Cud narodzin

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Psycholożka i doula nagrywa audycje dla kobiet w ciąży. Nauczysz się tutaj osiągać relaks w ciąży, dowiesz się o psychologii ciąży i porodu, przygotujesz się do spokojnych narodzin.
Data dodania: 2018-05-11 22:53:40
Data aktualizacji: 2021-03-07 00:50:11
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak sobie radzić z lękiem w ciąży i przed porodem? Ciąża w czasie epidemii
W tym odcinku opowiadam Ci o tym jak sobie radzić z lękiem w ciąży i przed porodem. Aktualna sytuacja - epidemia - sprawia, że wiele kobiet doświadcza silniej niż zazwyczaj stanu lęku. W tym odcinku opowiadam jako psychoterapeutka jakie konkretne techniki możesz wykorzystać, aby obniżyć swój poziom lęku.  Daj znać jak Ci się podobają i sprawdzają te ćwiczenia! 
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak przetrwać święta w ciąży?
W tym odcinku, pomimo chrypki i usterki mikrofonu, opowiadam o tym co zrobić, aby święta była okresem pełnym relaksu i radości. Dzięki określeniu kilku głównych punktów zapalnych, które zwykle pojawiają się w czasie świętowania, będziesz w stanie odpowiednio się do nich przygotować i zachować spokój! Konkretnie opowiem Ci o: organizacji świąt, a przede wszystkim przypomnę Ci, o tym, aby planowanie wykonać odpowiednio wcześnie stawianiu i pilnowaniu granic częstych problemach ciężarnych przy wigilijnym stole (zapachy i tym podobne sprawy) toksycznych ludziach, których być może spotkasz i sposobach reakcji na ich słowa A dodatkowo w ramach tego odcinka ogłaszam mały konkurs !  Napisz w komentarzu o najtrudniejszych słowach jakie zdarzyło Ci się usłyszeć, albo jakie sobie możesz wyobrazić, że padną wraz z podaniem możliwej reakcji na takie słowa/zachowania. Stworzymy w ten sposób listę CIĘTYCH RIPOST i ZABAWNYCH KOMENATARZY, która może się przydać wielu kobietom.  Autorki dwóch najciekawszych komentarzy zostaną przeze mnie nagrodzone drobnym upominkiem świątecznym. Zwyciężczynie wybiorę 23 grudnia i ogłoszę na FB i Instagramie Cudu Narodzin
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Pewność siebie na sali porodowej - podcast dla kobiet w ciąży
Jak zachować pewność siebie na sali porodowej? Do czego potrzebna Ci pewność siebie w czasie porodu? Jakie są prawa kobiety rodzącej? Na te i więcej pytań poznasz odpowiedź w tym odcinku podcastu z serii Cud Narodzin.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Jak zachować asertywność na sali porodowej?
W tym odcinku wyjaśniam jak zachować asertywność na sali porodowej, dlaczego asertywność jest Ci potrzebna i jak możesz ją ćwiczyć. Daję również konkretne instrukcje jak to zrobić!
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Strach przed porodem
Czy Ty także odczuwasz strach przed porodem? Pomogę Ci uświadomić sobie co się z Tobą dzieje, odnaleźć źródła strachu, zrozumieć Twoje lęki. Zdradzę sposoby na obniżenie poziomu lęku i oswojenie się z nim. Posłuchaj nagrania.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Wspieranie kobiety rodzącej - informacje dla ojców na czas porodu
Twój partner będzie przy porodzie? Koniecznie daj mu do posłuchania ten odcinek podcastu! Opowiadam w nim jak wspierać kobietę rodzącą - co robić, a czego absolutnie nie robić. Te informacje powinien znać każdy mężczyzna wybierający się na porodówkę!
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Jak podjąć decyzję czy być przy porodzie? - podcast dla przyszłych ojców
W tej audycji opowiadam o najczęstszych obawach przyszłych ojców i rozwiewam wątpliwości dotyczące roli ojca i jego uczestnictwa w porodzie. Dzięki tym informacjom podejmiesz świadomą decyzję oraz lepiej zrozumiesz na czym polega udział w porodzie.
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Czy warto chodzić do szkoły rodzenia? - podcast dla kobiet w ciąży
W tym odcinku opowiadam o tym czy warto chodzić do szkoły rodzenia oraz jak wybrać odpowiednie miejsce edukacji przedporodowej.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek