Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2019-09-17 02:20:02
Audycji w katalogu: 55
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 dni temu
JZ52 Jak pomóc lasom w Amazonii?
Płoną lasy w Amazonii. Zamiast narzekać czy szukać winnych, zróbmy coś dobrego. Dołącz do akcji "Posadź 1 drzewo dla Amazonii". Artykuł JZ52 Jak pomóc lasom w Amazonii? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ51 Jak założyć ogród społeczny
Jak założyć ogród społeczny. Skąd wziąć pieniądze, co należy załatwić, czy Urząd Miasta może dofinansować taką inicjatywę - praktyczne porady i wskazówki. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ51 Jak założyć ogród społeczny pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 43.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ50 Jak znaleźć swoją wieś?
Marzysz o domu na wsi? Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Koniecznie zobacz, na co zwrócić uwagę, szukając domu. Jak znaleźć swoją wieś - praktyczne porady i wskazówki. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ50 Jak znaleźć swoją wieś? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ49 Jak segregować śmieci?
Jak segregować śmieci? Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim, jak przekonać rodzinę, że segregacja śmieci się opłaca. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ49 Jak segregować śmieci? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ48 Jak zrobić domowe środki czystości
Jak zrobić domowe środki czystości? Płyn do mycia naczyń, proszek do prania, pastę do fug? Jakich środków używać? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ48 Jak zrobić domowe środki czystości pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 27.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ47 Jak naturalnie rozjaśnić włosy
Jak naturalnie rozjaśnić włosy? Jakich produktów używać? O ile tonów zmieni się kolor moich włosów? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ47 Jak naturalnie rozjaśnić włosy pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ46 Jak zrobić świecę sojową
Jak zrobić świecę sojową? Czy można w domu stworzyć pachnącą i zdrową świecę? Czy jest to trudne? Podcast Jest Zielono na wakacje. Wasze pytania na zielone pytania - moje odpowiedzi. Artykuł JZ46 Jak zrobić świecę sojową pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 15.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ45 Polskie podcasty ekologiczne
Czy są polskie podcasty ekologiczne? Kto je nagrywa? Gdzie ich szukać? O to zapytałam podcasterów i podcasterki prowadzących zielone podcasty. Artykuł JZ45 Polskie podcasty ekologiczne pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Pyrcaster 2019
Odcinek specjalny. Jak zorganizowaliśmy Pyrcaster 2019? Pierwsze w Poznaniu i Wielkopolsce spotkanie dla słuchaczy i podcasterów. Artykuł Pyrcaster 2019 pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ44 Jak legalnie sprzedawać domowe mydło?
Jak legalnie sprzedawać domowe mydło? Czy jest to możliwe i ile kosztuje? Co trzeba zrobić i od czego zacząć? Posłuchaj podcastu! Artykuł JZ44 Jak legalnie sprzedawać domowe mydło? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Odcinek specjalny. Podcastowy Dzień Dziecka!!! Dzieciaki, wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Posłuchajcie bajki przygotowanej specjalnie dla Was Artykuł Podcastowy Dzień Dziecka 2019 pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ43 Cała prawda o Pracowni Boruja
Jak wygląda naprawdę remont starej, dwustuletniej chaty? Z czym mamy największe problemy? Cała prawda o Pracowni Boruja. Posłuchaj podcastu! Artykuł JZ43 Cała prawda o Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ42 Ucieczka z miasta
Czy łatwo jest porzucić wielkie miasto? Wyjechać na wieś na końcu Polski i zacząć zarabiać z życia na wsi? Posłuchaj jak uciec miasta! Rozmawiam z Martą i Mateuszem z Farmy Martinika. Artykuł JZ42 Ucieczka z miasta pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 42.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ41 Liderzy w ekologii
Jaka jest rola liderów w ekologii? Jak mogą realnie wpłynąć na to, by firmy i ich pracownicy byli bardziej proekologiczni? Co firma może zmienić w swoich działaniach? Artykuł JZ41 Liderzy w ekologii pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ40 Recenzja książek o permakulturze
Recenzja książek o permakulturze. Posłuchaj zanim przeczytasz. Ogród Gai, Ogrody Permakultury, Permakultura Seppa Holzera. Artykuł JZ40 Recenzja książek o permakulturze pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach
Jak pielęgnować rośliny doniczkowe? Gdzie je kupować? Co to znaczy prowadzić sklep roślinny i czym on się różni od zwykłej kwiaciarni? Czym jest dobroczynek kalifornijski i jakie grzyby są dobre dla kwiatów domowych? Artykuł JZ39 Sklep roślinny czyli Zarośla o kwiatach pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 65.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja
Kolejny sezon w Pracowni Boruja rozpoczęty. Posłuchaj czym będzie Centrum Edukacji Ekologicznej i dlaczego Pracownia Boruja będzie na permakulturowej mapie Polski. Zobacz nową stronę internetową Pracowni. Artykuł JZ38 Permakultura w Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę?
Co zrobić żeby mieć piękny balkon na wiosnę? Jakie są najczęstsze błędy? W jaki sposób założyć balkonowy ogród warzywny? Czyli w skrócie jak przygotować balkon na wiosnę? Artykuł JZ37 Jak przygotować balkon na wiosnę? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych
Kulisy wyzwania #ekodlazielonych, 8 tygodniowego zielonego wyzwania, w którym nic nie szło jak powinno :) Wszystko o błędach, sukcesach, wspaniałych ludziach i nauczkach na przyszłość. Posłuchaj, zainspiruj i ucz się! Artykuł JZ36 Kulisy wyzwania #ekodlazielonych pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 54.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Joanny Legun z podcastu "Jak zrozumieć prawnika". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ35 Regulacje prawne w ekologii – Joanna Legun pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek