Stamina

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rower, Bieganie, i dużo więcej Hart, konsekwencja, zabawa i przede wszystkim radość z przełamywanie własnych barier, Niemożliwe nie istnieje A ten Podcast zainspiruje cię by nie bać się sięgać coraz dalej . Podcast o sportach wytrzymałościowych bieganiu, rowerze, nartach biegowych, kajakach, pływaniu , rolkach. Czyli co każdy amator trenuje i w co się bawi. Będziemy poruszać tematy zarówno zawodów liniowych i na orientację. O długości 5 km do ultra (a tu nie ma granicy). Będziemy mówili gdzie startować jak się przygotować. I jak czerpać z tego radość.
Data dodania: 2018-08-28 14:45:41
Data aktualizacji: 2021-03-04 12:20:15
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Stamina Podcast odcinek 4
4 odcinek a w nim. Kilka słów o wyprawie do Barcelony, o szlaku Green Velo oraz o Planach sportowych na ten sezon. Oraz deklaracje startowe które mają mnie zmobilizować do treningu.
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Stamina Podcast 3 odcinek
3 odcinek a w nim. Kilka słów o Bikepackingu oraz o mojej krótkiej wycieczce rowerowej (weekend Majowy Warszawa - Spała - Sulejów - Piotrków Trybunalski).    
pobierz 6.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Stamina Podcast 1 Odcinek
Stamina Podcast 1 odcinek a w nim: Informacje o czym będzie ten podcast i krótki przegląd o bogactwie różnorodności imprez w których możemy startować w Polsce.
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Stamina Podcast 2 Odcinek
Stamina Podcast 2 odcinek a w nim. Kilka słów o wakacjach jak ja je planuje i jak połączyć rodzinny wypoczynek z naszym hobby.
pobierz 15.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek