?”
Gościem odcinka podcastu: „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” jest Blake Wind, menedżer talentów ze Stanów Zjednoczonych. Pomaga młodym profesjonalistom w zaistnieniu online i zdobyciu wymarzonych kontraktów. Stosuje growth hacking do promocji swoich podopiecznych z branży kreatywnej i nie tylko. Blake zwiększa obecność startupów w mediach drukowanych, jak i cyfrowych poprzez budowanie i opowiadanie… The post „Jak zdobyć publiczność (i klientów) opowiadając historie?” appeared first on Margo Leads .
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers)
System reklamowy Facebooka pozwala na dotarcie do dowolny grupy odbiorców relatywnie małym kosztem. A sam system jest prosty i intuicyjny, dlatego faktycznie każdy może ustawiać reklamy na Facebooku i docierać do potencjalnych kupców.   Cała prostota Facebooka na tym się kończy. Nie wystarczy wytargetować reklamy i ustawić budżet. Bowiem jest wiele aspektów, które należy uwzględnić zanim… The post Kiedy reklama nie sprzedaje? Rozmowa z Franciszkiem Georgiewym (Social Tigers) appeared first on Margo Leads .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak pracować zdalnie z plaży?
Robienie zleceń marketingowych bardzo często można łączyć z podróżami, a stała obecność w biurze w niektórych przypadkach nie jest wymagana. Z gościem tego odcinka podcastu, Tomaszem Maciejewskim rozmawiamy o tym, jak zmienić pracę w biurze na pracę zdalną i móc cały czas podróżować. Workation = work + vacation Odbierz listę kontrolną "Jak pracować zdalnie?" * indicates… The post Jak pracować zdalnie z plaży? appeared first on Margo Leads .
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak połączyć PR z marketingiem?
„PR poszedł w marketing, marketing poszedł w PR…” – opowiada Michał Maciejewski, założyciel agencji marketingowej Pitted Cherries. Czym właściwie PR różni się od marketingu? Granice między PR i marketingiem coraz bardziej się zacierają – działania PR często wchodzą do symbiozy z działaniami czysto marketingowymi. W uproszczeniu PR skupia się na tworzeniu dobrej opinii o marce… The post Jak połączyć PR z marketingiem? appeared first on Margo Leads .
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż?
Baza mailowa, którą firmy traktują jako kontakty do potencjalnych kupców ich usług i produktów – to nieocenione bogactwo. Wystarczy tylko wykorzystać jej pełny potencjał. Duży fanpage na Facebooku nie gwarantuje sukcesu i możliwości dotarcia do wszystkich fanów. Reguły gry w social mediach często się zmieniają– są obcinane zasięgi, pojawia się coraz to większa konkurencja, która ma bardziej… The post Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż? appeared first on Margo Leads .
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Piękna czy bestia – reklama musi być ładna?
Zastanawiasz się, dlaczego nawet bardzo dobre kreacje reklamowe nie przynoszą pożądanego zwrotu z inwestycji, a „brzydkie” i nieschludne mogą rozhulać nową markę? Marcin Pyszora, dyrektor ds. strategii w VML udziela odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące reklamy dla dużych marek. Przesłuchaj ten podcast. Marcin Pyszora od ponad 10 lat zajmuje się planowaniem strategii komunikacji dla… The post Piękna czy bestia – reklama musi być ładna? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak zarabiać na blogowaniu?
Blog – to nie tylko świetne narzędzie content marketingowe, dzięki któremu Twoja firma odnajdzie się w sieci. To dźwignia, która potrafi rozkręcić biznes, a jeżeli go jeszcze nie masz – zbudować społeczność, której sprzedasz swój produkt czy usługę. Gościem 19. odcinka podcastu jest Agnieszka Zyśk, blogerka z Rytm Klawiatury, która już przez osiem lat zajmuje się blogowaniem.… The post Jak zarabiać na blogowaniu? appeared first on Margo Leads .
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Czym jest conversational commerce?
Tematem #18 odcinka Start Up My Life jest conversational commerce, pojęcie, które w 2015 roku ukuł Chris Messina (Developer z Google i Uber, odkrywca hashtagu). O sztucznej inteligencji, m.in. o botach opowie Adrian Milnikiel, przedsiębiorca, Head of Growth w Startup Spark (akceleratora startupów działającego w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej). Zajmuje się sztuczną inteligencją i neurobiologią. Angażuje się… The post Czym jest conversational commerce? appeared first on Margo Leads .
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek