Joanna Glogaza

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blog o slow fashion i slow life.
Data dodania: 2017-10-26 21:21:57
Data aktualizacji: 2019-12-09 21:40:13
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Wraca mój podcast! 7 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, zakładając swoją markę odzieżową.
Kocham podcasty. Słucham ich w samochodzie, na spacerach z psem, przy gotowaniu, no wszędzie! Dlatego zamarzył mi się własny podcast, bo czułam że mam sporo do opowiedzenia o biznesie online. Nagrałam pierwsze odcinki rok temu, a potem wciągnął mnie niespodziewany wir wydarzeń w życiu prywatnym i przerwałam. Teraz wracam z drugim/trzecim odcinkiem (zerowy dotyczył przemyśleń […] Post Wraca mój podcast! 7 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, zakładając swoją markę odzieżową. pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 46.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak zrobić kurs online, który się sprzeda?
Zrobienie kursu online to jedno, ale jak zrobić kursu online, który się sprzeda? W tym odcinku podcastu dzielę się swoimi doświadczeniami po sprzedaży mojego pierwszego kursu. Zachęcam Was do subskrybowania podcastu w iTunes, PodcastAddict czy innych aplikacjach do podcastów, których używacie. Transkrypcja odcinka dostępna jest tutaj. W tym odcinku opowiadam: – Co to są kursy […] Post Jak zrobić kurs online, który się sprzeda? pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
10 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam swój biznes
Cześć! Dzisiaj, jak na początek roku szkolnego przystało, przychodzę z czymś zupełnie nowym – z moim biznesowym podcastem. Stworzyłam go, bo sama bardzo lubię podcasty, to moja najulubieńsza forma przyswajania wiedzy. Do tego rozmawianie o biznesie, o zarabianiu pieniędzy na czymś, co sprawia nam przyjemność i daje satysfakcję, to kolejna rzecz, która daje mi wielką […] Post 10 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy zaczynałam swój biznes pojawił się poraz pierwszy w Joanna Glogaza .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek