AntyWeb po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast technologiczny, w którym na luzie i z humorem rozmawiamy o szeroko pojętej technologii, ale nie pomijamy też tematów związanych z kulturą.
Data dodania: 2018-04-18 23:08:29
Data aktualizacji: 2019-07-20 00:50:11
Audycji w katalogu: 19
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 dni temu
#019 - Oto nowy cykl Po Godzinach - wszystko, co kulturowe
Stranger Things 3, Euforia, nowy Spider-Man i Netflix oraz Apple TV+. Jednym słowem: kultura, rozrywka, filmy i seriale. W odcinku gościmy Weronikę Makuch, nową redaktor w Antyweb (Po Godzinach), dlatego tematyka odcinka to najczęściej poruszane przez nas w ostatnim czasie sprawy z nowościami w kinie oraz VOD. Wolicie rozmowy o nowościach czy głębszy przegląd konkretnego tematu? Dajcie znać w komentarzach. Miłego słuchania!
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
#018 - To musisz wiedzieć o autach elektrycznych
Nie brakowało do tej pory tematów technologicznych i kulturowych, dlatego zmieniamy klimat i porozmawiamy o czterech kółkach. Ale nie tych warczących, lecz tych ledwo słyszalnych, ale tylko pod względem generowanego hałasu. Bo o autach elektrycznych będzie na pewno coraz głośniej, a mój gość Tomek Niechaj (ekspert moto na Antyweb) odpowiada na wszystkie (łatwe i trudne) pytania związane z motoryzacją elektryczną.
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#017 - Dobre zmiany w Apple! To musisz wiedzieć po WWDC 2019 (gość Dominik Łada z iMagazine.pl)
Upał za oknem to jedno, a wysoka temperatura na konferencji Apple to drugie. Po WWDC 2019 na pewno jest o czym rozmawiać, dlatego gościmy Dominika Ładę z iMagazine i omawiamy nowości w iOS, iPadOS, macOS, a także Apple TV wkraczające w miejsce iTunes. Czy ktoś (oprócz mnie) będzie płakać po iTunes?!
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#016 - Samsung i Apple nareszcie razem. Wszystko o 4K - gościem Damian Marusiak z PurePC.pl
Sądzono, że do tego nigdy nie dojdzie, a tymczasem Apple TV trafiło na telewizory Samsunga. Przyglądamy się tej nowości oraz szczegółowo omawiamy sytuację 4K w Polsce i na świecie. Serwisy VOD, płytyt 4K Ultra HD Blu-ray i telewizja - czy i co można oglądać w 4K? O tym rozmawiali Konrad Kozłowski z Antyweb i Damian Marusiak z PurePC.pl, który ponownie gości w Antyweb Po Godzinach. Tego jeszcze nie było...
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#015 - Dziwne laptopy (dla graczy) - gościem Damian Marusiak (PurePC.pl)
Dziwne laptopy (dla graczy) stają się normą u niejednego producenta. Na świeżo po konferencji Acera w Nowym Jorku rozmawiamy o nowy sprzętach dla graczy i twórców, sytuacji gamingowych laptopów, a także trafił się wywód na temat ekranów dotykowych, które podzieliły użytkowników. Wesołych Świąt!
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#014 - Netflix dla audiobooków czy coś więcej? - gościem Michał Szolc, szef Storytel Polska
Gościmy w siedzibie Storytel Polska, który obecny jest nad Wisłą od trzech lat. W tym czasie jego oferta poszerzała się nie tylko o nowe audiobooki, ale także o seriale audio, teraz podcasty, a niedługo również pojawią się słuchowiska. Jak działa "Netflix dla audiobooków", czy jest gotowy na współpracę i/lub konkurencję z innymi? Na wszystkie pytania odpowiada Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#013 - Smartfony w 2018 i 2019 - rozczarowania, nadzieje. Gościnnie Paweł Warzecha AKA Mobzilla
Udało się! Nareszcie nagraliśmy odcinek, w którym omawiamy i komentujemy smartfony z 2018 i 2019 - jakie były największe zaskoczenia i rozczarowania w 2018? Na jaki smartfon czekamy w tym roku? Dodatkowo: jaki smartfon warto kupić właśnie dzisiaj? Gościem jest Paweł Warzecha z kanału Mobzilla na YouTube.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#012 - Pojechali do USA śladami seriali - Kaja i Janusz z jakbyniepaczeć
Nie każdy z nas ma możliwość ruszyć śladami seriali po USA, dlatego zrobili to Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński z kanału jakbyniepaczeć - to oni są gośćmi najnowszego odcinka podcastu Antyweb Po Godzinach, w którym opowiadają o kulisach całego wyjazdu, jego organizacji, ale nie zabrakło też smacznych ciekawostek z lokalizacji, które odwiedzali.
pobierz 48.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#011 - Kulisy Spotify w Polsce i nie tylko - gościem Przemysław Pluta (szef CEE w Spotify)
Kto odpowiada za powstawanie polskich playlist? Jak rozkłada się balans pomiędzy liczbą płacących i darmowych użytkowników Spotify w Polsce? Czy były lub trwają aktualnie rozmowy z artystami nad Wisłą na temat premier na wyłączność? Te i wiele, wiele innych pytań nie mogło znaleźć innego adresata niż Przemysław Pluta - szef regionu CEE (Centralna i Wschodnia Europa)w Spotify. Rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 39.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#010 - My tu gadu gadu, a agenci wywiadu robią swoje
"Nielegalni" od Canal+ to pierwszy taki serial w polskiej telewizji od czasów "Stawki większej niż życie". Po "Belfrze" i "Kruku" stacja próbuje swoich sił w produkcji międzynarodowej - premiera już 21 października, a my dzisiejszy odcinek zawiera gości specjalnych, oto oni: Vincent V. Severski, Maciej Kubicki, Grzegorz Damięcki, Sylwia Juszczak I Filip Pławiak.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#009 - Kupujesz filmy, streamujesz na VOD czy chodzisz do kina?
Wracamy! Rozpoczynamy drugi sezon podcastu i na początek sięgamy po bardzo przyjemny temat, bo dotyczący przemysły rozrywkowego. Nadal wiele osób kupuje filmy (Grzesiek nadział się na DVD) , inni tylko streamują (4K!), a niektórzy nie wyobrażają sobie ominięcia choćby jednej premiery kinowej (tylko nie chrupcie na sali!). Świat się zmienia, więc dyskutujemy - Konrad Kozłowski i Grzegorz Marczak, zapraszamy.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#008 - Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple
Nadchodzą trzy nowe iPhone'y i dochodzimy do wniosku, że po udanym eksperymencie skopiuje samo siebie. Dlaczego użytkownicy iOS-a wciąż kupują iPhone'y? Co na to konkurencja? Impreza coraz bliżej, za oknami skwar, a my podkręcamy temperaturę plotkami.
pobierz 29.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#007 - Ten odcinek o grach, targach E3 i fenomenie Nintendo
Konrad Kozłowski z Pawłem Winiarskim rozprawiają o grach z E3, komentują pokazane tytuły, dyskutują o Nintendo. Pojawia się też poboczny temat, ale o tym przekonajcie się sami...
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#006 - Teraz czas na Apple! Gościnnie: Dominik Łada z iMagazine
Przed nami najważniejsza coroczna konferencja Apple - WWDC 2018. Dlatego w odcinku oprócz głosu Konrada usłyszycie Dominika Ładę (red. naczelny iMagazine). Co może, a co powinno pokazać Apple? Jaka przyszłość czeka iOS i macOS? Jakich nowych sprzętów można się spodziewać? Zapraszamy do słuchania!
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#005 - Przerażające Google, spokojny Microsoft
Za nami najważniejsze prezentacje podczas I/O 2018 oraz Build 2018 - największych konferencji Google oraz Microsoftu. Które nowości spodobały nam się najbardziej? Co zwróciło naszą uwagę? Dlaczego Google przeraża, a Microsoft jest taki spokojny i opanowany?
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#004 - Bo smartfony idealne nie są
Najbardziej bezużyteczne i najbardziej przydatne funkcje w naszych smartfonach? Zwierzają się Konrad Kozłowski i Albert Lewandowski.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#003 - My nie płacimy, my zbliżamy
Ile kart Revolut dostał Tomek, jakim zegarkiem płacił Konrad i dlaczego Polska to kraj mlekiem i miodem płynący? Oto trzeci odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach o płatnościach zbliżeniowych. I nie zawahamy się go wrzucić!
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#002 - Czym wkurza nas Netflix
Co was wkurza na Netflix? Drugi odcinek podcastu to dyskusja na temat (przyszłości) telewizji w internecie, (ukochanych) serwisów VOD, ale przede wszystkim grzechów głównych Netflixa. Do Konrad Kozłowskiego i Tomka Popielarczyka dołącza dzisiaj Grzegorz Marczak.
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#001 - Inwazja asystentów
W pierwszym, premierowym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach, Konrad i Tomek z gościnnym udziałem Alexy rozmawiają o szansach na uruchomienie Asystenta Google w Polsce w tym roku, słuchają newsów z echo dot i nie komentują sytuacji Cortany.
pobierz 18.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek