Cud narodzin

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Psycholożka i doula nagrywa audycje dla kobiet w ciąży. Nauczysz się tutaj osiągać relaks w ciąży, dowiesz się o psychologii ciąży i porodu, przygotujesz się do spokojnych narodzin.
Data dodania: 2018-05-11 22:53:40
Data aktualizacji: 2019-09-17 03:20:05
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak przetrwać święta w ciąży?
W tym odcinku, pomimo chrypki i usterki mikrofonu, opowiadam o tym co zrobić, aby święta była okresem pełnym relaksu i radości. Dzięki określeniu kilku głównych punktów zapalnych, które zwykle pojawiają się w czasie świętowania, będziesz w stanie odpowiednio się do nich przygotować i zachować spokój! Konkretnie opowiem Ci o: organizacji świąt, a przede wszystkim przypomnę Ci, o tym, aby planowanie wykonać odpowiednio wcześnie stawianiu i pilnowaniu granic częstych problemach ciężarnych przy wigilijnym stole (zapachy i tym podobne sprawy) toksycznych ludziach, których być może spotkasz i sposobach reakcji na ich słowa A dodatkowo w ramach tego odcinka ogłaszam mały konkurs !  Napisz w komentarzu o najtrudniejszych słowach jakie zdarzyło Ci się usłyszeć, albo jakie sobie możesz wyobrazić, że padną wraz z podaniem możliwej reakcji na takie słowa/zachowania. Stworzymy w ten sposób listę CIĘTYCH RIPOST i ZABAWNYCH KOMENATARZY, która może się przydać wielu kobietom.  Autorki dwóch najciekawszych komentarzy zostaną przeze mnie nagrodzone drobnym upominkiem świątecznym. Zwyciężczynie wybiorę 23 grudnia i ogłoszę na FB i Instagramie Cudu Narodzin
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Pewność siebie na sali porodowej - podcast dla kobiet w ciąży
Jak zachować pewność siebie na sali porodowej? Do czego potrzebna Ci pewność siebie w czasie porodu? Jakie są prawa kobiety rodzącej? Na te i więcej pytań poznasz odpowiedź w tym odcinku podcastu z serii Cud Narodzin.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak zachować asertywność na sali porodowej?
W tym odcinku wyjaśniam jak zachować asertywność na sali porodowej, dlaczego asertywność jest Ci potrzebna i jak możesz ją ćwiczyć. Daję również konkretne instrukcje jak to zrobić!
pobierz 16.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Strach przed porodem
Czy Ty także odczuwasz strach przed porodem? Pomogę Ci uświadomić sobie co się z Tobą dzieje, odnaleźć źródła strachu, zrozumieć Twoje lęki. Zdradzę sposoby na obniżenie poziomu lęku i oswojenie się z nim. Posłuchaj nagrania.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wspieranie kobiety rodzącej - informacje dla ojców na czas porodu
Twój partner będzie przy porodzie? Koniecznie daj mu do posłuchania ten odcinek podcastu! Opowiadam w nim jak wspierać kobietę rodzącą - co robić, a czego absolutnie nie robić. Te informacje powinien znać każdy mężczyzna wybierający się na porodówkę!
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak podjąć decyzję czy być przy porodzie? - podcast dla przyszłych ojców
W tej audycji opowiadam o najczęstszych obawach przyszłych ojców i rozwiewam wątpliwości dotyczące roli ojca i jego uczestnictwa w porodzie. Dzięki tym informacjom podejmiesz świadomą decyzję oraz lepiej zrozumiesz na czym polega udział w porodzie.
pobierz 17.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Czy warto chodzić do szkoły rodzenia? - podcast dla kobiet w ciąży
W tym odcinku opowiadam o tym czy warto chodzić do szkoły rodzenia oraz jak wybrać odpowiednie miejsce edukacji przedporodowej.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek