Stacja Narciarska

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jeździsz na nartach? Chcesz dowiedzieć się cennych informacji na temat tego pięknego sportu? Audycje przeznaczone są dla każdego narciarza. Poruszam tematy związane z różnymi dziedzinami - znajdziesz tu wiele porad, których znajomość pomoże właściwie wybrać narty, uniknąć błędów przy zakupie butów. Ale wskazówki to nie jedyne, co znajdziesz w Stacji Narciarskiej. Dowiesz się m.in. czy warto zapisać dziecko do klubu narciarskiego, jak wygląda kariera sportowca, jak przebiega rehabilitacja po zerwaniu więzadła w kolanie oraz co czuje osoba zasypana lawiną. Nie będziemy pomijać też tematów związanych z narciarstwem biegowym.
Data dodania: 2018-01-24 21:49:17
Data aktualizacji: 2021-01-16 18:40:09
Audycji w katalogu: 33
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 dni temu
[INFO] Aktualna sytuacja dla narciarzy w Szwajcarii
Po tym, jak rząd Słowacji 1 stycznia przekreślił marzenia Polaków o narciarstwie w czasie „narodowej kwarantanny”, jednym z nielicznych krajów, które oferują możliwość skorzystania z zimowych aktywności jest Szwajcaria. Dziś wydanie specjalne prosto z Andermatt – audycja w całości poświęcona będzie sytuacji narciarskiej w kraju Helwetów. Artykuł [INFO] Aktualna sytuacja dla narciarzy w Szwajcarii pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
[INFO] Polki rozdają karty w Pucharze Europy
Maryna Gąsienica Daniel nie zwalnia tempa. Polka dwukrotnie zwyciężyła w zawodach Pucharu Europy w Hippach. Magdalena Łuczak siódma w Andalo. * Polski rząd zaciska pętlę na narciarskim biznesie – stoki i hotele będą zamknięte od 28 grudnia do 17 stycznia * Startuje AZS Winter Cup, czyli Akademicki Puchar Polski w narciarstwie alpejskim. Artykuł [INFO] Polki rozdają karty w Pucharze Europy pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 7.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[INFO] Bardzo dobry występ Maryny Gąsienicy Daniel w Pucharze Świata, sensacyjny zwycięzca zjazdu
Maryna Gąsienica Daniel błysnęła w gigancie w Courchevel, zaliczanym do klasyfikacji alpejskiego Pucharu Świata. * Sensacyjne podium w zjeździe mężczyzn w Val d'Isère. * Komitet Narty Snowboard Outdoor walczy w Sejmie o wydłużenie ferii narciarskich w Polsce. * Największe opady śniegu w Alpach od 140 lat. Artykuł [INFO] Bardzo dobry występ Maryny Gąsienicy Daniel w Pucharze Świata, sensacyjny zwycięzca zjazdu pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[INFO] Ruszyły pierwsze stoki w Polsce
Pierwsze ośrodki w Polsce już działają. Spragnieni zimy narciarze ruszyli na stoki. *** Maryna Gąsienica Daniel zajęła 9. miejsce w zawodach Pucharu Świata w Lech Zürs *** Wciąż trwają przepychanki polityków w sprawie uruchomienia alpejskich stacji narciarskich. Artykuł [INFO] Ruszyły pierwsze stoki w Polsce pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[INFO] Ferie? Premier mówi: nie będzie!
Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmianę terminu ferii zimowych – mają one być skumulowane w całym kraju od 4 do 17 stycznia. * Jarosław Gowin oświadczył, że wyciągi narciarskie nie będą otwarte. * Właściciele ośrodków nie wiedzą czy uruchamiać naśnieżanie stoków, a sprzedawcy obawiają się, że zostaną z towarem. * Dwukrotne zwycięstwo Petry Vlhovej w zawodach Pucharu Świata w Levi. Artykuł [INFO] Ferie? Premier mówi: nie będzie! pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Całkowity lockdown w Austrii, Południowy Tyrol przetestuje mieszkańców
Całkowity lockdown w Austrii. Na narty nie będzie można pojechać przynajmniej do 6 grudnia. * Władze Południowego Tyrolu chcą przetestować na COVID-19 wszystkich mieszkańców. * Zawody Pucharu Świata w Levi odbędą się zgodnie z planem – 21 i 22 listopada. Artykuł Całkowity lockdown w Austrii, Południowy Tyrol przetestuje mieszkańców pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Austria zamyka lodowce – narty najwcześniej w grudniu
Austria zamyka lodowce. Ośrodki narciarskie otworzą się najwcześniej w grudniu. * Zawody Pucharu Świata w Alta Badia odbędą się bez publiczności. * Targi ISPO Monachium 2021 będzie można śledzić wyłącznie w internecie. Artykuł Austria zamyka lodowce – narty najwcześniej w grudniu pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak będzie wyglądać sezon narciarski – chcesz prawdziwej odpowiedzi?
Jak pandemia COVID-19 wpłynie na narciarski sezon? Artykuł Jak będzie wyglądać sezon narciarski – chcesz prawdziwej odpowiedzi? pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Narciarskie hity i trendy sezonu 2020/2021 – Tomasz Kurdziel
Co słychać w narciarskim świecie? Jakie trendy panują w branży? Czy powstały jakieś rewolucyjne produkty? Co roku na targach ISPO w Monachium producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów prezentują najnowsze osiągnięcia myśli inżynieryjnej swoich projektantów. Dla nas to zawsze punkt obowiązkowy. W dzisiejszej audycji rozmawiamy z Tomkiem Kurdzielem o tym co zobaczymy na stokach w sezonie 2020/2021. Posłuchajcie na jakie produkty naczelny Magazynu NTN Snow & More zwrócił uwagę i jakie trendy w narciarstwie zaobserwował. Wiedza obowiązkowa przed nadchodzącą zimą! Artykuł Narciarskie hity i trendy sezonu 2020/2021 – Tomasz Kurdziel pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 63.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Inauguracja alpejskiego Pucharu Świata w cieniu pandemii
Marta Bassino i Lucas Braathen wygrywają inauguracyjne zawody alpejskiego Pucharu Świata w Sölden. * Pandemia COVID-19 wymusza zmiany w zachowaniu zarówno zawodników jak i narciarskich turystów. * Europejskie lodowce otworzyły się pod koniec września. Na stokach panują fantastyczne warunki. Artykuł Inauguracja alpejskiego Pucharu Świata w cieniu pandemii pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 9.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Kontrowersje po gigancie równoległym w Chamonix
Kontrowersje po gigancie równoległym w Chamonix. Alexis Pinturault grzmi w mediach społecznościowych. FIS obawia się bojkotu kolejnych zawodów. * Zuzanna Czapska wystartuje w zawodach Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze. * FIS zakazuje używania smarów fluorowych. Producenci poszukują alternatywnych, równie skutecznych metod smarowania nart. Artykuł Kontrowersje po gigancie równoległym w Chamonix pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Powrót do sportu po kontuzji – Maryna Gąsienica Daniel i Karolina Riemen-Żerebecka
Zawodniczkom, które są bohaterkami dzisiejszej audycji nagłe wypadki na stoku przydarzyły się w momencie, gdy były na najlepszej drodze do dużego sukcesu. Karolinę Riemen-Żerebecką typowano jako jedną z faworytek w skicrossowych mistrzostwach świata w Sierra Nevada. Z kolei Maryna Gąsienica Daniel zaczęła punktować w alpejskim Pucharze Świata i rozbudziła apetyty kibiców na pierwszy od lat kontakt z czołówką w tej niesamowicie trudnej dyscyplinie. I wtedy, gdy wszystko układało się jak z nut, przydarzył się jeden błąd, jedno złe zakrawędziowanie nart, jeden nieudany skok. Wszystko zawaliło się jak domek z kart na wietrze. Artykuł Powrót do sportu po kontuzji – Maryna Gąsienica Daniel i Karolina Riemen-Żerebecka pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 47.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Maryna Gąsienica Daniel wróciła na śnieg
W Innsbrucku rozpoczynają się zimowe igrzyska olimpijskie dla amatorów po trzydziestce. * Petra Vlhová znokautowała rywalki w zawodach Pucharu Świata w Zagrzebiu. W stawce panów niespodziankę sprawił Belg Armand Marchant. * Maryna Gąsienica Daniel wróciła na śnieg po kontuzji nogi. Artykuł Maryna Gąsienica Daniel wróciła na śnieg pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Noworoczny Ski Serwis Informacyjny
W Maso Corto lawina zeszła na trasę i zabiła trzy osoby. * Mikaela Shiffrin, Dominik Paris i Alexis Pinturault bohaterami poświątecznych zawodów. * Hannes Reichelt zerwał więzadło krzyżowe. Artykuł Noworoczny Ski Serwis Informacyjny pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak wyglądał początek sezonu w Szczyrku?
Otwarcie sezonu w Szczyrku – klienci ośrodka wściekli na obsługę. * Alpejski Puchar Świata wrócił do Europy. Zawodnicy ścigali się w Val d’Isere, St. Moritz i Courchevel. * Felix Neureuther napisał książkę dla dzieci. Artykuł Jak wyglądał początek sezonu w Szczyrku? pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 7.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Ruszyły pierwsze ośrodki narciarskie w Polsce
Nieśmiały początek zimy w Polsce – w górach ruszyły pierwsze ośrodki narciarskie. * Zakończyła się amerykańska część zawodów alpejskiego Pucharu Świata. Zmagania za oceanem były pasjonujące i obfitowały w niespodzianki. * Polscy alpejczycy startowali w pucharze Far East w Chinach. Artykuł Ruszyły pierwsze ośrodki narciarskie w Polsce pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
W alpach sypnęło śniegiem
Obfite opady w Alpach. Na niektórych lodowcach leży niemal 2,5 m śniegu. Kilka tygodni wcześniej niż normalnie ruszyły pierwsze stacje narciarskie położone niżej. * Zawodnicy przygotowują się do pierwszego slalomu alpejskiego Pucharu Świata, który odbędzie się w fińskim Levi 23 i 24 listopada. * Szwedzi wściekli po decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Artykuł W alpach sypnęło śniegiem pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
SN 014: Narciarskie hity i trendy sezonu 2019/2020
Przed sezonem warto posłuchać o tym co w świecie narciarskim piszczy. Dziś znowu rozmawiamy z Tomaszem Kurdzielem o tym co słychać w branży, co się rozwija, a o czym niedługo być może zapomnimy. Warto posłuchać, by zabłysnąć w towarzystwie na zimowym wyjeździe i nie uchodzić za narciarskiego ignoranta. Artykuł SN 014: Narciarskie hity i trendy sezonu 2019/2020 pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 50.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Alicja po drugiej stronie lustra
Sensacyjne rozpoczęcie sezonu – Alice Robinson z Nowej Zelandii wygrywa inauguracyjne zawody alpejskiego Pucharu Świata w Sölden. Alexis Pinturault zwycięża w otwarciu mężczyzn. Henrik Kristoffersen, wymieniany jako jego największy rywal w klasyfikacji generalnej, dopiero na 18. Miejscu. Artykuł Alicja po drugiej stronie lustra pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 5.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Inauguracja PŚ w Sölden
Po siedmiu miesiącach przerwy do akcji wkraczają alpejczycy. W sobotę 26 października na lodowcu Rettenbach w Sölden zostanie rozegrany gigant kobiet, a dzień później w tej samej konkurencji zmierzą się mężczyźni. Niestety po raz pierwszy od wielu lat na starcie nie zobaczymy Polaków. Artykuł Inauguracja PŚ w Sölden pochodzi z serwisu Magazyn NTN Snow & More .
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek