Zapanuj nad słowami

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nazywam się Patrycja Bukowska. Dodaję blasku tekstom, uczę, jak pisać z klasą i z bajecznym urokiem. Jeśli interesujesz się poprawnością językową, lubisz pisać, czytać, pracujesz ze słowami, to ten podcast jest dla Ciebie. Podcast ukazuje się co 3 tygodnie (w poniedziałek o 12.00).
Data dodania: 2018-05-01 23:54:39
Data aktualizacji: 2021-02-12 19:35:08
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 miesiące temu
ZNS #006 Jak samodzielnie poprawić własny tekst
Czy zdarzyło Ci się czytać tekst, w którym nie było ani jednego błędu? Mnie zdarzyło się to zaledwie kilka razy w ciągu kilkunastu lat pracy, ale były to plakaty reklamowe, na których było tylko jedno zdanie. Co więcej – nie zdarzyło mi się też napisać od razu tekstu bezbłędnego, a materiały szkoleniowe i e-booki, które sprzedaję, były wysłane do korekty. Nawet najlepsi autorzy muszą po napisaniu zadbać o to, by w ich publikacji nie było błędów. Czy lepiej poprawić tekst samodzielnie, czy zlecić korektę specjalistom? A może jedno wcale nie wyklucza drugiego? [link]
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
ZNS #005 Moja historia
Nawet najmniejsze sukcesy trzeba odnotowywać. Nawet najmniejsze sukcesy trzeba celebrować. A co zrobić, gdy sukces jest wielki? Wtedy potrzebne jest prawdziwe święto! Nadszedł wreszcie ten dzień, na który czekałam od wielu dni i do którego się przygotowywałam – 3 listopada. W tym roku rozpoczynam obchody 15. rocznicy założenia firmy. Mam za sobą wiele lat doświadczeń – kilka trudnych chwil, ale przede wszystkim dużo sukcesów. Ciężko pracowałam przez te lata, sporo osiągnęłam, więc i świętowanie jest na całego. Chcesz poznać moją historię?
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Zdrobnienia. Nowa moda czy infantylność?
Zdrobnienia. Nowa moda czy infantylność? by Zapanuj nad Słowami
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
ZNS #003 Czy self-publishing jest dla Ciebie?
Czy self-publishing jest dla Ciebie? Jak wygląda proces powstawania książki? Co się dzieje z tekstem od momentu, gdy autor postawi ostatnią kropkę, do chwili, gdy gotowa publikacja trafi do rąk czytelnika? Do rozmowy o procesie powstawania książki, współpracy z korektorem, pomysłach na promocję i o dzieciach zaprosiłam Kasię Szulik, podróżniczkę, twórczynię Akademii Melulu oraz autorkę książki Rozłożę Cię na łopatki, Straszku. Mela Melulu wyrusza na wyprawę dookoła świata.
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
ZNS #001 Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Jeśli kochasz książki, to na pewno nieraz przemknęło Ci przez głowę pytanie o Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Kto i kiedy zainicjował to święto? Skąd pochodzi zwyczaj obdarowywania się w tym dniu książkami i… różami? Dlaczego obchodzi się je akurat 23 kwietnia?  Nadszedł czas, aby rozwiać te wątpliwości. Mam nadzieję, że ta historia będzie dla Ciebie inspirująca. Posłuchaj mojej opowieści o Międzynarodowym Dniu Książki.
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zdobyć prestiżowych klientów - wywiad z Marią Bernaciak
Jak zdobyć prestiżowych klientów - wywiad z Marią Bernaciak by Zapanuj nad Słowami
pobierz 122.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
ZNS00 – Odcinek pilotażowy
W tym odcinku opowiadam o tym, kim jestem, dlaczego nagrywam ten podcast i o czym on będzie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
ZNS01 – Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich
23 kwietnia to wielkie święto wszystkich, dla których książki są szczególnie ważne, od autorów po czytelników. Dziś Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Ja świętuję. I Was też do tego zachęcam. Najlepiej z książką w ręku :) Jeśli chcecie poznać historię tego święta, to zapraszam Was na premierę mojego podcastu Zapanuj nad Słowami.
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek