Świadomy podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Ten podcast jest o kreowaniu siebie, swojej życiowej drogi oraz odnajdywaniu tego czegoś, zwanego -więcej- którego pragniesz, po to byś mogła zaznać pełnego, zdrowego i szczęśliwego życia na swoich własnych zasadach.
Data dodania: 2018-11-24 01:11:49
Data aktualizacji: 2021-03-06 11:40:07
Audycji w katalogu: 2
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 lata temu
Świadomy Podcast: #002 | 7 czakr wewnętrznej mocy z Anią Knapik
W dzisiejszym odcinku Świadomego podcastu będziemy mówić o czakrach. Jeśli nie wiesz, czym są czakry, to najkrócej mówiąc są to punkty energetyczne w naszym ciele, które odpowiadają za życiową energię. Do rozmowy o czakrach zaprosiłam Anię Knapik. Z tego odcinak dowiesz się: * Co to są czakry i gdzie są zlokalizowane. * Poznasz wszystkie 7 czakr.  * Jak energia czakr objawia się w naszym ciele, zachowaniu oraz samopoczuciu.  * Kiedy czakry są otwarte, zamknięte, nadaktywne czy negatywne. * Które czakry są najbardziej problematyczne. * Jak zacząć samodzielną pracę z czakrami.  Przygotuj zeszyt, o którym mówiłam w pierwszym odcinku podcastu, dzięki któremu stworzysz swój własny przewodnik do świadomego życia. Będziesz mogła do niego wracać w trudnych chwilach lub kiedy o czymś zapomnisz.
pobierz 75.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Świadomy Podcast: #001 | Zaczynam podcast
Cześć nazywam się Evelina Leśniewska, a to mój ŚWIADOMY podcast. Podcast dla wszystkich którzy chcą żyć świadomie, odważnie i w zgodzie ze swoim autentycznym 'JA'. Ten podcast jest o kreowaniu siebie, swojej życiowej drogi oraz odnajdywaniu tego czegoś, zwanego „więcej” którego pragniesz, po to byś mogła zaznać pełnego, zdrowego i szczęśliwego życia na swoich własnych zasadach. Zapraszam Cię w podróż do poznania siebie.
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek