W Europie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: W Europie to podcast będący pigułką wiedzy na tematy europejskie.
Data dodania: 2018-02-17 22:01:10
Data aktualizacji: 2019-02-03 12:45:06
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
« Filip Szarecki »
Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie praw autorskich czyli art 11 i 13
... Artykuł Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie praw autorskich czyli art 11 i 13 pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 45.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Filip Szarecki »
Europa, która chroni – nadchodzi prezydencja Austrii w Radzie UE
... Artykuł Europa, która chroni – nadchodzi prezydencja Austrii w Radzie UE pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Filip Szarecki »
Debata w Niemczech o ISIS + wywiad z radnym klubu PiS
Opis odcinka w Europie: Dziewiąty odcinek audycji w Europie jest wyjątkowo długi. W podcascie min. umieściłem wywiad z radnym Markiem Pękalem, który chce by dzieci nie grały Ody do radości. Wracają też tematy takie jak rząd Włoch i Galileo.  Audycja pojawiła się na Patronite! Spis treści: 00:01:04 • Debata w Niemczech o ISIS 00:07:32 • […] Artykuł Debata w Niemczech o ISIS + wywiad z radnym klubu PiS pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Porozumienie Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi Północnej
Opis odcinka w Europie: Ósmy odcinek audycji w Europie jest o pobiciu burmistrza greckiego miasta przez nacjonalistów, politycznej układance we Włoszech (i porozumieniu Ruchu Pięciu Gwiazd z Ligą) a także o inicjatywie obywatelskiej mającej zalegalizować eutanazję w Hiszpanii. Audycja pojawiła się na Patronite! Spis treści: 00:01:42 • Pobicie burmistrza miasta Saloniki 00:03:31 • Porozumienie Ruchu […] Artykuł Porozumienie Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi Północnej pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
rozmowa: Ignacy Niemczycki (Front Europejski)
Opis odcinka w Europie: Siódmy odcinek to odcinek specjalny! W dzisiejszym nagraniu rozmowa z Ignacym Niemczyckim z Frontu Europejskiego. Więcej informacji znajdziecie na stronie: fronteuropejski.pl Słuchaj: Pobierz Subskrybuj: Podcastu najwygodniej słuchać w telefonie. Nie zastanawiaj się! Subskrybuj przez iTunes, Androida lub RSS! Zostaw lajka i oceń: Jeśli korzystasz z iTunes oceń podcast na pięć gwiazdek […] Artykuł rozmowa: Ignacy Niemczycki (Front Europejski) pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 20.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Wybory parlamentarne na Węgrzech
Opis odcinka w Europie: Szósty odcinek audycji w Europie jest o Orbanie, Węgrach i reformach we Francji. Prawie 20 minut po dłuższej 3 tygodniowej przerwie. Spis treści: 00:03:37 • Wybory parlamentarne na Węgrzech 00:14:25 • Kolejne reformy we Francji Słuchaj: Pobierz Subskrybuj: Podcastu najwygodniej słuchać w telefonie. Nie zastanawiaj się! Subskrybuj przez iTunes, Androida lub […] Artykuł Wybory parlamentarne na Węgrzech pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Protesty studentów we Francji
Opis odcinka w Europie: Piąty odcinek audycji w Europie to pełnoprawny epizod i powrót do korzeni. Ponad 20 minut o otruciu Skripala, protestach we Fracji, zmianie prawa dot. referendum w Czechach i wpuszczaniu terrorystów przez Węgry. Spis treści: 00:03:51 • Skripal i reperkusje dyplomatyczne 00:09:41 • Protesty studentów we Francji 00:14:48 • Czesi zostają w […] Artykuł Protesty studentów we Francji pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 13.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Wybory we Włoszech
Opis odcinka w Europie: Czwarty odcinek audycji w Europie jest nietypowy. Nie udało się znaleźć czasu na nagranie wszystkich materiałów – dlatego jedyny temat jaki poruszam to wybory we Włoszech. Podziękowania: W powstaniu odcinka pomógł: Bartosz Swat Bardzo dziękuję za pomoc w tworzeniu podcastu. Spis treści: 00:01:59 • Wybory we Włoszech Słuchaj: Pobierz Subskrybuj: Podcastu […] Artykuł Wybory we Włoszech pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Francja przywraca pobór
Opis odcinka w Europie: Oto trzeci odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku będzie o planach przywrócenia poboru we Francji, dowiecie się co się stało z Martinem Schultzem oraz dowiecie się trochę o Kosowie! Podziękowania: W powstaniu odcinka pomogli: Filip Jurczok (pobór), Paweł Skała-Piękoś (Schultz), Agata Bruchajzer (Kosowo) Bardzo […] Artykuł Francja przywraca pobór pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 12.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Konflikt dyplomatyczny Holandia – Turcja
Opis odcinka w Europie: Oto drugi odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku usłyszycie dlaczego Ryszard Czarnecki został odwołany ze stanowiska wiceprzewodniczącego PE, dowiecie się jak wyglądał początek kryzysu Holandia – Turcja, usłyszycie czy zmiana czasu ma sens i jakie państwa mogą dołączyć w najbliższych latach do UE! Podziękowania: […] Artykuł Konflikt dyplomatyczny Holandia – Turcja pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Dzień dobry w Europie!
Opis odcinka w Europie: Oto pierwszy odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku usłyszycie jak wyglądały wybory w Czechach, usłyszycie o planach Komisji Europejskiej dot. budowy sieci superkomputerów i dowiecie się co to jest Galileo i dlaczego się przenosi! Spis treści: 00:00:44 • Wybory prezydenckie w Czechach 00:07:32 • […] Artykuł Dzień dobry w Europie! pochodzi z serwisu w Europie .
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek