Kierunek Wolność

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.
Data dodania: 2018-07-16 23:37:09
Data aktualizacji: 2019-04-19 22:10:09
Audycji w katalogu: 14
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 11 dni temu
KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach
Utarło się przekonanie, że jedną z najlepszych metod na generowanie dochodów pasywnych są nieruchomości. Ale co to właściwie oznacza? Sam nie mam (jeszcze) własnych nieruchomości, które mógłbym wynajmować i w ten sposób generować dochody... Artykuł KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 58.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami
Ten odcinek podcastu jest wyjątkowy. A to dlatego ponieważ mam nie jednego a dwóch rozmówców! Rozmawiamy wspólnie o dochodach pasywnych, wypaleniu zawodowym, afiliacji oraz budowaniu biznesu online opartego na działalności w ramach niszowego programu... Artykuł KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 65.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie
Jest wiele metod na zbudowanie własnego biznesu online. Piękno takiego biznesu polega na tym, że można go dowolnie skalować a dodatkowo można zazwyczaj prowadzić taki biznes z dowolnego miejsca na świecie! Jedną z takich... Artykuł KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
KW 011: Jak stworzyć własny sklep internetowy
Czy własny sklep internetowy to dobry pomysł na biznes online? Jest wiele metod na zbudowanie dochodowego biznesu online. Cześć osób otwarcie dzieli się swoją wiedzą na ten temat w Internecie. Po wielu miesiącach starań... Artykuł KW 011: Jak stworzyć własny sklep internetowy pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 41.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KW 010: Legalny newsletter na blogu
Jak stworzyć legalny newsletter na blogu zgodny z RODO? Takie pytanie powinna sobie zadać każda osoba, która myśli o założeniu newslettera. A jeśli jesteś jedną z tych osób, która już prowadzi newsletter na blogu... Artykuł KW 010: Legalny newsletter na blogu pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 53.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak zbudować własny StartUp – aplikację SaaS
Jak zbudować własny StartUp? To pytanie zadaje sobie wielu początkujących przedsiębiorców. Szczerze mówiąc sam je sobie regularnie zadaję
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW008: Jak stworzyć kurs online
Jak stworzyć kurs online? To pytanie nurtuje wiele osób prowadzących własne blogi i chcących zacząć zarabiać w Internecie na swojej pasji. Własny kurs online lub inny produkt edukacyjny może przybliżyć Cię do wolności. Co... Artykuł KW008: Jak stworzyć kurs online pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 56.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Wolność finansowa przed 55 rokiem życia
Czy przejście na wcześniejszą emeryturę jest możliwe? Czy będziesz musiał pracować do 67 roku życia? A może dłużej? W dzisiejszym podcaście rozmawiam z człowiekiem, który postanowił inaczej. Chce osiągnąć prawdziwą wolność finansową długo przed... Artykuł Wolność finansowa przed 55 rokiem życia pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
KW 006: Jak pracować zdalnie
Praca zdalna staje się coraz bardziej popularną formą pracy. Coraz więcej pracodawców nie wymaga już od swoich pracowników przychodzenia do biura i siedzenia w nim od dziewiątej do siedemnastej. Rozliczają się za efekt a... Artykuł KW 006: Jak pracować zdalnie pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 41.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
KW 005: Jak stworzyć dochodową stronę niszową?
Jakiś czas temu zacząłem budowę własnej strony niszowej. Moje doświadczenia opisuję w cyklu Jak zbudować stronę niszową. Dodatkowo w mediach społecznościowych opisuję je hashtagiem #ProjetStronaNiszowa, żebyś mógł je łatwiej odszukać. Budowa strony tematycznej może... Artykuł KW 005: Jak stworzyć dochodową stronę niszową? pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 57.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 004: Jak zostać freelancerem?
Masz już dość pracy na etacie i chcesz zacząć pracować na własny rachunek? Zastanawiasz się jak zostać freelancerem? O tym jak zostać freelncerem opowiada Agnieszka Skupieńska Dziś rozmawiam z freelancerką, Agnieszka Skupieńska z bloga... Artykuł KW 004: Jak zostać freelancerem? pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 003: Kim są cyfrowi nomadzi i czy generują dochody pasywne?
Zastanawiasz się czasem jak by to było podróżować po świecie, mieszkać w różnych ciekawych miejscach, poznawać fascynujących ludzi i pracować zupełnie zdalnie. Tak właśnie żyją cyfrowi nomadzi. O tym kim są cyfrowi nomadzi dowiesz... Artykuł KW 003: Kim są cyfrowi nomadzi i czy generują dochody pasywne? pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW 002: Jaki hosting powinien wybrać początkujący bloger
To drugi odcinek Podcastu Kierunek Wolność! Rozmawiam dziś z Bartoszem Gadzimskim, który jest prezesem firmy hostingowej ZenBox. Mówimy o tym co początkujący bloger powinien wiedzieć oraz czym się kierować podczas wyboru swojego pierwszego hostingu.... Artykuł KW 002: Jaki hosting powinien wybrać początkujący bloger pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW 001: Pierwszy odcinek podcastu! Czy programy partnerskie to dobry sposób na dochody pasywne?
Programy partnerskie stają się coraz bardziej popularną metodą na wygenerowanie dodatkowych dochodów. Co należy wiedzieć zanim się zacznie zarabiać w ten sposób. Z jakimi trudnościami trzeba się zmierzyć na początku, oraz co trzeba zrobić,... Artykuł KW 001: Pierwszy odcinek podcastu! Czy programy partnerskie to dobry sposób na dochody pasywne? pochodzi z serwisu Kierunek Wolność .
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek