Second Hand News

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Polityka jest nudna i niezrozumiała, ale nie z Second Hand News! Nasz podcast, przybliży Wam najważniejsze wydarzenia i świat polityki. Nagrywamy dwa programy. Jeden to po prostu Second Hand News, który możecie słuchać na żywo we wtorki o 21.15 na www.sfera.umk.pl - toruńskim internetowym radiu studenckim lub tutaj. Drugi to SHN+, który tworzymy tylko z myślą o Was, fanach podcastów, którzy chcą wiedzieć więcej o świecie.
Data dodania: 2017-10-24 21:44:56
Data aktualizacji: 2018-09-27 16:20:04
Audycji w katalogu: 27
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
SHN LIVE #13 – Macierewiczowy
Przez ostatnie kilka tygodni byliśmy świadkami upadku jednej z największych, polskich karier politycznych. Antoni Macierewicz powoli schodzi ze sceny. A może po prostu Artykuł SHN LIVE #13 – Macierewiczowy pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 83.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN LIVE #12 – Coraz bliżej prawdy, coraz bliżej prawdy
Co za haniebny odcinek. Nie dość, że wyśmiewamy się z zakazu handlu w niedzielę i pierwszej bezhandlowej niedzieli dla Boga i rodziny, to Artykuł SHN LIVE #12 – Coraz bliżej prawdy, coraz bliżej prawdy pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#11 LIVE – Nowe KRS
Po długiej przerwie związanej z sesją, podczas której Radio Sfera UMK nie działa, wracamy z kolejnym odcinkiem Second Hand News. Przez te kilka Artykuł SHN#11 LIVE – Nowe KRS pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 43.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN LIVE #10 – Amerykański Shutdown
Pamiętacie jak całkiem niedawno polscy posłowie nie potrafili dogadać się w sprawie budżetu? Dla Amerykanów to chleb powszedni, ale tym razem się nie Artykuł SHN LIVE #10 – Amerykański Shutdown pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN LIVE #9 – Wróżbiarsko-noworoczny
Karpik zjedzony? Fajerwerek odpalony? No to pora znowu zabrać się za słuchanie podcastów SHN. Adam jako licencjonowany wróżbita stara się przewidzieć co się Artykuł SHN LIVE #9 – Wróżbiarsko-noworoczny pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 29.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN LIVE – PRZEDŚWIĄTECZNE WEEKENDOWE WYDANIE Z GŁUPIMI NEWSAMI
Oto nasza niespodzianka! Przedświąteczne wydanie już dziś o 17:00. Nie mogło nas przecież zabraknąć na Wielkim Świątecznym Graniu. Tylko spokojnie, nie będziemy kolędować. Artykuł SHN LIVE – PRZEDŚWIĄTECZNE WEEKENDOWE WYDANIE Z GŁUPIMI NEWSAMI pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 66.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#8 LIVE – “Merytoryczna” debata o KRS
Myśleliście, że będziemy mówili przede wszystkim o zmianie na stanowisku premiera? My też, ale są rzeczy ważne i ważniejsze, dlatego przyjrzymy się proponowanym Artykuł SHN#8 LIVE – “Merytoryczna” debata o KRS pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 37.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#7 LIVE – Merkel za Tuska?
Zapraszamy na kolejny odcinek Second Hand News. Porozmawiamy dziś o przewijających się w zagranicznej prasie doniesieniach odnośnie rzekomego objęcia stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej Artykuł SHN#7 LIVE – Merkel za Tuska? pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 39.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#6 LIVE – Handluj z tym
Kurdabela, gdzie ja zakupy zrobię w niedzielę? Okazuje się, że wcale nie będzie tak źle. W SHN#6 LIVE udowadniamy, że zakaz handlu w Artykuł SHN#6 LIVE – Handluj z tym pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN+ #1 – Postprawda i fake news
Po raz pierwszy, z wielką pompą i uroczyście. Oto pierwsza odsłona SHN+ naszego nieregularnego, multimedialnego dodatku do zwykłego podcastu. Tym razem przyjrzymy się Artykuł SHN+ #1 – Postprawda i fake news pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#5 LIVE – Polski grajdołek
Z jednodniowym poślizgiem, ale jest. Second Hand News z 21.11 możecie posłuchać tutaj. Zajęliśmy się przede wszystkim naszą polską wojenką: emancypacją prezydenta, rekonstrukcją Artykuł SHN#5 LIVE – Polski grajdołek pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 29.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#4 LIVE – Marsz 11.11
Oddajemy pod Wasze skrzydła czwarty odcinek Second Hand News. Ten tydzień przełomowy nie był, ale i tak znaleźliśmy kilka ciekawych tematów, o których Artykuł SHN#4 LIVE – Marsz 11.11 pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 32.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#3 LIVE – Zawieszenie autonomii Katalonii
Po tygodniowej przerwie SHN wraca na antenę Radia Sfera. W tej audycji porozmawiamy przede wszystkim o skutkach katalońskiego referendum, reakcji hiszpańskiego rządu centralnego. Artykuł SHN#3 LIVE – Zawieszenie autonomii Katalonii pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#2 LIVE – Wybory w Czechach
Zapraszamy na drugi w tym sezonie odcinek Second Hand News. Sporo czasu poświęcimy wyborom u naszych południowych sąsiadów, ale także odniesiemy się do Artykuł SHN#2 LIVE – Wybory w Czechach pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 35.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
SHN#1 LIVE – Protest rezydentów
Zapraszamy na pierwszą w nowym sezonie audycję Second Hand News. W SHN#1 najważniejszym tematem będzie trwający już ponad 2 tygodnie protest rezydentów. Oprócz Artykuł SHN#1 LIVE – Protest rezydentów pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Second Hand News 14 – Pierwsze decyzje Trumpa, wypadek szefa MON i ekspertyzy IPN
Second Hand News #14 to odcinek z 24 stycznia 2017 roku. Skupiliśmy się w nim na pierwszych decyzjach prezydenta Donalda Trumpa. Jedną z Artykuł Second Hand News 14 – Pierwsze decyzje Trumpa, wypadek szefa MON i ekspertyzy IPN pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Second Hand News 13 – Inauguracja Trumpa, przegląd ministrów i rządowa wywiadówka
Second Hand News odc. 13 nadaliśmy 17 stycznia 2017 roku. Najważniejszym tematem była w tym wydaniu inauguracja Donalda Trumpa na 45. prezydenta Stanów Artykuł Second Hand News 13 – Inauguracja Trumpa, przegląd ministrów i rządowa wywiadówka pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Second Hand News 12 – Finał WOŚP, wizyta Merkel, zmiany ordynacji
Oto 12 odsłona Second Hand News nadana 10 stycznia 2017 roku. Tematem numer jeden był 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podaliśmy szacunkową Artykuł Second Hand News 12 – Finał WOŚP, wizyta Merkel, zmiany ordynacji pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Second Hand News 11 – atak w Ełku, Kijowski i śpiewająca Mucha
Jedenasty odcinek Second Hand News z 3 stycznia 2017 roku, to powrót programu po świątecznej przerwie. Tematem tygodnia była sylwestrowa noc w Ełku, Artykuł Second Hand News 11 – atak w Ełku, Kijowski i śpiewająca Mucha pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Second Hand News 10 – protesty dziennikarzy, zamach w Berlinie i podsumowanie roku
Dziesiąty Second Hand News nadaliśmy 20 grudnia i była to ostatnia audycja w 2016 roku, w której poświęciliśmy czas na podsumowania mijającego roku. Artykuł Second Hand News 10 – protesty dziennikarzy, zamach w Berlinie i podsumowanie roku pochodzi z serwisu Second Hand News .
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek