Okiem Dydaktyka Medialnego

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Czy nowoczesne technologie są Ci obce? Chciałabyś wykorzystywać je na lekcjach, ale nie wiesz od czego zacząć? Gubisz się w gąszczu multimedialnych nowinek? Nie wiesz jakie narzędzia wybrać i jak się nimi posługiwać? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałaś "tak", to serdecznie zapraszam do słuchania podcastu "Okiem Dydaktyka", w którym będę przekazywać wiedzę z dydaktyki medialnej. Poznasz nowoczesne trendy w edukacji, narzędzia, metody, techniki uczenia, dzięki którym Twoje lekcje staną się ciekawe, a uczniowie sami będą chcieli na nie przychodzić. Nie zastanawiaj się subskrybuj podkast już dziś i zaproś trzy swoje koleżanki z Pokoju Nauczycielskiego.
Data dodania: 2018-04-12 22:30:15
Data aktualizacji: 2018-08-20 07:25:01
Audycji w katalogu: 4
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 4 miesiące temu
« © Kinga Mzyk »
ODM 004: Kompetencje w zawodzie dydaktyka medialnego
Z tego odcinka podkastu dowiesz się: - jakie są etapy pracy dydaktyka medialnego, - jakie są wymagane kompetencje w tym zawodzie. : "Zakres szczegółowych umiejętności i kompetencji dydaktyka medialnego". Znajdziesz tam również transkrypcję tego odcinka. … Zobacz notatki do tego odcinka podkastu... Artykuł ODM 004: Kompetencje w zawodzie dydaktyka medialnego pochodzi z serwisu Okiem Dydaktyka Medialnego | Kinga Mzyk .
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« © Kinga Mzyk »
ODM 003: Czym zajmuje się dydaktyk medialny?
Z tego odcinka podkastu dowiesz się: - znaczenie słów dydaktyk medialny, - kim jest dydaktyk medialny, - co należy do jego zadań' - (czym się zajmuje dydaktyk medialny), - z kim współpracuje dydaktyk medialny.… Zobacz notatki do tego odcinka podkastu... Artykuł ODM 003: Czym zajmuje się dydaktyk medialny? pochodzi z serwisu Okiem Dydaktyka Medialnego | Kinga Mzyk .
pobierz 14.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« © Kinga Mzyk »
ODM 001: Kompetencje nauczycieli
Z tego odcinka dowiesz się: - jakie kompetencje powinien posiadać nauczyciel, - jaka jest najbardziej  popularna klasyfikacja kompetencji nauczycielskich, - o osobowości nauczyciela, - jak uczniowie postrzegają nauczycieli wg systemu oceniania jaki stosują, - o badaniach przeprowadzonych przez Franciszka Dykę, - o podziale nauczycieli według Taraszkiewicza ze względu na sposób oceniania. W notatkach możesz znaleźć link do infografiki i tabeli miękkich i twardych kompetencji nauczycielskich, które bezpłatnie możesz pobrać z mojego bloga na swój komputer. W notatkach znajdziesz również transkrypcję podkastu w formacie pdf.… Zobacz notatki do tego odcinka podkastu... Artykuł ODM 001: Kompetencje nauczycieli pochodzi z serwisu Okiem Dydaktyka Medialnego | Kinga Mzyk .
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« © Kinga Mzyk »
ODM 000: Po co dydaktykowi podkast?
Z tego odcinka dowiesz się: - kim jestem i czym się interesuję, - jak przebiegała moja droga zawodowa zanim zaczęłam zajmować się dydaktyką medialną, - jaki mam pomysł na ten podkast, - dlaczego zdecydowałam się prowadzić tę audycję, - skąd dowiedziałam się o podkastach, - jakich podkastów słucham, - kto mnie zmotywował do stworzenia audycji, - jakie tematy będę poruszać w tym podkaście. W notatkach znajdziesz transkrypcję podkastu w formacie pdf.… Zobacz notatki do tego odcinka podkastu... Artykuł ODM 000: Po co dydaktykowi podkast? pochodzi z serwisu Okiem Dydaktyka Medialnego | Kinga Mzyk .
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek