Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2021-03-08 03:00:04
Audycji w katalogu: 83
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
JZ80 Jak boks ratuje życie, nawet jeśli nie wychodzisz z domu
Kontynuujemy rozmowy o pasjach. Tym razem boks, który nastraja pozytywnie do życia — nawet kobiety. Posłuchaj! Artykuł JZ80 Jak boks ratuje życie, nawet jeśli nie wychodzisz z domu pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
JZ79 Gimnastyka słowiańska
Relaksacja ciała i ducha to obecnie niezwykle potrzebna rzecz. Posłuchaj, w czym może Ci pomóc gimnastyka słowiańska – nasza rodzima joga. Artykuł JZ79 Gimnastyka słowiańska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
JZ78 Jak makrama sprawia, że żyję pełnią?
Zapraszam Cię do wysłuchania twórczej rozmowy dwóch Agnieszek, która – mam nadzieję – zainspiruje Cię do spełniania zapomnianych marzeń. Artykuł JZ78 Jak makrama sprawia, że żyję pełnią? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
JZ77 Jak bieganie sprawiło, że nie jem mięsa.
Sport to zdrowie, każdy Ci to powie. ;) Okazuje się, że od biegania do zielonego życia wcale nie jest tak daleko, jakby się mogło wydawać. Posłuchaj. Artykuł JZ77 Jak bieganie sprawiło, że nie jem mięsa. pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
JZ76 Pieluchy wielorazowe – czy warto
Wielopieluchowanie doskonale wpisuje się w ruch zero waste. O tym, dlaczego warto rozważyć tę właśnie opcję, jeśli jesteś młodym rodzicem, rozmawiam z Sylwią Sikorską. Zapraszam. Artykuł JZ76 Pieluchy wielorazowe – czy warto pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
JZ75 Jak hodować pszczoły murarki
Wiosną do życia budzą się pszczoły murarki. O tym, dlaczego warto je hodować i do czego tak naprawdę są nam potrzebne, rozmawiam z Jackiem Naliwajkiem — autorem podcastu Naturalnie o ogrodach. Posłuchaj. Artykuł JZ75 Jak hodować pszczoły murarki pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 37.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
JZ74 Pracownia Boruja 2020
Jesień i zima to bardzo intensywny czas dla Pracowni Boruja. Wiele się zmieniło i wiele zadziało. Na dobre! Posłuchaj, dlaczego musisz przyjechać do Pracowni w tym roku! Artykuł JZ74 Pracownia Boruja 2020 pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 41.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
JZ73 Motywacja czy zielone jednorożce
Jaka jest Twoja motywacja do bycia zieloną. Zastanawiasz się, czy jest to motywacja czy zielone jednorożce? Czym są te jednorożce i jak znaleźć motywację? Posłuchaj! Artykuł JZ73 Motywacja czy zielone jednorożce pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 5.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ72 Koza na Lawendzie
Koza na Lawendzie - skąd wzięła się nazwa tego uroczego gospodarstwa na Mazurach, jak hodować kozy i robić domowym sposobem kozi ser. Zapraszam do słuchania! Artykuł JZ72 Koza na Lawendzie pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 35.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ71 Zielona na czas
Zielona na czas — co sprawia, że chcemy żyć w rytmie zero waste, co nam w tym pomaga, a co przeszkadza. Jaka jest nasza motywacja do zmiany. Posłuchaj Artykuł JZ71 Zielona na czas pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 34.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ70 Uprawa warzyw na balkonie
Uprawa warzyw na balkonie — czy jest możliwa? Jakie warunki musi spełniać Twój balkon i czy w ogóle musisz go mieć, by cieszyć się zdrowymi warzywami. Posłuchaj! Artykuł JZ70 Uprawa warzyw na balkonie pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ69 Kompostowanie na wsi i w mieście
Kompostowanie - trudne? Nie! Kompostować możesz nawet, mieszkając w małym M w centrum miasta. Jak założyć własny kompostownik? Posłuchaj! Artykuł JZ69 Kompostowanie na wsi i w mieście pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ68 Jak prawidłowo segregować śmieci
Jak prawidłowo segregować śmieci - to pytanie, które często zadaje sobie wielu z Was. Dziś podpowiadam, ponieważ prawidłowa segregacja to podstawa! Posłuchaj i koniecznie dołącz do wyzwania „Eko dla zielonych” Artykuł JZ68 Jak prawidłowo segregować śmieci pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 18.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ67 5 zasad zero waste – 5R
Jak wkroczyć na ekologiczną ścieżkę? Jak zacząć stosować 5 zasad zero waste (a może less waste)? Co zmienić w swoim życiu na początku? Posłuchaj i koniecznie dołącz do wyzwania "Eko dla zielonych". Artykuł JZ67 5 zasad zero waste – 5R pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ66 Podsumowanie dekady. Dlaczego wcale nie jestem taka zielona.
Podsumowanie dekady. Podsumowanie 10 lat Jestem Zielona. Czy jestem tak "zielona", jak się wszystkim wydaje? Jak wyglądała moja droga. Posłuchaj... Artykuł JZ66 Podsumowanie dekady. Dlaczego wcale nie jestem taka zielona. pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 53.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ65 Ekologiczne sprzątanie na Święta
Czy da się zamienić chemiczne środki czystości na te bardziej eko? Czy ekologiczne sprzątanie się opłaca? Jak samodzielnie zrobić środki czystości? Posłuchaj... Artykuł JZ65 Ekologiczne sprzątanie na Święta pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ64 Niekupowanie prezentów
Jak wiele kupowanie prezentów ma wspólnego z okazywaniem uczuć? Czy niekupowanie prezentów ma wpływ na ekologię. Jak ograniczyć konsumpcjonizm? Posłuchaj... Artykuł JZ64 Niekupowanie prezentów pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ63 Jak uczyć dzieci ekologii?
Ile o ekologii i otaczającym nas świecie wiedzą nasze dzieci? Jak uczyć dzieci ekologii? Jak my, dorośli, według dzieci powinniśmy o tej ekologii mówić? Posłuchaj Artykuł JZ63 Jak uczyć dzieci ekologii? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ62 Jakie chwasty jeść zimą
Jakie chwasty możemy znaleźć w listopadzie? Jak zbierać i przyrządzać dzikie rośliny. Gdzie w naturze szukać produktów do naszej kuchni? Posłuchaj Artykuł JZ62 Jakie chwasty jeść zimą pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
JZ61 Wprowadzenie do permakultury
Wprowadzenie do permakultury Billa Mollisona to pozycja kultowa. Posłuchaj czym jest permakultura i jak dostać tę pozycję. Rozmawiam z Benem Lazarem. Artykuł JZ61 Wprowadzenie do permakultury pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek