Pierwsza Pomoc Ślubna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Wszystko o organizacji ślubu - rozmowy zawodowych fotografów ślubnych, ale nie tylko o fotografii. Rozświetlimy Wam drogę do ślubnego ołtarza! Nowy odcinek co 2 tygodnie - w każdy wtorek o godz. 20:00.
Data dodania: 2018-01-20 18:33:22
Data aktualizacji: 2018-02-22 16:00:12
Audycji w katalogu: 4
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
#4 - Chodź, pomaluj mi twarz (MUA Sylwia Hubicka)
Jakie są trendy 2018 w makijażu ślubnym? Czy faceci też się malują na ślub? Ile kosztuje dobry make up ślubny? Jak zadbać o skórę przed ślubem? Na te i inne pytania odpowiada Sylwia Hubicka :)
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
#3 - Oni Tańczą dla nich
Gościem podcastu jest Michał Wojtusik, perkusista zespołu weselnego Graham Band, który odpowie m.in. na pytania: Ile kosztuje zespół weselny? Jak wybrać fajną salę pod względem akustyki? Ile zespół weselny wypija butelek wódki i kto płaci za ZAIKS?
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
#2 - Sesja Ślubna
Jak wyluzować się na sesji ślubnej? Gdzie taką sesję można wykonać? Daleko czy blisko? Co zabrać na sesję? Jak wygląda sesja w Tatrach i gdzie przebiera się Pani Młoda? Dziś opowiemy Wam, jak wygląda sesja ślubna od kuchni! Miłego słuchania!
pobierz 86.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#1 - Szukam Fotografa Ślubnego
W premierowym odcinku pomagamy Wam znaleźć fotografa ślubnego oraz pokazujemy na co zwrócić uwagę przy jego zatrudnianiu. Poruszymy m.in. temat cen, umowy z fotografem oraz cech dobrego fotografa. Mamy nadzieję, że dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z tego odcinka i nawiązanie współpracy z fotografem będzie teraz łatwiejsza i przyjemniejsza :)
pobierz 112.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek