Pierwsza Pomoc Ślubna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Wszystko o organizacji ślubu - rozmowy zawodowych fotografów ślubnych, ale nie tylko o fotografii. Rozświetlimy Wam drogę do ślubnego ołtarza! Nowy odcinek co 2 tygodnie - w każdy wtorek o godz. 20:00.
Data dodania: 2018-01-20 18:33:22
Data aktualizacji: 2018-04-19 11:30:04
Audycji w katalogu: 8
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
#8 - Ale To Już Było (Państwo Mydlarz)
Najwyższa pora porozmawiać z kimś, kto niedawno taki ślub organizował! Oto są, moi serdeczni przyjaciele i świeże małżeństwo Ewa i Mateusz. Jak poszło im organizowanie ślubu i od czego zaczęli? Czy wesele się zwróciło? Dla kogo jest wesele? Słuchajcie :)
pobierz 87.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
#7 - Wypijmy za błędy (Barman na Twojej Imprezie - Piotr Bartuś)
A świeżo po świętach odcinek, w którym gościem jest barman Piotrek Bartuś. Jakie drinki wypijamy na weselach? Ile kosztuje taka usługa? Czy barman to oszczędność? Jaki powinien być barman? Posłuchajcie sami.
pobierz 59.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
#6 - Kwiaty nie tylko we włosach (Karolina Ptak - Kwiatofaktura)
Dziś gościmy dekoratorkę - Karolinę, która ma prawdziwego fioła na punkcie kwiatów i swojej pracy. Barwnie opowiada o tym ile kosztuje dekoracja ślubna, jakie kwiaty wybrać o jakiej porze roku i jak dogadać się z księdzem i innymi parami co do ubioru kościoła na ślub.
pobierz 63.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#5 - Strzał w dziesiątkę
Dzisiejszym odcinkiem rozpoczynamy nową serię! Będziemy mieć dla Was 10 strzałów w dziesiątkę, czyli ślubne atrakcje i wydarzenia, które spodobały nam się najbardziej! Szybko i na temat, być może któryś strzał Was zainspiruje! Miłego słuchania.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#4 - Chodź, pomaluj mi twarz (MUA Sylwia Hubicka)
Jakie są trendy 2018 w makijażu ślubnym? Czy faceci też się malują na ślub? Ile kosztuje dobry make up ślubny? Jak zadbać o skórę przed ślubem? Na te i inne pytania odpowiada Sylwia Hubicka :)
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#3 - Oni Tańczą dla nich
Gościem podcastu jest Michał Wojtusik, perkusista zespołu weselnego Graham Band, który odpowie m.in. na pytania: Ile kosztuje zespół weselny? Jak wybrać fajną salę pod względem akustyki? Ile zespół weselny wypija butelek wódki i kto płaci za ZAIKS?
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#2 - Sesja Ślubna
Jak wyluzować się na sesji ślubnej? Gdzie taką sesję można wykonać? Daleko czy blisko? Co zabrać na sesję? Jak wygląda sesja w Tatrach i gdzie przebiera się Pani Młoda? Dziś opowiemy Wam, jak wygląda sesja ślubna od kuchni! Miłego słuchania!
pobierz 86.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#1 - Szukam Fotografa Ślubnego
W premierowym odcinku pomagamy Wam znaleźć fotografa ślubnego oraz pokazujemy na co zwrócić uwagę przy jego zatrudnianiu. Poruszymy m.in. temat cen, umowy z fotografem oraz cech dobrego fotografa. Mamy nadzieję, że dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z tego odcinka i nawiązanie współpracy z fotografem będzie teraz łatwiejsza i przyjemniejsza :)
pobierz 112.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek