Joanna Glogaza

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blog o slow fashion i slow life.
Data dodania: 2017-10-26 21:21:57
Data aktualizacji: 2021-02-27 16:25:08
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Wraca mój podcast! 7 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, zakładając swoją markę odzieżową.
Kocham podcasty. Słucham ich w samochodzie, na spacerach z psem, przy gotowaniu, no wszędzie! Dlatego zamarzył mi się własny podcast, bo czułam że mam sporo do opowiedzenia o biznesie online. Nagrałam pierwsze odcinki rok temu, a potem wciągnął mnie niespodziewany wir wydarzeń w życiu prywatnym i przerwałam. Teraz wracam z drugim/trzecim odcinkiem (zerowy dotyczył przemyśleń […] Post Wraca mój podcast! 7 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, zakładając swoją markę odzieżową. pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 46.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Jak zrobić kurs online, który się sprzeda?
Zrobienie kursu online to jedno, ale jak zrobić kursu online, który się sprzeda? W tym odcinku podcastu dzielę się swoimi doświadczeniami po sprzedaży mojego pierwszego kursu. Zachęcam Was do subskrybowania podcastu w iTunes, PodcastAddict czy innych aplikacjach do podcastów, których używacie. Transkrypcja odcinka dostępna jest tutaj. W tym odcinku opowiadam: – Co to są kursy […] Post Jak zrobić kurs online, który się sprzeda? pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
10 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam swój biznes
Cześć! Dzisiaj, jak na początek roku szkolnego przystało, przychodzę z czymś zupełnie nowym – z moim biznesowym podcastem. Stworzyłam go, bo sama bardzo lubię podcasty, to moja najulubieńsza forma przyswajania wiedzy. Do tego rozmawianie o biznesie, o zarabianiu pieniędzy na czymś, co sprawia nam przyjemność i daje satysfakcję, to kolejna rzecz, która daje mi wielką […] Post 10 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam swój biznes pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek