SETki inspiracji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To jest podcast SETki inspiracji, który przeprowadzi Cię przez zawiłości rozwoju osobistego i biznesowego. Jeśli interesujesz się szkoleniami, coachingiem czy przedsiębiorczością, to ten podcast jest dla Ciebie.
Data dodania: 2018-01-05 10:05:05
Data aktualizacji: 2021-01-17 14:55:06
Audycji w katalogu: 67
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
SI 067 - Wciągaj, jak Rolling Stonesi
Jak zostać sławnym i bogatym? W tym odcinku opowiemy o podejściu do pieniędzy oraz o tym, czy modelowanie nawyków innych (oczywiście też sławnych i bogatych) ludzi ma sens. Posłuchaj.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
SI 066 - Noworoczne oszustwa
Co roku postanawiasz rzucić palenie, schudnąć lub nauczyć się języka? To postanowienie, czy życzenie...? Co wpływa na naszą motywację i jak zrealizować postanowienia? Posłuchaj.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SI 065 - Energia jest kobietą
W tym odcinku mówimy o stereotypach dotyczących płci: silnym, sprawczym mężczyźnie i podporządkowanej, biernej kobiecie. Z przyjemnością też przyglądamy się temu, jak wyłania się z nich aktywna, empatyczna i sprawcza kobieta.
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SI 064 - Słowa tworzą rzeczywistość
W tym odcinku mówimy o języku i słowach. Słowa nie tylko opisują rzeczywistość, ale też ją tworzą. A Ty - w jakich słowach myślisz o sobie? Jakim językiem komunikujesz się z innymi?
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SI 063 - Afektywny poziom szkoleń
Nastrój decyduje o tym, co przychodzi nam głowy: jak postrzegamy, jak działamy, jak się uczymy. Jak zadbać o dobry nastrój uczestników szkolenia? Posłuchaj.
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SI 062 - Strefa komfortu i strefa ryzeyka - uporządkujmy
W tym odcinku z pomocą rowerowej metafory opowiemy o poszerzaniu strefy komfortu. Co daje strefa komfortu i po co ją powiększać? Posłuchaj. Linki do artukułów, o których mówi Adam: - [link] - [link]
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 061 - Klątwa wiedzy
Błędy językowe: pleonazmy, kontaminacje, powtórzenia, błędne formy fleksyjne, niewłaściwy paradygmat :) Zdarzają się każdemu i obnażają naszą niewiedzę. Posłuchaj o najczęściej popełnianych błędach językowych. I mów poprawnie:) Linki do skeczy kabaretowych, o których mówi Adam: [link] [link]
pobierz 24.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 060 - Czego uczy czyszczenie ekspresu?
Czasami refleksja przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Tak było i tym razem - dokopanie się do wnętrza maszyny sprowokowało kilka może nie odkrywczych (a może odkrywczych?) ale istotnych wniosków związanych z pomaganiem innym.
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 059 - O stoickim spokoju - rozmowa z Andrzejem Bernardynem
W tym odcinku usłyszysz o współczesnym stoicyzmie. - Dlaczego staje się coraz bardziej popularny? - Czy stoicyzm oznacza odrzucenie emocji? - Jak stosować stoicyzm w biznesie? Posłuchaj. Linki do ksiązek i podcastów, o których mówi Andrzej: - podcast Od laika do stoika - [link] - podcast Ze stoickim spokojem - [link] - podcast Daily Stoic - [link] - współczesna stoicka książka: [link] - współczesna stoicka książka: [link] klasyczne stoickie dzieła: - [link] - [link] - [link]
pobierz 42.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 058 - Nie dla wszystkich
W tym odcinku opowiemy o: - strategiach budowania marki biznesowej - pokusie podobania się wszystkim i o jej konsekwencjach Linki do kanałów, o których mówi Adam: [link] [link] [link] [link] [link]
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 057 - Krótki termin rządzi
Wakacyjny odcinek o planach krótkoterminowych z metaforą godną Paulo Coelho:) Ciekaw? Posłuchaj.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 056 - Decyzje, które nic nie znaczą
Żeby coś zmienić trzeba TYLKO podjąć decyzję. Większość z nas wie z doświadczenia, że to niestety nie wystarcza, a powzięta decyzja nie zmieniała nic. Lub zmieniała na krótko. Jak wprowadzić trwałą zmianę? Posłuchaj.
pobierz 17.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 055 - Został mi miesiąc
Patetyczny odcinek, w którym: - usłyszysz brutalne pytania, - dowiesz się, jakie są konsekwencje posiadania oczu z przodu twarzoczaszki - powiemy jak i po co zmieniać perspektywę. Będzie też o rowerze, wygrywaniu meczu i nieśmiertelnych dwudziestolatkach. Posłuchaj. Link do artykułu, o którym wspomina Adam: [link]
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SI 054 - Zarządzanie zespołem zdalnym
W tym odcinku opowiemy o zasadach pracy ze zdalnym zespołem. Dlaczego trzeba porzucić utarte schematy zarządzania? Dlaczego zdalny zespół wymaga doradcy, a nie zarządcy? Czym zaprocentuje zaufanie i swoboda dana zdalnemu pracownikowi? Posłuchaj.
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SI 053 - Rzeczywistość mówi: "Sprawdzam"
W tym odcinku usłyszysz o prostej metodzie samopomocy i radzenia sobie z negatywnymi myślami, emocjami i przekonaniami. Warunki korzystania z tej metody są tylko 2: - uczciwość - umiejętność oddzielania prawdy od faktów Jesteś ciekawy? Posłuchaj.
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
SI 052 - To nie MAD MAX 2
W tym odcinku udzielamy odpowiedzi na najbardziej aktualne i nurtujące pytania: - Czy przetrwamy? - Co teraz będzie z tym wszystkim? - Kiedy to się skończy? Posłuchaj.
pobierz 16.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
SI 051 - Jak sobie radzić z emocjami - rozmowa z Łukaszem Bielińskim
Co to znaczy "radzić sobie z emocjami"? Jakie są korzyści z "empatycznej parafrazy"? Jak dotrzeć do potrzeb ukrytych pod emocjami? Posłuchaj. Książki: [link] [link] [link] Filmy: [link] [link]
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
SI 050 - Praca zdalna
W tym odcinku usłyszysz rady dotyczące pracy zdalnej. - Jak zorganizować sobie domowe biuro? - O co zadbać, by praca w domu była efektywna? Posłuchaj.
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
SI 049 - To nie MAD MAX
Z każdej strony płyną do nas informacje o koronawirusie. W tym odcinku powiemy, co robić w tak dynamicznie zmieniającej się sytuacji, jak nie uprawiać czarnowidztwa i na co skierować swoją energię.
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SI 048 - Rzucam to wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady
Tworząc swój biznes mamy wizję, towarzyszy nam entuzjazm i nadzieja. I dobrze. Jeszcze lepiej, kiedy w parze z nimi idzie rozsądek i rzeczowy plan. Co wziąć pod uwagę planując swój biznes? Na jakie trudności się przygotować? Posłuchaj. Książka, o której mówi Adam: Pat Flynn, Gotowi na start.
pobierz 19.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek