Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2019-05-24 12:10:13
Audycji w katalogu: 43
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 9 dni temu
JZ42 Ucieczka z miasta
Czy łatwo jest porzucić wielkie miasto? Wyjechać na wieś na końcu Polski i zacząć zarabiać z życia na wsi? Posłuchaj jak uciec miasta! Rozmawiam z Martą i Mateuszem z Farmy Martinika. Artykuł JZ42 Ucieczka z miasta pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 42.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
JZ41 Liderzy w ekologii
Jaka jest rola liderów w ekologii? Jak mogą realnie wpłynąć na to, by firmy i ich pracownicy byli bardziej proekologiczni? Co firma może zmienić w swoich działaniach? Artykuł JZ41 Liderzy w ekologii pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ40 Recenzja książek o permakulturze
Recenzja książek o permakulturze. Posłuchaj zanim przeczytasz. Ogród Gai, Ogrody Permakultury, Permakultura Seppa Holzera. Artykuł JZ40 Recenzja książek o permakulturze pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach
Jak pielęgnować rośliny doniczkowe? Gdzie je kupować? Co to znaczy prowadzić sklep roślinny i czym on się różni od zwykłej kwiaciarni? Czym jest dobroczynek kalifornijski i jakie grzyby są dobre dla kwiatów domowych? Artykuł JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 65.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja
Kolejny sezon w Pracowni Boruja rozpoczęty. Posłuchaj czym będzie Centrum Edukacji Ekologicznej i dlaczego Pracownia Boruja będzie na permakulturowej mapie Polski. Zobacz nową stronę internetową Pracowni. Artykuł JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę?
Co zrobić żeby mieć piękny balkon na wiosnę? Jakie są najczęstsze błędy? W jaki sposób założyć balkonowy ogród warzywny? Czyli w skrócie jak przygotować balkon na wiosnę? Artykuł JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych
Kulisy wyzwania #ekodlazielonych, 8 tygodniowego zielonego wyzwania, w którym nic nie szło jak powinno :) Wszystko o błędach, sukcesach, wspaniałych ludziach i nauczkach na przyszłość. Posłuchaj, zainspiruj i ucz się! Artykuł JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 54.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Joanny Legun z podcastu "Jak zrozumieć prawnika". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ34 Zielone inspiracje – Agnieszka Werecha-Osińska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Agnieszki Werechy-Osińskiej z Foto do Kwadratu. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ34 Zielone inspiracje – Agnieszka Werecha-Osińska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ33 Globalna odpowiedzialność prawna – Piotr Kantorowski
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Piotra Kantorowskiego z podcastu "Prawo dla Biznesu". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ33 Globalna odpowiedzialność prawna – Piotr Kantorowski pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ32 Tuż przy uchu o zieleni- Katarzyna Bieleniewicz
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Katarzyny Bieleniewicz z podcastu "Tuż przy uchu". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ32 Tuż przy uchu o zieleni- Katarzyna Bieleniewicz pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ31 Co dzieci wiedzą o ekologii? – Piotr Borowski
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Piotra Borowskiego i dzieci z podcastu Historia wg. dzieci. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ31 Co dzieci wiedzą o ekologii? – Piotr Borowski pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ30 Z pasją o zielonym życiu- Dominik Juszczyk
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Dominika Juszczyka z podcastu "Z pasją o mocnych stronach". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ30 Z pasją o zielonym życiu- Dominik Juszczyk pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ29 O ekologii w sporcie – Przemysław Mamczak, Paweł Szymański
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Przemysława Mamczaka i Pawła Szymańskiego prowadzących podcast Extra Trener. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ29 O ekologii w sporcie – Przemysław Mamczak, Paweł Szymański pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ28 Ograniczanie konsumpcjonizmu – Ola Gościniak
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Oli Gościniak z bloga Jestem Interaktywna. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ28 Ograniczanie konsumpcjonizmu – Ola Gościniak pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ27 IT na zielono – Krzysztof Kempiński
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Krzysztofa Kempińskiego z podcastu Porozmawiajmy o IT. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ27 IT na zielono – Krzysztof Kempiński pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ26 Męska rozmowa o ekologii – Karol Stryja
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Karola Stryi z podcastu Zawodowcy. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ26 Męska rozmowa o ekologii – Karol Stryja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ25 Betonowe miasto pełne parków – Kamila Goryszewska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Kamili Goryszewskiej z podcastu Słucham Gadam. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ25 Betonowe miasto pełne parków – Kamila Goryszewska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 10.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ24 O motywacjach w zielonym życiu – Krystian Zych
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Krystiana Zycha z podcastu "Jak zrobić podcast?" oraz podcastu "Co się czyta?". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ24 O motywacjach w zielonym życiu – Krystian Zych pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ23 Małe rzeczy zmieniają świat – Małgorzata Zmaczyńska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Małgorzaty Zmaczyńskiej z Podcastu Radioaktywnego. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ23 Małe rzeczy zmieniają świat – Małgorzata Zmaczyńska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek