Email i Marketing

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Audycja z której dowiesz się jak lepiej realizować swoje działania marketingowe i nie tylko.
Data dodania: 2018-11-24 01:15:14
Data aktualizacji: 2018-12-11 19:20:04
Audycji w katalogu: 22
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 14 dni temu
EiM 022 - O produktywności, efektywności osobistej i zarządzaniu sobą w czasie - druga część rozmowy z Dominikiem Juszczykiem
Jeżeli zastanawiasz się jak być osobą produktywną i realizować efektywniej swoje cele – ten odcinek jest dla Ciebie. Do rozmowy zaprosiłem dzisiaj Dominika Juszczyka z którym rozmawiałem na temat produktywności. W sumie nagraliśmy bardzo długą rozmowę, którą postanowiłem podzielić na dwie części. Z drugiej części dowiesz się przede wszystkim o tym: - czym jest produktywność, czyli jak pracować skuteczniej; - o zarządzaniu energią, co pomoże Ci osiągać szybsze efekty; - jak Dominik wykorzystuje efektywne metody zarządzania w swojej działalności
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
EiM 021 - O budowaniu mikrospołeczności i wykorzystaniu talentów w życiu osobistym i zawodowym cz.1
Jeżeli zastanawiasz się jak prowadzić skutecznie jednoosobową działalność w której będziesz zarabiał na konsultacjach, blogowaniu i podcastowaniu – ten odcinek jest dla Ciebie. Do rozmowy zaprosiłem dzisiaj Dominika Juszczyka z którym rozmawiałem na temat budowania mikrospołeczności wokół swojej działalności blogowej. W sumie nagraliśmy bardzo długą rozmowę, którą postanowiłem podzielić na dwie części. Z pierwszej części dowiesz się przede wszystkim o tym: - czym są talenty Gallupa i jak je wykorzystać w swojej pracy i życiu; - o wykorzystaniu grup na Facebooku do budowania społeczności; - jak Dominik wykorzystuje email marketing w swojej działalności. Druga część rozmowy – jest poświęcona przede wszystkim produktywności – premiera już za dwa tygodnie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
EiM 020 - Paweł Sala - Najczęściej popełniane błędy w email marketingu.
Dzisiaj mamy dwudziesty odcinek. Nagrywam go w październiku 2018 roku i zazwyczaj do tych podcastów zapraszałem gości, z którymi rozmawiam o szeroko rozumianym biznesie, o tym jak wykorzystać marketing, email marketing w szeroko rozumianych strategiach biznesowych, digitalowych, jak to wszystko ładnie opakować. Natomiast od wielu z Was dostałem pytania, Paweł, no podcast nazywa się Email i Marketing i ludzie często gdzieś tego słowa i nie wyłapywali. Dzisiaj na część z tych pytań postaram się odpowiedzieć.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
EiM 019 - Marcin Aks Grochowina - O zwinności w Organizacji
Pierwszy odcinek z serii poświęconej kulturze organizacji, zarządzaniu organizacją. Podczas tej rozmowy poruszamy tematy, związane przede wszystkim ze Scrumem, zwinnymi metodami zarządzania i o tym jak staramy się to wprowadzić do FreshMaila.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
EiM 018 - Łukasz Kozłowski z Shoper.pl opowiada o tym co ważne w ecommerce.
Podczas rozmowy z Łukaszem Kozłowskim z Shopera, porozmawialiśmy o podejściu do biznesu jakim jest e-commerce. Skupiliśmy się na tym co jest ważne, na co zwracać szczególną uwagę, gdy zaczynamy z nim przygodę. Będzie tez o systemach rekomendacji, obsłudze klienta i najnowszych technologiach.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
EiM 017 - Marcin Majzner - o CupSell.pl i budowaniu biznesu online
Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Marcinem Majznerem, byłym już prezesem firmy CupSell.pl. Z naszej rozmowy dowiesz się tego jak powstał CupSell.pl, jak Marcin budował swoją platformę sklepową, na co zwrócić uwagę, na co powinien zwracać uwagę każdy e-commerciak, który chce budować swój biznes w sieci. Generalnie będzie dużo mięcha, troszkę śmiechów, trochę chichów, w każdym razie zapraszam Cię bardzo gorąco do wysłuchania audycji. Filmy o których rozmawiamy znajdziesz pod linkami: - [link] - [link] .
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
EiM 016 - Piotr Sadowski - Jak prowadzić firmę w modelu SaaS i jak być skutecznym przedsiębiorcą.
Dzisiaj zapraszam Was do wysłuchania drugiej części mojej rozmowy z Piotrkiem Sadowskim z Webankiety. Tym razem nie będziemy rozmawiać o badaniu satysfakcji klienta, o robieniu badań internetowych, a skupieniu się na byciu przedsiębiorcą. Porozmawiamy o tym jak prowadzić biznes SAASowy, jak łączyć tę rolę z byciem ojcem, mężem, jak to wszystko ogarnąć tak aby odnosić sukcesy. Bardzo gorąco zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Piotrkiem.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
EiM 015 - Magda Urban opowiada historię marki Urban Legend
Dzisiaj moim gościem jest Magda Urban z marki Urban Legend i będziemy rozmawiać o tym, no właśnie, o historii Magdy i o tym jak założyła i rozwijała nową markę. Jak bardzo szybko udało jej się stworzyć markę, która jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale i na świecie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
EiM 014 - Maciek Budzich opowiada o współpracy z influencerami i nie tylko
W dzisiejszym podcaście porozmawiałem z Maćkiem o współpracy z infuencerami, o niekonwencjonalnym podejściu i łamaniu schematów, i o tym jak to wszystko może przekładać się na efektywność kampanii. Kolejny odcinek przed nami. Dzisiaj rozmowa z Maciek Budzich . Trochę będzie też o byciu autentycznym, a co z tym idzie o sile przekazu jaka może pojawić się nie tylko za pomocą wizji, ale też fonii.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
EiM 013 - Michał Szafrański - o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko
Michał Szafrański autor podcastu Więcej niż oszczędzanie pieniędzy, bloger, autor książek m.in Finansowy Ninja. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o wykorzystaniu email marketingu w pracy blogera, o pisaniu książek oraz o nowej książce Michała.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
EiM 012 - O sile content marketingu w zdobywaniu leadów - rozmowa z Grześkiem Miłkowskim z Contetnt House
Do rozmowy zaprosiłem Grześka Miłkowskiego, szefa Content Housa i twórcę seriwsu Social Press. Z naszej rozmowy dowiesz się jak wewnątrz firmy można zbudować redakcje, która niczym nie będzie ustępować profesjonalnym redakcjom mediowym. Jak wykorzystać możliwość outsourcingu takich usług i jak za pomocą skoordynowanych działań uzyskiwać maksymalne wyniki z content marketingu. Zapraszam gorąco do wysłuchania audycji :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
EiM 011 - O tym jak powstał FreshMail i jak zarządzać taką organizacją - pyta Magda Daniłoś
Krótka historia tego jak powstał FreshMail, skąd wziął się pomysł na powstanie FreshMaila oraz jak zarządzać tego typu organizacją.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EiM 010 - Co ważne jest w content marketingu aby dobrze angażował on odbiorców - rozmowa z Justyną Bakalarską (Marketer Plus)
Content marketing jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnego marketera. Dzięki niemu możesz liczyć na lepszą pozycję twojej strony w wynikach wyszukiwania Google oraz mieć dobre treści do komunikacji email marketingowej. Dowiedz się jak tworzyć dobrze angażujące treści.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EiM 009 - Magda Urbaniak (Brand24) o budowaniu relacji w świecie marketingu
Dowiedz się jak wykorzystać siłę relacji osobistych do budowania potężnych zasięgów organicznych przy promowaniu Twojej marki. Inspirująca rozmowa z Magdą Urbaniak z Brand24 oraz tractormania.pl o tym jak wytrwałością i sprytem można dotrzeć do najbardziej wpływowych influencerów.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EiM 008 Porozmawiajmy o tym co ważne w email marketingu - wywiad Magdy Daniłoś
Magda Daniłoś przeprowadziła ze mną obszerny wywiad na temat budowania strategi działań email marketingowych i budowania trwałych relacji z subskrybentami. Z naszej rozmowy dowiesz się co ważne jest w email marketingu, a co bywa przez wielu marketerów przeceniane.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EiM 007 - O tym jak łączyć email marketing i SMSy - rozmawiam z Andrzejem Ogonowskim
Marketerzy od dawna poszukują synergii pomiędzy prowadzonymi działaniami marketingowymi. O tym jak dobrze łączyć email marketing z wysyłkami smsów dowiesz się z poniższej rozmowy.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EiM 006 - Jak komunikować się z odbiorcami, aby chcieli nam odpowiadać - rozmowa z Pawłem Tkaczykiem
Większość firm wysyłających newslettery traktuje email marketing jako jednokierunkowy kanał komunikacji. Odbiorcy często nie mogą nawet im odpowiedzieć. Tymczasem zupełnie nie o to chodzi, jeżeli liczymy na zaangażowanie. By wzbić się na wyżyny sprzedaży, musisz lepiej poznać swoich klientów. Zadawaj im pytania. Zawalcz też o uwagę tych, którzy nie otwierają Twoich wiadomości. Paweł Tkaczyk podpowiada, że takich adresatów warto nawet przeprosić za to, że Twoje maile nie spełniają ich oczekiwań. Często przynosi to taki rezultat, że odbiorcy nagle się aktywizują i zaczynają odpisywać.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EiM 005 - Jak badać satysfakcję klientów - rozmowa z Piotrkiem Sadowskim
Satysfakcja klientów - jednen z nadrzędnych celów każdego przedsiębiorcy i marketera. O tym jak ją dobrze badać i jak wyciągać odpowiednie wnioski z takich badań dowiesz się z mojej rozmowy z Piotrkiem Sadowskim z Webankieta.pl
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EiM 004 - Krzysiek Sobieszek o danych, AI i big data
Czy big data i AI przejmą kontrolę nad naszymi działaniami? Jaki mają wpływ na rozwój firm w różnych branżach? Czym jest data driven company? Dlaczego pieniądze zainwestowane w projekt, który upadł, nie muszą być stracone? Jak analizować niepowodzenia? Jak nauczyć się wykorzystywać technologie oraz dostępne dane? I dlaczego w tym wszystkim najważniejszy jest czynnik ludzki? Na te i inne pytania odpowiada Krzysztof Sobieszek w rozmowie z Pawłem Salą.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EiM 003 - O tym co przyniesie na RODO rozmawiam z Agnieszką Grzesiek
W maju 2018 roku wchodzi w życie RODO, czyli ogólne rozporządzenie zmieniające prawo w zakresie ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej. O tym jak należy się przygotować do tych zmian, czego się obawiać, a czego nie - rozmawiam z Agnieszką Grzesiek z kancelarii MyLo.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek