Zapanuj nad słowami

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nazywam się Patrycja Bukowska. Dodaję blasku tekstom, uczę, jak pisać z klasą i z bajecznym urokiem. Jeśli interesujesz się poprawnością językową, lubisz pisać, czytać, pracujesz ze słowami, to ten podcast jest dla Ciebie. Podcast ukazuje się co 3 tygodnie (w poniedziałek o 12.00).
Data dodania: 2018-05-01 23:54:39
Data aktualizacji: 2020-09-23 04:40:09
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
ZNS #003 Czy self-publishing jest dla Ciebie?
Czy self-publishing jest dla Ciebie? Jak wygląda proces powstawania książki? Co się dzieje z tekstem od momentu, gdy autor postawi ostatnią kropkę, do chwili, gdy gotowa publikacja trafi do rąk czytelnika? Do rozmowy o procesie powstawania książki, współpracy z korektorem, pomysłach na promocję i o dzieciach zaprosiłam Kasię Szulik, podróżniczkę, twórczynię Akademii Melulu oraz autorkę książki Rozłożę Cię na łopatki, Straszku. Mela Melulu wyrusza na wyprawę dookoła świata.
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
ZNS #001 Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Jeśli kochasz książki, to na pewno nieraz przemknęło Ci przez głowę pytanie o Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Kto i kiedy zainicjował to święto? Skąd pochodzi zwyczaj obdarowywania się w tym dniu książkami i… różami? Dlaczego obchodzi się je akurat 23 kwietnia?  Nadszedł czas, aby rozwiać te wątpliwości. Mam nadzieję, że ta historia będzie dla Ciebie inspirująca. Posłuchaj mojej opowieści o Międzynarodowym Dniu Książki.
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Jak zdobyć prestiżowych klientów - wywiad z Marią Bernaciak
Jak zdobyć prestiżowych klientów - wywiad z Marią Bernaciak by Zapanuj nad Słowami
pobierz 122.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
ZNS00 – Odcinek pilotażowy
W tym odcinku opowiadam o tym, kim jestem, dlaczego nagrywam ten podcast i o czym on będzie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
ZNS01 – Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich
23 kwietnia to wielkie święto wszystkich, dla których książki są szczególnie ważne, od autorów po czytelników. Dziś Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Ja świętuję. I Was też do tego zachęcam. Najlepiej z książką w ręku :) Jeśli chcecie poznać historię tego święta, to zapraszam Was na premierę mojego podcastu Zapanuj nad Słowami.
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek