Ciekawie przy Kawie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Blog o życiu w zdrowiu, niezakłamanym macierzyństwie i lifestyle + pierwszy parentingowy podcast w Polsce.
Data dodania: 2017-11-07 16:28:01
Data aktualizacji: 2018-07-15 21:15:11
Audycji w katalogu: 12
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
Podcast 005: Niebanalnie o karmieniu piersią
Karmienie piersią Kiedy jest się w ciąży nie do końca myśli się o karmieniu piersią. Oczywiście jest to temat, który czasem pojawia się w rozmowach z przyszłą matką, zazwyczaj w […] Artykuł Podcast 005: Niebanalnie o karmieniu piersią pochodzi z serwisu .
pobierz 80.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Niebanalnie o karmieniu piersią
Karmienie piersią Kiedy jest się w ciąży nie do końca myśli się o karmieniu piersią. Oczywiście jest to temat, który czasem pojawia się w rozmowach z przyszłą matką, zazwyczaj w formie pytania: „Czy zamierzasz karmić piersią?” Jako osobie, która nigdy jeszcze nie doświadczyła karmienia piersią ciężko jest jednak odpowiedzieć na to pytanie dłuższym wywodem. Skoro […] Artykuł Niebanalnie o karmieniu piersią pochodzi z serwisu .
pobierz 80.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Podcast 004: Jak nie zaprzepaścić potencjału swojego dziecka? Rozmowa z neuropedagogiem Angeliką M. Talaga
Jak wychować mądre dziecko? Jak wychować mądre dziecko – to pytanie, które spędza sen z powiek wielu rodzicom, ale przecież bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych zadań jakich może się […] Artykuł Podcast 004: Jak nie zaprzepaścić potencjału swojego dziecka? Rozmowa z neuropedagogiem Angeliką M. Talaga pochodzi z serwisu .
pobierz 72.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Jak nie zaprzepaścić potencjału swojego dziecka? Rozmowa z neuropedagogiem Angeliką M. Talaga
Jak wychować mądre dziecko? Jak wychować mądre dziecko – to pytanie, które spędza sen z powiek wielu rodzicom, ale przecież bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych zadań jakich może się podjąć człowiek. Odpowiedzialność wynikająca z tego faktu często może nas przytłaczać. Łatwo jest nieświadomie zasiać w dziecku ziarno zwątpienia w jego własne cudowne moce. Jestem […] Artykuł Jak nie zaprzepaścić potencjału swojego dziecka? Rozmowa z neuropedagogiem Angeliką M. Talaga pochodzi z serwisu .
pobierz 72.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Podcast 002: Tata na „macierzyńskim” – jak ugryźć temat?
Tata na urlopie macierzyńskim? Jakie są możliwości w polskim prawie dla taty? Trochę żałuję, że nie wiedziałam tego, co wiem po rozmowie z Tomkiem Smacznym ( Tasty way of Life) […] Artykuł Podcast 002: Tata na „macierzyńskim” – jak ugryźć temat? pochodzi z serwisu .
pobierz 78.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Tata na „macierzyńskim” – jak ugryźć temat?
Tata na urlopie macierzyńskim? Jakie są możliwości w polskim prawie dla taty? Trochę żałuję, że nie wiedziałam tego, co wiem po rozmowie z Tomkiem Smacznym ( Tasty way of Life) odnośnie możliwości wykorzystywania tego, co zgodnie z polskim prawem przysługuje mamie i tacie po pojawieniu się w ich życiu dziecka. Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy nie […] Artykuł Tata na „macierzyńskim” – jak ugryźć temat? pochodzi z serwisu .
pobierz 78.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
#003 Ciekawie przy kawie_Urlop Tacierzyński
Tata na urlopie macierzyńskim? Jakie są możliwości w polskim prawie dla taty? Trochę żałuję, że nie wiedziałam tego, co wiem po rozmowie z Tomkiem Smacznym ( [link] ) odnośnie możliwości wykorzystywania tego, co zgodnie z polskim prawem przysługuje mamie i tacie po pojawieniu się w ich życiu dziecka. Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy nie tylko o […] Artykuł #003 Ciekawie przy kawie_Urlop Tacierzyński pochodzi z serwisu .
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
#002 Ciekawie przy Kawie_Czy warto kupować żywność ekologiczną?
Dlaczego ludzie uważają, że banan ekologiczny nie różni się od banana z supermarketu? Co z tą glebą? Jak to wygląda na terenie Polski? Co to znaczy, że gleba jest martwa? Jak zbadać glebę? Czy w dzisiejszych czasach można wyhodować ekologicznego ogórka? Jakich środków można używać w uprawie ekologicznej? Czy nowalijki są zdrowe? Dlaczego żywność ekologiczna […] Artykuł #002 Ciekawie przy Kawie_Czy warto kupować żywność ekologiczną? pochodzi z serwisu .
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Podcast 001: Czy warto kupować żywność ekologiczną?
Czy warto kupować żywność ekologiczną? Pytanie to prześladowało mnie już od bardzo dawna. Nie pozwalałam mu jednak dojść do głosu, ponieważ wolałam się nie przerażać. Gdy na świat przyszedł mój […] Artykuł Podcast 001: Czy warto kupować żywność ekologiczną? pochodzi z serwisu .
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Czy warto kupować żywność ekologiczną?
Czy warto kupować żywność ekologiczną? Pytanie to prześladowało mnie już od bardzo dawna. Nie pozwalałam mu jednak dojść do głosu, ponieważ wolałam się nie przerażać. Gdy na świat przyszedł mój Pypciol nie oparłam się jednak pokusie szukania informacji odnośnie jakości żywności i wpływu tej jakości na organizm ludzki. W końcu postanowiłam porozmawiać z kimś bardziej […] Artykuł Czy warto kupować żywność ekologiczną? pochodzi z serwisu .
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Podcast 001: Z Polski do Afryki niedaleko! Podcast!
Afryka ją skusiła… W pierwszym odcinku jejmościowego podcastu możecie posłuchać o afrykańskiej przygodzie Justyny. Moim zdaniem jest to wspaniała dawka wiedzy o Afryce i jej mieszkańcach.  Wyjaśnienie: W końcu mi […] Artykuł Podcast 001: Z Polski do Afryki niedaleko! Podcast! pochodzi z serwisu .
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Z Polski do Afryki niedaleko! Podcast!
Afryka ją skusiła… W pierwszym odcinku jejmościowego podcastu możecie posłuchać o afrykańskiej przygodzie Justyny. Moim zdaniem jest to wspaniała dawka wiedzy o Afryce i jej mieszkańcach.  Wyjaśnienie: W końcu mi się udało nagrać pierwszy podcast w swoim życiu! Mam nadzieję, że nie ostatni:) Plan jest taki, żeby podcast „Ciekawe Historie” pojawiał się raz w miesiącu […] Artykuł Z Polski do Afryki niedaleko! Podcast! pochodzi z serwisu .
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek