Lewym Okiem

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Audycja lewym okiem.
Data dodania: 2017-10-14 13:45:58
Data aktualizacji: 2020-07-10 02:05:15
Audycji w katalogu: 44
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Lewym Okiem – Narodziny nowego porządku
Audycja w której dowiadujemy się, że w USA nie zniszczono żadnych małych sklepów rodzinnych oraz nie pobito ani nie zabito żadnych niewinnych osób (jedyną niewinną osobą był rzecz jasna jegomość z wyrokami na koncie i tablicą mendelejewa we krwi). Błażej … CZYTAJ
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Nocny Marek – Pandemia dobrobytu
Krawiec, Potrzeba oraz słuchacze żywo dyskutują na tematy związane z ogłoszoną przez WHO pandemią ‚dobrobytu’. Zmęczeni tematem – nie szczędzą dygresji. Niestety, od tematu dobrobytu nie da się uciec i raz po raz do niego wracają. Wydanie Nocnego Marka w … CZYTAJ
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Nowy Rok
Pierwszy raz w 2019 Błażej opowiada o odpowiedzialności za tragedię w Koszalinie, aferze z Glapińskim, kryzysie rządowym w USA i takich tam.
pobierz 62.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym okiem – Żółte kamizelki
Dziś na antenie Tow. Michał, który jest naocznym świadkiem protestów i starć żółtych kamizelek. Albo może nowej rewolucji, która zmieni numerek na kolejny republiki francuskiej.
pobierz 83.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewe podróże – moja Nadrenia
Premierowo Błażej przeniósł się na piąteczek, piątunio, ze względów rodzinnych. Opowiada o Nadrenii i okolicach, w których przyszło mu żyć. W powszechnej świadomości rejon znany szerzej w kontekście turystyki, jednak rejon ciekawy i warty do polecenia na weekendowe wypady z … CZYTAJ
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Równanie wyników cz. 2
Dziś politycznie, zgodnie z dwutygodniowym cyklem podróże/polityka. Jako ze ostatnio temat był nośny i wywołał dużo komentarzy, kontynuujemy. Czy warto wyrównywać społeczeństwa, gdyż równych szans jednostki nie mają? Tym razem udało się dotrzeć do meritum, zachęcam jednak do dzwonienia następnymi … CZYTAJ
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Lewackie podróże
Premierowo Błażej zaczyna codwutygodniowy cykl audycji podróżniczych, w których chce przybliżyć dzięki sobie i gościom mniej oczywiste kierunki podróżowania. Dziś sam Blazej opowiada o Bośni i jego podróżach do niej. Może za długo się rozwlekł z pierwszym wypadem i mogło … CZYTAJ
pobierz 70.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Rojava – kurdyjska utopia
Dziś wreszcie na temat. O lewicowej utopii na terenach północnej Turcji. Utopii atakowanej przez najemne amerykańskie oddziały ISIS, ostatnio najechanej przez Tureckie czołgi, ale cały czas się broniącej. Broniącej demokracji, spółdzielczości, różnych praw kobiet I grup etnicznych żyjących na tym … CZYTAJ
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym okiem – Równość wyników
Rozważania o tym, czy nierówności społeczne są zagrożeniem i dlaczego przez to potrzebne jest wyrównanie poziomu społeczeństw. Niestety, dyskusja zeszła na narzekanie na socjal w Polsce i nic dobrego z tego nie wyniknęło, więc trzeba będzie nagrać ciąg dalszy.
pobierz 68.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – American Dream vs Europejski realpolitik
Błażej z Maciejem żeglarzem rozważa różnice miedzy dwoma koncepcjami państwowości. Amerykańską wolnością a europejskim pragmatyzmem.
pobierz 81.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Patriarchat
Patriarchat istniejący w naszym społeczeństwie. Czy jest to wymysł lewactwa I marksizmu kulturowego – jak twierdzi celebryta prawicy Peterson, czy jednak jest coś na rzeczy i postawy te są obecne w społeczeństwie, mimo równości de iure.
pobierz 69.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Wojna Idei w Nocnym Radiu
Po Tow Michale gościmy następnego Youtubera, prowadzącego kanał Wojna Idei, miłośnika twórczosci Jordana Petersona. Niestety o tego ostatniego nie było czasu się zapytać.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Tow. Michał Nowacki
Pierwszy raz już w roli ojca nadaje Błażej. A na antenie prawdziwy komunista i youtuber, prosto z Paryża, towarzysz Michał i bardzo kontrowersyjna rozmowa.
pobierz 143.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Moralność
Z pewnymi problemami technicznym i poniekąd słuszną, ostrą reprymendą od Jacka Blachy – o tym, czym jest moralność w dzisiejszym świecie oraz o tym, jak konserwatyzm zaczyna opanowywać świat.
pobierz 185.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Sztuka podróżowania
Tym razem lewacko, ale bez polityki. Błażej opowiada o swoich pierwszych podróżach na Bałkany, jednak dzwoniący zmienili temat na marudzenie o służbie zdrowia i chorobach, jak stare ramole.
pobierz 212.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym okiem – Lewak w Izraelu
O karierze słowa lewak w Izraelu i podobieństwach w sytuacji politycznej w tym kraju do Polski, a w międzyczasie zadzwonił kraw… Blacha ! I miało być luźniej. wiec słucham tego apelu
pobierz 255.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym okiem – o Zenonie przez Zenona
Błażej używa argumentów ad zenonum, i o dziwo zgodził się z nim na koniec. bo świat nie jest prosty i nie jest czarno-biały. Patologia transformacji, a skończyło się na dyskusji z Etamem na temat cen w Niemczech i w Polsce. … CZYTAJ
pobierz 316.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Szary świat
Błażej powtarza się, tłumacząc przyczyny kryzysu w Wenezueli. Jednak jak zwykle alter ego Błażeja nie daje mu skończyć I pojawia się Zenon. I Błażej stara się udowodnić, że świat nie jest czarno-biały. Kończymy tradycyjną wymianą poglądów z Wodzem.
pobierz 241.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – Akap w praktyce
Błażej opowiada o państwach upadłych ale w międzyczasie pojawia się Zenon. Wiec dyskusja schodzi na marksizm kulturowy uchodźców i wszystkie fobie wobec świata szeroko pojętego tzw. Zachodu. Oraz wędrówka ludów.
pobierz 212.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lewym Okiem – selfie z Kimem
Błażej jednak zostaje i rozprawia z Zenonem o geopolityce hipokryzji USA i Azji. A miedzy wszystkim jest 90 rocznica urodzin wielkiego rewolucjonisty – Che.
pobierz 228.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek