Porozmawiajmy o podcastach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cykl opowieści o fantastycznych ludziach, ich pasjach, przeżyciach. To historie osób, które – tak jak my – kochają podcasty i właśnie za pomocą mikrofonu chcą podzielić się z nami swoją wiedzą i hobby.
Data dodania: 2018-11-24 01:05:54
Data aktualizacji: 2019-11-18 20:50:05
Audycji w katalogu: 20
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
O freelansie i wirtualnej asyście opowiada Karolina Brzuchalska
Posłuchajcie co o wirtualnej asyście, freelancerach, podawaniu kawy przez Internet i podcastach ma do powiedzenia Karolina Brzuchalska, autorka podcastu Co we freelansie piszczy.
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
O podcastach plotki przy oplotkach opowiada Agnieszka Gaczkowska
Posłuchajcie co o rękodzielnictwie, Cepelii, rozwijaniu biznesu w niszy i podcastach ma do powiedzenia Agnieszka Gaczkowska, gospodyni audycji Oplotki.
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
PyrCaster 2019 – odcinek specjalny
Kiedy wieczorem światła już zgasły, stoły i krzesła w magiczny sposób same się poukładały a stres odszedł w niepamięć, usiedliśmy do stołu. Siedmioro pyrcasterów i gość specjalny
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
O rozwoju osobistym opowiada Wojciech Strózik
Posłuchajcie co o byciu dobrym liderem, rozwoju osobistym, dzieleniu się wiedzą i podcastach ma do powiedzenia Wojciech Strózik, gospodarz audycji Rozwój osobisty dla każdego.
pobierz 76.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Podcastowy Dzień Dziecka
pobierz 2.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
O prawie w podcastingu opowiada Piotr Kantorowski
Posłuchajcie co o postanowieniach noworocznych, prawie, licencjach i o podcastach ma do powiedzenia Piotr Kantorowski, gospodarz audycji Prawo dla biznesu.
pobierz 86.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak zostać programistą opowiada Krzysztof Kempiński
Posłuchajcie co o życiu programisty i o podcastach ma do powiedzenia Krzysztof Kempiński, gospodarz audycji Porozmawiajmy o IT. Adres odcinka: Jak zostać programistą opowiada Krzysztof Kempiński Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 59.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Na nieplacu zabaw z Anią Komorowską
Posłuchajcie co o placach zabaw i podcastach ma do powiedzenia Ania Komorowska, architekt krajobrazu, autorka książek, bloga i podcastu Nie plac zabaw Adres odcinka: Na nieplacu zabaw z Anią Komorowską Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 62.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Z charyzmą o podcastach opowiada Dawid Straszak
Posłuchajcie co o charyzmie, przywództwie, marzeniach i podcastach ma do powiedzenia Dawid Straszak, autor podcastu Charyzmatycznego. Adres odcinka: Z charyzmą o podcastach opowiada Dawid Straszak Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 69.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak uczyć futbolu opowiadają Przemek i Paweł
Posłuchajcie co o sporcie, radiu i podcastach mają do powiedzenia Paweł Szymański i Przemek Mamczak, autorzy serwisu Ekstra Trener i podcastu Jak Uczyć Futbolu. Adres odcinka: Jak uczyć futbolu opowiadają Przemek i Paweł Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 90.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Wojciech Świątoniowski opowiada dlaczego nie
Posłuchajcie co o podcastach, zapraszaniu znanych gości i popularyzacji audycji audio ma do powiedzenia Wojtek Świątoniowski, autor podcastu Dlaczego nie? Adres odcinka: Wojciech Świątoniowski opowiada dlaczego nie Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek
Posłuchajcie co o ekologii, zieleni, starej wiejskiej chałupie i oczywiście o podcastach ma do powiedzenia Agnieszka Zdunek, autorka bloga Jestem zielona i podcastu Jest zielono. Adres odcinka: Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 44.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik
Kulturalnie Podkast to audycja poświęcona … kulturze. A konkretniej jej twórcom. W podkaście znajdziesz rozmowy z artystami czy z osobami, które kulturę tworzą. Adres odcinka: Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 55.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska
Kobieta pracująca, która żadnej pracy i żadnego tematu się nie boi. W swoich podcastach mówi dużo, słucha jeszcze więcej. Adres odcinka: Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 86.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko
Abstrakcyjny świat rodem z filmów science-fiction to dla niego chleb powszedni. O tym świecie potrafi opowiadać bardzo przystępnym językiem w bardzo przyjemny sposób. Adres odcinka: Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 73.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Start Up My Life – Margo Ovsiienko
Posłuchajcie co o marketingu, budowaniu własnej marki, zarabianiu na podcastach i - oczywiście - o podcastach ma do powiedzenia Margo Ovsiienko, autorka bloga i podcastu Startup my life. Adres odcinka: Start Up My Life – Margo Ovsiienko Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 106.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki
Posłuchajcie co o życiu, podcastach, byciu sławnym, hejterach i braku mikrofonu ma do powiedzenia Radosław Budnicki, autor podcastu Lepiej teraz. Adres odcinka: Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 76.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego
Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży. Adres odcinka: Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Mega głos Magdaleny Gościmskiej
Posłuchajcie co o podcastach, błędach językowych i ładnej wymowie ma do powiedzenia zawodowa lektorka Magdalena Gościmska, autorka podcastu Mega głos. Adres odcinka: Mega głos Magdaleny Gościmskiej Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk
Posłuchajcie co o podcastach i podcastowaniu ma do powiedzenia Dominik Juszczyk, Gallup-Certified Strengths Coach, autor bloga Near Perfect Performance i podcastu Z pasją o mocnych stronach. Adres odcinka: Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 63.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek