Lewym Okiem

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Audycja lewym okiem.
Data dodania: 2017-10-14 13:45:58
Data aktualizacji: 2018-11-21 08:15:14
Audycji w katalogu: 38
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
Lewym Okiem – Lewackie podróże
Premierowo Błażej zaczyna codwutygodniowy cykl audycji podróżniczych, w których chce przybliżyć dzięki sobie i gościom mniej oczywiste kierunki podróżowania. Dziś sam Blazej opowiada o Bośni i jego podróżach do niej. Może za długo się rozwlekł z pierwszym wypadem i mogło … CZYTAJ
pobierz 70.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Lewym Okiem – Rojava – kurdyjska utopia
Dziś wreszcie na temat. O lewicowej utopii na terenach północnej Turcji. Utopii atakowanej przez najemne amerykańskie oddziały ISIS, ostatnio najechanej przez Tureckie czołgi, ale cały czas się broniącej. Broniącej demokracji, spółdzielczości, różnych praw kobiet I grup etnicznych żyjących na tym … CZYTAJ
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Lewym okiem – Równość wyników
Rozważania o tym, czy nierówności społeczne są zagrożeniem i dlaczego przez to potrzebne jest wyrównanie poziomu społeczeństw. Niestety, dyskusja zeszła na narzekanie na socjal w Polsce i nic dobrego z tego nie wyniknęło, więc trzeba będzie nagrać ciąg dalszy.
pobierz 68.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Lewym Okiem – American Dream vs Europejski realpolitik
Błażej z Maciejem żeglarzem rozważa różnice miedzy dwoma koncepcjami państwowości. Amerykańską wolnością a europejskim pragmatyzmem.
pobierz 81.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Lewym Okiem – Patriarchat
Patriarchat istniejący w naszym społeczeństwie. Czy jest to wymysł lewactwa I marksizmu kulturowego – jak twierdzi celebryta prawicy Peterson, czy jednak jest coś na rzeczy i postawy te są obecne w społeczeństwie, mimo równości de iure.
pobierz 69.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lewym Okiem – Wojna Idei w Nocnym Radiu
Po Tow Michale gościmy następnego Youtubera, prowadzącego kanał Wojna Idei, miłośnika twórczosci Jordana Petersona. Niestety o tego ostatniego nie było czasu się zapytać.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lewym Okiem – Tow. Michał Nowacki
Pierwszy raz już w roli ojca nadaje Błażej. A na antenie prawdziwy komunista i youtuber, prosto z Paryża, towarzysz Michał i bardzo kontrowersyjna rozmowa.
pobierz 143.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Lewym Okiem – Moralność
Z pewnymi problemami technicznym i poniekąd słuszną, ostrą reprymendą od Jacka Blachy – o tym, czym jest moralność w dzisiejszym świecie oraz o tym, jak konserwatyzm zaczyna opanowywać świat.
pobierz 185.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lewym Okiem – Sztuka podróżowania
Tym razem lewacko, ale bez polityki. Błażej opowiada o swoich pierwszych podróżach na Bałkany, jednak dzwoniący zmienili temat na marudzenie o służbie zdrowia i chorobach, jak stare ramole.
pobierz 212.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lewym okiem – Lewak w Izraelu
O karierze słowa lewak w Izraelu i podobieństwach w sytuacji politycznej w tym kraju do Polski, a w międzyczasie zadzwonił kraw… Blacha ! I miało być luźniej. wiec słucham tego apelu
pobierz 255.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lewym okiem – o Zenonie przez Zenona
Błażej używa argumentów ad zenonum, i o dziwo zgodził się z nim na koniec. bo świat nie jest prosty i nie jest czarno-biały. Patologia transformacji, a skończyło się na dyskusji z Etamem na temat cen w Niemczech i w Polsce. … CZYTAJ
pobierz 316.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lewym Okiem – Szary świat
Błażej powtarza się, tłumacząc przyczyny kryzysu w Wenezueli. Jednak jak zwykle alter ego Błażeja nie daje mu skończyć I pojawia się Zenon. I Błażej stara się udowodnić, że świat nie jest czarno-biały. Kończymy tradycyjną wymianą poglądów z Wodzem.
pobierz 241.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lewym Okiem – Akap w praktyce
Błażej opowiada o państwach upadłych ale w międzyczasie pojawia się Zenon. Wiec dyskusja schodzi na marksizm kulturowy uchodźców i wszystkie fobie wobec świata szeroko pojętego tzw. Zachodu. Oraz wędrówka ludów.
pobierz 212.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lewym Okiem – selfie z Kimem
Błażej jednak zostaje i rozprawia z Zenonem o geopolityce hipokryzji USA i Azji. A miedzy wszystkim jest 90 rocznica urodzin wielkiego rewolucjonisty – Che.
pobierz 228.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lewym Okiem – Ostatnia audycja Błażeja
Ostatnia audycja lewaka! Było coś o problemach lewicy, urodzinach Marksa i IPN ale podobno lewak namawiał do strzelania, wiec nie będzie już lewackiego głosu na antenie Nocnego Radia. Dzięki za rok spędzony razem, lubiłem Was, było świetnie! Good night and … CZYTAJ
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lewym okiem – Po ludzku lewym okiem
Amerykanie przygotowują się do wojny z Rosją i już okupują polskie granice. Tartak pośrodku drogi i dziwna logika Janusza biznesu, oraz chora walka władzy z dziadkiem Marksem i urojonymi wrogami. Błażej serwuje cotygodniową dawkę głosu żydokomuny.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lewym Okiem – powrót Błażeja z Chin
Błażej wrócił z audycjami, gdyż juz jest w Europie. Potrzeba był goszczącym z powodów technicznych. Pogadaliśmy trochę o wrażeniach z podróży, oraz z Wodzem o autach elektrycznych i ich infrastrukturze.
pobierz 101.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lewym Okiem – Nikaragua relacja bezpośrednia
Audycja w języku angielskim. Dziś Błażej połączył się bezpośrednio ze stolicą Nikaragui. Dwóch studentów opowiada o sytuacji w ich kraju, czyli rodzącej się tam dyktaturze, strachu w jakim żyją, morderstwach i autorytarnej władzy. Pierwszy raz w historii Nocnego Radia połączenie … CZYTAJ
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lewym Okiem – Gentryfikacja po lewacku
Błażej jedzie do Chin zmieniać status cywilny. A poza tym znów dyskusja z Wudzem o wolnym rynku ale dużo o edukacji i jej systemie. Było też o podatkach. Samo lewaczenie.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lewym Okiem – Wybory w Brazylii, ataki w Syrii
Błażej opowiada o sytuacji na świecie. Bulwersuje się zachowaniem IPN. Na koniec wreszcie zadzwonili słuchacze i wynikła jakaś mniej lub bardziej konstruktywna dyskusja na temat socjalu na zachodzie.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek