AntyWeb po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast technologiczny, w którym na luzie i z humorem rozmawiamy o szeroko pojętej technologii, ale nie pomijamy też tematów związanych z kulturą.
Data dodania: 2018-04-18 23:08:29
Data aktualizacji: 2018-11-21 08:30:02
Audycji w katalogu: 11
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 10 dni temu
#011 - Kulisy Spotify w Polsce i nie tylko - gościem Przemysław Pluta (szef CEE w Spotify)
Kto odpowiada za powstawanie polskich playlist? Jak rozkłada się balans pomiędzy liczbą płacących i darmowych użytkowników Spotify w Polsce? Czy były lub trwają aktualnie rozmowy z artystami nad Wisłą na temat premier na wyłączność? Te i wiele, wiele innych pytań nie mogło znaleźć innego adresata niż Przemysław Pluta - szef regionu CEE (Centralna i Wschodnia Europa)w Spotify. Rozmawiał Konrad Kozłowski.
pobierz 39.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#010 - My tu gadu gadu, a agenci wywiadu robią swoje
"Nielegalni" od Canal+ to pierwszy taki serial w polskiej telewizji od czasów "Stawki większej niż życie". Po "Belfrze" i "Kruku" stacja próbuje swoich sił w produkcji międzynarodowej - premiera już 21 października, a my dzisiejszy odcinek zawiera gości specjalnych, oto oni: Vincent V. Severski, Maciej Kubicki, Grzegorz Damięcki, Sylwia Juszczak I Filip Pławiak.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#009 - Kupujesz filmy, streamujesz na VOD czy chodzisz do kina?
Wracamy! Rozpoczynamy drugi sezon podcastu i na początek sięgamy po bardzo przyjemny temat, bo dotyczący przemysły rozrywkowego. Nadal wiele osób kupuje filmy (Grzesiek nadział się na DVD) , inni tylko streamują (4K!), a niektórzy nie wyobrażają sobie ominięcia choćby jednej premiery kinowej (tylko nie chrupcie na sali!). Świat się zmienia, więc dyskutujemy - Konrad Kozłowski i Grzegorz Marczak, zapraszamy.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#008 - Nowe iPhone'y? Tym razem Apple skopiuje Apple
Nadchodzą trzy nowe iPhone'y i dochodzimy do wniosku, że po udanym eksperymencie skopiuje samo siebie. Dlaczego użytkownicy iOS-a wciąż kupują iPhone'y? Co na to konkurencja? Impreza coraz bliżej, za oknami skwar, a my podkręcamy temperaturę plotkami.
pobierz 29.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#007 - Ten odcinek o grach, targach E3 i fenomenie Nintendo
Konrad Kozłowski z Pawłem Winiarskim rozprawiają o grach z E3, komentują pokazane tytuły, dyskutują o Nintendo. Pojawia się też poboczny temat, ale o tym przekonajcie się sami...
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#006 - Teraz czas na Apple! Gościnnie: Dominik Łada z iMagazine
Przed nami najważniejsza coroczna konferencja Apple - WWDC 2018. Dlatego w odcinku oprócz głosu Konrada usłyszycie Dominika Ładę (red. naczelny iMagazine). Co może, a co powinno pokazać Apple? Jaka przyszłość czeka iOS i macOS? Jakich nowych sprzętów można się spodziewać? Zapraszamy do słuchania!
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#005 - Przerażające Google, spokojny Microsoft
Za nami najważniejsze prezentacje podczas I/O 2018 oraz Build 2018 - największych konferencji Google oraz Microsoftu. Które nowości spodobały nam się najbardziej? Co zwróciło naszą uwagę? Dlaczego Google przeraża, a Microsoft jest taki spokojny i opanowany?
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#004 - Bo smartfony idealne nie są
Najbardziej bezużyteczne i najbardziej przydatne funkcje w naszych smartfonach? Zwierzają się Konrad Kozłowski i Albert Lewandowski.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#003 - My nie płacimy, my zbliżamy
Ile kart Revolut dostał Tomek, jakim zegarkiem płacił Konrad i dlaczego Polska to kraj mlekiem i miodem płynący? Oto trzeci odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach o płatnościach zbliżeniowych. I nie zawahamy się go wrzucić!
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#002 - Czym wkurza nas Netflix
Co was wkurza na Netflix? Drugi odcinek podcastu to dyskusja na temat (przyszłości) telewizji w internecie, (ukochanych) serwisów VOD, ale przede wszystkim grzechów głównych Netflixa. Do Konrad Kozłowskiego i Tomka Popielarczyka dołącza dzisiaj Grzegorz Marczak.
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#001 - Inwazja asystentów
W pierwszym, premierowym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach, Konrad i Tomek z gościnnym udziałem Alexy rozmawiają o szansach na uruchomienie Asystenta Google w Polsce w tym roku, słuchają newsów z echo dot i nie komentują sytuacji Cortany.
pobierz 18.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek