AntyWeb po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast technologiczny, w którym na luzie i z humorem rozmawiamy o szeroko pojętej technologii, ale nie pomijamy też tematów związanych z kulturą.
Data dodania: 2018-04-18 23:08:29
Data aktualizacji: 2019-11-19 22:35:09
Audycji w katalogu: 27
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
#027 - Polska czeka na Disney+, ale czy Disney czeka na Polskę?
Na rynku VOD robi się coraz tłoczniej. Za nami dwie najważniejsze premiery tego roku, czyli Apple TV+ i Disney+, dlatego zamykamy temat dyskusją platformie Disneya, jej wadach i szansach na debiut w Polsce. Gościem Konrada Kozłowskiego był Damian Marusiak z PurePC.pl.
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
#026 - Pierwsza porażka Apple od dawna? Oceniamy VOD Apple TV+
Za nami debiut nowego serwisu VOD Apple TV+. Kilka oryginalnych seriali, to wszystko, co znajduje się w ofercie, a dodatkowo usługa nie jest dostępna dla wszystkich, bo nie jest na każdej najpopularniejsze platformie. Czy Apple TV+ zaliczyło falstart? Rozmawiają Konrad Kozłowski i Weronika Makuch.
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
#025 - Miał oberwać Google Pixel 4, a dostało się Androidowi
Nowe Google'owe smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL to paczka nowości, ale i sporo rozczarowań. Gościem Konrada Kozłowskiego jest Albert Lewandowski, a dyskusja dość szybko z Pixeli przenosi się na wiele pobocznych, także mobilnych tematów. Android, aktualizacje, a do tego także Apple i Microsoft...
pobierz 37.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#024 - Ganić czy chwalić ten nowy Microsoft? Omawiamy nowe Surface
Ganić czy chwalić ten nowy Microsoft? Oto jest pytanie. I oto są nowości Surface, czyli zupełnie nowe i odświeżone komputery (oraz smartfon!) od Microsoftu. W odcinku usłyszycie Konrad Kozłowskiego i Jakuba Szczęsnego.
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#023 - Zakup iPhone'a? Kiedyś musi być ten pierwszy raz
Trzy kompletnie różne spojrzenia na nowego iPhone'a: Konrad używa go od ponad 10 lat, Paweł powraca po dłuższej przerwie, a Tomek dopiero rozpoczyna z nim swoją przygodę. Nowy iOS 13 jest łatany przez Apple dzień po dniu, a iPad odfrunął wszystkim innym tabletom. Krótko mówiąc: dzieje się.
pobierz 40.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#022 - Dosyć tych remake'ów! I wszystkie odcinki na raz poprosimy
Wolicie cotygodniowe premiery nowych odcinków serialu czy debiut wszystkich jednego dnia, by móc zobaczyć cały nowy sezon w jeden weekend? A poza tym - nie macie już dosyć tych remake'ów i rebootów? Zapowiedź nowego Strażnika Teksasu to już lekkie przegięcie, prawda? W dzisiejszym odcinku Konrad Kozłowski i Weronika Makuch.
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#021 - Tanie latanie - jak szukać okazji? Z jakich stron korzystać?
Rozwój technologiczny sprawił, że zjawienie się po drugiej stronie półkuli to dzisiaj żaden problem. Bywa to jednak dosyć kosztowne, dlatego zaprzęgamy inny rodzaj technologii po to, by szukać okazji i latać taniej. Gdzie i kiedy szukać biletów? Z jakich stron i aplikacji korzystać? Podpowiadamy. Wszystkie omawiane linki na Antyweb.pl.
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#020 - Kupować Xboksa? Ale którego? I w co zagrać? Podsumowujemy giereczkowe tematy po E3
Konsole nowej generacji, Cyberpunk i Keanu Reeves. To wspominamy z E3. Ale nie tylko, bo w growym odcinku podcastu mamy wiele innych pobocznych wątków, o których na pewno zechciecie posłuchać. Tak nam się wydaje. Gościem Konrada Kozłowskiego jest Paweł Winiarski. Obydwaj z Antyweb.
pobierz 34.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#019 - Oto nowy cykl Po Godzinach - wszystko, co kulturowe
Stranger Things 3, Euforia, nowy Spider-Man i Netflix oraz Apple TV+. Jednym słowem: kultura, rozrywka, filmy i seriale. W odcinku gościmy Weronikę Makuch, nową redaktor w Antyweb (Po Godzinach), dlatego tematyka odcinka to najczęściej poruszane przez nas w ostatnim czasie sprawy z nowościami w kinie oraz VOD. Wolicie rozmowy o nowościach czy głębszy przegląd konkretnego tematu? Dajcie znać w komentarzach. Miłego słuchania!
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#018 - To musisz wiedzieć o autach elektrycznych
Nie brakowało do tej pory tematów technologicznych i kulturowych, dlatego zmieniamy klimat i porozmawiamy o czterech kółkach. Ale nie tych warczących, lecz tych ledwo słyszalnych, ale tylko pod względem generowanego hałasu. Bo o autach elektrycznych będzie na pewno coraz głośniej, a mój gość Tomek Niechaj (ekspert moto na Antyweb) odpowiada na wszystkie (łatwe i trudne) pytania związane z motoryzacją elektryczną.
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#017 - Dobre zmiany w Apple! To musisz wiedzieć po WWDC 2019 (gość Dominik Łada z iMagazine.pl)
Upał za oknem to jedno, a wysoka temperatura na konferencji Apple to drugie. Po WWDC 2019 na pewno jest o czym rozmawiać, dlatego gościmy Dominika Ładę z iMagazine i omawiamy nowości w iOS, iPadOS, macOS, a także Apple TV wkraczające w miejsce iTunes. Czy ktoś (oprócz mnie) będzie płakać po iTunes?!
pobierz 42.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#016 - Samsung i Apple nareszcie razem. Wszystko o 4K - gościem Damian Marusiak z PurePC.pl
Sądzono, że do tego nigdy nie dojdzie, a tymczasem Apple TV trafiło na telewizory Samsunga. Przyglądamy się tej nowości oraz szczegółowo omawiamy sytuację 4K w Polsce i na świecie. Serwisy VOD, płytyt 4K Ultra HD Blu-ray i telewizja - czy i co można oglądać w 4K? O tym rozmawiali Konrad Kozłowski z Antyweb i Damian Marusiak z PurePC.pl, który ponownie gości w Antyweb Po Godzinach. Tego jeszcze nie było...
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#015 - Dziwne laptopy (dla graczy) - gościem Damian Marusiak (PurePC.pl)
Dziwne laptopy (dla graczy) stają się normą u niejednego producenta. Na świeżo po konferencji Acera w Nowym Jorku rozmawiamy o nowy sprzętach dla graczy i twórców, sytuacji gamingowych laptopów, a także trafił się wywód na temat ekranów dotykowych, które podzieliły użytkowników. Wesołych Świąt!
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#014 - Netflix dla audiobooków czy coś więcej? - gościem Michał Szolc, szef Storytel Polska
Gościmy w siedzibie Storytel Polska, który obecny jest nad Wisłą od trzech lat. W tym czasie jego oferta poszerzała się nie tylko o nowe audiobooki, ale także o seriale audio, teraz podcasty, a niedługo również pojawią się słuchowiska. Jak działa "Netflix dla audiobooków", czy jest gotowy na współpracę i/lub konkurencję z innymi? Na wszystkie pytania odpowiada Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#013 - Smartfony w 2018 i 2019 - rozczarowania, nadzieje. Gościnnie Paweł Warzecha AKA Mobzilla
Udało się! Nareszcie nagraliśmy odcinek, w którym omawiamy i komentujemy smartfony z 2018 i 2019 - jakie były największe zaskoczenia i rozczarowania w 2018? Na jaki smartfon czekamy w tym roku? Dodatkowo: jaki smartfon warto kupić właśnie dzisiaj? Gościem jest Paweł Warzecha z kanału Mobzilla na YouTube.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#012 - Pojechali do USA śladami seriali - Kaja i Janusz z jakbyniepaczeć
Nie każdy z nas ma możliwość ruszyć śladami seriali po USA, dlatego zrobili to Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński z kanału jakbyniepaczeć - to oni są gośćmi najnowszego odcinka podcastu Antyweb Po Godzinach, w którym opowiadają o kulisach całego wyjazdu, jego organizacji, ale nie zabrakło też smacznych ciekawostek z lokalizacji, które odwiedzali.
pobierz 48.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#011 - Kulisy Spotify w Polsce i nie tylko - gościem Przemysław Pluta (szef CEE w Spotify)
Kto odpowiada za powstawanie polskich playlist? Jak rozkłada się balans pomiędzy liczbą płacących i darmowych użytkowników Spotify w Polsce? Czy były lub trwają aktualnie rozmowy z artystami nad Wisłą na temat premier na wyłączność? Te i wiele, wiele innych pytań nie mogło znaleźć innego adresata niż Przemysław Pluta - szef regionu CEE (Centralna i Wschodnia Europa)w Spotify. Rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 39.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#010 - My tu gadu gadu, a agenci wywiadu robią swoje
"Nielegalni" od Canal+ to pierwszy taki serial w polskiej telewizji od czasów "Stawki większej niż życie". Po "Belfrze" i "Kruku" stacja próbuje swoich sił w produkcji międzynarodowej - premiera już 21 października, a my dzisiejszy odcinek zawiera gości specjalnych, oto oni: Vincent V. Severski, Maciej Kubicki, Grzegorz Damięcki, Sylwia Juszczak I Filip Pławiak.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#009 - Kupujesz filmy, streamujesz na VOD czy chodzisz do kina?
Wracamy! Rozpoczynamy drugi sezon podcastu i na początek sięgamy po bardzo przyjemny temat, bo dotyczący przemysły rozrywkowego. Nadal wiele osób kupuje filmy (Grzesiek nadział się na DVD) , inni tylko streamują (4K!), a niektórzy nie wyobrażają sobie ominięcia choćby jednej premiery kinowej (tylko nie chrupcie na sali!). Świat się zmienia, więc dyskutujemy - Konrad Kozłowski i Grzegorz Marczak, zapraszamy.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#008 - Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple
Nadchodzą trzy nowe iPhone'y i dochodzimy do wniosku, że po udanym eksperymencie skopiuje samo siebie. Dlaczego użytkownicy iOS-a wciąż kupują iPhone'y? Co na to konkurencja? Impreza coraz bliżej, za oknami skwar, a my podkręcamy temperaturę plotkami.
pobierz 29.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek