Kierunek Wolność

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.
Data dodania: 2018-07-16 23:37:09
Data aktualizacji: 2021-01-20 18:20:12
Audycji w katalogu: 31
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
KW 031: Jak zarabiać na kursach online – Michał Lidzbarski
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Michałem Lidzbarskim o biznesie online, o tym jak zarabiać na kursach online. Jak Tworzyć i promować własne kursy online oraz jak pozyskiwać pierwszych klientów. Michał jest współwłaścicielem narzędzia Web... Artykuł KW 031: Jak zarabiać na kursach online – Michał Lidzbarski pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 030: Jak wypromować sklep internetowy – Agata Chmielewska
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Agatą Chmielewską o biznesie online, o tym jak wypromować sklep internetowy, co to jest inbound marketing i marketing automation oraz o wielu innych mega ciekawych sprawach
pobierz 52.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 029: Biznes online Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Olą Budzyńską czyli Panią Swojego Czasu!   Może to będzie dla Ciebie niespodzianką ale nie będziemy rozmawiać o zarządzaniu sobą w czasie. Porozmawiamy z Olą o początkach jej... Artykuł KW 029: Biznes online Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 35.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 028: Jak mieć więcej komentarzy na blogu – Mariusz Kobak
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na zdobywanie komentarzy na blogu. To mój drugi solowy odcinek podcastu
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Maćkiem Kuchnikiem o czym pamiętać i jakich błędów unikać przy tworzeniu strony na WordPressie Swoją przygodę z WordPressem Maciek zaczął w 2009 roku. Od tego czasu WordPress zagościł... Artykuł KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 59.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na budowanie swojej DUŻEJ listy mailingowej. Jest to zapis webinaru, który przeprowadziłem dla społeczności „Kierunek Wolność”. Zatem można powiedzieć, że jest to mój pierwszy... Artykuł KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 73.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Bartkiem Popielem o tym jak zbudować własny BIZNES ONLINE. Bartek podpowie co zrobić, żeby odnieść sukces w Internecie. Jak on sam dziś podszedł by do budowania biznesu online... Artykuł KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 59.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Damianem Mazurkiem o tym co to jest BIOHACKING i jak go wykorzystać do bycia bardziej produktywnym w biznesie online i nie tylko. Damian jest vlogerem, profesjonalnym BioHackerem, przedsiębiorcą,... Artykuł KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Agnieszką Wnuk o tym jak budować swoją markę osobistą oraz społeczność na LinkedIn. Agnieszka jest doradcą LinkedIn. Planuje i realizuje działania social sellingowe na LinkedIn.Prowadzi szkolenia i doradza,... Artykuł KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 49.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Szymonem Mierzwą o tym jak zbudować swoją społeczność na Instagramie. Szymon jak sam o sobie mówi jest Specjalistą Social Media. Tworzy wizerunki firm, marek i ludzi w internecie.... Artykuł KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dominikiem Juszczykiem o tym jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia własnego biznesu online. Dominik jest pasjonatem produktywności, certyfikowanym coachem Gallupa oraz certyfikowanym facylitatorem. Skupia się na swoich silnych... Artykuł KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Wojtkiem Woźniczką o tym jak skutecznie negocjować. Wojtek to ekspert w dziedzinie sprzedaży i negocjacji. Certyfikowany międzynarodowy Coach ICC. Laureat nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy... Artykuł KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 61.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dorotą Filipiuk o tym jak podnosić własną efektywność osobistą. Po co mielibyśmy zajmować się poprawianiem własnej efektywności? Oto kilka przykładów: Szybsze czytanie Szybsze przyswajanie wiedzy Lepsze zapamiętywanie Lepsze... Artykuł KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 018: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 2 z 2)
W poprzednim tygodniu opublikowałem pierwszą część podcastu z Markiem Jankowskim z Małej Wielkiej Firmy. Tamten odcinek podcastu cieszył się dużą popularnością wśród słuchaczy dlatego dziś z przyjemnością publikuję kontynuację naszej rozmowy
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2)
Rosnąca popularność podcastów do świetna okazja, żeby wykorzystać to medium do promocji własnego biznesu. Kiedyś, żeby zaistnieć w Internecie trzeba było pojawić się ze swoim przekazem w wielkich portalach informacyjnych. Potem była era blogów... Artykuł KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2) pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński
Dziś można zaryzykować stwierdzenie, że prawie każdy korzysta z Facebooka. Większość z nas ma tam konta i regularnie się loguje na smartphonie lub przez przeglądarkę. A to oznacza, że przez facebooka można do nas... Artykuł KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 015: Pomysł na sklep internetowy
Gościem tego odcinka podcastu jest Agnieszka Skupieńska, która prowadzi bloga To się opłaca oraz nagrywa podcast o tej samej nazwie
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach
Utarło się przekonanie, że jedną z najlepszych metod na generowanie dochodów pasywnych są nieruchomości. Ale co to właściwie oznacza? Sam nie mam (jeszcze) własnych nieruchomości, które mógłbym wynajmować i w ten sposób generować dochody... Artykuł KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 58.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami
Ten odcinek podcastu jest wyjątkowy. A to dlatego ponieważ mam nie jednego a dwóch rozmówców! Rozmawiamy wspólnie o dochodach pasywnych, wypaleniu zawodowym, afiliacji oraz budowaniu biznesu online opartego na działalności w ramach niszowego programu... Artykuł KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 65.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie
Jest wiele metod na zbudowanie własnego biznesu online. Piękno takiego biznesu polega na tym, że można go dowolnie skalować a dodatkowo można zazwyczaj prowadzić taki biznes z dowolnego miejsca na świecie! Jedną z takich... Artykuł KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek