Bo czemu nie?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rozglądnij się. Kwestionuj. Podejmuj świadome decyzje i upraszczaj.
Data dodania: 2018-05-01 23:35:45
Data aktualizacji: 2020-02-22 03:55:05
Audycji w katalogu: 106
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
#005 – Zamknięte pudełko
Pierwszy odcinek w 2018 roku to najwyższa pora na podsumowanie startu podcastu! Dzielimy się naszymi wnioskami oraz planami na jego przyszłość. We właściwej części odcinka rozmawiamy właśnie o jej planowaniu. Mówimy o celach, metodach ich wyznaczania oraz noworocznej gorączce bezsensownych postanowień. Jak zwykle jest też co nieco o technologii, która rzecz jasna ma nam pomagać […] Artykuł #005 – Zamknięte pudełko pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 104.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#004 – #NoOffice, czyli kiedy umyć okna?
To już piąty odcinek podcastu „Bo czemu nie?”! Samo rozpoczęcie jego nagrywania wymagało od nas wyrobienia nowych nawyków i przemodelowania co najmniej jednego dnia w tygodniu. Dziś rozmawiamy o pracy w modelu #NoOffice tzw. Procesie zdalnym/ pracy zdalnej, którą umożliwia coraz więcej pracodawców. Jakie są zalety i pułapki pracowania zdalnie? Czy proces zdalny lub #NoOffice […] Artykuł #004 – #NoOffice, czyli kiedy umyć okna? pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 95.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#003 – Nieidealni
Kim jest perfekcjonista? Jakie są plusy i minusy bycia nim? Co to jest zdrowy perfekcjonizm, a może w ogóle nie istnieje? W odcinku rozmawiamy o osobach, które paradoksalnie żyją w uporządkowanym chaosie, bazując na własnych doświadczeniach związanych z tematem. Krzysiek dzieli się swoją historią zgubnego perfekcjonizmu, a Rafał opowiada o racjonalnym podejściu do zarządzania czasem […] Artykuł #003 – Nieidealni pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 71.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#002 – Błotem w twarz
Jak często zdarza Wam się mówić: „Nie mam na to czasu”. A może jednak go masz? W końcu dobra to zawsze 24 godziny. Dywersyfikacja tzw. międzyczasu jest jedną na najskuteczniejszych metod produktywnego życia. Dodatkowo potrafi pomóc zrzucić ponad prawie 30 kg nadwagi i sprawić, że poranek nie musi być przykrym elementem dnia. W odcinku rozmawiamy […] Artykuł #002 – Błotem w twarz pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 51.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#001 – Głęboko schowani
Zapraszamy do wysłuchania pierwszego, regularnego odcinka podcastu „BoCzemuNie?”. Z tego odcinka dowiesz się, jak radzić sobie z prokrastynacją, czyli nie marnować czasu, a jednocześnie być na bieżąco. Mówimy o idei odkładania spraw – prokrastynacji, korzystaniu z list „na później” (ang. Reading later) oraz o tym, dlaczego nigdy nie będziemy w stanie być ze wszystkim na […] Artykuł #001 – Głęboko schowani pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 69.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#000 – Czy leci z nami pilot?
Zapraszamy do wysłuchania odcinka pilotażowego (#000) podcastu „BoCzemuNie?”. Opowiadamy o tym, kim właściwie jesteśmy, dlaczego i kiedy zdecydowaliśmy się nagrywać wspólnie podcast, jakie postawiliśmy sobie cele oraz jak długo trwa nasza pasja do podcastingu. Z odcinka dowiesz się także, czym są tzw. Momenty definiujące (ang. Defining moments), jak bezstratnie zeskanować domowe albumy pełne starych zdjęć […] Artykuł #000 – Czy leci z nami pilot? pochodzi z serwisu Podcast "Bo czemu nie?" .
pobierz 50.2 MB odcinki RSS iTunes www
«
Nowsze
miodek