After.conf

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast, w którym zamierzam poruszać szeroką tematykę związaną z konferencjami, wystąpieniami publicznymi, organizacją wydarzeń, szlifowaniem kunsztu prelegenta.
Data dodania: 2018-11-24 01:04:20
Data aktualizacji: 2021-01-15 16:55:03
Audycji w katalogu: 16
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
S02E06 - Charyzma - Dawid Straszak
Dzisiaj mam dla ciebie nowy odcinek After.conf . Jeżeli interesuje cię polepszenie swoich wystąpień publicznych. To dodanie troszkę charyzmy na pewno wpłynie na ich jakość i odbiór. Postanowiłem nagrać na ten temat podcast z Dawidem Straszakiem. Trenerem charyzmy. Zapraszam na 90 minut mojej rozmowy z Dawidem. Wiele ciekawych porad i wiedzy zawarte jest w tym odcinku. Tematy Co to jest charyzma? Charyzma w wystąpieniach publicznych. Czy można się nauczyć charyzmy? Jak uczyć się charyzmy? Charyzma a ubiór prelegenta. Szybkie porady na już dla prelegentów. Czym cechuje się osoba charyzmatyczna? Od kogo można się uczyć charyzmy? Dawid Straszak Twitter Facebook LinkedIn Blog Pozitive Technologies Let’s face it: charisma matters - John Antonakis Mit charyzmy - Olivia Fox Cabane Charisma on Command Science of people Mam do Ciebie bardzo wielką prośbę. Oceń ten podcast na iTunes przyczynisz się tym samym do jego rozwoju. Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - Szkoła EventStormingu Zobacz nad czym pracuję CatchTheFlow . To aplikacja do wsparcia pracy za pomocą pomodoro i dźwięku. Nagrałem już ponad 90 odcinków vloga dokumentującego prace nad CatchTheFlow .
pobierz 82.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
S02E05 - Wystąpienia akademickie - Willy Picard
W tym odcinku After.conf na przesłuchanie wziąłem Willy’iego Picarda. Pracował wiele lat na uczelni. Ma duże doświadczenie w wystąpieniach przed różnego pokroju publicznością. Wystąpienia publiczne przed studentami, a może grillowanie na konferencji naukowej? Jaki związek ma ze sobą kartkówk i karkówka? XD Tematy Odpowiedzialność, Trudności w przygotowaniu prezentacji Stress, Rutyna, Wtopy, Konferencje naukowe, Rozwój kariery, a wystąpienia, Tematyka wystąpień, Powody wyjścia na scenę. Willy Picard LinkedIn Pozitive Technologies Pozitive.tech Agenda Willy Picard Mam do Ciebie bardzo wielką prośbę. Oceń ten podcast na iTunes przyczynisz się tym samym do jego rozwoju. Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - [link]; Zobacz nad czym pracuję [link] . Jest to aplikacja do optymalizacji Twojego środowiska pracy na komputerze.
pobierz 31.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
S02E04 - Festwial Umbraco - Marcin Zajkowski
Odcinek jest poświęcony Festiwalowi Umbraco w Polsce. Jeżeli mówimy o Umbraco zwłaszcza w polsce to myślimy o jednej szczególnej osobie. Mianowicie o Marcinie Zajkowskim. To właśnie Marcin podjął się organizowania Festiwalu w Polsce. Marcin nie tylko jest programistą .NET i organizatorem Festiwalu Umbraco. To też prelegent występujący nie tylko na polskich konferencjach. Z < [link] > Marcin Zajkowski: Facebook Instagram LinkedIn Twitter YouTube Blog Umbraco Umbraco Umbraco Festiwal - Polska Umbraco Festiwal Mam do Ciebie bardzo wielką prośbę. Oceń ten podcast na iTunes przyczynisz się tym samym do jego rozwoju. Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - [link]; Zobacz nad czym pracuję [link] . Jest to aplikacja do optymalizacji Twojego środowiska pracy na komputerze.
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
S02E03 - Trener prelegentów Anna Prończuk-Omiotek
Dzisiaj w podcast’cie gościłem Annę Prończuk-Omiotek, która jest trenerem wystąpień publicznych i nie tylko. Poruszaliśmy wiele spraw związanych z: wystąpieniami publicznymi, szkoleniem prelegentów, organizowaniem wydarzeń. Gość - Anna Prończuk-Omiotek : Facebook Instagram LinkedIn Facebook Twitter YouTube Lublin IT Konferencje Pozitive Technologies BB Days 4IT 4Developers 4Dev Offline Mam do Ciebie bardzo wielką prośbę. Oceń ten podcast na iTunes przyczynisz się tym samym do jego rozwoju. Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - [link]; Zobacz nad czym pracuję [link] . Jest to aplikacja do optymalizacji Twojego środowiska pracy na komputerze.
pobierz 120.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
S02E02 - Programistok 2018
BIAŁYSTOK WIELU KULTUR. PROGRAMISTOK WIELU TECHNOLOGII. Programistok to podlaska konferencja, jaka odbywa się w Białymstoku . Raz do roku odbywa się tam święto IT.  Zjeżdżają się pasjonaci z całej polski. Żądni integracji-spotkań, podlaskiego jadła i nabycia wyselekcjonowanej wiedzy. Spotkać tam można wielu znanych działaczy polskiego świata IT.  Dzisiejszy odcinek AfterConf to relacja właśnie z tej nietuzinkowej konferencji, jaka miała miejsce w 2018 roku. Konferencja: [link] Goście: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] YouTube: [link] [link] SocialMedia: [link] [link] Spotify: [link] Konferencje: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - [link]; Zobacz nad czym pracuję [link] . Jest to aplikacja do optymalizacji Twojego środowiska pracy na komputerze.
pobierz 107.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
S02E01 - Super prelegent Paweł Tkaczyk
Mówi o sobie, że zarabia pieniądze opowiadaniem historii. I jak się okazuje tak jest. Jest zawodowym prelegentem. To znaczy, że prezentowanie to jego zawód?...  Paweł jest jednym z najlepszych prelegentów w Polsce. Swoje umiejętności budował latami. W podcaście dzielił się swoją historią, doświadczeniem i radami. Autor książek o marce osobistej, grywalizacji i storytellingu. Paweł Tkaczyk Facebook Instagram LinkedIn YouTube Narratologia Grywalizacja Zakamarki Marki Twitter Konferencje I Love Marketing InternetBeta InfoShare DynamIT BB Days 4IT 4Developers Poznań 4Developers Wrocław 4Developers Katowice 4Developers Kraków Programistok Pobierz moją listę 5 sposobów na zrozumienie biznesu - Szkoła Event Stormingu Zobacz nad czym pracuję Thenv . Jest to aplikacja do optymalizacji Twojego środowiska pracy na komputerze. 
pobierz 74.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 10 - GeekWeekWro#5 Wrocław 2019
To 10, ostatni odcinek podcastu After.conf w pierwszym pilotażowym sezonie. Dzisiaj zapraszam Cię do stolicy krasnoludków, gdzie odbywa się co roku GeekWeekWro . Na sam koniec odbywa się konferencja. W 2019 roku dostałem się jako prelegent.  Zapraszam do relacji z mojego wystąpienia i konferencji. [link] [link] [link] C_tech Katowice - Wszechświat pełen zdarzeń - EventStorming.
pobierz 14.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot - 9 - SegFault Łódź 2019
Dzisiaj zabieram Cię do Łodzi na drugą edycję konferencji SegFault . Before.  Relacja z prezentacji, na jakich byłem. Informacje o kolejnych SegFaultach.  To wszystko w 9 części After.conf . [link]   [link] [link] [link]   [link]  
pobierz 30.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot - 8 - 4Developers 2018 Wrocław
Witaj, dzisiaj zabieram Cię w podróż nad nasze polskie morze, do Gdańska na konferencje 4Developers 2018. Na tej konferencji byłem prelegentem i zawarłem kilka informacji o moich perypetiach. Przeprowadziłem też krótki wywiad z Maciejem Gajdzicą. Zapraszam. [link] [link] [link] [link] [link]
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018
Tym razem SegFault i mój pierwszy wywiad z jednym z organizatorów konferencji. Porozmawialiśmy o SegFault, ale także o nadchodzącej konferencji CoreDump w Krakowie. Zapraszam do odsłuchania. 40% rabatu na CoreDump od AfterConf z kodem SluchamAfterConf. Częstujcie się! [link] [link] [link]
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 6 - Ceneo Geek Speak
Tym razem relacja prosto z Wrocławia. Konferencja z serca Ceneo. Jeżeli interesuje Cię, co tam u nich w trawie piszczy. To zapraszam do przesłuchania.
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
Cześć, to mój pierwszy tak świeży podcast. Kilka dni po konferencji BBQ4.IT przedstawiam Ci moją relację i przemyślenia. Zapraszam. [link] [link] [link] [link] [link] [link] mrdev.pl/trzy-poziomy-jestem-absolwentem
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
Hej hej hej. Dzisiaj zapraszam już do czwartego odcinak mojego podcas-tu. After.Conf. Tym razem zapraszam do relacji z konferencji RzemiosłoIT jak odbywa się w Rzeszowie, a dokładniej w Jasionce obok Rzeszowa. PS: Nagrywanie podcast-u o RzemiośleIT wykonywałem w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT w Bielsku-Białej. Przydatne linki: [link] [link] [link] [link] [link]
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Pilot 3 - InfoShare 2018
Tym razem moja relacja i wrażenia po konferencji InfoShare 2018 jaka miała miejsce w Gdańsku...
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Pilot 2 - GreenFieldConf
Moje wrażenia po uczestnictwie w konferencji GreenFieldConf Zielona Góra.
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Pilot 1
Pierwsza audycja pilotażowa podcastu After.conf.
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek