Charyzmatyczny

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Charyzmatyczny powstał by udowodnić, że Charyzmy można się nauczyć, bo mitem jest to, że trzeba się z nią urodzić. Jak tego dokonać? Przez poszerzanie swoich horyzontów w różnych dziedzinach życia, a drogą, którą ja do tego wybrałem są wywiady z ekspertami z takich specjalności jak wystąpienia publiczne, obrona przed manipulacją, nauka języków obcych, kreatywność i wiele, wiele innych. W trakcie tych rozmów będę zgłębiał z moimi goścmi ich profesję, tak by dotrzeć do informacji, które będą Wam pomocne na co dzień, wykorzystując ich wiedzę, doświadczenie i wskazówki, dzięki czemu będziecie mogli stawać się bardziej charyzmatyczni.
Data dodania: 2018-02-18 17:09:59
Data aktualizacji: 2019-09-17 02:20:02
Audycji w katalogu: 30
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
PCh 029: O charyzmie. Wywiad z Miłoszem Brzezińskim
O tym, czym jest charyzma, czy można się jej nauczyć, czy jest etyczna i w jakich zawodach się przyda. W rozmowie z Miłoszem Brzezińskim, człowiekiem, który pokazuje jak praktycznie wykorzystać psychologię akademicką.
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PCh 028: O magii, atakach paniki i ciągłych ćwiczeniach. Wywiad z iluzjonistą Królem Wrocławia
Maciej Kulhawik - Król Wrocławia jest charyzmatycznym iluzjonistą VIP, który opowiada o swojej przygodzie z magią i drodze, która umożliwiła mu porywanie tłumów.
pobierz 67.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PCh 027: Jak pracować nad naturalną pewnością siebie? Wywiad z Tomaszem Marcem
Tomasz Marzec jest trenerem, psychologiem i autorem książek. Opowiada, czym jest pewność siebie, jak się jej uczyć oraz jaką odgrywa rolę w życiu człowieka.
pobierz 88.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PCh 026: O drodze lidera, wyobraźni kury i braniu na siebie odpowiedzialności. Z Szymonem Peñafiel
Pierwszy odcinek serii wywiadów z charyzmatycznymi ludźmi. Szymon Peñafiel opowiada o swojej drodze jako lidera, o ograniczających przekonaniach, zgłaszaniu się na ochotnika i wyobraźni kury.
pobierz 96.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PCh 025: Najgorsza praca w życiu, część 2.
Odcinek specjalny, w którym 6 osób dzieli się swoją historią na temat najgorszej pracy w życiu i wnioskami, które z niej wyciągnęli. Z gościnnym udziałem Krzysztofa Kempińskiego, Krystiana Zycha, Konrada Brylaka, Agnieszki Zdunek, Michała Kowalczyka i Pawła Badury.
pobierz 38.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PCh 024: O kobiecości, relacjach i sprawach łóżkowych. Wywiad z Magdaleną Łabędź
Magdalena Łabędź jest psycholożką, terapeutką i edukatorką seksualną. W wywiadzie opowiada o tym, czym jest kobiecość, co ważne jest w relacjach z partnerem i o tym, co dzieje się w łóżku w związkach.
pobierz 67.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
PCh 023: Jak uczyć się efektywnie? Wywiad z Bartoszem Czekałą
Bartosz Czekała mówi o podstawowych błędach w uczeniu się, jak uczyć się, żeby zapamiętać oraz rozprawia się z mitami dotyczącymi nauczania (mapy myśli, szybkie czytanie, czy podkreślanie).
pobierz 104.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
PCh 022: O męskości. Wywiad z seksuologiem Michałem Pozdałem
Michał Pozdał opowiada, czym jest męskość i jak nad nią pracować. Mówi również, dlaczego nie mamy kryzysu męskości, o relacjach damsko-męskich, o roli seksuologa i emocjach.
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PCh 021: Jak ćwiczyć i dbać o siebie? Wywiad z trenerem personalnym Łukaszem Choińskim
Łukasz Choiński mówi o tym, w jaki sposób ćwiczyć, jeżeli chcemy zredukować tkankę tłuszczową lub przybrać masy mięśniowej. O motywacji w treningach, roli trenera personalnego i efektach zdrowotnych ćwiczeń.
pobierz 75.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PCh 020: Jak zarządzać sobą w czasie? Wywiad z Pawłem Bochnowskim
Paweł Bochnowski o zarządzaniu sobą w czasie. Co zabiera nam najwięcej czasu w ciągu dnia? Jak mieć więcej energii i motywacji do działania? Jak planować, by robić to efektywnie? Po co mieć więcej czasu? Odpowiedzi w odcinku.
pobierz 131.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
PCh 019: Jak być spójnym w korporacji? Wywiad z Kamilą Goryszewską
Kamila Goryszewska opowiada, w jaki sposób zachować spójność i autentyczność, gdy pracujemy w korporacjach lub po prostu pracujemy dla kogoś. O współpracy, o asertywności, o świadomym wyznaczaniu granic.
pobierz 104.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
PCh 018: O uległości wobec autorytetów. Wywiad z Tomaszem Grzybem
Tomasz Grzyb i Dariusz Doliński przeprowadzili w Polsce eksperyment psychologiczny, który wystawił naturę ludzką na próbę. O jego zaskakujących wynikach dotyczących uległości względem autorytetów opowiada jeden z badaczy.
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PCh 017: O bullsh*tach zarządzania. Wywiad z Igorem Mrozem
Igor Mróz poddaje krytyce powszechne cytaty z mediów społecznościowych dotyczące zarządzania, by pokazać je w zestawieniu z realnym światem biznesu. Czy ludzie są najważniejsi? Czy Milenialsi są przekleństwem naszych czasów? Czy nie ma ludzi niezastąpionych? To tylko niektóre pytania, na które stara się znaleźć odpowiedź.
pobierz 105.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PCh 016: O wypaleniu zawodowym. Wywiad z dr Elżbietą Lisowską
Dr Elżbieta Lisowska jest badaczem zagadnienia, jakim jest wypalenie zawodowe. W wywiadzie opowiada o jego genezie, objawach, przebiegu oraz profilaktyce i skutkach. Mówimy również o tym, w jaki sposób przed wypaleniem się bronić.
pobierz 69.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PCh 015 : Taniec jako narzędzie rozwoju osobistego i biznesowego. Wywiad z Justyną Jakubczyk
Justyna Jakubczyk opowiada, o tym, co można zyskać przez taniec, tak w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Unikatowe spojrzenie na rozwój kompetencji. Odcinek nie tylko dla kobiet.
pobierz 96.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PCh 014: Najgorsza praca w życiu.
Odcinek specjalny, w którym 7 osób dzieli się swoją historią na temat najgorszej pracy w życiu i wnioskami, które z niej wyciągnęli. Z gościnnym udziałem Piotra Peszko (2 EDU), Agaty Chmielewskiej (Firma Online), Piotra Kantorowskiego (Prawo dla Biznesu), Kamili Goryszewskiej (Słucham Gadam), Piotra Zagórowskiego (Tato na Wyspach Magis) i Krisa Nowaka (Do początku).
pobierz 40.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PCh 013: O tym, jak nauczyć się charyzmy. Wywiad z Dawidem Straszakiem
Dawid Straszak przekonuje, że charyzmy można się nauczyć. W odcinku opowiada, czym jest charyzma, co robić by stawać się bardziej charyzmatycznym i gdzie można ją wykorzystać. Odcinek specjalny, prowadzony przez Konrada Brylaka.
pobierz 91.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PCh 012: O korporacji, która stała się start-upem. Z Agnieszką Pasek i Konradem Fuławką.
Agnieszka Pasek i Konrad Fuławka opowiadają o bardzo ciekawym pomyśle, który zamienił się w miejsce dla ludzi kreatywnych - Nokia Garage. O tym, w jaki sposób korporacja może stać się strart-upem.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PCh 011: O zdrowym odżywianiu i psychodietetyce. Wywiad z Magdą Golachowską.
Magda Golachowska jest doradcą żywieniowym i psychodietetykiem. Mówi o tym, co to znaczy jeść zdrowo i jak to robić. Opowiada o zaburzeniach odżywiania i pracy psychodietetyka.
pobierz 76.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PCh 010: O pracy nad głosem. Wywiad z Patrycją Obarą.
Patrycja Obara jest wokalistką i trenerką głosu. Opowiada o tym jak pracować nad głosem i jak o niego dbać.
pobierz 71.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek