Daj Głos

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Daj Głos! to pierwszy w Polsce spacerowy podcast od miłośników psów dla miłośników psów. Do tematu wychowania czworonogów podchodzimy bez zadęcia i na luzie.
Data dodania: 2018-05-18 14:58:26
Data aktualizacji: 2018-11-19 00:35:06
Audycji w katalogu: 15
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
Daj Głos #014: Budyń, Dublin i fajerwerki
Idziemy w ślady polskich sklepów i tuż po 1 listopada odpalamy już świąteczne tematy. W kąciku eksperckim Kasia podpowiada, jak przygotować psa do fajerwerków oraz przekonuje Natalię, by zamieniła Frejkę w mumię. Paweł przywraca wiarę w zmywanie podłóg dzięki recenzji myjki parowej, a na koniec mówimy o psach w samolotach i osobistym rankingu najprzyjaźniejszych krajów dla psów.
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Daj Głos #13: Piesełkowa jesień
W ten wyjątkowy czas poruszamy w odcinku temat jesieni życia piesków.
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos #011: Wrzesień jest odrobaczony
Mimo, że już październik, my rozmawiamy o Wrześniu. Zapewniamy, że jest odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany, jak każdy porządny miesiąc! Do tego opowiadamy o niezwykłej wystawie, 30.000 zdjęć psów Pawła i komentujemy najnowszą ustawę dotyczącą trzymania psów na łańcuchach, przy której nieco puszczają nam nerwy. W segmencie eksperckim poruszamy temat oswajania psa z jazdą komunikacją miejską (i vice versa).
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos #010: Sery, smoki i przygotowania
Mini rocznica, czyli 10 odcinek Daj Głos Podcast!, w którym razem z behawiorystką odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytanie - jak przygotować się do posiadania psa. Oprócz tego Natalia testuje Naturalny Gryzak Z Himalajskiego Twardego Sera (zapamiętajcie tę nazwę!), a Paweł opowiada jak grać w fabularne RPG z psem. No i odpalamy Ko-Fi!
pobierz 56.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Daj Głos #009: Kim jest psi behawiorysta?
Zgodnie z zapowiedziami, po raz pierwszy w odcinku pojawia się rozmowa z Kasią Wawryniuk z Eduanimalis - Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów. Na początek odczarowywujemy mity związane z zawodem psiego behawiorysty, a także pytamy jak to się stało, że Kasia zdecydowała się nim zostać. W tematach bieżących m.in. badania o... sikaniu i porady dotyczące Konga.
pobierz 46.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Daj Głos #008: Zbiórki, reklamy i Simoleony
Dzisiejszy odcinek niemal w całości poświęcony jest The Sims 4: Psy i Koty. Jako rasowi psiarze nie mogliśmy odpuścić sobie zagrania w dodatek do popularnej serii, by powiedzieć Wam czy warto otwierać własną klinikę weterynaryjną i czemu tak ważne jest, by Wasz sim-piesek był samodzielny!
pobierz 57.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #007: Pszczoły, kremiki i prezenciki
W dzisiejszym odcinku roztapiamy się niczym chomik na gorącej patelni. Ale to nie powstrzymuje nas przed porozmawianiem o przepięknych psich gadżetach, kosmetykach pielęgnacyjnych i zajawkowych ludziach, którzy swoją miłość do psów przekuli w pracę - od kremów pielęgnacyjnych po... pracę z pszczczołami.
pobierz 45.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #006 – Berlin, psiadki i psie sławy
Choć za oknem plucha, to my nie próżnujemy, odwiedzając najlepsze na świecie miejsce dla psiarzy, czyli Berlin oraz Rozgrywka Party 5.0, a na deser rozmawiając o fenomenie psich profili na Facebooku i Instagramie. Rozwiązujemy też konkurs z poprzedniego odcinka i rozpoczynamy nową tradycję pokazywania piesów do adopcji!
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos #005 – Adopciaki, figurki i podróże [+ konkurs!]
W piątym odcinku Daj Głos! Podcast rozwiązujemy konkurs z naszego fan page i ustanawiamy nową, okładkową tradycję. Rozmawiamy o gadżetach dla psów i ludzi, a także wakacyjnych podrożach. A na deser ogłaszamy konkurs z nagrodami wspólnie ze sklepem Pop Vinyl!
pobierz 61.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos #004 – Niespodzianki, Bentleye i psi Uber
W dzisiejszym odcinku poruszamy sporo lifestylowych tematów. Rozmawiamy m.in. o psach Jasona Buttona, gadżetach z boksów subskrypcyjnych, a także zastanawiamy się, czym jest Uber dla psów. Po raz kolejny poruszamy też temat wychowania psa oraz odżywek do brody.
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos! #003 – Upały, odkurzacze i Sienkiewicz
Na fali upałów przetaczających się przez Polskę omawiamy ze wszystkich stron zagadnienie psa vs wysokie temperatury - od tego, jak rozpoznać psi udar, po gadżety sprzyjające ochładzaniu naszych pupili. Do tego w odcinku pierwsza w podcaście recenzja sprzętu ułatwiającego walkę z sierścią w mieszkaniu, a na deser psia popkultura i Sienkiewicz.
pobierz 56.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2018: Wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej – Podcast Kreatywne Zagłębie
Z okazji Dnia Dziecka razem z innymi podcasterami nagraliśmy specjalnie dla Was wiersze. Jednak były na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej sieci.
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Daj Głos! #002 – Kleszcze, matki i dogtrekkingi
Daj Głos! #002 - Kleszcze, matki i dogtrekkingi
pobierz 62.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Daj Głos! #001 – Wybiegówka
Pierwszy odcinek Daj Głos! Podcast poświęcamy rozmowie o tym, jaki chcemy tworzyć podcast. Zdradzamy jak zaczęła się nasza miłość do psów i skąd w naszych domach wzięły się po dwa czworonogi. Poza tym poruszamy drażliwy temat sprzątania po psach, polecamy świetny gryzak i recenzujemy film "Wyspa Psów" Wesa Andersona
pobierz 68.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek