AntyWeb po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast technologiczny, w którym na luzie i z humorem rozmawiamy o szeroko pojętej technologii, ale nie pomijamy też tematów związanych z kulturą.
Data dodania: 2018-04-18 23:08:29
Data aktualizacji: 2019-09-23 06:50:09
Audycji w katalogu: 21
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 29 dni temu
#021 - Tanie latanie - jak szukać okazji? Z jakich stron korzystać?
Rozwój technologiczny sprawił, że zjawienie się po drugiej stronie półkuli to dzisiaj żaden problem. Bywa to jednak dosyć kosztowne, dlatego zaprzęgamy inny rodzaj technologii po to, by szukać okazji i latać taniej. Gdzie i kiedy szukać biletów? Z jakich stron i aplikacji korzystać? Podpowiadamy. Wszystkie omawiane linki na Antyweb.pl.
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#020 - Kupować Xboksa? Ale którego? I w co zagrać? Podsumowujemy giereczkowe tematy po E3
Konsole nowej generacji, Cyberpunk i Keanu Reeves. To wspominamy z E3. Ale nie tylko, bo w growym odcinku podcastu mamy wiele innych pobocznych wątków, o których na pewno zechciecie posłuchać. Tak nam się wydaje. Gościem Konrada Kozłowskiego jest Paweł Winiarski. Obydwaj z Antyweb.
pobierz 34.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#019 - Oto nowy cykl Po Godzinach - wszystko, co kulturowe
Stranger Things 3, Euforia, nowy Spider-Man i Netflix oraz Apple TV+. Jednym słowem: kultura, rozrywka, filmy i seriale. W odcinku gościmy Weronikę Makuch, nową redaktor w Antyweb (Po Godzinach), dlatego tematyka odcinka to najczęściej poruszane przez nas w ostatnim czasie sprawy z nowościami w kinie oraz VOD. Wolicie rozmowy o nowościach czy głębszy przegląd konkretnego tematu? Dajcie znać w komentarzach. Miłego słuchania!
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#018 - To musisz wiedzieć o autach elektrycznych
Nie brakowało do tej pory tematów technologicznych i kulturowych, dlatego zmieniamy klimat i porozmawiamy o czterech kółkach. Ale nie tych warczących, lecz tych ledwo słyszalnych, ale tylko pod względem generowanego hałasu. Bo o autach elektrycznych będzie na pewno coraz głośniej, a mój gość Tomek Niechaj (ekspert moto na Antyweb) odpowiada na wszystkie (łatwe i trudne) pytania związane z motoryzacją elektryczną.
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#017 - Dobre zmiany w Apple! To musisz wiedzieć po WWDC 2019 (gość Dominik Łada z iMagazine.pl)
Upał za oknem to jedno, a wysoka temperatura na konferencji Apple to drugie. Po WWDC 2019 na pewno jest o czym rozmawiać, dlatego gościmy Dominika Ładę z iMagazine i omawiamy nowości w iOS, iPadOS, macOS, a także Apple TV wkraczające w miejsce iTunes. Czy ktoś (oprócz mnie) będzie płakać po iTunes?!
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#016 - Samsung i Apple nareszcie razem. Wszystko o 4K - gościem Damian Marusiak z PurePC.pl
Sądzono, że do tego nigdy nie dojdzie, a tymczasem Apple TV trafiło na telewizory Samsunga. Przyglądamy się tej nowości oraz szczegółowo omawiamy sytuację 4K w Polsce i na świecie. Serwisy VOD, płytyt 4K Ultra HD Blu-ray i telewizja - czy i co można oglądać w 4K? O tym rozmawiali Konrad Kozłowski z Antyweb i Damian Marusiak z PurePC.pl, który ponownie gości w Antyweb Po Godzinach. Tego jeszcze nie było...
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#015 - Dziwne laptopy (dla graczy) - gościem Damian Marusiak (PurePC.pl)
Dziwne laptopy (dla graczy) stają się normą u niejednego producenta. Na świeżo po konferencji Acera w Nowym Jorku rozmawiamy o nowy sprzętach dla graczy i twórców, sytuacji gamingowych laptopów, a także trafił się wywód na temat ekranów dotykowych, które podzieliły użytkowników. Wesołych Świąt!
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#014 - Netflix dla audiobooków czy coś więcej? - gościem Michał Szolc, szef Storytel Polska
Gościmy w siedzibie Storytel Polska, który obecny jest nad Wisłą od trzech lat. W tym czasie jego oferta poszerzała się nie tylko o nowe audiobooki, ale także o seriale audio, teraz podcasty, a niedługo również pojawią się słuchowiska. Jak działa "Netflix dla audiobooków", czy jest gotowy na współpracę i/lub konkurencję z innymi? Na wszystkie pytania odpowiada Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#013 - Smartfony w 2018 i 2019 - rozczarowania, nadzieje. Gościnnie Paweł Warzecha AKA Mobzilla
Udało się! Nareszcie nagraliśmy odcinek, w którym omawiamy i komentujemy smartfony z 2018 i 2019 - jakie były największe zaskoczenia i rozczarowania w 2018? Na jaki smartfon czekamy w tym roku? Dodatkowo: jaki smartfon warto kupić właśnie dzisiaj? Gościem jest Paweł Warzecha z kanału Mobzilla na YouTube.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#012 - Pojechali do USA śladami seriali - Kaja i Janusz z jakbyniepaczeć
Nie każdy z nas ma możliwość ruszyć śladami seriali po USA, dlatego zrobili to Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński z kanału jakbyniepaczeć - to oni są gośćmi najnowszego odcinka podcastu Antyweb Po Godzinach, w którym opowiadają o kulisach całego wyjazdu, jego organizacji, ale nie zabrakło też smacznych ciekawostek z lokalizacji, które odwiedzali.
pobierz 48.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#011 - Kulisy Spotify w Polsce i nie tylko - gościem Przemysław Pluta (szef CEE w Spotify)
Kto odpowiada za powstawanie polskich playlist? Jak rozkłada się balans pomiędzy liczbą płacących i darmowych użytkowników Spotify w Polsce? Czy były lub trwają aktualnie rozmowy z artystami nad Wisłą na temat premier na wyłączność? Te i wiele, wiele innych pytań nie mogło znaleźć innego adresata niż Przemysław Pluta - szef regionu CEE (Centralna i Wschodnia Europa)w Spotify. Rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 39.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#010 - My tu gadu gadu, a agenci wywiadu robią swoje
"Nielegalni" od Canal+ to pierwszy taki serial w polskiej telewizji od czasów "Stawki większej niż życie". Po "Belfrze" i "Kruku" stacja próbuje swoich sił w produkcji międzynarodowej - premiera już 21 października, a my dzisiejszy odcinek zawiera gości specjalnych, oto oni: Vincent V. Severski, Maciej Kubicki, Grzegorz Damięcki, Sylwia Juszczak I Filip Pławiak.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#009 - Kupujesz filmy, streamujesz na VOD czy chodzisz do kina?
Wracamy! Rozpoczynamy drugi sezon podcastu i na początek sięgamy po bardzo przyjemny temat, bo dotyczący przemysły rozrywkowego. Nadal wiele osób kupuje filmy (Grzesiek nadział się na DVD) , inni tylko streamują (4K!), a niektórzy nie wyobrażają sobie ominięcia choćby jednej premiery kinowej (tylko nie chrupcie na sali!). Świat się zmienia, więc dyskutujemy - Konrad Kozłowski i Grzegorz Marczak, zapraszamy.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#008 - Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple
Nadchodzą trzy nowe iPhone'y i dochodzimy do wniosku, że po udanym eksperymencie skopiuje samo siebie. Dlaczego użytkownicy iOS-a wciąż kupują iPhone'y? Co na to konkurencja? Impreza coraz bliżej, za oknami skwar, a my podkręcamy temperaturę plotkami.
pobierz 29.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#007 - Ten odcinek o grach, targach E3 i fenomenie Nintendo
Konrad Kozłowski z Pawłem Winiarskim rozprawiają o grach z E3, komentują pokazane tytuły, dyskutują o Nintendo. Pojawia się też poboczny temat, ale o tym przekonajcie się sami...
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#006 - Teraz czas na Apple! Gościnnie: Dominik Łada z iMagazine
Przed nami najważniejsza coroczna konferencja Apple - WWDC 2018. Dlatego w odcinku oprócz głosu Konrada usłyszycie Dominika Ładę (red. naczelny iMagazine). Co może, a co powinno pokazać Apple? Jaka przyszłość czeka iOS i macOS? Jakich nowych sprzętów można się spodziewać? Zapraszamy do słuchania!
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#005 - Przerażające Google, spokojny Microsoft
Za nami najważniejsze prezentacje podczas I/O 2018 oraz Build 2018 - największych konferencji Google oraz Microsoftu. Które nowości spodobały nam się najbardziej? Co zwróciło naszą uwagę? Dlaczego Google przeraża, a Microsoft jest taki spokojny i opanowany?
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#004 - Bo smartfony idealne nie są
Najbardziej bezużyteczne i najbardziej przydatne funkcje w naszych smartfonach? Zwierzają się Konrad Kozłowski i Albert Lewandowski.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#003 - My nie płacimy, my zbliżamy
Ile kart Revolut dostał Tomek, jakim zegarkiem płacił Konrad i dlaczego Polska to kraj mlekiem i miodem płynący? Oto trzeci odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach o płatnościach zbliżeniowych. I nie zawahamy się go wrzucić!
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#002 - Czym wkurza nas Netflix
Co was wkurza na Netflix? Drugi odcinek podcastu to dyskusja na temat (przyszłości) telewizji w internecie, (ukochanych) serwisów VOD, ale przede wszystkim grzechów głównych Netflixa. Do Konrad Kozłowskiego i Tomka Popielarczyka dołącza dzisiaj Grzegorz Marczak.
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek