SETki inspiracji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To jest podcast SETki inspiracji, który przeprowadzi Cię przez zawiłości rozwoju osobistego i biznesowego. Jeśli interesujesz się szkoleniami, coachingiem czy przedsiębiorczością, to ten podcast jest dla Ciebie.
Data dodania: 2018-01-05 10:05:05
Data aktualizacji: 2020-01-25 07:30:05
Audycji w katalogu: 45
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
SI 045 - Co ma rower do biznesu?
Ruch to zdrowie, ruch poprawia kondycję ciała. To już znamy. W tym odcinku usłyszysz natomiast, jak aktywność fizyczna wpływa na kondycję mózgu oraz pozasportowe funkcjonowanie. W ciągu 25 minut powiemy też o hormonach, białku BDNF, Tour de Pologne, kuźni po godzinach, dyscyplinie i MORE POWER
pobierz 21.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
SI 044 - My introwertycy
W tym odcinku usłyszysz o dwóch typach osobowości: introwertykach i ekstrawertykach. Skupimy się na introwertykach: dlaczego często są odbierani jako zarozumialcy, nudziarze, gbury lub osoby nieśmiałe? A jeśli jesteś introwertykiem znajdziesz tu też strategie postępowania w trudnych dla introwertyków sytuacjach. Posłuchaj.
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SI 043 - Inspirujący cmentarzyk
Co wspólnego ma inspirowanie się ze stanem zakochania? Dlaczego tak lubimy emocje i energię, którą daje inspiracja? Dokąd prowadzi inspiracja bez działania? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym odcinku. Posłuchaj!
pobierz 18.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
SI 042 - Jesteś zwycięzcą
Film z YouTube'a o tym tytule szybko stał się wiralem i powodem do ironii, kpin i żartów z coachingu. A u nas, zupełnie na poważnie usłyszysz: - ile wspólnego ma coaching z motywowaniem - dlaczego coaching nie jest dla każdego Opowiemy też o KOLE ŻYCIA. Posłuchaj.
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SI 041 - Sukcesy i porażki Grupy SET
W tym odcinku pochwalimy się trochę naszymi sukcesami, ale dość obszernie opowiemy też o obszarze, o którym nie mówi otwarcie większość firm. Powiemy o projektach, które okazały się "nietrafionymi inwestycjami", które mimo pokładanych w nich nadziei - nie odniosły sukcesu, na jaki liczyliśmy... Jakie z tego wnioski? Posłuchaj.
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SI 040 - Po co komu mediacje - Magda Dittmer
W tym odcinku rozmawiamy z Mediatorem o MEDIACJACH. • Czym jest mediacja? • Kiedy i do czego ją wykorzystać? • Jak zostać mediatorem? Posłuchaj.
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
SI 039 - Szczerość 90%
W tym odcinku usłyszysz o szczerości i prawdomówności. Ale dla nas nie są to pojęcia równoznaczne. O subtelnej, ale istotnej różnicy między nimi, a także o tym, dlaczego nieszczerość bywa lepsza. Posłuchaj! Linki: Artykuł Adama „Pewność siebie”: [link] Szkoła Mediatorów Akademii SET: [link]
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 038 - Asertywność w biznesie
W tym odcinku usłyszysz o asertywności. Na jakim etapie prowadzenia biznesu można sobie na nią pozwolić, a kiedy okazuje się złą strategią?
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
SI 037 - Chwytaj dzień
Odcinek wakacyjny, refleksyjny, filozoficzny i pogodny. Zachęcamy w nim do zatapiania się w chwili i sycenia się momentami, które się nie powtórzą.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 036 - Feedback, który boli mniej
W tym odcinku usłyszysz o : - mrówkach, - biznesie i - feedbacku. Jeśli jesteś ciekaw, co łączy te trzy rzeczy oraz jak udzielać informacji zwrotnej, by zniwelować opór i naturalne mechanizmy obronne - posłuchaj.
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
SI 035 - Każdy ma swoją historię - cholernie inspirująca rozmowa z Maćkiem Cichockim
To odcinek, po którego wysłuchaniu będziesz mieć wrażenie, że był za krótki. Usłyszysz w nim m.in. o niepotrzebnym dążeniu do doskonałości, wyprawie na Syberię, pudełku z indeksami, wierności sobie oraz o tym, jak zwykłe rzeczy tworzą najciekawsze historie.
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 034 - Nie bój się nic nie robić
Co robić w pracy, gdy nie ma co robić? W głowie od razu pojawia się karcąca myśl, że nie można się lenić, że trzeba być produktywnym i najlepiej zarobionym po łokcie. Bo płacą nam za pracę. Jak zaakceptować momenty zwolnienia w biznesie i do czego je wykorzystać? Posłuchaj o falowaniu życia i biznesu, ostrzeniu piły i "traceniu" czasu.
pobierz 15.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
SI 033 - Nie ucz się, życie Cię nauczy
W tym odcinku usłyszysz: - co jest pierwotne i najbardziej potrzebne, by się uczyć? - dlaczego sama inspiracja nie wystarczy, by się czegoś nauczyć? - oraz o działaniu i łucie szczęścia.
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
SI 032 - Odpowiedzialność nie gwarantuje bezpieczeństwa
W tym odcinku usłyszysz o tym, że podejmując decyzje, czy dokonując wyborów tak naprawdę nie ma ryzyka, że coś się nie uda lub że będą trudności. JEST PEWNOŚĆ, że tak właśnie będzie: że się poobijasz, nie nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, że nabijesz sobie guza. Co zrobić z tą świadomością? Posłuchaj. Podcast MWF z Miłoszem Brzezińskim: [link]
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SI 031 - Supertechnika
Jeśli szukasz supertechniki, która pozwoli Ci szybko wdrożyć nowe umiejętności - tu jej nie znajdziesz. Znajdziesz za to skuteczną, choć mało atrakcyjną metodę małych kroków, które choć czasem robione w niewłaściwy sposób - prowadzą we właściwym kierunku. Posłuchaj. Link do podcastu Pawła Leżocha: [link]
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SI 030 - Co mam robić, skoro nic mi nie wychodzi - wywiad z Joanną Okuniewską
Odcinek nagrywany z dwóch piwniczek - w Rejkiawiku i Gnieźnie. Tu Okuniewska - tam Walerjańczyk:) Posłuchaj inspirującej historii o powodach emigracji, życiu na Islandii, islandzkiej filozofii lenistwa oraz o tym, jak powstał osobisty, niebranżowy i niebiznesowy podcast, który ma już prawie 40 tysięcy odsłuchań.
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
SI 029 - Co mnie ukształtowało - szczery wywiad z Adamem W:)
Takiego odcinka jeszcze u nas nie było! Odcinek bardzo osobisty, a nawet intymny. Posłuchaj o specyficznej grze intelektualnej na szkoleniach, pierwszej męskiej bójce, wujku z Warszawy oraz kilku ważnych książkach, filmach, muzyce i byciu przedsiębiorcą. Zastanawiasz się, co łączy wszystkie te elementy? Wciśnij PLAY i przekonaj się. Link do podcastu Joanny Okuniewskiej: [link]
pobierz 30.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
SI 028 - Nawyki, część 2 - rozmowa z Andrzejem Bernardynem
W tym odcinku wracamy do tematu nawyków. Posłuchaj o najbardziej przydatnych nawykach w biznesie, zdrowiu, dbaniu o relacje, czy byciu trenerem. Z podcastu dowiesz się też, jak zwiększyć skuteczność wprowadzanych nawyków oraz jakich błędów unikać.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
SI 027 - Słowa leczą, słowa kaleczą
W tym odcinku usłyszysz o języku. Sloganem stal się nadużywany zwrot: „język nienawiści”, ale każdy z nas doświadcza języka braku tolerancji i podziałów. Co więcej – sami często ten język stosujemy. Używamy języka jak broni - bezwzględnie zadajemy ciosy wszystkim, którzy stoją po przeciwnej stronie, którzy mają inne zdanie, poglądy, wartości. A przecież wszystko można powiedzieć inaczej.
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
SI 026 - Storytelling - rozmowa z Adamem Zadrożnym
W tym odcinku usłyszysz o modnym ostatnio Storytellingu. Czemu służy opowiadanie historii? Jak robić to w sposób, który przykuwa uwagę, przekazuje emocje i zaciekawia, a jednocześnie realizuje cele opowiadacza? Posłuchaj. Linki: 1. Przemowa Obamy: [link] 2. Historia Scotta Harrisona, twórcy charity: [link] 3. Historie ze strony Charity: water – przykład zastosowania historii w komunikacji marki 4. [link] - Kurs o storytellingu dla biznesu na udemy 5. Książka „Mistrzowie Sprzedaży – jak oni to robią?” Michael Bosworth i Ben Zoldan - [link] 6. Książka „Narratologia” Paweł Tkaczyk - [link]
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek