Podcast Radioaktywny

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Luźne rozmowy na nietypowe tematy.
Data dodania: 2017-10-30 21:38:36
Data aktualizacji: 2018-02-23 12:30:13
Audycji w katalogu: 4
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 miesiące temu
[4.] Czyje książki czyta polska reprezentacja?
Jakie było Twoje największe marzenie w wieku 11 lat? Polecieć w kosmos; spotkać ulubioną postać z kreskówki czy może zostać weterynarzem i leczyć zwierzęta? Mój dzisiejszy gość marzył, o czymś zupełnie innym. Chciał zostać pisarzem i pewnego dnia wydać własną książkę. Dziś ma 18 lat i dwie wydane powieści na koncie! Znajomości? Bogaci rodzice? Głupi... Read More Artykuł [4.] Czyje książki czyta polska reprezentacja? pochodzi z serwisu Zmacznego .
pobierz 25.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[3.] Kulturoznawstwo uczy grzebania w śmieciach?
Jaki Waszym zdaniem jest najnudniejszy kierunek studiów, po którym, co więcej,  na pewno nie ma pracy? Polonistyka, filozofia a może kulturoznawstwo? Czy wskazaliście na jeden z nich? Ja  zdecydowanie obstawiałabym tę ostatnią opcję. Nudne i nikomu niepotrzebne studia dla  outsiderów. I tak trwałabym w moim niczym niepopartym przekonaniu, gdyby nie jedna osoba. Bardzo pozytywna, intrygująca... Read More Artykuł [3.] Kulturoznawstwo uczy grzebania w śmieciach? pochodzi z serwisu Zmacznego .
pobierz 41.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[2.] Skąd fenomen “Gwiezdnych Wojen”?
Czy zastanawialiście się kiedyś skąd fenomen “Gwiezdnych Wojen”? Co sprawiło, że ten film cieszy się niegasnąca popularnością, nie tylko wśród starszych, ale i najmłodszych pokoleń? Przyznaję, że sama nie należę do ich grona i dałam radę obejrzeń tylko jedną część. Mimo to, bardzo fascynuje mnie popularność Lorda Vadera, Artuditu, szturmowców i wielu innych kultowych już... Read More Artykuł [2.] Skąd fenomen “Gwiezdnych Wojen”? pochodzi z serwisu Zmacznego .
pobierz 47.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[1]. Nadchodzi NOWE
Czy jest miłość szczersza, niż ta do jedzenia? Tak – miłość do RADIA! Od momentu, kiedy ponad dwa lata temu rozpoczęłam pracę reportera w Polskim Radiu, absolutnie straciłam głowę i oddałam serce, temu medium. Ma ono w sobie niepowtarzalną magię. Chociaż większość z nas jest w stanie wymienić nazwiska i rozpoznać głos kilku radiowców, bardzo... Read More Artykuł [1]. Nadchodzi NOWE pochodzi z serwisu Zmacznego .
pobierz 1.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek