Tera Gadamy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Tera Gadamy Podcast – sprawność ruchowa, satysfakcja z bycia obecnym, życie w zgodzie ze sobą. Ciało, umysł, dusza. Eksplorujemy, doświadczamy i stawiamy pytania.
Data dodania: 2018-06-13 17:52:52
Data aktualizacji: 2021-01-17 15:20:03
Audycji w katalogu: 13
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 12 - Alergie, Uczulenia i Sposoby Leczenia
Woda z nosa leci ciurkiem. Zatoki napełnia śluz. Skóra płonie ogniem piekielnym. W tym odcinku dzielimy się naszymi doświadczeniami z alergią, rozmawiamy o tym co ją wyzwala, jakie były jej nasze początki, jak sobie z nią radzimy, oraz jakie mogą być jej przyczyny. Zapraszamy do odsłuchu! Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 11 - O suszy w upale
Szybki strzał w upalny dzień. Odcinek różni się stylem od poprzednich odcinków. Pięciominutowy podcast to eksperyment nad krótszą i bardziej przystępną formą wypowiedzi. Tematyka odcinka: Planeta Ziemia, zaśmiecanie, wulkany, matka natura, bajki z dzieciństwa, ziewanie. Uwaga! Nie dla osób o delikatnych uszach. Kacper puszcza lejce elokwencji i klnie jak szewc na głupotę ludzkości. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 10 - Przy Kawie #2
Tera Gadamy przy Kawie - bez tematu, bez przygotowania. Wolność słowa, wolność myśli. Pijemy czarny kafyj i rzucamy się w wir rozmowy prosto z kofeinowego mostu. Nurkujemy głęboko w głębinach naszych umysłów aby wydobyć perły wiedzy którymi chcemy się z wami podzielić. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 09 - O Lenistwie
Lenistwo klei się do palców jak smoła. Tyłek wrasta w kanapę. Lenistwo nie jest czymś nienaturalnym, jednak długotrwałe trwanie w tym stanie depcze kreatywność, chęć do działania i zabija wyrobiony progres. Odcinek dziewiąty został nagrany przy użyciu silnej woli i dyscypliny. W tak leniwy i deszczowy dzień, krótki odcinek posmakuje najlepiej w zestawie z małą czarną. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 08 - O Życiu Po Śmierci Gościnnie Mateusz
Rzepy w pieluchomajtkach szurają. Ayuhuasca spływa po gardle Mateusza pozostawiając posmak ziemi i oleju napędowego. Ósmy odcinek Tera Gadamy Podcast to szokująca opowieść o psychodelicznej podróży w głąb makro i mikro kosmosu. Gawędzimy z Mateuszem o tym, jak to jest przeżyć własną śmierć, co można wynieść z takiej ceremonii, dlaczego Ayuhuasca nie jest dla wszystkich, na co uważać, jak się przygotować i dlaczego warto robić kupę pod siebie. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 07 - O Nawykach
Temat nawyków rozsypał się jak bierki na stole, ten temat jest tak ważny że postanowiliśmy nagrać aż dwa odcinki. W odcinku pierwszym odpowiadamy na następujące pytania: Czym różni się nawyk od rutyny i rytuału? Czym jest dobry nawyk? Jakie znaczenie nawyki odgrywają w naszych życiach? Dlaczego warto mieć poranną rutynę? Dyskutujemy także o technikach jakie zastosowaliśmy aby wypalić dobre nawyki w siatce naszych neuronów. Po notatki zapraszamy na: [link] Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 06 - O Zmianach
Biologiczno-elektryczna maszyna przechodzi ciągłe zmiany. Codzienność nie jest nudna, jest niezwykła, a każdy moment to zmiana. Nadstymulowani przestajemy być świadomi zmian które zachodzą w naszym organizmie i w naszym otoczeniu, a to rzutuje na jakość naszego szczęścia. Człowiek który pragnie w swoim życiu zmian często nie wie od czego zacząć. Dzisiejszy odcinek to próba ustalenia tego, gdzie leży podstawa zmiany na lepsze. Z tego odcinka dowiecie się: na co mamy wpływ, na co wpływu nie mamy, czym jest inteligencja emocjonalna, czym są zmiany, nad czym warto pracować, jak emocja wkurwienia wpływa na życie oraz dużo więcej. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 05 - Przy Kawie #1
Tera Gadamy przy Kawie - bez tematu, bez przygotowania. Wolność słowa, wolność myśli. Pijemy czarny kafyj i rzucamy się w wir rozmowy prosto z kofeinowego mostu. Nurkujemy głęboko w głębinach naszych umysłów aby wydobyć perły wiedzy którymi chcemy się z wami podzielić. Link do spread sheeta: [link] Link do diagramu: [link] Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 04 - O Wyciszeniu
Podczas, gdy zewsząd atakują nas informacje, a nasza uwaga poddawana jest ciężkiej próbie, w sukurs przychodzi nam nic innego jak cisza. Wyciszenie to jedno z pierwotnych narzędzi naszej cywilizacji, ale czy potrafimy jeszcze z niego korzystać? Czy potrzebujemy ujarzmienia umysłu? Odpowiedzi poszukujcie na końcu odcinka. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 03 - O Ruchu (Gościnnie Outsiders Athletes)
Bomby nadziane wiedzą wybuchają jedna po drugiej! Najnowszy odcinek Tera Gadamy Podcast stymuluje mocniej od dożylnie podanego Espresso Doppio. Naszym gościem jest Szymon z Outsiders Athletes, z którym rozmawiamy o ruchu, trenigach, edukacji i wielu innych. Szymona i jego inicjatywę Outsiders Athletes możesz znaleźć tutaj: [link] [link] Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz 120.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 02 - O Plemienności
Szaman dudni na skórzanym bębnie. Wibracja dźwięku penetruje internetowy las. Najwyższy czas aby odsłuchać kolejny odcinek Tera Gadamy Podcast. Dziś rozmawiamy o Plemieniu, o więzach jakie tworzymy z ludźmi, o tym czym są te więzi i dlaczego są tak ważne w dzisiejszym świecie. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 01 - O Bólu
Boli? To Dobrze. W tym odcinku pod lupę bierzemy ból. Rozmawiamy o tym jak ból kształci nasze życie i dlaczego jest jednym z narzędzi rozwoju. Ból rodzi lęk, choć w rzeczywistości nie jest on ani dobry ani zły. To impuls płynący z wnętrza organizmu do twojego mózgu. Ból nie jest twoim wrogiem, to twój przyjaciel. Jeżeli do ciebie zadzwoni, odbierz, nie odrzucaj ani nie odkładaj tej rozmowy na później. Działaj mądrze tu i teraz. Masz tylko jedno ciało, masz tylko jedno życie, słuchaj swojego organizmu i wspomagaj go racjonalnymi działaniami. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Tera Gadamy Podcast - 00 - Wprowadzenie
Tera Gadamy Podcast – Sprawność ruchowa, satysfakcja z bycia obecnym, życie w zgodzie ze sobą. Ciało, umysł, dusza. Eksplorujemy, doświadczamy i stawiamy pytania. Czołem! Przedstawiamy Wam pierwszy odcinek podcastu “Tera Gadamy”, w którym mówimy o naszej idei, całej inicjatywie Tera Ino Tera oraz o częstotliwości publikowania naszych podcastów. Mają one za zadanie poszerzać treści prezentowane na blogu Tera Ino Tera oraz przedstawiać Wam dyskusje oraz wywiady z twórcami, sportowcami, atletami, artystami oraz ludźmi, którzy wpisują się w nurt, w którym się poruszamy. Liczymy na Ciebie! Dziękujemy za poświęcony nam czas. Słuchając tego podcastu stajesz się nie tylko słuchaczem, lecz także współtwórcą plemienia. Tutaj nie ma złych, ani dobrych komentarzy. Łączymy ludzi o otwartych umysłach, a dobra dyskusja to wymiana pomysłów. Twarzą w twarz spotkamy się na podwórku, gawędząc nie tylko przy ognisku, ale również podczas wspólnego ruchu. Do usłyszenia w następnym odcinku!
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek