Stacja Narciarska

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jeździsz na nartach? Chcesz dowiedzieć się cennych informacji na temat tego pięknego sportu? Audycje przeznaczone są dla każdego narciarza. Poruszam tematy związane z różnymi dziedzinami - znajdziesz tu wiele porad, których znajomość pomoże właściwie wybrać narty, uniknąć błędów przy zakupie butów. Ale wskazówki to nie jedyne, co znajdziesz w Stacji Narciarskiej. Dowiesz się m.in. czy warto zapisać dziecko do klubu narciarskiego, jak wygląda kariera sportowca, jak przebiega rehabilitacja po zerwaniu więzadła w kolanie oraz co czuje osoba zasypana lawiną. Nie będziemy pomijać też tematów związanych z narciarstwem biegowym.
Data dodania: 2018-01-24 21:49:17
Data aktualizacji: 2019-09-23 06:45:08
Audycji w katalogu: 12
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
SN 012: Powiew świeżości w PZN
30 czerwca 2018 roku wybrano nowe władze PZN. Szansę na wyciągnięcie polskiego narciarstwa z dna dostał Marcin Blauth. Dowiecie się jakie działania podjął przez pierwsze miesiące urzędowania oraz jakie cele wyznaczył sobie na czas kadencji. Artykuł SN 012: Powiew świeżości w PZN pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 59.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
SN 011: Zrobiłem narty
Bohaterem audycji jest Szymon Girtler - człowiek, który własnoręcznie robi deski Monck Custom. Jego produkty zdobywają nagrody i podbijają serca narciarzy na całym świecie, mimo że powstają w pomieszczeniach piwnicznych w jednym z podwarszawskich domów. Artykuł SN 011: Zrobiłem narty pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 1.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
SN 010: Przedszkolak na nartach
Każdy rodzic, który kocha narciarstwo, będzie chciał zarazić tą pasją swoją pociechę. Wielu zastanawia się jak to zrobić, by nie zniechęcić dziecka do narciarstwa. Postanowiłem nagrać odcinek, który pomoże podjąć dobre decyzje. W roli ekspertki występuje Ewa Silska – założycielka Bandy Narciarskiej, czyli przedszkola dla najmłodszych. Ewa opowiada o tym jak zacząć przygodę na śniegu i co zrobić, by jazda z dzieckiem była czystą przyjemnością. Artykuł SN 010: Przedszkolak na nartach pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SN 009: Jak wygląda życie zjazdowca?
Stoisz w budce startowej. Przed tobą szalony zjazd po lodowej trasie. Zegar pika kilka razy. Nie ma już odwrotu. Ruszasz w dół. Pędzisz z prędkością 130 km/h odziany wyłącznie w cienką narciarską gumę. Nagle teren urywa się. Zaczynasz lecieć w powietrzu. Lecisz. Lecisz. Czasem dalej niż skoczkowie narciarscy. Musisz to kochać. Musisz kochać ryzyko. Właśnie to czuje Michał Kłusak - bohater dzisiejszej audycji, który opowiedział mi o życiu zjazdowca. Artykuł SN 009: Jak wygląda życie zjazdowca? pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SN 008: Krajobraz po bitwie
W rozegranych pod koniec lutego mistrzostwach Polski w slalomie sklasyfikowanych zostało siedem reprezentantek naszego kraju. Siedem! Z czego mamy wybierać? Gdzie łowić talenty, skoro o medale narodowego czempionatu ściga się garstka pań. Czy kibic narciarstwa znad Wisły może mieć jakiekolwiek nadzieje na zmianę tej beznadziejnej sytuacji? Artykuł SN 008: Krajobraz po bitwie pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 007: Inline alpine, czyli slalom na rolkach
Inline alpine to propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko aktywnie spędzić czas, ale też poprawić formę narciarską. Slalom na rolkach jest młodą dyscypliną, prężnie rozwijającą się w Polsce. Artykuł Stacja Narciarska 007: Inline alpine, czyli slalom na rolkach pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 006: Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL
Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego to jedna z najczęstszych i najbardziej nieprzyjemnych kontuzji, jaka spotyka narciarzy. Jak wygląda i ile trwa rehabilitacja po rekonstrukcji ACL? Artykuł Stacja Narciarska 006: Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 005: Igrzyska w Pjongczangu od kuchni
W audycji przenosimy się do dalekiej Korei Południowej, gdzie odbyły się zimowe igrzyska olimpijskie. Usłyszycie o tym, czego na pewno nie widzieliście w transmisjach telewizyjnych. Michał Okniański spędził w Korei Południowej kilkanaście dni. W sposób bardzo namacalny przekonał się jak wygląda życie w tym azjatyckim kraju i jak bardzo różni się od naszej codzienności. Artykuł Stacja Narciarska 005: Igrzyska w Pjongczangu od kuchni pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 53.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 004: Nowości i trendy w narciarstwie na sezon 2018/2019
Koniec stycznia to moment, w którym gotowe są już kolekcje sprzętu na następną zimę. Co nowego wymyślili producenci z branży narciarskiej? Czy na rynku pojawią się rewolucyjne produkty? A może panuje stagnacja i zupełnie nic nas nie zaskoczy. W dzisiejszej audycji opowiemy o nowościach i trendach w narciarstwie na sezon 2018/2019. Artykuł Stacja Narciarska 004: Nowości i trendy w narciarstwie na sezon 2018/2019 pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 003: Rozgrzewka przed nartami
W trzecim odcinku Stacji Narciarskiej rozmawiamy o rozgrzewce na stoku. Wielu narciarzy pomija ten element i bezpośrednio po zejściu z wyciągu rusza na trasy. Czy warto poświęcić kilka minut na przygotowanie naszego ciała do jazdy? Podpowiemy na co zwrócić uwagę a czego unikać, by rozgrzewka była skuteczna. Artykuł Stacja Narciarska 003: Rozgrzewka przed nartami pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 44.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 002: Jak kupić wygodne buty narciarskie?
Wybór butów narciarskich to najistotniejsza czynność w procesie kompletowania sprzętu – to właśnie od niej zależy przyjemność z jazdy. Źle dobrane buty, potrafią kompletnie zepsuć najpiękniejszy zimowy urlop. W drugim odcinku Stacji Narciarskiej opowiemy o tym jak kupować buty i co można zrobić, gdy ich używanie powoduje dyskomfort. Artykuł Stacja Narciarska 002: Jak kupić wygodne buty narciarskie? pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stacja Narciarska 001: Czy warto trenować narciarstwo alpejskie?
W pierwszym odcinku podcastu odpowiemy na pytanie "czy warto trenować narciarstwo alpejskie?". To świetny temat dla rodziców, których dzieci trenują w klubach, ale nie tylko. Myślę, że nasza rozmowa pozwoli poznać tę dyscyplinę amatorom, wyjeżdżającym na narty tylko w ferie. Cenne informacje wyłowią z niej również zawodnicy, którzy zastanawiają się nad dalszym rozwojem kariery. Artykuł Stacja Narciarska 001: Czy warto trenować narciarstwo alpejskie? pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More | źródło wiedzy narciarskiej .
pobierz 72.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek