Porozmawiajmy o podcastach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cykl opowieści o fantastycznych ludziach, ich pasjach, przeżyciach. To historie osób, które – tak jak my – kochają podcasty i właśnie za pomocą mikrofonu chcą podzielić się z nami swoją wiedzą i hobby.
Data dodania: 2018-11-24 01:05:54
Data aktualizacji: 2019-06-25 20:10:32
Audycji w katalogu: 18
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 6 dni temu
PyrCaster 2019 – odcinek specjalny
Kiedy wieczorem światła już zgasły, stoły i krzesła w magiczny sposób same się poukładały a stres odszedł w niepamięć, usiedliśmy do stołu. Siedmioro pyrcasterów i gość specjalny
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
O rozwoju osobistym opowiada Wojciech Strózik
Posłuchajcie co o byciu dobrym liderem, rozwoju osobistym, dzieleniu się wiedzą i podcastach ma do powiedzenia Wojciech Strózik, gospodarz audycji Rozwój osobisty dla każdego.
pobierz 76.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Podcastowy Dzień Dziecka
pobierz 2.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
O prawie w podcastingu opowiada Piotr Kantorowski
Posłuchajcie co o postanowieniach noworocznych, prawie, licencjach i o podcastach ma do powiedzenia Piotr Kantorowski, gospodarz audycji Prawo dla biznesu.
pobierz 86.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zostać programistą opowiada Krzysztof Kempiński
Posłuchajcie co o życiu programisty i o podcastach ma do powiedzenia Krzysztof Kempiński, gospodarz audycji Porozmawiajmy o IT. Adres odcinka: Jak zostać programistą opowiada Krzysztof Kempiński Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 59.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Na nieplacu zabaw z Anią Komorowską
Posłuchajcie co o placach zabaw i podcastach ma do powiedzenia Ania Komorowska, architekt krajobrazu, autorka książek, bloga i podcastu Nie plac zabaw Adres odcinka: Na nieplacu zabaw z Anią Komorowską Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 62.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Z charyzmą o podcastach opowiada Dawid Straszak
Posłuchajcie co o charyzmie, przywództwie, marzeniach i podcastach ma do powiedzenia Dawid Straszak, autor podcastu Charyzmatycznego. Adres odcinka: Z charyzmą o podcastach opowiada Dawid Straszak Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w aplikacji na telefonie lub za pomocą RSS.
pobierz 69.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak uczyć futbolu opowiadają Przemek i Paweł
Posłuchajcie co o sporcie, radiu i podcastach mają do powiedzenia Paweł Szymański i Przemek Mamczak, autorzy serwisu Ekstra Trener i podcastu Jak Uczyć Futbolu. Adres odcinka: Jak uczyć futbolu opowiadają Przemek i Paweł Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 90.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Wojciech Świątoniowski opowiada dlaczego nie
Posłuchajcie co o podcastach, zapraszaniu znanych gości i popularyzacji audycji audio ma do powiedzenia Wojtek Świątoniowski, autor podcastu Dlaczego nie? Adres odcinka: Wojciech Świątoniowski opowiada dlaczego nie Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek
Posłuchajcie co o ekologii, zieleni, starej wiejskiej chałupie i oczywiście o podcastach ma do powiedzenia Agnieszka Zdunek, autorka bloga Jestem zielona i podcastu Jest zielono. Adres odcinka: Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 44.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik
Kulturalnie Podkast to audycja poświęcona … kulturze. A konkretniej jej twórcom. W podkaście znajdziesz rozmowy z artystami czy z osobami, które kulturę tworzą. Adres odcinka: Kulturalnie o kulturze opowiada Marcin Stanclik Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 55.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska
Kobieta pracująca, która żadnej pracy i żadnego tematu się nie boi. W swoich podcastach mówi dużo, słucha jeszcze więcej. Adres odcinka: Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 86.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko
Abstrakcyjny świat rodem z filmów science-fiction to dla niego chleb powszedni. O tym świecie potrafi opowiadać bardzo przystępnym językiem w bardzo przyjemny sposób. Adres odcinka: Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 73.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Start Up My Life – Margo Ovsiienko
Posłuchajcie co o marketingu, budowaniu własnej marki, zarabianiu na podcastach i - oczywiście - o podcastach ma do powiedzenia Margo Ovsiienko, autorka bloga i podcastu Startup my life. Adres odcinka: Start Up My Life – Margo Ovsiienko Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 106.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki
Posłuchajcie co o życiu, podcastach, byciu sławnym, hejterach i braku mikrofonu ma do powiedzenia Radosław Budnicki, autor podcastu Lepiej teraz. Adres odcinka: Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 76.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego
Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży. Adres odcinka: Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Mega głos Magdaleny Gościmskiej
Posłuchajcie co o podcastach, błędach językowych i ładnej wymowie ma do powiedzenia zawodowa lektorka Magdalena Gościmska, autorka podcastu Mega głos. Adres odcinka: Mega głos Magdaleny Gościmskiej Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 53.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk
Posłuchajcie co o podcastach i podcastowaniu ma do powiedzenia Dominik Juszczyk, Gallup-Certified Strengths Coach, autor bloga Near Perfect Performance i podcastu Z pasją o mocnych stronach. Adres odcinka: Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast . Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.
pobierz 63.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek