Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2019-07-16 22:35:05
Audycji w katalogu: 50
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
JZ47 Jak naturalnie rozjaśnić włosy
Jak naturalnie rozjaśnić włosy? Jakich produktów używać? O ile tonów zmieni się kolor moich włosów? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ47 Jak naturalnie rozjaśnić włosy pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
JZ46 Jak zrobić świecę sojową
Jak zrobić świecę sojową? Czy można w domu stworzyć pachnącą i zdrową świecę? Czy jest to trudne? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ46 Jak zrobić świecę sojową pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 15.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
JZ45 Polskie podcasty ekologiczne
Czy są polskie podcasty ekologiczne? Kto je nagrywa? Gdzie ich szukać? O to zapytałam podcasterów i podcasterki prowadzących zielone podcasty. Artykuł JZ45 Polskie podcasty ekologiczne pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Pyrcaster 2019
Odcinek specjalny. Jak zorganizowaliśmy Pyrcaster 2019? Pierwsze w Poznaniu i Wielkopolsce spotkanie dla słuchaczy i podcasterów. Artykuł Pyrcaster 2019 pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ44 Jak legalnie sprzedawać domowe mydło?
Jak legalnie sprzedawać domowe mydło? Czy jest to możliwe i ile kosztuje? Co trzeba zrobić i od czego zacząć? Posłuchaj podcastu! Artykuł JZ44 Jak legalnie sprzedawać domowe mydło? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Odcinek specjalny. Podcastowy Dzień Dziecka!!! Dzieciaki, wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Posłuchajcie bajki przygotowanej specjalnie dla Was Artykuł Podcastowy Dzień Dziecka 2019 pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ43 Cała prawda o Pracowni Boruja
Jak wygląda naprawdę remont starej, dwustuletniej chaty? Z czym mamy największe problemy? Cała prawda o Pracowni Boruja. Posłuchaj podcastu! Artykuł JZ43 Cała prawda o Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ42 Ucieczka z miasta
Czy łatwo jest porzucić wielkie miasto? Wyjechać na wieś na końcu Polski i zacząć zarabiać z życia na wsi? Posłuchaj jak uciec miasta! Rozmawiam z Martą i Mateuszem z Farmy Martinika. Artykuł JZ42 Ucieczka z miasta pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 42.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ41 Liderzy w ekologii
Jaka jest rola liderów w ekologii? Jak mogą realnie wpłynąć na to, by firmy i ich pracownicy byli bardziej proekologiczni? Co firma może zmienić w swoich działaniach? Artykuł JZ41 Liderzy w ekologii pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ40 Recenzja książek o permakulturze
Recenzja książek o permakulturze. Posłuchaj zanim przeczytasz. Ogród Gai, Ogrody Permakultury, Permakultura Seppa Holzera. Artykuł JZ40 Recenzja książek o permakulturze pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach
Jak pielęgnować rośliny doniczkowe? Gdzie je kupować? Co to znaczy prowadzić sklep roślinny i czym on się różni od zwykłej kwiaciarni? Czym jest dobroczynek kalifornijski i jakie grzyby są dobre dla kwiatów domowych? Artykuł JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 65.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja
Kolejny sezon w Pracowni Boruja rozpoczęty. Posłuchaj czym będzie Centrum Edukacji Ekologicznej i dlaczego Pracownia Boruja będzie na permakulturowej mapie Polski. Zobacz nową stronę internetową Pracowni. Artykuł JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę?
Co zrobić żeby mieć piękny balkon na wiosnę? Jakie są najczęstsze błędy? W jaki sposób założyć balkonowy ogród warzywny? Czyli w skrócie jak przygotować balkon na wiosnę? Artykuł JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych
Kulisy wyzwania #ekodlazielonych, 8 tygodniowego zielonego wyzwania, w którym nic nie szło jak powinno :) Wszystko o błędach, sukcesach, wspaniałych ludziach i nauczkach na przyszłość. Posłuchaj, zainspiruj i ucz się! Artykuł JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 54.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Joanny Legun z podcastu "Jak zrozumieć prawnika". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ34 Zielone inspiracje – Agnieszka Werecha-Osińska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Agnieszki Werechy-Osińskiej z Foto do Kwadratu. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ34 Zielone inspiracje – Agnieszka Werecha-Osińska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ33 Globalna odpowiedzialność prawna – Piotr Kantorowski
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Piotra Kantorowskiego z podcastu "Prawo dla Biznesu". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ33 Globalna odpowiedzialność prawna – Piotr Kantorowski pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ32 Tuż przy uchu o zieleni- Katarzyna Bieleniewicz
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Katarzyny Bieleniewicz z podcastu "Tuż przy uchu". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ32 Tuż przy uchu o zieleni- Katarzyna Bieleniewicz pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ31 Co dzieci wiedzą o ekologii? – Piotr Borowski
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Piotra Borowskiego i dzieci z podcastu Historia wg. dzieci. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ31 Co dzieci wiedzą o ekologii? – Piotr Borowski pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ30 Z pasją o zielonym życiu- Dominik Juszczyk
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Dominika Juszczyka z podcastu "Z pasją o mocnych stronach". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ30 Z pasją o zielonym życiu- Dominik Juszczyk pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek