AgenTomasz

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowe zestawienie 10 niusów opisujących naszą rzeczywistość, ale w jakiś sposób pominiętych.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2019-07-22 04:55:02
Audycji w katalogu: 266
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Szczęść Boże… o innej porze - FELIETON
Poszedłem spać w Europie wolnej od obrzezanych hord eko-barbarzyńców islamskiego lgbt, a rano okazało się, że jednak skazani jesteśmy na ich nieuniknioną dominację. Tylko patrzeć jak spłoną kolejne katedry, podrożeją bilety PKP dla białych, a Kubuś Puchatek przejdzie operację płci. Już drugą.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Wieści Pominięte /// 816
Czy to naprawdę ostatni sezon gry o wenezuelski tron? Dziś pogadamy trochę o dziwnych interpretacjach przyczyn upadku Wenezueli. Zajrzymy do knajpek, które mają rewolucyjne pomysły na naprawę świata. Spróubujemy obalić papieża, za reformatorskie herezje, zabronimy skrajnej prawicy korzystania z kart kredytowych, zakażemy zakazywać używania.... Posłuchaj a się przekonasz! Podsumowanie tygodnia w Wieściach, których media głównego prądu poskąpiły.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
MASH #8 - ósmash
Ósmash, czyli ósmy mash agentowego uniwersum. Ósma Mieszanka Artystyczno Społecznych Herezji Dziś podsumowuje plan wydarzeń ostatniego miesiąca. Odcinek zdominowany Michaelem Jacksonem, zapleczem produkcji nowego dokumentu oraz rozmkinkami o decyzjach wyborczych wolnościowca w najbliższych wyborach. Serdecznie do odsłuchu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
MASH # 7
- Seksualizacja w przedszkolu, - pożyteczni rycerze Putina, - co zrobić by się nie narobić, - spacer po europarlamencie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 815 - Wola Ludu Land
- Michael Jackson strącony z pomnika. - wage gap goes wrong, czyli odszkodowania dla mężczyzn - Will Smith za biały do roli murzyna - PiS traci chrześcijański korzeń - szkoccy pedofile złapani, czyli 16 letnie dożywocie - tylko polskie produkty w biedronkach! - państwo reguluje marże w mleczarstwie - czerwoni Chińczycy zazieleniają planetę - Donald Trump bije rekordy... w droniarstwie - w poszukiwaniu utraconego dwutlenku węgla - kto pojedzieza darmo autobusem ORAZ - dlaczego nie warto się wkurzać na wolnościowe koalicje
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
MASH #6 - Poranek w Asbiro (pełen spontan)
Poranek przed drugim dniem seminarium Asbiro. A dokładnie spacer przez szkołę na pół godziny przed rozpoczęciem zajęć. Całkowicie nieplanowane rozmowy z pięcioma osobami napotkanymi przypadkowo w korytarzach.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 814 - Tenis w Torcie
Tenis W Torcie, czyli walka lewicy z LGBT. Dodatkowo: Ocasio Cortez pokonuje Bezosa, NIK pokonuje Urzędy Pracy, Nigeryjscy skinheadzi przegrywają z czarnym gejowskim celebrytą, Chińczycy wygrywają z korupcją, Polska Służba Cywilna pokonuje się sama. Zapraszam na podsumowanie tygodnia w wieściach pominiętych!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 813 - Wojna o 4 Palce
- Niezbyt nowy, bardziej czerwony niż zielony i mało dobrowolny - Green New Deal #GND w ogóle. w szczególe i w rechocie. - Walka BBC z Netflixem zacieśnia się. Parytetowo! - Trans-Trio, czyli tercja wieści transgenderowych: Przeszczepy macicy prawem, nie kaprysem. Czy kobiecość to klub zamknięty? Feministki walczący z twitterem o wolność niezrzeszania mężczyzn. Więzienie za prawie-znieważenie, czyli Jak hasło "Policja! Proszę przyjechać na Facebooka" staje się rzeczywistością. - Niepodziewane: Pis-u skręt w wolność gospodarczą. - Karatecy w Łodzi, czyli czarny pas w ściemnianiu. Druga godzina pełna równie wariackich zdarzeń, a wszystkie tylko z minionego tygodnia! Zapraszam!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 812 - Pokój Wojny
Miliard dolców dla Amazona, aborcja po narodzinach i pokój wojny. - Ubera koniec problemów w Katalonii - Netflix zabija BBC - Guiness przeprasza za prawdę o kibicach - Czy Volkswagen może stać się partią? - Odyseja gubernatora Northama, czyli kiedy kończy się ciąża ? - kto przebrał się za murzyna - a kto dał Amazonowi miliard rządowej dotacji? To wszystko w podsumowaniu szóstego tygodnia 2019 roku w Wieściach Pominiętych!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 811
Kto mnie zmusza do zabijania Niemców? Komu przeszkadza wysokość kwoty wolnej od podatku? Dlaczego nie pogramy w prawdziwie polską kulturową grę? Dlaczego mój podcast jest dostępny dla niewidomych? Co cieszy piekarza? I najważniejsze: Z kont brać kasę?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 810 - Kenedyzacja Adamowicza
Czy można wierzyć noblistom? Czy można wierzyć kobietom? Czy można wierzyć Amazonowi? Jak bezpieczna jest wieża Eiffela? Co ma Putin wspólnego z Jeziorem Łabędzim? Ile lat WOŚP zbierał na telewizyjny abonament? Jak co tydzień dokonujemy dekonstrukcji mijającego tygodnia w wieściach przez media pomijanych. Saport: patronite.pl/agent
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 809 - TELETRUMPTER
Trump bredzi o murze (choć wciąż mniej niż demokraci), Kanadyjczycy z prawem jazdy nie wypiją piwa, Polacy nie zapalą legalnie papierosa, w Argentynie feministki cenzurują radio, a w Erytrei możesz wreszcie bezpiecznie kupić etiopskie orzeszki.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Richard Durana - Liberty, Rock and Roll
Richard Durana, Director at INESS (Institute of Economic and Social Studies) in Slovakia is our guest today. Richard used to be a very serious guy. He was a scientist with phd in chemistry, worked on vaccines and tried to stay stiff. One day he decided to quit and form a liberty oriented think-tank. How succesfull was that? Listen and find out!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 808
Czy chłopcy mogą mieć miesiączkę? Jak skrajna prawica bojkotuje czekoladę? Dlaczego dyskryminacja jest wporzo? Kogo prześladuje kielecka czarownica? W co przemienia się polska żabka? Jak Ministerstwo Zdrowia baluje za hajs podatniczy? Ile dobrowolnych zbiórek potrzeba by postawić mur? Jak dostać się na darmowy seans Bambi? Za nami 51 tydzień, podsumujmy go należycie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Deirdre McCloskey in Poland - Dignity, Freedom, Innovism and Big Macs.
Deirdre McCloskey visits Poland and gives us her perspective on polish transformation from communism to capitalism, her transformation from a socialist to a capitalist, a question of dignity in industrial revolution and the role of family in producing loonny left cry babies. We also cover topics from Adam Smith`s sexuality, Marx being a redistributive advidor, problems with enterpreneurs image in The Simpsons (and the whole culture) and of course her book "Bourgeois dignity" published in Poland this year by Instytut Misesa. Support for this show comes from our listerens like you - patronite.pl/agent
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 807
Co nasz rząd szykuje na święta? 500 lat negocjacji cła na Japońskie samochody. Rekordowa płaca minimalna w Hiszpanii. Fiskalny pojedynek: skorupiaki kontra cytrusy. Zniknięte miliony na dotacje dla Rybnika. Kalifornia kombinuje jak opodatkować darmowego esemesa. Dzieci cierpiące w imię Trumpa. Roboczy sukces czołowych rosyjskich cyber-klaunów plus hemp-legalizacja schowana w ustawie za 867 miliardów dolców. Plus masa szalonych śmieszno-strasznych wieści z 50-go tygodnia 2018, których próżno szukać w telewizji. Zapraszam! Agencki
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 806
Me-Too na Wall Street kontra Meet-Oh na konferencji klimatycznej w Katowicach. Wyliczamy fiskalne grzeszki miło-mściwie nam panujących, zaglądamy na pro-państwowo wyregulowane chińskie wesele, ratujemy amerykańskich rolników poszkodowanych przez siły rynkowe (te co potrafią nakładać cła), tworzymy robota, który daje pracę zamiast odbierać i zaglądamy do rządowej cukierniczki w ministerstwie zdrowia. wsparcie działań niezmiennie na patronite.pl/agent
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 805
Najbardziej anty-rządowy odcinek sezonu. Od sprawy niefiskalnej żarówki w Bartoszycach, przez rządowe niszczenie domów weteranów, blokowanie internetu pod groźbą chłosty, kary śmierci dla złodziejaszków, unifikacje polskiego rosołu do oddawania seryjnym gwałcicielom praw do opieki nad dziećmi zrodzonymi z gwałtu. A wszystko to nagrodzone dodatkowymi premiami dla miłościwie panujących. Dodatkowo odpowiedzialność Metalliki za domowe awantury, odwzajemniona miłość do żyrandoli, epidemia depresji kejensistów, transseksualny szach mat australijskich prolajferów. Lubisz słuchać - wspieraj - patronite.pl/agent
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wieści Pominięte /// 804
Powyborcza fala uderzeniowa w Polsce, Brazylii i USA. Arabia Saudyjska inspiruje politykę Facebooka. Po 30 latach dobrej zabawy i jednej skardze komika-frustrata znika jedna z kluczowych postaci serialu Simpsonowie. Problemy z zusem oraz propozycje prawdziwie polskich gier promujących nasze narodowe wartości. wsparcie: patronite.pl/agent
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
GŁOSUJ! 7 Argumentów ZA. (Wg wiadomości TVP)
Kto nie głosuje, życie marnuje! Czego dowiedziałem się z ciszo-wyborczego wydania wiadomości? Ach, mnóstwa rzeczy! Oto lista siedmiu argumentów mających wypchnąć twoje leniwe dup$ko do punktu wyborczego. Znasz jeszcze jakieś? Pisz w komentarzu.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek