W nurcie sprzedaży

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W Nurcie Sprzedaży to podcast od sprzedawców dla sprzedawców, ale nie tylko. Poruszamy problemy zarówno samej sprzedaży (metody, techniki, style itp.), jak i tematy około sprzedażowe (jednostka – zespół – szef – otoczenie itp.). Pomimo tego, że stoimy z jednej strony barykady, staramy się także znaleźć równowagę w odwiecznej "wojnie" pomiędzy klientem a sprzedawcą.
Data dodania: 2018-01-20 18:37:07
Data aktualizacji: 2018-02-22 16:30:09
Audycji w katalogu: 8
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 dni temu
WNS008 - 5 rzeczy, które ułatwiają mi sprzedaż cz. 1
Pierwszy z dwóch odcinków, w którym dzielimy się naszymi osobistymi dobrymi praktykami na dobrą pracę z klientem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
WNS007 - Edukacja finansowa w świecie gier
W nurcie sprzedaży odc. 7 "Edukacja finansowa w świecie gier". Odcinek, w którym szukamy analogii pomiędzy ekonomią świata rzeczywistego a wirtualnego oraz staramy się znaleźć elementy, które mogą stanowić wątek edukacji finansowej dla młodych pokoleń.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
WNS006 - Grzechy klientów
W nurcie sprzedaży odcinek 6 "Grzechy klientów". Zgodnie z zapowiedziami odbijamy piłeczkę za poprzedni odcinek. Starając się zachować max obiektywizmu punktujemy zachowania klientów, które wzbudzają w nas najgorsze emocje ;)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
WNS005 - Grzechy sprzedawców
W 5 odcinku podcastu odpowiadamy na zarzuty naszych słuchaczy, dotyczących grzechów sprzedawców. Szczerze mówiąc, słabo nam to idzie.. zapraszamy :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
WNS004 - Etyka w sprzedaży
W nurcie sprzedaży - odcinek 4, w którym poruszamy dość kontrowersyjny temat etyki w sprzedaży. Zastanawiamy się nad tym, jak powinna wyglądać sprzedaż, po której widząc klienta nie będziemy musieli przechodzić na drugą stronę ulicy oraz znajdujemy cechy wspólne pomiędzy sprzedażą etyczną a budowaniem relacji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
WNS003 - Sprzedaż a podawanie towaru
Zaczynając od znanej sieci z kanapkami, idąc przez stacje benzynowe, a kończąc na firmie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych logotypów na świecie analizujemy stanowiska obsługi klienta od ekspedienta, przez doradcę fachowego, po partnerów biznesowych.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
WNS002 - Rola lidera w zespole sprzedażowym
W drugim odcinku podcastu rozmawiamy o stanowisku lidera zespołu sprzedażowego, zastanawiamy się nad jego rolą w gorszych okresach oraz staramy się znaleźć cechy lidera idealnego.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
WNS001 - Odcinek 1
Pierwszy odcinek podcastu W Nurcie Sprzedaży, w którym mówimy o czym będzie podcast, jaką będzie miał formę, dlaczego taki temat i dlaczego my go nagrywamy. Zapraszamy :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek