Goomcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Goomcast porusza aktualne tematy związane z grami i konsolami Nintendo. Skupiamy się na najnowszej generacji Nintendo Switch i 3DS, czasami odwołując się również do sprzętu retro. Podcast tworzą osoby od lat związane z marką, posiadające bogate kolekcje oraz potrzebną wiedzę.
Data dodania: 2018-02-05 18:25:53
Data aktualizacji: 2021-03-04 11:15:02
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Poznań Game Arena 2018 Goomcast #005
Po mieszanych uczuciach związanych z warszawskim Pixel Heaven pomysłodawca podcastu Scrooge nie dał się namówić na wyjazd na Poznań Game Arena. Piąty odcinek Goomcastu przygotowaliśmy w formie wywiadu w którym (ja Funky) staram się opowiedzieć trochę o PGA i przekonać Scrooga do wyjazdu na następną edycję targów
pobierz 126.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wrześniowy Nintendo Direct Goomcast #004
Powracamy po dłuższej przerwie tym razem będziemy rozmawiać o wrześniowym Nintendo Direct, który nieźle nas zaskoczył w paru kwestiach.
pobierz 114.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Podsumowanie roku Nintendo Switch Goomcast #003
pobierz 72.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Nintendo Labo Goomcast #002
Na wstępie chcielibyśmy podziękować za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące pierwszego odcinka Goomcastu. Nadal eksperymentujemy zarówno z montażem jak i sprzętem nagraniowym mamy nadzieje, że wyszło lepiej niż poprzednio. Wracając do sedna zapraszam wszystkich na drugi odcinek Goomcastu tym razem poświęcony w całości kontrowersyjnemu Nintendo Labo
pobierz 78.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Nintendo Direct Mini Goomcast #001
Zapraszam na pierwszy odcinek Goomcastu, podcastu omawiającego aktualne wydarzenia ze świata Nintendo, tym razem na tapecie niedawny Direct Mini. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym polskim podcastem poświęconym ściśle tematyce Nintendo.
pobierz 85.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek