AntyWeb po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast technologiczny, w którym na luzie i z humorem rozmawiamy o szeroko pojętej technologii, ale nie pomijamy też tematów związanych z kulturą.
Data dodania: 2018-04-18 23:08:29
Data aktualizacji: 2021-01-22 23:15:11
Audycji w katalogu: 73
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
#071 - Podsumowanie 2020 roku - co dalej z filmami i serialami?
Poprzedni rok był wyjątkowy pod wieloma względami, a branżę filmową czekały nie lada wyzwania. Jak zamknięte kina, rosnąca popularność VOD i utrudniona oraz kosztowna praca na planie wpłynie na przyszłość przemysłu? Z Dawidem Muszyńskim, red. naczelnym naEkranie.pl, rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
#070 - Retro telefony i gadżety - co wspominacie najlepiej?
Wśród prezentów zapewne znaleźliście nowe gadżety, dlatego trochę wspominkowo, nostalgicznie i pełni sentymentu omawiamy nasze ulubione stare telefony, retro konsole i sprzęty. Rozmawiają Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski.
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#069 - Cyberpunk 2077 na PC, konsolach i streamingu. Gdzie zagrać?
Za nami najgorętsza (pod wieloma względami) premiera tego roku. Cyberpunk 2077 zadebiutował na PC, konsole oraz w streamingu. O problemach wokół gry wiemy wszyscy, dlatego debatujemy na ten temat, a także o jakości gry na różnych platformach. Obok Konrada Kozłowskiego w odcinku usłyszycie Grzegorza Marczaka i Pawła Winiarskiego.
pobierz 40.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#068 - Koniec konsol i mocnych pecetów? Oto streaming gier!
W Polsce zagościła nowa usługa streamingowa z grami Google Stadia. Omawiajmy jej możliwości i ofertę, a także oceniamy jak wypada na tle konkurencji, której też poświęciliśmy trochę czasu. Strasznie tłoczno na tym rynku! Rozmawiają Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski.
pobierz 32.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#067 - Smartfon czy aparat? Rozmawiamy z fotografem National Geographic
Wyścig producentów smartfonów nigdy wcześniej nie był tak wyrównany, jeśli chodzi o aparaty w telefonach. Jak na to wszystko spogląda człowiek, który żyje z fotografii i fotografią? Gościem Konrada Kozłowskiego jest Marcin Dobas - fotograf National Geographic i ambasador marki Olympus.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#066 - Kulisy Asystenta Google w Polsce (dwa lata później)
Mijają dwa lata od debiutu Asystenta Google w Polsce, dlatego gościmy Michała Długosza z Google, który jest odpowiedzialny za jego rozwój w naszym kraju. Co zmieniło się przez ostatnie dwa lata, jakie nowości dodano i dlaczego wciąż czekamy na debiut Asystenta na nowych urządzeniach? Oto niektóre z poruszonych zagadnień.
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#065 - Nowe procesory Apple to rewolucja(?)
Apple zaprezentowało swój nowy procesor M1, który zastąpił układy Intela już w trzech komputerach Mac producenta. Czy to koniec rynku PC jaki znamy? O tym wszystkim i nie tylko dyskutują Konrad Kozłowski i Kamil Pieczonka w najnowszym odcinku podcastu, miłego słuchania!
pobierz 28.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#064 - "Król" - Żurawski, Matuszyńki, Jakubik i Szyc dla Antyweb
Najnowsza produkcja CANAL+ to serial "Król" na podstawie książki Szczepana Twardocha. Konrad Kozłowski rozmawiał z reżyserem Janem P. Matuszyńskim oraz odtwórcami głównych ról: Michałem Żurawskim (Jakub Szapiro), Arkadiuszem Jakubikiem (Jan "Kum" Kaplica) oraz Borysem Szycem (Januszem Radziwiłłek).
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#063 - Możemy powiedzieć wszystko o PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S
Testujemy konsole nowej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S, dlatego dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, wrażeniami i doradzamy, dla kogo są nowe konsole. W odcinku usłyszycie Pawła Winiarskiego, Tomka Popielarczyka i Kamila Świtalskiego, których wypytuje Konrad Kozłowski.
pobierz 44.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#062 - Smartfony w 2020. A zwycięzcami i przegranymi są...
Za nami najważniejsze smartfonowe premiery 2020 roku. Testowaliśmy mnóstwo modeli, w tym fenomen ostatnich miesięcy, czyli składane telefony z zaginanymi ekranami, przyglądaliśmy się wyczynom najważniejszych producentów i podsumowujemy najważniejsze (naszym zdaniem) wydarzenia oraz trendy. Zapowiadamy też 2021 - na co czekamy i liczymy najbardziej? Rozmawiali Konrad Kozłowski i Krzysztof Rojek.
pobierz 30.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#061 - Czy kina nie przetrwają? Branża zmieni się nie do poznania
Reorganizacja wewnątrz Disney może być początkiem lawiny, która spowoduje marginalizację znaczenia kin. Największe hity filmowe czekają na lepsze czasy, a popularność VOD rośnie z dnia na dzień. To w końcu jedyny sposób na premierę (oprócz TV) nowego filmu lub serialu. Na dzisiejszy odcinek zaprasza Konrad Kozłowski.
pobierz 15.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#060 - Nowy iPhone 12 razy cztery. Nie sprzeda się tak dobrze jak poprzednie?
Apple pokazało aż cztery nowe wersje modelu iPhone 12. Każdy z nich wspiera 5G, cechuje się nowym wyglądem i doczekaliśmy się mistycznego już niemal wariantu mini. Jakie są nowe iPhone'y 12 i jakie wywołują wrażenie? Na gorąc nowości skomentowali Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#059 - IKEA i smart home. Gościem odcinka Michał Gładki z IKEA
IKEA już nie ma prawa kojarzyć się tylko ze sklepem z meblami, elementami wyposażenia wnętrz i... klopsikami. Firma coraz chętniej angażuje się w rozbudowę działu smart home, oferując klientom sterowane zdalnie oświetlenie, rolety czy bezprzewodowe głośniki. O roli miejscu sklepów IKEA na rynku smart-home z Michałem Gładkim z IKEA rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#058 - Henry Cavill i Sam Claflin - wywiady. Enola Holmes już na Netflix!
Na Netflix debiutuje film Enola Holmes, a w nim wystąpili Henry Cavill jako Sherlock Holmes oraz Sam Claflin jako Mycroft Holmes. Jak aktorzy wspominają wcielenie się w tak popularne postacie i pracę na planie? Rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 12.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#057 -Którą konsolę kupicie? Nowa generacja niestety nie zachęca
Xbox Series X czy PlayStation 5? A może Xbox Series S? Czy PS5 warto kupić z wersją z napędęm? Ile mogą kosztować gry i jakie możliwości oferują abonamenty? Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski rozprawiają się nową generacją konsol.
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#056 - Nowe iPady, nowe Apple Watche i wiele więcej!
Nowy podstawowy i najtańszy iPad, całkowicie odmieniony iPad Air, a także dwa Apple Watche: Series 6 i SE - oto sprzętowe nowości. Do tego dochodzą Apple One (jedna kompletna oferta subskrypcji) oraz Fitness+. Konrad Kozłowski i Kamil Świtalski omawiają nowe urządzenia i usługi od Apple.
pobierz 36.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#055 - Jak działają Mapy Google? Poznajcie Lokalnego przewodnika
Mapy Google to jedna z najpopularniejszych usług Google, ale o ich działaniu nie mówi się zbyt często i dokładnie. Właśnie dlatego bierzemy tę aplikację pod lupę i wypytujemy Jacka N. Kozioła o najciekawsze informacje oraz o zasady działania programu Lokalny przewodnik, do którego należy.
pobierz 39.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#054 - Technologia i Internet na wakacjach
To koniec wakacji, więc temat odcinka nie może być nic innego, niż nowe technologie na urlopie. Jak dużo i jakiego rodzaju urządzenia zabieracie ze sobą? Dużo wśród nich gadżetów? Korzystacie z Internetu mobilnego? Jak często? W takiej atmosferze upłynął odcinek z Konradem Kozłowskim i Pawłem Winiarskim.
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#053 - Kina znów otwarte! Kulisy powrotu kin do działalności - gość Sebastian Wojna z Multikina
Kina wznowiły działalność, ale na salach czeka nas nowa rzeczywitość, nowa normalność. Jakie zasady obowiązują, co obejrzymy, na jak długo klasyki (np. Gwiezdne Wojny) zagoszczą w kinach i czy w Polsce czas między premierą w kinie, a na VOD też zostanie zredukowany? Na pytania odpowiada Sebastian Wojna - kierownik działu marketingu w Multikini - gość Konrada Kozłowskiego.
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#052 - Dziś miliony dolarów, kiedyś tylko pasja i satysfakcja - gość Łukasz Witkowski
Obok słowa "podcast" padają ostatnio kwoty sięgające setek milionów dolarów. Kilkanaście lat temu, powiedzmy w 2005 roku, takie myśli nikomu nie przychodziły do głowy, a to właśnie wtedy wystartował jeden z pierwszych polskich podcastów pt. Polskie Detroit. Jego autor, Łukasz Witowski, jest gościem Konrada Kozłowskiego.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek