Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2020-01-19 09:45:11
Audycji w katalogu: 70
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
JZ67 5 zasad zero waste – 5R
Jak wkroczyć na ekologiczną ścieżkę? Jak zacząć stosować 5 zasad zero waste (a może less waste)? Co zmienić w swoim życiu na początku? Posłuchaj i koniecznie dołącz do wyzwania "Eko dla zielonych". Artykuł JZ67 5 zasad zero waste – 5R pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
JZ66 Podsumowanie dekady. Dlaczego wcale nie jestem taka zielona.
Podsumowanie dekady. Podsumowanie 10 lat Jestem Zielona. Czy jestem tak "zielona", jak się wszystkim wydaje? Jak wyglądała moja droga. Posłuchaj... Artykuł JZ66 Podsumowanie dekady. Dlaczego wcale nie jestem taka zielona. pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 53.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ65 Ekologiczne sprzątanie na Święta
Czy da się zamienić chemiczne środki czystości na te bardziej eko? Czy ekologiczne sprzątanie się opłaca? Jak samodzielnie zrobić środki czystości? Posłuchaj... Artykuł JZ65 Ekologiczne sprzątanie na Święta pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ64 Niekupowanie prezentów
Jak wiele kupowanie prezentów ma wspólnego z okazywaniem uczuć? Czy niekupowanie prezentów ma wpływ na ekologię. Jak ograniczyć konsumpcjonizm? Posłuchaj... Artykuł JZ64 Niekupowanie prezentów pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ63 Jak uczyć dzieci ekologii?
Ile o ekologii i otaczającym nas świecie wiedzą nasze dzieci? Jak uczyć dzieci ekologii? Jak my, dorośli, według dzieci powinniśmy o tej ekologii mówić? Posłuchaj Artykuł JZ63 Jak uczyć dzieci ekologii? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ62 Jakie chwasty jeść zimą
Jakie chwasty możemy znaleźć w listopadzie? Jak zbierać i przyrządzać dzikie rośliny. Gdzie w naturze szukać produktów do naszej kuchni? Posłuchaj Artykuł JZ62 Jakie chwasty jeść zimą pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ61 Wprowadzenie do permakultury
Wprowadzenie do permakultury Billa Mollisona to pozycja kultowa. Posłuchaj czym jest permakultura i jak dostać tę pozycję. Rozmawiam z Benem Lazarem. Artykuł JZ61 Wprowadzenie do permakultury pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ60 Nieplac zabaw
Naturalne place zabaw - miejsca pełne tajemnic, zakamarków, wprost uwielbianych przez dzieci. Czym nieplac zabaw różni się od zwykłego placu? Posłuchaj! Artykuł JZ60 Nieplac zabaw pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ59 Kim jest preppers?
Kim jest preppers? Dlaczego nie powinien się ujawniać i czy warto nim zostać? Posłuchaj. Artykuł JZ59 Kim jest preppers? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 41.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ58 Pionierzy rolnictwa ekologicznego
Skąd wzięło się rolnictwo ekologiczne. Kto był jego pionierem i jak się ono rozwijało przez dziesiątki lat. Chcesz poznać tę historię? Posłuchaj. Artykuł JZ58 Pionierzy rolnictwa ekologicznego pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 38.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ57 Ethy – pierwsza ekologiczna mapa świata
Ekologiczna mapa świata, Ethy - czym jest i jak może Cię wspierać w ekologicznym, zielonym życiu. Posłuchaj historii projektu, który zmienia świat. Artykuł JZ57 Ethy – pierwsza ekologiczna mapa świata pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ56 Czym jest Bank Pszczół?
Pan Rafał jednego dnia stracił wszystko - 2,5 miliona swoich pszczół, całą pasiekę. Jak swoje nieszczęście przekuł w dobro? Posłuchaj o programie "Tak dla pszczół". Artykuł JZ56 Czym jest Bank Pszczół? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 28.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ55 Trudne lato w Pracowni Boruja
Pracownia Boruja to miejsce, w którym zatrzymuje się czas. Powstanie tu Centrum Edukacji Ekologicznej z warsztatami i wieloma atrakcjami. Już wkrótce... Artykuł JZ55 Trudne lato w Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ54 Jak mała wieś zbudowała ogród dla pszczół
Ogród dla pszczół w małej wsi Boruja zbudowany został wysiłkiem wielu osób. Dokonaliśmy niemożliwego bo nikt nie wierzył, że się uda. Posłuchaj historii, która przywraca wiarę w ludzi. Artykuł JZ54 Jak mała wieś zbudowała ogród dla pszczół pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ53 Z Kujawskim pomagamy pszczołom
Z Kujawskim pomagamy pszczołom to program edukacyjny, którego celem jest wspieranie pszczół. Sprawdź, jak Ty możesz pomóc tym małym owadom, nawet jeśli mieszkasz w dużym mieście. Artykuł JZ53 Z Kujawskim pomagamy pszczołom pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 54.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ52 Jak pomóc lasom w Amazonii?
Płoną lasy w Amazonii. Zamiast narzekać czy szukać winnych, zróbmy coś dobrego. Dołącz do akcji "Posadź 1 drzewo dla Amazonii". Posłuchaj! Artykuł JZ52 Jak pomóc lasom w Amazonii? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ51 Jak założyć ogród społeczny
Jak założyć ogród społeczny. Skąd wziąć pieniądze, co należy załatwić, czy Urząd Miasta może dofinansować taką inicjatywę - praktyczne porady i wskazówki. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Posłuchaj! Artykuł JZ51 Jak założyć ogród społeczny pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 43.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ50 Jak znaleźć swoją wieś?
Marzysz o domu na wsi? Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Koniecznie zobacz, na co zwrócić uwagę, szukając domu. Jak znaleźć swoją wieś - praktyczne porady i wskazówki. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Posłuchaj! Artykuł JZ50 Jak znaleźć swoją wieś? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ49 Jak segregować śmieci?
Jak segregować śmieci? Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim, jak przekonać rodzinę, że segregacja śmieci się opłaca. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Posłuchaj! Artykuł JZ49 Jak segregować śmieci? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ48 Jak zrobić domowe środki czystości
Jak zrobić domowe środki czystości? Płyn do mycia naczyń, proszek do prania, pastę do fug? Jakich środków używać? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Posłuchaj! Artykuł JZ48 Jak zrobić domowe środki czystości pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 27.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek