Jest zielono

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.
Data dodania: 2018-03-22 14:19:45
Data aktualizacji: 2019-01-20 18:00:12
Audycji w katalogu: 30
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 4 dni temu
JZ29 O ekologii w sporcie – Przemysław Mamczak, Paweł Szymański
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Przemysława Mamczaka i Pawła Szymańskiego prowadzących podcast Extra Trener. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ29 O ekologii w sporcie – Przemysław Mamczak, Paweł Szymański pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
JZ28 Ograniczanie konsumpcjonizmu – Ola Gościniak
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Oli Gościniak z bloga Jestem Interaktywna. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ28 Ograniczanie konsumpcjonizmu – Ola Gościniak pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
JZ27 IT na zielono – Krzysztof Kempiński
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Krzysztofa Kempińskiego z podcastu Porozmawiajmy o IT. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ27 IT na zielono – Krzysztof Kempiński pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
JZ26 Męska rozmowa o ekologii – Karol Stryja
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Karola Stryi z podcastu Zawodowcy. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ26 Męska rozmowa o ekologii – Karol Stryja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
JZ25 Betonowe miasto pełne parków – Kamila Goryszewska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Kamili Goryszewskiej z podcastu Słucham Gadam. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ25 Betonowe miasto pełne parków – Kamila Goryszewska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 10.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
JZ24 O motywacjach w zielonym życiu – Krystian Zych
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Krystiana Zycha z podcastu "Jak zrobić podcast?" oraz podcastu "Co się czyta?". Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ24 O motywacjach w zielonym życiu – Krystian Zych pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ23 Małe rzeczy zmieniają świat – Małgorzata Zmaczyńska
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Małgorzaty Zmaczyńskiej z Podcastu Radioaktywnego. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ23 Małe rzeczy zmieniają świat – Małgorzata Zmaczyńska pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ22 Czy charyzma jest zielona? – Dawid Straszak
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Dawida Straszaka z Podcastu Charyzmatycznego. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ22 Czy charyzma jest zielona? – Dawid Straszak pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ20 Różne poziomy ekologii – Michał “Vasquez” Plewniak
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Michała „Vasquez” Plewniaka z Each One Teach One. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ20 Różne poziomy ekologii – Michał “Vasquez” Plewniak pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
JZ21 Życie zerowaste w Anglii – Marek Jankowski
Czym jest ekologia dla znanych blogerów i podcasterów? Czy są świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią? Posłuchaj Marka Jankowskiego z Małej Wielkiej Firmy. Nagranie jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych. Artykuł JZ21 Życie zerowaste w Anglii – Marek Jankowski pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 12.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ19 Podróże służbowe zerowaste
Podróże służbowe zero waste. Czy jest to możliwe? Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem często podróżującym służbowo a do tego chciałabyś być bardziej ekologicznym to ten odcinek jest dla Ciebie idealny. Posłuchaj i pobierz prezent przygotowany dla Ciebie. Artykuł JZ19 Podróże służbowe zerowaste pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ18 Leśne przedszkola
Dzisiaj chciałabym Was przenieść w magiczne miejsce. Ale najpierw musicie uruchomić wyobraźnię…. Wyobraźcie sobie przedszkole, które nie ma budynku, nie ma ścian, nie ma pokoi, w których jest masa mebli, krzeseł i plastikowych zabawek. Zamiast tego jest las i leśna polana, słychać szum drzew i odgłosy ptaków. Dzieci bezkarnie taplają się w błocie i uczą […] Artykuł JZ18 Leśne przedszkola pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ17 Pierwszy rok w Pracowni Boruja
Pierwszy rok w Pracowni Boruja - olenderskiej zagrodzie z 1830 roku, w przyszłości centrum edukacji ekologiczno-kulturalnej. Co udało nam się zrobić? Z czym mieliśmy problemy? Dlaczego permakultura i zero waste spędzają nam sen z powiek? Artykuł JZ17 Pierwszy rok w Pracowni Boruja pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JZ16 Najlepsze podcasty ekologiczne
Najlepsze podcasty ekologiczne. Moja bardzo subiektywna lista. Posłuchaj i wkręć się :) Artykuł JZ16 Najlepsze podcasty ekologiczne pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 21.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ15 Europarlament poparł zakaz sprzedaży plastiku
Czy Europarlament zakazał produkcji i sprzedaży plastikowych opakowań? Dlaczego bycie ekologicznym nie jest łatwe? Co ma gadżet do zerowaste? Czy lepiej kupować mleko w tetrapaku czy plastiku? W kolejnym odcinku podcastu Jest Zielono rozmawiam z Januszem Mizernym Artykuł JZ15 Europarlament poparł zakaz sprzedaży plastiku pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 41.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
JZ14 O zielarstwie, motankach i czarownicach
Zaczarowana rozmowa o zielarstwie, motankach, czarownicach. W audycji Jest Zielono rozmawiam z Katarzyną Mikulską. Artykuł JZ14 O zielarstwie, motankach i czarownicach pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 48.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
JZ13 O hortiterapii słów kilka słów
Czy można jeść kwiaty i gdzie je kupić? Czy są tkaniny, które poprawiają zdrowie? Czy praca w ogrodzie naprawdę leczy? O hortiterapii rozmawiam z dr hab. Agnieszką Krzymińską. Artykuł JZ13 O hortiterapii słów kilka słów pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ12 Legalna produkcja naturalnych kosmetyków
Produkujesz naturalne kremy i mydła? Chcesz swoją pasję przemienić w biznes? Jakie wymagania są stawiane producentom kosmetyków? O legalnej produkcji kosmetyków rozmawiam z Martą Remplewicz z firmy Kosmetyki DLA. Artykuł JZ12 Legalna produkcja naturalnych kosmetyków pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
JZ11 Czym jest Pracownia Boruja?
Pracownia Boruja – zagroda olenderska zero waste z 1830 roku. Jak to się zaczęło? Posłuchaj jedenastego odcinka podcastu Jest Zielono. Artykuł JZ11 Czym jest Pracownia Boruja? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
JZ10 Hortiterapia czyli leczenie kwiatami
W dzisiejszym odcinku podcastu Jest Zielono będziemy rozmawiać o hortiterapii czyli leczeniu roślinami. Czy jest to możliwe i jak się to robi? Rozmawiam z Gabrielą Walerych, ogrodniczką i hortiterapeutką. Artykuł JZ10 Hortiterapia czyli leczenie kwiatami pochodzi z serwisu jestemzielona.pl .
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek