SETki inspiracji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To jest podcast SETki inspiracji, który przeprowadzi Cię przez zawiłości rozwoju osobistego i biznesowego. Jeśli interesujesz się szkoleniami, coachingiem czy przedsiębiorczością, to ten podcast jest dla Ciebie.
Data dodania: 2018-01-05 10:05:05
Data aktualizacji: 2020-07-10 09:00:08
Audycji w katalogu: 57
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
SI 057 - Krótki termin rządzi
Wakacyjny odcinek o planach krótkoterminowych z metaforą godną Paulo Coelho:) Ciekaw? Posłuchaj.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
SI 056 - Decyzje, które nic nie znaczą
Żeby coś zmienić trzeba TYLKO podjąć decyzję. Większość z nas wie z doświadczenia, że to niestety nie wystarcza, a powzięta decyzja nie zmieniała nic. Lub zmieniała na krótko. Jak wprowadzić trwałą zmianę? Posłuchaj.
pobierz 17.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SI 055 - Został mi miesiąc
Patetyczny odcinek, w którym: - usłyszysz brutalne pytania, - dowiesz się, jakie są konsekwencje posiadania oczu z przodu twarzoczaszki - powiemy jak i po co zmieniać perspektywę. Będzie też o rowerze, wygrywaniu meczu i nieśmiertelnych dwudziestolatkach. Posłuchaj. Link do artykułu, o którym wspomina Adam: [link]
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SI 054 - Zarządzanie zespołem zdalnym
W tym odcinku opowiemy o zasadach pracy ze zdalnym zespołem. Dlaczego trzeba porzucić utarte schematy zarządzania? Dlaczego zdalny zespół wymaga doradcy, a nie zarządcy? Czym zaprocentuje zaufanie i swoboda dana zdalnemu pracownikowi? Posłuchaj.
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SI 053 - Rzeczywistość mówi: "Sprawdzam"
W tym odcinku usłyszysz o prostej metodzie samopomocy i radzenia sobie z negatywnymi myślami, emocjami i przekonaniami. Warunki korzystania z tej metody są tylko 2: - uczciwość - umiejętność oddzielania prawdy od faktów Jesteś ciekawy? Posłuchaj.
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SI 052 - To nie MAD MAX 2
W tym odcinku udzielamy odpowiedzi na najbardziej aktualne i nurtujące pytania: - Czy przetrwamy? - Co teraz będzie z tym wszystkim? - Kiedy to się skończy? Posłuchaj.
pobierz 16.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SI 051 - Jak sobie radzić z emocjami - rozmowa z Łukaszem Bielińskim
Co to znaczy "radzić sobie z emocjami"? Jakie są korzyści z "empatycznej parafrazy"? Jak dotrzeć do potrzeb ukrytych pod emocjami? Posłuchaj. Książki: [link] [link] [link] Filmy: [link] [link]
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SI 050 - Praca zdalna
W tym odcinku usłyszysz rady dotyczące pracy zdalnej. - Jak zorganizować sobie domowe biuro? - O co zadbać, by praca w domu była efektywna? Posłuchaj.
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SI 049 - To nie MAD MAX
Z każdej strony płyną do nas informacje o koronawirusie. W tym odcinku powiemy, co robić w tak dynamicznie zmieniającej się sytuacji, jak nie uprawiać czarnowidztwa i na co skierować swoją energię.
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SI 048 - Rzucam to wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady
Tworząc swój biznes mamy wizję, towarzyszy nam entuzjazm i nadzieja. I dobrze. Jeszcze lepiej, kiedy w parze z nimi idzie rozsądek i rzeczowy plan. Co wziąć pod uwagę planując swój biznes? Na jakie trudności się przygotować? Posłuchaj. Książka, o której mówi Adam: Pat Flynn, Gotowi na start.
pobierz 19.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 047 - Twój CZAS TO ich PIENIĄDZ
W tym odcinku usłyszysz o najważniejszym kapitale, jaki mogą Ci dać klienci: UWAGA i CZAS. Jak zdobyć i utrzymać uwagę klienta? Jak dbać o tych, którzy nam zaufali? Posłuchaj.
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 046 - Co skradłem Beatlesom?
W tym odcinku mówimy o budowaniu firmy, marki i byciu przedsiębiorcą. Posłuchaj o: - wyborze lepszego beatlesa, niż lepszego perkusisty - oraz o konsekwentnym robieniu więcej tego samego.
pobierz 20.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 045 - Co ma rower do biznesu?
Ruch to zdrowie, ruch poprawia kondycję ciała. To już znamy. W tym odcinku usłyszysz natomiast, jak aktywność fizyczna wpływa na kondycję mózgu oraz pozasportowe funkcjonowanie. W ciągu 25 minut powiemy też o hormonach, białku BDNF, Tour de Pologne, kuźni po godzinach, dyscyplinie i MORE POWER
pobierz 21.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 044 - My introwertycy
W tym odcinku usłyszysz o dwóch typach osobowości: introwertykach i ekstrawertykach. Skupimy się na introwertykach: dlaczego często są odbierani jako zarozumialcy, nudziarze, gbury lub osoby nieśmiałe? A jeśli jesteś introwertykiem znajdziesz tu też strategie postępowania w trudnych dla introwertyków sytuacjach. Posłuchaj.
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 043 - Inspirujący cmentarzyk
Co wspólnego ma inspirowanie się ze stanem zakochania? Dlaczego tak lubimy emocje i energię, którą daje inspiracja? Dokąd prowadzi inspiracja bez działania? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym odcinku. Posłuchaj!
pobierz 18.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SI 042 - Jesteś zwycięzcą
Film z YouTube'a o tym tytule szybko stał się wiralem i powodem do ironii, kpin i żartów z coachingu. A u nas, zupełnie na poważnie usłyszysz: - ile wspólnego ma coaching z motywowaniem - dlaczego coaching nie jest dla każdego Opowiemy też o KOLE ŻYCIA. Posłuchaj.
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
SI 041 - Sukcesy i porażki Grupy SET
W tym odcinku pochwalimy się trochę naszymi sukcesami, ale dość obszernie opowiemy też o obszarze, o którym nie mówi otwarcie większość firm. Powiemy o projektach, które okazały się "nietrafionymi inwestycjami", które mimo pokładanych w nich nadziei - nie odniosły sukcesu, na jaki liczyliśmy... Jakie z tego wnioski? Posłuchaj.
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
SI 040 - Po co komu mediacje - Magda Dittmer
W tym odcinku rozmawiamy z Mediatorem o MEDIACJACH. • Czym jest mediacja? • Kiedy i do czego ją wykorzystać? • Jak zostać mediatorem? Posłuchaj.
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
SI 039 - Szczerość 90%
W tym odcinku usłyszysz o szczerości i prawdomówności. Ale dla nas nie są to pojęcia równoznaczne. O subtelnej, ale istotnej różnicy między nimi, a także o tym, dlaczego nieszczerość bywa lepsza. Posłuchaj! Linki: Artykuł Adama „Pewność siebie”: [link] Szkoła Mediatorów Akademii SET: [link]
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
SI 038 - Asertywność w biznesie
W tym odcinku usłyszysz o asertywności. Na jakim etapie prowadzenia biznesu można sobie na nią pozwolić, a kiedy okazuje się złą strategią?
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek