Daj Głos

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Daj Głos! to pierwszy w Polsce spacerowy podcast od miłośników psów dla miłośników psów. Do tematu wychowania czworonogów podchodzimy bez zadęcia i na luzie.
Data dodania: 2018-05-18 14:58:26
Data aktualizacji: 2021-03-07 00:50:13
Audycji w katalogu: 44
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
Daj Głos #041: Lepiej kraść w domu niż u obcych
Po krótkiej przerwie wracamy z nowymi ciekawostkami, recenzjami, zmianami w Daj Głosie i informacjami o akcji "Pinki dla psinki"
pobierz 53.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #40: Pinki dla psinki
W dzisiejszym odcinku podsumowujemy akcję Pinki dla Psinki, a najhojniejszy wpłacający otrzymuje wyjątkowe legowisko do Odjazdowe Legowiska! W regularnej części odcinka także rozmawiamy o polecajkach, wraca też Kasia i kącik ekspercki!
pobierz 69.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #039: Pieskary 2019
Nadeszła długo oczekiwana chwila! Oto Pieskary 2019, czyli zestawienie najlepszych psiarskich produktów, usług, wydarzeń i nie tylko by ekipa Daj Głos! Podcast! Podsumowujemy zeszły rok i... nagradzamy naszych ukochanych Słuchaczy!
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #38: Ostre i przejrzyste święta
W ostatnim odcinku spotykamy się w pełnym podcastowym składzie (Natalia, Kasia, Paweł) i poświęcamy go w całości swobodnej rozmowie o najfajniejszych prezentach dla psów.
pobierz 61.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #037: Tysiąc Holenderskich Rembrandtów
Paweł wrócił z Holandii i zachwyca się tamtejszymi psami, Natalia zdradza ile może zapamiętać pies, a razem z Kasią rozmawiamy o szczekaniu.
pobierz 67.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #036: Besos sucharki!
W dzisiejszym odcinku zapewniamy wam mnóstwo ciekawostek o psach, a także recenzję pewnej ważnej książki oraz nasz nowy kącik plotkarski - Terierek. Powraca też Kasia pod postacią Pani Kasi.
pobierz 66.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #035: Jak przygotować się na jesień?
W dzisiejszym, tematycznym odcinku opowiadamy o wszystkich naszych pomysłach i sposobach na przygotowanie siebie (i psa) na jesień. Opowiadamy o gadżetach, kosmetykach i psich ubrankach. A także o kasztanach!
pobierz 73.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daj Głos #034: Testujemy szlifierki i płyny micelarne
W dzisiejszym odcinku Daj Głos! testujemy przeróżne produkty, które wydają się być niezwiązane z psami, ale jednak jak najbardziej są!
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #033: Sierściowe sentymenty i 35kg Gandalfa
W powakacyjnym odcinku podcastu rozmawiamy na przeróżne tematy - trochę popkultury, trochę recenzji, a także Jan, Pindol i Majtasy. Zostaliście ostrzeżeni.
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #032: Pieskobellum szaleństwa
Najostatniejszy odcinek wakacyjny, w którym rozmawiamy o filmach, grach planszowych i programach specjalnych - wszystko w kontekście psów, oczywiście!
pobierz 59.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #031: Pies, który uratował życie i inne lektury
Cóż to za odcinek! Blisko 2 godziny rozmów o książkach, komiksach i grach fabularnych o psach, a także dywagacje o tym, czy mamy już erę "szczucia psem". W części eksperckiej sporo o lęku separacyjnym na podstawie listu jednej z czytelniczek.
pobierz 96.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #30: Odcinek wakacyjny
Dzisiejszy odcinek jest szczególny, bo po raz pierwszy spotkaliśmy się wszyscy na żywo! Natalia wpadła do Szczecina, by spotkać się z Pawłem i naszą ekspertką Kasią i nagrać zupełnie wyluzowany odcinek wakacyjny - i to z udziałem publiczności!
pobierz 41.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #029: Teoria Wielkiego Psiego Paszportu
Oficjalnie odpaliliśmy Patronite! Ale żeby Was nim nie zanudzać, przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek - od psów pracujących na lotnisku po Teorię Wielkiego Podrywu!
pobierz 79.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos! Extra #00: Witajcie Patroni!
Stało się. Idziemy na Patronite. Wiemy, że jest mnóstwo tematów, które możemy poruszyć, mnóstwo imprez na które możemy pojechać i mnóstwo akcji, które możemy przeprowadzić, ale do tego potrzebny jest czas i pieniądze. To pierwsze wyczarujemy. O to drugie prosimy Was.
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #028: O Pawle w lodówce i jedzeniu ciastek dla psów
W 28. odcinku podcastu korzystamy z dobrej pogody, odwiedzając ciekawe imprezy dla psiarzy, a w segmencie eksperckim rozmawiając o tym, jak wygląda spacer z perspektywy psa. Paweł je ciastka dla psów i sprawdza czy zmieści się do lodówki na mięso. Mamy też Bardzo Ważne Ogłoszenie.
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #027: Psy Czarnobyla
Serwisy streamingowe chyba poczuły, że psiarze to dobra grupa docelowa, bo niezmiennie dostarczają nam tematów do rozmów. Dziś przy okazji premiery serialu "Czernobyl" rozmawiamy m.in. o tym, jak po atomowej awarii żyje się zwierzętom w tamtym miejscu. A w kąciku eksperckim: jak oswoić dziecko z psem i odwrotnie.
pobierz 66.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019: Wiersz “Sztuka Latania”, Izabela Michta
Podcastowy Dzień Dziecka 2019: Wiersz "Sztuka Latania", Izabela Michta
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #26: Bruno gra o tron
Nareszcie koniec. Gra o Tron skończona, a na żelaznym tronie mógł zasiąść tylko on. Bruno. Dyskutujemy więc o najnowszym serialu Netflixa, o tym czy można adoptować wilkora, a w kąciku eksperckim Kasia zamienia się w kocią behawiorystkę.
pobierz 71.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #025: Czy twój pies lubi Panna Cottę?
W odcinku: - jedziemy na targi Animalove do Warszawy! - recenzja książki "Przysmaki na psie smaki" - współpracujemy z Paką Zwierzaka - jak wybrać hotel dla psa? - miniporadnik - mini-relacja z Pyrkonu - survival z psem, czyli Matthew Posa i Manty - sławni psiarze: Chris Evans - kącik ekspercki: Jak radzić sobie i jak pracować z agresywnym psem?
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Daj Głos #024: Obalamy najpopularniejsze przesądy o psach!
W specjalnym, przedświątecznym odcinku DGP rozmawiamy na temat najpopularniejszych mitów o psach. W tłumaczeniu przesądów towarzyszy nam nasza ekspertka Kasia z Eduanimalis!
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek