Kierunek Wolność

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.
Data dodania: 2018-07-16 23:37:09
Data aktualizacji: 2019-11-13 19:10:08
Audycji w katalogu: 28
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
KW 028: Jak mieć więcej komentarzy na blogu – Mariusz Kobak
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na zdobywanie komentarzy na blogu. To mój drugi solowy odcinek podcastu
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Maćkiem Kuchnikiem o czym pamiętać i jakich błędów unikać przy tworzeniu strony na WordPressie Swoją przygodę z WordPressem Maciek zaczął w 2009 roku. Od tego czasu WordPress zagościł... Artykuł KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 59.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na budowanie swojej DUŻEJ listy mailingowej. Jest to zapis webinaru, który przeprowadziłem dla społeczności „Kierunek Wolność”. Zatem można powiedzieć, że jest to mój pierwszy... Artykuł KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 73.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Bartkiem Popielem o tym jak zbudować własny BIZNES ONLINE. Bartek podpowie co zrobić, żeby odnieść sukces w Internecie. Jak on sam dziś podszedł by do budowania biznesu online... Artykuł KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 59.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Damianem Mazurkiem o tym co to jest BIOHACKING i jak go wykorzystać do bycia bardziej produktywnym w biznesie online i nie tylko. Damian jest vlogerem, profesjonalnym BioHackerem, przedsiębiorcą,... Artykuł KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Agnieszką Wnuk o tym jak budować swoją markę osobistą oraz społeczność na LinkedIn. Agnieszka jest doradcą LinkedIn. Planuje i realizuje działania social sellingowe na LinkedIn.Prowadzi szkolenia i doradza,... Artykuł KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 49.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Szymonem Mierzwą o tym jak zbudować swoją społeczność na Instagramie. Szymon jak sam o sobie mówi jest Specjalistą Social Media. Tworzy wizerunki firm, marek i ludzi w internecie.... Artykuł KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dominikiem Juszczykiem o tym jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia własnego biznesu online. Dominik jest pasjonatem produktywności, certyfikowanym coachem Gallupa oraz certyfikowanym facylitatorem. Skupia się na swoich silnych... Artykuł KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Wojtkiem Woźniczką o tym jak skutecznie negocjować. Wojtek to ekspert w dziedzinie sprzedaży i negocjacji. Certyfikowany międzynarodowy Coach ICC. Laureat nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy... Artykuł KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dorotą Filipiuk o tym jak podnosić własną efektywność osobistą. Po co mielibyśmy zajmować się poprawianiem własnej efektywności? Oto kilka przykładów: Szybsze czytanie Szybsze przyswajanie wiedzy Lepsze zapamiętywanie Lepsze... Artykuł KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
KW 018: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 2 z 2)
W poprzednim tygodniu opublikowałem pierwszą część podcastu z Markiem Jankowskim z Małej Wielkiej Firmy. Tamten odcinek podcastu cieszył się dużą popularnością wśród słuchaczy dlatego dziś z przyjemnością publikuję kontynuację naszej rozmowy
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2)
Rosnąca popularność podcastów do świetna okazja, żeby wykorzystać to medium do promocji własnego biznesu. Kiedyś, żeby zaistnieć w Internecie trzeba było pojawić się ze swoim przekazem w wielkich portalach informacyjnych. Potem była era blogów... Artykuł KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2) pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński
Dziś można zaryzykować stwierdzenie, że prawie każdy korzysta z Facebooka. Większość z nas ma tam konta i regularnie się loguje na smartphonie lub przez przeglądarkę. A to oznacza, że przez facebooka można do nas... Artykuł KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
KW 015: Pomysł na sklep internetowy
Gościem tego odcinka podcastu jest Agnieszka Skupieńska, która prowadzi bloga To się opłaca oraz nagrywa podcast o tej samej nazwie
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach
Utarło się przekonanie, że jedną z najlepszych metod na generowanie dochodów pasywnych są nieruchomości. Ale co to właściwie oznacza? Sam nie mam (jeszcze) własnych nieruchomości, które mógłbym wynajmować i w ten sposób generować dochody... Artykuł KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 58.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami
Ten odcinek podcastu jest wyjątkowy. A to dlatego ponieważ mam nie jednego a dwóch rozmówców! Rozmawiamy wspólnie o dochodach pasywnych, wypaleniu zawodowym, afiliacji oraz budowaniu biznesu online opartego na działalności w ramach niszowego programu... Artykuł KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 65.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie
Jest wiele metod na zbudowanie własnego biznesu online. Piękno takiego biznesu polega na tym, że można go dowolnie skalować a dodatkowo można zazwyczaj prowadzić taki biznes z dowolnego miejsca na świecie! Jedną z takich... Artykuł KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW 011: Jak stworzyć własny sklep internetowy
Czy własny sklep internetowy to dobry pomysł na biznes online? Jest wiele metod na zbudowanie dochodowego biznesu online. Cześć osób otwarcie dzieli się swoją wiedzą na ten temat w Internecie. Po wielu miesiącach starań... Artykuł KW 011: Jak stworzyć własny sklep internetowy pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 41.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW 010: Legalny newsletter na blogu
Jak stworzyć legalny newsletter na blogu zgodny z RODO? Takie pytanie powinna sobie zadać każda osoba, która myśli o założeniu newslettera. A jeśli jesteś jedną z tych osób, która już prowadzi newsletter na blogu... Artykuł KW 010: Legalny newsletter na blogu pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak zbudować własny StartUp – aplikację SaaS
Jak zbudować własny StartUp? To pytanie zadaje sobie wielu początkujących przedsiębiorców. Szczerze mówiąc sam je sobie regularnie zadaję
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek