Daj Głos

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Daj Głos! to pierwszy w Polsce spacerowy podcast od miłośników psów dla miłośników psów. Do tematu wychowania czworonogów podchodzimy bez zadęcia i na luzie.
Data dodania: 2018-05-18 14:58:26
Data aktualizacji: 2019-05-20 14:00:04
Audycji w katalogu: 26
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 20 dni temu
Daj Głos #025: Czy twój pies lubi Panna Cottę?
W odcinku: - jedziemy na targi Animalove do Warszawy! - recenzja książki "Przysmaki na psie smaki" - współpracujemy z Paką Zwierzaka - jak wybrać hotel dla psa? - miniporadnik - mini-relacja z Pyrkonu - survival z psem, czyli Matthew Posa i Manty - sławni psiarze: Chris Evans - kącik ekspercki: Jak radzić sobie i jak pracować z agresywnym psem?
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Daj Głos #024: Obalamy najpopularniejsze przesądy o psach!
W specjalnym, przedświątecznym odcinku DGP rozmawiamy na temat najpopularniejszych mitów o psach. W tłumaczeniu przesądów towarzyszy nam nasza ekspertka Kasia z Eduanimalis!
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos #023: Biegi, Drax i pokusa
Odcinek nagrywamy w Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, rozmawiamy więc o tym, jak pomagać bezdomniakom. Ale też relacjonujemy dogtrekking, opowiadamy o psich tatuażach i o tym, że psy kiedyś były lepsze. W kąciku eksperckim odpowiadamy na pytania słuchaczy.
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos #022: Kapcie, Anti i cyfrowe głaski
Jakie kapcie noszą miłośnicy psów? Co mają wspólnego kruki z Daj Głos Podcast? Jakie jest najlepsze konto na Twitterze i o jakim serialu Paweł powiedział "to arcydzieło"? Posłuchajcie w #022 odcinku Daj Głos! Podcast!
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos! #021: Filmy, wspinaczki i psie kawiarnie
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy dużo o psich filmach i serialach, zachwycamy się psem, który wszedł na 7000 metrów, a także obiecujemy odwiedzić pierwszą w Polsce psią kawiarnię! W segmencie eksperckim rozmawiamy o relacji behawiorystów i weterynarzy.
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Daj Głos #20: Zdradzamy PRAWDĘ o psach
Wracamy po dłuższej, chorobowej przerwie, ale z mnóstwem dobroci! Będzie trochę newsów, trochę wywiadów i finał naklejkowej akcji!
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #019: Oskary, LEGO i noseworki
Dzisiejszy odcinek poświęcamy na zwierzęcą popkulturę. Jest więc o psich (i nie tylko Oskarach), klockach LEGO i grach związanych z psami. W kąciku eksperckim mówimy o noseworku i matach węchowych.
pobierz 64.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #018: Setter trendów, czyli podcastowe podsumowanie roku
Pierwszy odcinek w Nowym Roku poświęcamy na wspominki. Jak zaczął się Daj Głos, który odcinek lubimy najbardziej, co pamiętamy z pierwszego nagrania i z czego jesteśmy szczególnie dumni? Zdradzamy też plany na najbliższe miesiące (a będzie ich sporo!), a w segmencie eksperckim, z okazji karnawału rozmawiamy na temat psiej zabawy i zabaw z psem.
pobierz 56.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos #017: Gry, zabawy i swawole
Jak bawią się psy? Czemu służy zabawa? Jak (i czy) psy powinny się ze sobą bawić na spacerze? Dorzucamy do tego garść psich ciekawostek, udowadniamy że psy są lekiem na całe zło, a na koniec Paweł gra w najdziwniejszą grę o psach jaką widzieliśmy.
pobierz 64.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos! #016: Naklejki, prezenty i rycerze ortalionu
Nadeszła ta chwila! W dzisiejszym przedświątecznym odcinku mamy prezenty dla Was i Waszych czworonogów! Po pierwsze - rusza akcja Podaj łapę, odbierz wlepę, dzięki której możecie pomóc potrzebującym zwierzakom i otrzymać wyjątkowe, limitowane naklejki Daj Głos! (mamy ich tylko 200!), po drugie cały odcinek poświęcamy prezentom świątecznym dla psów i ich właścicieli.
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Daj Głos #15: Serial “Psy”, mandaty i Sylwester
Dwa najważniejsze tematy odcinka to recenzja netflixowego serialu Psy oraz kontynuacja rozmowy o Sylwestrze i fajerwerkach. Czytamy też listy od słuchaczy i obalamy mity odnośnie nowych kar dla posiadaczy psów.
pobierz 72.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Daj Głos #014: Budyń, Dublin i fajerwerki
Idziemy w ślady polskich sklepów i tuż po 1 listopada odpalamy już świąteczne tematy. W kąciku eksperckim Kasia podpowiada, jak przygotować psa do fajerwerków oraz przekonuje Natalię, by zamieniła Frejkę w mumię. Paweł przywraca wiarę w zmywanie podłóg dzięki recenzji myjki parowej, a na koniec mówimy o psach w samolotach i osobistym rankingu najprzyjaźniejszych krajów dla psów.
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Daj Głos #13: Piesełkowa jesień
W ten wyjątkowy czas poruszamy w odcinku temat jesieni życia piesków.
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Daj Głos #011: Wrzesień jest odrobaczony
Mimo, że już październik, my rozmawiamy o Wrześniu. Zapewniamy, że jest odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany, jak każdy porządny miesiąc! Do tego opowiadamy o niezwykłej wystawie, 30.000 zdjęć psów Pawła i komentujemy najnowszą ustawę dotyczącą trzymania psów na łańcuchach, przy której nieco puszczają nam nerwy. W segmencie eksperckim poruszamy temat oswajania psa z jazdą komunikacją miejską (i vice versa).
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Daj Głos #010: Sery, smoki i przygotowania
Mini rocznica, czyli 10 odcinek Daj Głos Podcast!, w którym razem z behawiorystką odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytanie - jak przygotować się do posiadania psa. Oprócz tego Natalia testuje Naturalny Gryzak Z Himalajskiego Twardego Sera (zapamiętajcie tę nazwę!), a Paweł opowiada jak grać w fabularne RPG z psem. No i odpalamy Ko-Fi!
pobierz 56.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Daj Głos #009: Kim jest psi behawiorysta?
Zgodnie z zapowiedziami, po raz pierwszy w odcinku pojawia się rozmowa z Kasią Wawryniuk z Eduanimalis - Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów. Na początek odczarowywujemy mity związane z zawodem psiego behawiorysty, a także pytamy jak to się stało, że Kasia zdecydowała się nim zostać. W tematach bieżących m.in. badania o... sikaniu i porady dotyczące Konga.
pobierz 46.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Daj Głos #008: Zbiórki, reklamy i Simoleony
Dzisiejszy odcinek niemal w całości poświęcony jest The Sims 4: Psy i Koty. Jako rasowi psiarze nie mogliśmy odpuścić sobie zagrania w dodatek do popularnej serii, by powiedzieć Wam czy warto otwierać własną klinikę weterynaryjną i czemu tak ważne jest, by Wasz sim-piesek był samodzielny!
pobierz 57.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Daj Głos #007: Pszczoły, kremiki i prezenciki
W dzisiejszym odcinku roztapiamy się niczym chomik na gorącej patelni. Ale to nie powstrzymuje nas przed porozmawianiem o przepięknych psich gadżetach, kosmetykach pielęgnacyjnych i zajawkowych ludziach, którzy swoją miłość do psów przekuli w pracę - od kremów pielęgnacyjnych po... pracę z pszczczołami.
pobierz 45.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Daj Głos #006 – Berlin, psiadki i psie sławy
Choć za oknem plucha, to my nie próżnujemy, odwiedzając najlepsze na świecie miejsce dla psiarzy, czyli Berlin oraz Rozgrywka Party 5.0, a na deser rozmawiając o fenomenie psich profili na Facebooku i Instagramie. Rozwiązujemy też konkurs z poprzedniego odcinka i rozpoczynamy nową tradycję pokazywania piesów do adopcji!
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek