Pies do pary

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pies do pary to podcast dla wszystkich kochających psy. Chcesz usłyszeć jakie prawa ma Twój pies? Czy wiesz co Ty możesz zrobić, aby czworonogom żyło się lepiej?
Data dodania: 2018-05-02 00:01:04
Data aktualizacji: 2019-09-20 18:10:32
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
Podcast PDP 05: Demonstracja pod Sejmem
Na gorąco, kilka godzin po zakończeniu demonstracji w obronie praw zwierząt pod Sejmem. Był to pierwszy protest, w którym uczestniczyłam. Postanowiłam nagrywać "na gorąco" swoje wrażenia. Było wzruszająco, często smutno, a czasem irytująco, gdy politycy niepotrzebnie bawili się w kampanię wyborczą podczas demonstracji. Była z nami m.in. Agata Buzek i Maja Ostaszewska.
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podcast PDP 04: Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom
Przed Wami kolejny, już czwarty, odcinek podcastu Pies do pary. Tym razem będziecie mogli posłuchać o działalności Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Czym się zajmuje? Jak wygląda ich codzienna praca? W jaki sposób można dołączyć do Stowarzyszenia? Będzie też coś dla miłośników kotów.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podcast PDP 03: Pies w przepisach prawa
Pod koniec lutego miałam przyjemność rozmawiać z panią Agnieszką Gruszczyńską, Sekretarz Stowarzyszenia Prawnicy na Rzecz Zwierząt. Efektem naszego spotkania jest już trzeci odcinek podcastu Pies do pary. Zapraszam do słuchania!
pobierz 86.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podcast PDP 02: Jak podróżować z psem - Aleksandra Makulska
Bo kiedy kochasz, nie ma dla ciebie takiej przeszkody, której byś nie przeskoczył. Dokładnie tak się stało, gdy w życiu Aleksandry i Michała Makulskich (makulscy.com) pojawiła się Luśka. Od tej pory podróżowanie nabrało nowego koloru, a wspólny wypoczynek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzięki miłości jej opiekunów, Lu odwiedziła więcej miejsc w Europie niż wiele osób podróżujących bez psa. Była m.in. w Hiszpanii, Austrii, Grenlandii, Szwajcarii, Czechach, Danii i na Litwie. Płynęła promem, "nawigowała" kajakiem i była psią kozicą na niejednym górskim szlaku. Postanowiłam spotkać się z Aleksandrą i spytać o to jak to się robi i to tak dobrze! Oddaję w Wasze ręce (a właściwie uszy) drugi odcinek podcastu Pies do pary. Mam nadzieję, że słuchając naszej rozmowy, tak jak ja, będziecie czuć to ciepło bijące od Aleksandry, a kawiarniane odgłosy dodadzą nagraniu przytulnego klimatu.
pobierz 47.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek