Daj Głos

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Daj Głos! to pierwszy w Polsce spacerowy podcast od miłośników psów dla miłośników psów. Do tematu wychowania czworonogów podchodzimy bez zadęcia i na luzie.
Data dodania: 2018-05-18 14:58:26
Data aktualizacji: 2019-07-20 21:20:04
Audycji w katalogu: 32
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 16 dni temu
Daj Głos #029: Teoria Wielkiego Psiego Paszportu
Oficjalnie odpaliliśmy Patronite! Ale żeby Was nim nie zanudzać, przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek - od psów pracujących na lotnisku po Teorię Wielkiego Podrywu!
pobierz 79.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Daj Głos! Extra #00: Witajcie Patroni!
Stało się. Idziemy na Patronite. Wiemy, że jest mnóstwo tematów, które możemy poruszyć, mnóstwo imprez na które możemy pojechać i mnóstwo akcji, które możemy przeprowadzić, ale do tego potrzebny jest czas i pieniądze. To pierwsze wyczarujemy. O to drugie prosimy Was.
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Daj Głos #028: O Pawle w lodówce i jedzeniu ciastek dla psów
W 28. odcinku podcastu korzystamy z dobrej pogody, odwiedzając ciekawe imprezy dla psiarzy, a w segmencie eksperckim rozmawiając o tym, jak wygląda spacer z perspektywy psa. Paweł je ciastka dla psów i sprawdza czy zmieści się do lodówki na mięso. Mamy też Bardzo Ważne Ogłoszenie.
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Daj Głos #027: Psy Czarnobyla
Serwisy streamingowe chyba poczuły, że psiarze to dobra grupa docelowa, bo niezmiennie dostarczają nam tematów do rozmów. Dziś przy okazji premiery serialu "Czernobyl" rozmawiamy m.in. o tym, jak po atomowej awarii żyje się zwierzętom w tamtym miejscu. A w kąciku eksperckim: jak oswoić dziecko z psem i odwrotnie.
pobierz 66.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019: Wiersz “Sztuka Latania”, Izabela Michta
Podcastowy Dzień Dziecka 2019: Wiersz "Sztuka Latania", Izabela Michta
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Daj Głos #26: Bruno gra o tron
Nareszcie koniec. Gra o Tron skończona, a na żelaznym tronie mógł zasiąść tylko on. Bruno. Dyskutujemy więc o najnowszym serialu Netflixa, o tym czy można adoptować wilkora, a w kąciku eksperckim Kasia zamienia się w kocią behawiorystkę.
pobierz 71.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Daj Głos #025: Czy twój pies lubi Panna Cottę?
W odcinku: - jedziemy na targi Animalove do Warszawy! - recenzja książki "Przysmaki na psie smaki" - współpracujemy z Paką Zwierzaka - jak wybrać hotel dla psa? - miniporadnik - mini-relacja z Pyrkonu - survival z psem, czyli Matthew Posa i Manty - sławni psiarze: Chris Evans - kącik ekspercki: Jak radzić sobie i jak pracować z agresywnym psem?
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Daj Głos #024: Obalamy najpopularniejsze przesądy o psach!
W specjalnym, przedświątecznym odcinku DGP rozmawiamy na temat najpopularniejszych mitów o psach. W tłumaczeniu przesądów towarzyszy nam nasza ekspertka Kasia z Eduanimalis!
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #023: Biegi, Drax i pokusa
Odcinek nagrywamy w Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, rozmawiamy więc o tym, jak pomagać bezdomniakom. Ale też relacjonujemy dogtrekking, opowiadamy o psich tatuażach i o tym, że psy kiedyś były lepsze. W kąciku eksperckim odpowiadamy na pytania słuchaczy.
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Daj Głos #022: Kapcie, Anti i cyfrowe głaski
Jakie kapcie noszą miłośnicy psów? Co mają wspólnego kruki z Daj Głos Podcast? Jakie jest najlepsze konto na Twitterze i o jakim serialu Paweł powiedział "to arcydzieło"? Posłuchajcie w #022 odcinku Daj Głos! Podcast!
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos! #021: Filmy, wspinaczki i psie kawiarnie
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy dużo o psich filmach i serialach, zachwycamy się psem, który wszedł na 7000 metrów, a także obiecujemy odwiedzić pierwszą w Polsce psią kawiarnię! W segmencie eksperckim rozmawiamy o relacji behawiorystów i weterynarzy.
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Daj Głos #20: Zdradzamy PRAWDĘ o psach
Wracamy po dłuższej, chorobowej przerwie, ale z mnóstwem dobroci! Będzie trochę newsów, trochę wywiadów i finał naklejkowej akcji!
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Daj Głos #019: Oskary, LEGO i noseworki
Dzisiejszy odcinek poświęcamy na zwierzęcą popkulturę. Jest więc o psich (i nie tylko Oskarach), klockach LEGO i grach związanych z psami. W kąciku eksperckim mówimy o noseworku i matach węchowych.
pobierz 64.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Daj Głos #018: Setter trendów, czyli podcastowe podsumowanie roku
Pierwszy odcinek w Nowym Roku poświęcamy na wspominki. Jak zaczął się Daj Głos, który odcinek lubimy najbardziej, co pamiętamy z pierwszego nagrania i z czego jesteśmy szczególnie dumni? Zdradzamy też plany na najbliższe miesiące (a będzie ich sporo!), a w segmencie eksperckim, z okazji karnawału rozmawiamy na temat psiej zabawy i zabaw z psem.
pobierz 56.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Daj Głos #017: Gry, zabawy i swawole
Jak bawią się psy? Czemu służy zabawa? Jak (i czy) psy powinny się ze sobą bawić na spacerze? Dorzucamy do tego garść psich ciekawostek, udowadniamy że psy są lekiem na całe zło, a na koniec Paweł gra w najdziwniejszą grę o psach jaką widzieliśmy.
pobierz 64.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Daj Głos! #016: Naklejki, prezenty i rycerze ortalionu
Nadeszła ta chwila! W dzisiejszym przedświątecznym odcinku mamy prezenty dla Was i Waszych czworonogów! Po pierwsze - rusza akcja Podaj łapę, odbierz wlepę, dzięki której możecie pomóc potrzebującym zwierzakom i otrzymać wyjątkowe, limitowane naklejki Daj Głos! (mamy ich tylko 200!), po drugie cały odcinek poświęcamy prezentom świątecznym dla psów i ich właścicieli.
pobierz 59.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Daj Głos #15: Serial “Psy”, mandaty i Sylwester
Dwa najważniejsze tematy odcinka to recenzja netflixowego serialu Psy oraz kontynuacja rozmowy o Sylwestrze i fajerwerkach. Czytamy też listy od słuchaczy i obalamy mity odnośnie nowych kar dla posiadaczy psów.
pobierz 72.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Daj Głos #014: Budyń, Dublin i fajerwerki
Idziemy w ślady polskich sklepów i tuż po 1 listopada odpalamy już świąteczne tematy. W kąciku eksperckim Kasia podpowiada, jak przygotować psa do fajerwerków oraz przekonuje Natalię, by zamieniła Frejkę w mumię. Paweł przywraca wiarę w zmywanie podłóg dzięki recenzji myjki parowej, a na koniec mówimy o psach w samolotach i osobistym rankingu najprzyjaźniejszych krajów dla psów.
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Daj Głos #13: Piesełkowa jesień
W ten wyjątkowy czas poruszamy w odcinku temat jesieni życia piesków.
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
Daj Głos #012: Dzbany, poroża i psiemarsze
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek