Cud narodzin

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Psycholożka i doula nagrywa audycje dla kobiet w ciąży. Nauczysz się tutaj osiągać relaks w ciąży, dowiesz się o psychologii ciąży i porodu, przygotujesz się do spokojnych narodzin.
Data dodania: 2018-05-11 22:53:40
Data aktualizacji: 2018-11-21 08:35:06
Audycji w katalogu: 6
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 miesięcy temu
Pewność siebie na sali porodowej - podcast dla kobiet w ciąży
Jak zachować pewność siebie na sali porodowej? Do czego potrzebna Ci pewność siebie w czasie porodu? Jakie są prawa kobiety rodzącej? Na te i więcej pytań poznasz odpowiedź w tym odcinku podcastu z serii Cud Narodzin.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zachować asertywność na sali porodowej?
W tym odcinku wyjaśniam jak zachować asertywność na sali porodowej, dlaczego asertywność jest Ci potrzebna i jak możesz ją ćwiczyć. Daję również konkretne instrukcje jak to zrobić!
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Strach przed porodem
Czy Ty także odczuwasz strach przed porodem? Pomogę Ci uświadomić sobie co się z Tobą dzieje, odnaleźć źródła strachu, zrozumieć Twoje lęki. Zdradzę sposoby na obniżenie poziomu lęku i oswojenie się z nim. Posłuchaj nagrania.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Wspieranie kobiety rodzącej - informacje dla ojców na czas porodu
Twój partner będzie przy porodzie? Koniecznie daj mu do posłuchania ten odcinek podcastu! Opowiadam w nim jak wspierać kobietę rodzącą - co robić, a czego absolutnie nie robić. Te informacje powinien znać każdy mężczyzna wybierający się na porodówkę!
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak podjąć decyzję czy być przy porodzie? - podcast dla przyszłych ojców
W tej audycji opowiadam o najczęstszych obawach przyszłych ojców i rozwiewam wątpliwości dotyczące roli ojca i jego uczestnictwa w porodzie. Dzięki tym informacjom podejmiesz świadomą decyzję oraz lepiej zrozumiesz na czym polega udział w porodzie.
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Czy warto chodzić do szkoły rodzenia? - podcast dla kobiet w ciąży
W tym odcinku opowiadam o tym czy warto chodzić do szkoły rodzenia oraz jak wybrać odpowiednie miejsce edukacji przedporodowej.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek